Skup złomu - Skup złomu | WasteMaster

Skup złomu w Przasnyszu

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Jakie wyróżniamy kategorie złomu?

Złom stalowy możemy podzielić na poszczególne kategorie, które są zależne od jego wymiarów oraz procentowej ilości danego metalu. Dodatkowo można wyróżnić złom wsadowy i niewsadowy. Do pierwszego rodzaju zaliczamy wszystkie odpady, które są gotowe do użycia w procesie stalowniczym, bez wcześniejszego przygotowywania. Złomem wsadowym jest np. blacha, złom do cięcia, gruby złom wsadowy czy grube wióry stalowe. Z drugiej strony niewsadowy wymaga wcześniejszego przygotowania do obróbki w skupie złomu w Przasnyszu. Do tej kategorii możemy zaliczyć cienkie blachy poamortyzacyjne, cienkie konstrukcje stalowe, czy szyny kolejowe. Warto kojarzyć oznaczenia wykorzystywane w skupach złomu stalowego w Przasnyszu, ponieważ ułatwi to odczytywanie, chociażby oferty w placówce. Czyli metale wsadowe określa się literą „W” i numerem oznaczającym klasę, żeliwo „ZZ”, a niewsadowy – literą „N”. Dodatkowo isnieje także stal poprodukcyjna niewsadowa, w której po numerze również występuje litera, jak np. N-1N – czyli blaszane odpady poprodukcyjne do grubości 6 mm

Materiały, które przyjmie od Ciebie skup złomu stalowego w Przasnyszu

W związku z tym, że wymieniamy dwie odmiany skupów złomu w Przasnyszu, możemy wyróżnić poszczególne kategorie samego materiału. Stal, żeliwo oraz metale kolorowe. Żeliwo to inaczej wysokowęglowa stal, która składa się z dużej ilości węgla, w związku z czym jest bardzo cenna. Do skupu złomu stalowego w Przasnyszu możesz zawieźć wszelkie stalowe puszki, dachówki, profile, konstrukcje, instalacje elektryczne, a nawet trakcje kolejowe czy szyny. Zazwyczaj to duże zakłady przemysłowe, produkcyjne, firmy budowlane oraz serwisy samochodowe wytwarzają tego rodzaju odpady. Są to wybraneprzykłady tego, co możesz zawieźć do skupu złomu stalowego w Przasnyszu - jest bardzo prawdopodobne, że Twój odpad nie został wymieniony. W razie wszelkich wątpliwości warto nawiązać kontakt z WasteMaster - bezpłatnie udzielimy Ci potrzebnych wskazówek. Jednak nie wszystko zostanie zabrane przez skup złomu stalowego w Przasnyszu - odpady pokryte niebezpiecznymi substancjami, olejami, toksynami nie zostaną odebrane.

Sprzedaż złomu a kwestie formalne

Żeby uniknąć kar finansowych, trzeba przestrzegać określonych przepisów. Jeśli jesteś właścicielem przedsiębiorstwa lub posiadaczem gospodarstwa rolnego (powyżej 75 ha) - koniecznie prowadź aktualną ewidencję odpadów w Bazie Danych Odpadowych. Kary za brak rejestrowania wytwarzanych odpadów potrafią być ogromne - nawet do miliona złotych! Osoby fizyczne nie muszą ewidencjonować odpadów w BDO, jednak są - jak wszyscy producenci złomu - zobligowani do wypełnienia Karty Ewidencji Odpadowej, która stanowi dowód na legalność w razie inspekcji. Także osoby prywatne powinny otrzymać od skupów złomu w Przasnyszu Formularz Przyjęcia Odpadu. Jednak to najczęściej przedsiębiorcy i wielkie firmy wytwarzają odpady metalowe - z tego powodu należy mieć w pamięci wszystkie formalności. Im większy podmiot, tym rośnie kara za niedopilnowanie formalności!

