Kontenery na odpady budowlane w Katowicach

Masz pytania? Potrzebujesz wyceny? Zadzwoń
Numer telefonu do kontatku
+48 732 080 220
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.
\

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!
Ceny
Odbiór + załadunek (za każdy 1 m³) 200-300 zł netto
Worek BigBag (1m³) - zł netto
Kontener KP-2 (2m³) od 700 zł netto
Kontener KP-3 (3m³) od 800 zł netto
Kontener KP-5 (5m³) od 950 zł netto
Kontener KP-7 (7m³) od 1100 zł netto
Kontener KP-9 (9m³) zł netto
Kontener KP-12 (12m³) zł netto
Kontener KP-15 (15m³) zł netto
Kontener KP-18 (18m³) zł netto
Warunki współpracy

Oferta na kontenery na odpady budowlane w Katowicach

Czas planowanego remontu mieszkania lub hali magazynowej w firmie nieubłaganie się zbliża? Już teraz zapoznaj się z naszą ofertą na zagospodarowanie gruzu i pozostałych odpadów budowlanych. Najlepszym rozwiązaniem jest wynajęcie specjalnego pojemnika i składowanie wszystkiego w odpowiednim kontenerze na odpady budowlane w Katowicach. Tego typu wyjście to najlepsze rozwiązanie na odpady, które powstają podczas rozbiórek, remontów, budowy czy wykańczania mieszkania. Dlaczego? Dlatego, że wszystko możesz w nich składować na bieżąco i nie musisz się martwić o ich późniejszy załadunek. Warto wiedzieć, że kontenery na odpady budowlane w Katowicach to nie wszystko. Należy uzmysłowić sobie, że do kategorii odpadów budowlanych należy także gruz. Jest on osobnym elementem, ponieważ niektóre firmy zajmujące się wywózką pozostałości tego rodzaju nalicza gruz oddzielnie. Warto wtedy zadbać o to, aby był on czysty i niezmieszany z pozostałymi odpadami. Wtedy wynajem kontenera na gruz w Katowicach może wynieść nas o wiele mniej. Gruz może być cennym surowcem wtórnym i w obecnych czasach wykorzystuje się go jako kruszywo pod np. budowę dróg lub wypełniacz na innych placach budowy. Jak widać, warto gromadzić i przetwarzać nawet takie odpady jak gruz. Dlatego nie zastanawiaj się dłużej i zamów wynajem kontenera na gruz w Katowicach. W dalszej części oferty dowiesz się o warunkach złożenia zamówienia oraz czego nie można wrzucać do pojemników, a co jest dozwolone.

Wynajem kontenera na gruz Katowice – czego nie można wyrzucać?

Kontenery na gruz w Katowicach to pojemniki przeznaczone tylko w jednym celu – składowania gruzu oraz innych odpadów budowlanych. Podczas korzystania z ich wynajmu należy przestrzegać ustalonych zasad, dzięki czemu współpraca przebiegnie bezproblemowo oraz bez większych nieprzyjemności. Należy mieć na uwadze, że nie każdy odpady może trafić do podstawionych kontenerów na gruz w Katowicach. Czego nie można w szczególności wyrzucać? Będą to przede wszystkim odpady sklasyfikowane w katalogu odpadów jako niebezpieczne, a ich kody będą oznaczone gwiazdką. Do takich odpadów należą odpady chemiczne, medyczne, oleje przepracowane, smary, elektrośmieci, baterie czy akumulatory. Wymienić tutaj także należy stare i zużyte opony. Nie posiadamy stosownych zezwoleń ani uprawnień na ich transport, dlatego nie możemy zajmować się ich przetwarzaniem.

Nieco inaczej sytuacja przedstawia się w przypadku odbioru i utylizacji papy lub eternitu. Jeżeli posiadają Państwo odpady tego typu do zagospodarowania, to chętnie pomożemy, jednak prosimy o indywidualny kontakt. Azbest i papa to materiały, które są ciężkie i drogie w utylizacji, dlatego potrzebują osobnej wyceny. Nie ukrywamy, że koszty będą wyższe niż za zwykły wynajem kontenera na gruz w Katowicach, jednak zrobimy co w naszej mocy, aby przedstawiona oferta spełniała Państwa oczekiwania i była możliwa do zrealizowania.