Recykling złomu

Co się dzieje ze złomem, który trafia do skupu? Jest on segregowany, strzępiony, pozbawiony zostanie części niestalowych oraz płucze się go z pozostałości, a także bada się dokładnie jego zawartość i potencjalne zastosowanie. Przywożone do skupu złomu w Przasnyszu odpady są przekazywane do stalowni lub hut, gdzie są przekształcane w najróżniejsze przedmioty. Cienkie blaszki samochodowe, rury i belki do budowania mostów i innych konstrukcji, produkcja rur, a nawet pralek – i to wszystko ze stali i stali nierdzewnej. Przekazując materiały metalowe do skupu złomu w Przasnyszu redukujesz, chociażby zużycie energii niezbędnej do wydobycia i przetworzenia danych metali. Zadbaj o planetę i zyskaj z WasteMaster! Zwróć do nas po bezpłatną wycenę i porady – wystarczy zadzwonić!

Co wpływa na zmiany w cenniku skupu złomy w Przasnyszu?

Warto zaznaczyć, że cenniki skupu złomu w Przasnyszu są niezwykle zmienne - muszą być aktualizowane na bieżąco. Głównie wynika to z tego, że skupy zarabiają na sprzedawaniu metali hutom i stalowniom, więc kwota w skupie będzie zależna od obecnego kształtu rynku. Wszystko zależy od Londyńskiej Giełdy Metali, jednak obecne problemy gospodarcze powodują gwałtowne zmiany w cenach skupu złomu w Przasnyszu. To, ile materiału dostarczysz do placówki, jakiej jest on kategorii, jaką ma zawartość oraz czy jest zanieczyszczony - to wszystko ma wpływ na ostateczną cenę skupu złomu w Przasnyszu. Jeśli organizujesz wywózkę do placówki - bierz pod uwagę swoją lokalizację - im dalej od skupu, tym kwota na rachunku będzie się rosła. Jednak, aby zobrazować cennik skupu złomu w Przasnyszu warto przywołać parę przykładów. Najdroższe zawsze będą metale wsadowe - stal wsadowa poprodukcyjna osiąga cenę 1400 zł/t netto, jeszcze więcej można zyskać za materiały żeliwne. Z kolei najmniej można zarobić na materiałach z N10 - blaszki, wióry stalowe etc. - za które możemy otrzymać 1100 zł/t netto. W razie jakichkolwiek problemów - zachęcamy do kontaktu - oferujemy precyzyjną wycenę wszystkich metali!

Zamów usługę skupu złomu z odbiorem w Przasnyszu z WasteMaster!

Wystarczy skontaktować się z nami za pośrednictwem formularza ofertowego, rozmowy telefonicznej lub aplikacji! Wsparcie w realizacji tego procesu również jest bezpłatny! Jednak w przypadku organizacji wywózki do skupu złomu w Przasnyszu musisz być bardzo precyzyjny w opisie swojego odpadu. Wiele placówek podaje tzw. minimum logistyczne - zazwyczaj minimalną ilością odbieraną jest 0,5 t (0,5 Mg). W niektórych przypadkach, jeśli posiadasz niewiele odpadów, ale Twoja lokalizacja znajduje się na trasie do skupu złomu stalowego w Przasnyszu, mogą one zostać od Ciebie odebrane, jednak nie jest to zawsze pewne. Następną ważną sprawą jest zabezpieczenie odpadu - jeżeli będzie stwarzał on zagrożenie dla ekipy wywozowej, może nie zostać odebrany. W kontekście cen w skupach złomu z dojazdem do klienta w Przasnyszu warto pamiętać o segregacji - może ona wpłynąć na obniżenie się ceny za usługę. Warto również pamiętać o dokumentach. Jeśli posiadasz gospodarstwo rolne powyżej 75 ha lub jesteś przedsiębiorcą - musisz wypełnić i oddać dokument KPO kierowcy, który #*#wywozi Twoje|zajął się wywózką Twoich#*# śmieci. Stanowi on o legalności transportu do placówki skupującej. Osoby prywatne muszą tylko okazać dowód tożsamości. W razie jakichkolwiek problemów np. z BDO - dzwoń do nas!

W jaki sposób wyszukasz korzystne skupy złomu w Przasnyszu?

WasteMaster wesprze Cię w jak najszybszym znalezieniu korzystnych skupów złomu stalowego w Przasnyszu. Wystarczy zgłosić się do nas poprzez rozmowę telefoniczną lub formularz zgłoszeniowy. Istnieje także możliwość samodzielnego skorzystania z naszej innowacyjnej aplikacji. Udziel nam informacji o swoich śmieciach, a nasi pracownicy}konsultanci zorganizują wycenę i znajdą dla Ciebie najbardziej opłacalne skupy złomu z dojazdem do klienta w Przasnyszu! Stworzą w Twoim imieniu zlecenie w naszej aplikacji i zbiorą najbardziej pasujące propozycje od placówek skupujących. W przypadku jeśli zdecydujesz się na samodzielnie skorzystanie z aplikacji - to Ty zamieszczasz ogłoszenie i zdjęcia, a Twój Opiekun Klienta zajmuje się sortowaniem zgłoszeń i kierowaniem najkorzystniejszych z nich na Twoje konto. W każdym przypadku to Twoja decyzja dotycząca wyboru skupu złomu stalowego w Przasnyszu jest najważniejsza. Nie zmuszamy Cię do niczego, a nasze usługi są absolutnie darmowe. Naszym zadaniem jest maksymalne zaoszczędzenie Twojego czasu oraz przedstawienie szerokiej oferty skupów z odbiorem w Przasnyszu. W razie jakichkolwiek pytań kontaktuj się z WasteMaster! Numer i formularz znajdziesz w interesującej Cię ofercie na naszej stronie.

Najważniejsze informacje dotyczące skupu złomu w Przasnyszu

Na samym początku warto zaznaczyć, że każdego producenta odpadów w Polsce obowiązuje przepis dotyczący właściwej utylizacji odpadów. Czy to segregacja, czy oddanie śmieci do odpowiednich punktów utylizacyjnych. Tyczy się to również podmiotów wytwarzających odpady typu złom. Karą za zostawienie tego rodzaju śmieci w dowolnych miejscach jest opłata do 5 tys. złotych. Ten środek prewencyjny ma za zadanie zapobiegać powstawaniu dzikich wysypisk. Zatem jeśli posiadasz stare części metalowe - koniecznie zawieź je do skupu złomu w Przasnyszu. W ten sposób Twój odpad ma szansę wrócić do obiegu! Możemy wymienić kilka typów skupów: głównie skupy złomu stalowego w Przasnyszu oraz skupy metali kolorowych. Te pierwsze przyjmują elementy stalowe i stopy stali - zawierające stosunkowo najwięcej żelaza i do 2% węgla. Metalami kolorowymi nazywamy miedź, aluminium, mosiądz i inne związki nieżelazne. Istotną kwestią jest to, że możesz wymienić swoje odpady w skupie złomu w Przasnyszu na gotówkę! Złom jest na tyle cennym odpadem, że wciąż opłaca się skupom je kupować! Chcesz wiedzieć wiedzieć więcej o #*kwotach w skupach|cennikach#*#? Czy może o recyklingu? Czytaj dalej, a dowiesz wszystkiego!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Klienci pytają również o:

Kiedy wzrosną ceny złomu?
13-09-2022
Kiedy wzrosną ceny złomu?

Zastanawiasz się, kiedy wzrosną ceny złomu, żeby jak najwięcej na nim zyskać? Otóż gdyby odpowiedź na to pytanie była taka prosta, każdy z nas mógłby się łatwo wzbogacić na tego...

Więcej -->
Jakie GTU na złom stalowy?
12-09-2022
Jakie GTU na złom stalowy?

Masz złom stalowy? Jakie GTU na niego obowiązuje? W przypadku rozliczania się z tego typu odpadu w polu GTU trzeba wpisać GTU 05, a więc „odpady inne niż niebezpieczne zawierają...

Więcej -->
Dlaczego złom drożeje?
11-09-2022
Dlaczego złom drożeje?

Zastanawiasz się, dlaczego złom drożeje? Ma na to wpływ wiele zmiennych, które trudno jest przewidzieć, jak chociażby aktualny popyt i podaż tego surowca, inflacja czy spadek gl...

Więcej -->
Czy ceny złomu wzrosną?
10-09-2022
Czy ceny złomu wzrosną?

Wiele osób zastanawia się, czy ceny złomu wzrosną lub ile kosztuje stal na złomie. Prawda jest taka, że bardzo trudno jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie, ponieważ wartość ...

Więcej -->
Czy złom stalowy jest odpadem?
09-09-2022
Czy złom stalowy jest odpadem?