Wynajem kontenerów na odpady budowlane w Katowicach – kontenery dostępne w ofercie

Zdajemy sobie sprawę z tego, że wynajem kontenerów na odpady budowlane w Katowicach musi spełniać najróżniejsze potrzeby klientów. Dlatego w naszej ofercie znalazły się różne pojemności pojemników. Dzięki temu każda osoba będzie w stanie wybrać coś dla siebie bez względu na to, na jakim etapie remontu, rozbiórki czy budowy aktualnie się znajduje. Wynajem kontenerów na odpady budowlane w Katowicach obejmuje takie kontenery jak:

  • worki big-bag,
  • KP-2,
  • KP-3,
  • KP-5,
  • KP-7,
  • KP-9,
  • KP-15,
  • KP-18.


Przy czym trzeba pamiętać, że cyfra obok KP oznacza pojemność liczoną w m3. Najmniejsze, standardowe worki big-bag mają pojemność 1 m3. Świetnie nadadzą się one do niewielkich remontów czy wykończeniówek. Jeżeli mają Państwo kłopot z tym, aby wybrać odpowiedni dla siebie kontener na gruz w Katowicach, wystarczy zasięgnąć porady u naszych specjalistów. Chętnie pomogą oni Państwu dokonać odpowiedniego wyboru w taki sposób, aby byli Państwo zadowoleni. Wywóz odpadów budowlanych w Katowicach? Jeżeli tak, to tylko z nami!

Wywóz odpadów budowlanych Katowice – zamówienie usługi

Jak wygląda zamówienie u nas odpowiedniej usługi na wywóz odpadów budowlanych w Katowicach? Cała procedura jest nieskomplikowana i uproszczona do minimum w taki sposób, aby mogli Państwo łatwo z niej korzystać. Na początku należy wybrać konkretną usługę, która nas interesuje. W tym wypadku będzie to konkretny typ kontenera na wywóz odpadów bądź wywóz ziemi z wykopków, utylizacja papy, wywóz i utylizacja wełny mineralnej etc. Następnie trzeba uzupełnić krótki formularz, w którym podadzą Państwo takie informacje jak kod pocztowy, adres e-mail, numer telefonu. Wprowadzone dane należy potwierdzić przyciskiem Bezpłatnie wyceń, a zamówienie trafi do naszej bazy. Tam zostanie zauważone przez jednego z handlowców, którzy zajmą się jego przetwarzaniem. Zadzwonią do Ciebie, aby dowiedzieć się o szczegóły, a następnie zajmą się ustalaniem szczegółów i realizacją zamówienia. Oczywiście istnieje także opcja telefonicznego zamówienia wywozu odpadów budowlanych w Katowicach. Wystarczy wybrać numer widoczny na stronie, a po chwili odezwie się jeden z naszych konsultantów. Biuro obsługi klienta działa od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16. Jeżeli zadzwonią Państwo w innych godzinach, na pewno któryś z pracowników podejmie ponowną próbę kontaktu, dlatego o nic nie trzeba się martwić! Zamów wywóz odpadów budowlanych w Katowicach już dzisiaj i dowiedz się więcej szczegółów logistycznych i handlowych oferty!

Co można wrzucać do kontenerów na gruz i inne odpady budowlane w Katowicach?

Wcześniej wspominaliśmy o tym, czego zabrania się wrzucać do naszych kontenerów na gruz w Katowicach, jednak warto wspomnieć również o tym, co jest odbierane w ramach oferty. Oczywiście będzie to wszelkiego rodzaju gruz niezmieszany (o co warto zadbać). Najlepszym sortem gruzu jest gruz czysty, gdyż taki nadaje się do przetworzenia. Innymi odpadami, które mogą zostać odebrane w ramach wywozu gruzu i odpadów budowlanych w Katowicach będą: różnego rodzaju tworzywa sztuczne, w tym folie malarskie, ogrodowe i butelki PET, złom, odpady drewniane, opakowania po materiałach budowlanych, styropian czysty i brudny, szkło płaskie, siatka montażowa z klejem i kawałkami tynku, płyty kartonowo-gipsowe.

Warto mieć na uwadze, że wywóz gruzu w Katowicach jest liczony oddzielnie. W ramach tej usługi oczekuje się składowania tylko gruzu, który może być następnie efektywnie wykorzystany ponownie. Świadczymy usługi również w tym zakresie.

Nie znalazłeś oferty jakiej potrzebujesz?
Jeśli posiadasz złom, z którym nie wiesz co masz zrobić, a czystość nie jest Ci obojętna - skontaktuj się z nami. W aplikacji WasteMaster znajdziesz skup złomu w Katowicach, który spełni oba te oczekiwania. Sprawdź i przekonaj się, że warto!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Klienci pytają również o:

Kontener na śmieci wynajem cena – Jaka jest cena za wynajem kontenera na śmieci?
17-06-2022
Kontener na śmieci wynajem cena – Jaka jest cena za wynajem kontenera na śmieci?

Wynajem kontenera na śmieci jest zależny od kilku zmiennych. Cena zmienia się dla poszczególnych rodzajów odpadów, wielkości kontenerów oraz lokalizacji. Im bardziej jednolity ł...

Więcej -->
Kontener na gruz 7 m3 cena – Jaka jest cena za kontener na gruz 7 m3?
12-06-2022
Kontener na gruz 7 m3 cena – Jaka jest cena za kontener na gruz 7 m3?

To, ile zapłacimy za wynajem kontenera o pojemności 7 m3, jest uzależnione od ładunku, którym wypełnimy zbiornik oraz od tego, gdzie chcemy go zamówić. Na przykładzie Warszawy: ...

Więcej -->
Kontener 5 m3 cena – Jaka jest cena za kontener 5 m3?
09-06-2022
Kontener 5 m3 cena – Jaka jest cena za kontener 5 m3?

W zależności od miasta, do którego chcemy zamówić taką usługę, tyle wyniesie cena za podstawienie kontenera o pojemności 5 m3. Dodatkowo rodzaj odpadu, który zostanie do niego w...

Więcej -->

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Fotografia przedstawia mężczyznę montującego izolację z różowej wełny mineralnej. Jest to ilustracja do bloga o tytule: "Utylizacja wełny mineralnej".
31-10-2023
Utylizacja wełny mineralnej

Jesteś świeżo po remoncie? A może zawodowo zajmujesz się odświeżaniem i budowaniem domów? Jeśli tak – z pewnością zdajesz sobie sprawę, jak kłopotliwym zabiegiem potrafi być org...

Więcej -->
Fotografia przedstawia zdjęcie placu budowy z lotu ptaka - na zdjęciu widoczni są budowlańcy oraz dźwigi i rusztowania. Jest to obrazek ilustrujący bloga o tytule: "Gdzie wyrzucać odpady budowlane i poremontowe".
11-09-2023
Gdzie wyrzucać odpady budowlane i poremontowe?

Remontujesz swoje mieszkanie? A może należysz do szczęśliwców, którzy budują dom? Czy może prowadzisz firmę remontowo-budowlaną? Jeśli choć na jedno z powyższych pytań odpowiedz...

Więcej -->
Obrazek przedstawiający określony rodzaj kontenerów na odpady i ich wielkości. Cały kadr jest wypełniony kontenerami w kolorach pomarańczowych, niebieskich i czerwonych.
10-04-2023
Rodzaje kontenerów na odpady i ich wymiary

Kontenery są niezwykle przydatne zarówno na wielkich placach budowy, jak i przy lokalnych remontach. Dzięki nim sprawnie zbierzesz odpady w jednym miejscu, a także uporządkujesz...

Więcej -->
Wywóz odpadów budowlanych 2023. Nowe przepisy i obowiązek segregacji
19-12-2022
Wywóz odpadów budowlanych 2023. Nowe przepisy i obowiązek segregacji

Nadchodzący 2023 rok przyniesie wiele zmian, jeżeli chodzi o branże budowniczą oraz zagospodarowanie odpadów budowlanych i rozbiórkowych. 1 stycznia 2023 wchodzą w życie nowe pr...

Więcej -->
Wynajem kontenera na odpady budowlane
08-09-2022
Wynajem kontenera na odpady budowlane

Robisz remont? Wyburzasz budynki? Budujesz? Na pewno w związku z tymi działaniami, wytwarzasz odpady budowlane. Nie wiesz co z nimi począć? Przeczytaj poniższego bloga i dowiedz...

Więcej -->
Wynajem kontenera na odpady zmieszane
01-09-2022
Wynajem kontenera na odpady zmieszane

Potrzebujesz kontenera na śmieci zmieszane? Nie jesteś pewien, czy Twój odpad się do nich klasyfikuje? Ile kosztuje wynajem kontenera na odpady zmieszane? Przeczytaj poniższego ...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master