Tak, złom stalowy jest odpadem i stanowi odpad również w rozumieniu Ustawy o odpadach. Oznacza to, że posiada on swój własny kod odpadu, który jest potrzebny do oznaczenia go pr...

Więcej -->
Kiedy sprzedawać złom stalowy?
08-09-2022
Kiedy sprzedawać złom stalowy?

Wiele przedsiębiorców zastanawia się, kiedy sprzedawać złom stalowy. Jaka pora w roku kalendarzowym jest do tego najodpowiedniejsza? Okazuje się, że odpowiedź na to pytanie nie ...

Więcej -->

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Zadzwoniłem do WasteMaster, aby dowiedzieć się ile kosztuje kg złomu stalowego w w Przasnyszu. Uzyskałem wszystkie najważniejsze informacje i wyszukano mi naprawdę super oferty. Jestem bardzo zadowolony!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Świetna sprawa! Znaleźli dla mnie skup złomu, w którym otrzymałem najlepszą stawkę za szyny kolejowe. Parę ton i niespodziewanie duży zysk! Polecam gorąco!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Apka od WasteMaster wyjątkowo mi pomogła - dzięki niej mogłam na okrągło sprawdzać spływające oferty od skupów złomu w Przasnyszu, a na końcu wybrać tę najlepszą!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Bałem się, że będzie problem z realizacją odbioru starych części stalowych, jednak WasteMaster udało się przeprowadzić wywózkę do najbliższego skupu złomu - naprawdę z nimi zyskałem!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Polecam używanie aplikacji WasteMaster. Szybko zamieściłem ofertę, bez problemów udzieliłem najpotrzebiejszych informacji i tyle! Dzięki wyświetlanym ogłoszeniom, wiem po ile jest złom gruby w w Przasnyszu.

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Kolega z branży zalecił mi skorzystanie z WasteMaster. No i tak zrobiłem! Chciałem jedynie się dowiedzieć ile kosztuje złom w w Przasnyszu, a otrzymałem również wycenę i listę korzystnych ofert, specjalnie dla mojej firmy. Jestem pod wrażeniem!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Moim zdaniem warto korzystać z aplikacji od WasteMaster. Korzystając z niej, udało mi się znaleźć najlepszy skup złomu w Przasnyszu, z którym współpracuję po dziś dzień!

Ocena 4/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Najbliższy skup złomu – jak go znaleźć?
13-09-2022
Najbliższy skup złomu – jak go znaleźć?

Złom może się okazać ciekawym sposobem na zastrzyk dodatkowej gotówki. Żeby intratnie sprzedać tego typu odpad, warto znać jego aktualne ceny oraz mieć siatkę kontaktów z osobam...

Więcej -->
Ile kosztuje kg złomu stalowego?
13-09-2022
Ile kosztuje kg złomu stalowego?

Obecnie wielu przedsiębiorców handlujących odpadami zastanawia się, ile kosztuje złom. Okazuje się, że odpowiedź często nie jest taka jednoznaczna, jak mogłoby się na początku w...

Więcej -->
Rodzaje i podział złomu
05-04-2022
Rodzaje i podział złomu

Jak dzielimy odpady złomu stalowego? Ze względu na powstawanie odpadu złom stalowy możemy podzielić na:– odpady produkcyjne- czyli odpady powstające w efekcie wytwarzania ...

Więcej -->
Od czego zależy cena złomu
28-03-2022
Od czego zależy cena złomu

Jak wygląda dokładnie cena złomu? Aby ustalić dokładną cenę złomu, należy przede wszystkim określić jaki rodzaj złomu posiadamy. Jeżeli nie jesteśmy pewni, jaką kategorie posiad...

Więcej -->
Cena felgi stalowej na złomie
04-01-2022
Cena felgi stalowej na złomie

Firmy zajmujące się recyklingiem, często przyjmują różnego rodzaju surowce. Z uwagi na to, warto dowiedzieć się, jaka jest cena felgi stalowej na złomie, aby móc pozbyć się tego...

Więcej -->
Ile wynosi podatek od sprzedaży złomu?
13-12-2021
Ile wynosi podatek od sprzedaży złomu?

Na wielu forach internetowych pojawia się pytanie, ile wynosi podatek od sprzedaży złomu? Posiadanie wiedzy z tego zakresu, pozwala uniknąć błędów w prawidłowym rozliczeniu się ...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon