Skup złomu - Skup złomu | WasteMaster

Skup złomu w Kiełczowie

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Jak najszybciej znajdziesz skup złomu w Kiełczowie?

Skup złomu w Kiełczowie najszybciej znajdziesz przy użyciu WasteMaster! Zgłoś się do nas za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego, rozmowy telefonicznej lub użyj naszej innowacyjnej aplikacji. Udziel danych o swoich odpadach i wymaganiach co do skupu złomu stalowego w Kiełczowie. Podaj widełki cenowe, ewentualnie czy interesuje Cię opcja transportu złomu etc. Nasi eksperci są bardzo doświadczeni w poruszaniu się po rynku odpadowym, więc śmiało możesz im zaufać! Aby oszczędzić Ci wysiłku żmudnych poszukiwań skupu złomu z dojazdem do klienta w Kiełczowie warto skontaktować się z WasteMaster. Po podaniu danych, nasi konsultanci prześlą Ci wycenę Twojego złomu i wrzucą Twoje zlecenie do aplikacji - po krótkim czasie prześlą Ci wyniki poszukiwań, tj. wykaz skupów, z których opłaca się korzystać. Jeśli wolisz użyć aplikacji samodzielnie - istnieje też taka opcja! Odwiedź naszą stronę (na której również znajdziesz numer do konsultanta oraz formularz zgłoszeniowy), wejdź w aplikację, którą możesz obsługiwać nawet z poziomu przeglądarki - i dodaj zlecenie wraz ze zdjęciem. Twój indywidualny Opiekun Klienta przekieruje do Ciebie najlepsze oferty spośród, których możesz dowolnie wybierać. W każdym wariancie nasze usługi są darmowe i nie obligują Cię do konkretnych decyzji. Naszą misją jest jedynie dostarczyć Ci możliwości wyboru spośród licznych skupów z odbiorem w Kiełczowie!

Jak wygląda recykling złomu?

Po tym, jak odpady trafią już do skupu złomu w Kiełczowie, są one oczyszczane i segregowane. Pozbawia się je części niestalowych, strzępi, a także płucze się je z pozostałości, brudu. Następnym etapem jest zbadanie zawartości i określenie, do czego dany materiał będzie najlepszy. Następnie skupy złomu w Kiełczowie sprzedają poszczególne surowce do hut i stalowni, gdzie są przerabiane w np. cienkie blachy dla aut, rury, belki do budowy mostów, a nawet w części do pralek! Te materiały wytapiane są właśnie ze stali oraz stali nierdzewnej. Miej w pamięci, że oddając tego typu materiały do skupów, nie tylko zyskasz, ale i obniżysz wytwarzanie oraz wydobycie konkretnych metali. To odważny krok w stronę chronienia przyrody! Jeśli potrzebujesz wsparcia w organizacji całego procesu - zapraszamy do nas! Pomożemy Ci całkowicie za darmo!

Skup złomu w Kiełczowie - co musisz wiedzieć?

Na pewno zdajesz sobie sprawę z tego, że wyrzucanie złomu w losowe miejsca jest niedozwolone. Za takie czynności grożą kary rzędu 5 tys. złotych. Tak wysokie grzywny są wprowadzane głównie po to żeby zapobiec powstawaniu dzikich wysypisk. Szczególnie złom - czyli wszelkie materiały metalurgiczne, które nie nadają się już do użytku i można je przekazać do punktu recyklingu - może wyrządzić dużą krzywdę, zarówno człowiekowi, jak i środowisku. Zatem jeśli posiadasz takie odpady, najlepszym rozwiązaniem byłoby przetransportowanie ich do skupu złomu w Kiełczowie. Istnieje kilka rodzajów takich instytucji, w zależności od tego, jakie metale przekształcają. Wyróżniamy skup złomu stalowego w Kiełczowie i placówki skupujące metale kolorowe. W pierwszym z wymienionych możemy pozostawić wszelkie materiały stalowe i stopy stalowe - muszą zawierać w większości żelazo i do dwóch procent węgla. Do placówek skupujących metale kolorowe możemy wywieźć wszystkie metale nieżelazne - miedź, mosiądz, aluminium etc. Jeżeli ekologia jest dla Ciebie mniej ważna, to warto podkreślić, że za w zasadzie każdy materiał dostarczony do skupu złomu w Kiełczowie możesz otrzymać gotówkę! Chcesz się dowiedzieć, co najkorzystniej sprzedawać? A może chciałbyś wiedzieć więcej o przetwarzaniu złomu? Jeśli tak, to zachęcamy do czytania!

Cennik skupu złomu w Kiełczowie

Ceny skupu złomu w Kiełczowie to dość skomplikowana kwestia, zależna od wielu czynników. Głównie to, ile odpadów metalowych dostarczysz na złom, się liczy. Drugim ważnym kryterium jest typ złomu. Wsadowy zawsze będzie sprzedawany po wyższych cenach niż niewsadowy, ponieważ ten pierwszy nadaje się do bezpośredniej przeróbki w piecu hutniczym. Według cenników skupu złomu w Kiełczowie, które stworzyliśmy na podstawie zapisanych transakcji – najdroższym materiałem stalowym jest stal wsadowa o oznaczeniu 7N – czyli poprodukcyjna – osiąga 1400 zł/t netto. Najtańsze są wióry stalowe, cienkie blaszki poamortyzacyjne oznaczane N10, za które możemy dostać 1100 zł/t netto. Jednak oprócz masy, rodzaju, poziomu zanieczyszczenia, także zewnętrzne czynniki wpływają na wysokość cen skupu złomu w Kiełczowie. Przetworzone metale są sprzedawane hutom i innym podmiotom jako surówki, więc w zależności od tego, jak kształtuje się popyt na metale oraz jaka jest sytuacja na Londyńskiej Giełdzie Metali, taka będzie kwota w skupie. Jeżeli realizujesz skupowanie złomu z dojazdem do klienta w Kiełczowie, miej na uwadze to, że im dalej od placówki się znajdujesz, tym bardziej wzrośnie cena za usługi. Jeśli potrzebujesz dokładnej wyceny swoich odpadów – zadzwoń do nas – nasi specjaliści mają lata doświadczenia!

Zamów usługę skupu złomu z odbiorem w Kiełczowie z WasteMaster!

Wystarczy skontaktować się z nami za pośrednictwem formularza ofertowego, rozmowy telefonicznej lub aplikacji! Pomoc w organizacji tego procesu również jest darmowy! Jednak w przypadku organizacji wywózki do skupu złomu w Kiełczowie musisz być bardzo precyzyjny w opisie swojego złomu. Wiele placówek podaje tzw. minimum logistyczne - zazwyczaj minimalną ilością odbieraną jest 0,5 t (0,5 Mg). W niektórych przypadkach, jeśli posiadasz niewiele odpadów, ale Twój adres znajduje się na trasie do skupu złomu stalowego w Kiełczowie, mogą one zostać od Ciebie odebrane, jednak nie jest to zawsze pewne. Następną ważną sprawą jest zabezpieczenie ładunku - jeżeli będzie stwarzał on zagrożenie dla ekipy wywozowej, może nie zostać odebrany. W przypadku cen w skupach złomu z dojazdem do klienta w Kiełczowie warto mieć na uwadze segregację - może ona wpłynąć na obniżenie się kosztów. Warto również pamiętać o formalnościach. Jeśli posiadasz gospodarstwo rolne powyżej 75 ha lub jesteś przedsiębiorcą - musisz wypełnić i oddać dokument KPO kierowcy, który #*#wywozi Twoje|zajął się wywózką Twoich#*# śmieci. Stanowi on o legalności transportu do placówki skupującej. Osoby fizyczne muszą jedynie okazać dowód osobisty. W razie jakichkolwiek problemów np. z BDO - zadzoń do nas!

Jakie dokumenty musisz wypełnić?

Jeśli chodzi o dokumenty, wyróżniamy dwie grupy podmiotów, które muszą je wypełniać. Przedsiębiorcy i rolnicy posiadający powyżej 75 ha gruntów oraz osoby prywatne. Pierwsza grupa jest bezwzględnie zobligowana do ewidencjonowania swojego złomu w systemie BDO. Za brak prowadzenia konta w Bazie Danych Odpadowych grożą naprawdę wysokie kary – nawet do miliona złotych! Z kolei osoby fizyczne są zwolnione z tego obowiązku, muszą natomiast uzupełnić Kartę Ewidencji Odpadowej, która jest poświadczeniem legalności przeprowadzonej transakcji. Oprócz tego, osoby prywatne powinny dostać Formularz Przyjęcia Odpadu, który jest dowodem transakcji ze skupem złomu w Kiełczowie. Jednak zazwyczaj to firmy, warsztaty samochodowe, zakłady produkcyjne produkują najwięcej złomu stalowego. Z tego powodu miej na uwadze wszystkie powyższe dokumenty – w ten sposób masz szanse na legalne prowadzenie działalności oraz uniknięcie kar!

Jakie wyróżniamy kategorie złomu?

Złom stalowy dzielimy na poszczególne kategorie, które są uzależnione od jego wymiarów oraz procentowej ilości danego metalu. Ponadto wyróżniamy złom wsadowy i niewsadowy. Do pierwszego typu zaliczamy wszelkie odpady, które są gotowe do użycia w procesie stalowniczym, bez wcześniejszego przygotowywania. Złomem wsadowym może być np. blacha, złom do cięcia, gruby złom wsadowy czy grube wióry stalowe. Z kolei niewsadowy wymaga wcześniejszego przygotowania do obróbki w skupie złomu w Kiełczowie. Do tej kategorii możemy zaliczyć cienkie blachy poamortyzacyjne, cienkie konstrukcje stalowe, czy szyny kolejowe. Warto znać oznaczenia wykorzystywane w skupach złomu stalowego w Kiełczowie, ponieważ ułatwi to odczytywanie, chociażby cennika. Zatem metale wsadowe określa się literą „W” i numerem oznaczającym klasę, żeliwo „ZZ”, a niewsadowy – literą „N”. Ponadto wyróżnia się także stal poprodukcyjną niewsadową, w której po numerze również pojawia się litera, jak np. N-1N – czyli blaszane odpady poprodukcyjne do grubości 6 mm

Co odbierze od Ciebie skup złomu stalowego w Kiełczowie?

Jak już zostało wcześniej podkreślone - istnieje kilka rodzajów skupów. W skupie złomu stalowego w Kiełczowie możesz zostawić wszelkie elementy stalowe oraz żeliwne. Żeliwo czyli wysokowęglowy stop żelaza z węglem - jest bardzo cenny! Zatem przykładami tego, co możesz przywieźć do skupu złomu stalowego w Kiełczowie jest: blacha, konstrukcje stalowe, dachówki, puszki stalowe, profile, części urządzeń, instalacji elektrycznych oraz części trakcji kolejowych, szyn. Zazwyczaj to zakłady produkcyjne, serwisy samochodowe czy firmy budowlane dostarczają skupom złomu stalowego w Kiełczowie odpadów. Warto jednak zaznaczyć, że jeżeli przekazywane materiały będą w złym stanie - placówka może odmówić odbioru. Przyjmuje się, że skup złomu w Kiełczowie nie bierze metali zanieczyszczonych odpadami toksycznymi, radioaktywnymi, pokrytymi smarami, olejami, plastikami lub innymi materiałami, których nie da się łatwo usunąć z powierzchni metali.

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Klienci pytają również o:

Kiedy wzrosną ceny złomu?
13-09-2022
Kiedy wzrosną ceny złomu?

Zastanawiasz się, kiedy wzrosną ceny złomu, żeby jak najwięcej na nim zyskać? Otóż gdyby odpowiedź na to pytanie była taka prosta, każdy z nas mógłby się łatwo wzbogacić na tego...

Więcej -->
Jakie GTU na złom stalowy?
12-09-2022
Jakie GTU na złom stalowy?

Masz złom stalowy? Jakie GTU na niego obowiązuje? W przypadku rozliczania się z tego typu odpadu w polu GTU trzeba wpisać GTU 05, a więc „odpady inne niż niebezpieczne zawierają...

Więcej -->
Dlaczego złom drożeje?
11-09-2022
Dlaczego złom drożeje?

Zastanawiasz się, dlaczego złom drożeje? Ma na to wpływ wiele zmiennych, które trudno jest przewidzieć, jak chociażby aktualny popyt i podaż tego surowca, inflacja czy spadek gl...

Więcej -->
Czy ceny złomu wzrosną?
10-09-2022
Czy ceny złomu wzrosną?

Wiele osób zastanawia się, czy ceny złomu wzrosną lub ile kosztuje stal na złomie. Prawda jest taka, że bardzo trudno jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie, ponieważ wartość ...

Więcej -->
Czy złom stalowy jest odpadem?
09-09-2022
Czy złom stalowy jest odpadem?

Tak, złom stalowy jest odpadem i stanowi odpad również w rozumieniu Ustawy o odpadach. Oznacza to, że posiada on swój własny kod odpadu, który jest potrzebny do oznaczenia go pr...

Więcej -->
Kiedy sprzedawać złom stalowy?
08-09-2022
Kiedy sprzedawać złom stalowy?

Wiele przedsiębiorców zastanawia się, kiedy sprzedawać złom stalowy. Jaka pora w roku kalendarzowym jest do tego najodpowiedniejsza? Okazuje się, że odpowiedź na to pytanie nie ...

Więcej -->

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Szukałam bez skutku złomowisk w okolicy, jednak dopiero za pomocą WasteMaster dowiedziałam się o mobilnych skupach złomu w w Kiełczowie. Bezzwłocznie zamówiłam usługę transportu do tej placówki. Jestem wdzięczna za tak sprawną reakcję!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Najbliższy skup złomu w w Kiełczowie, był stosunkowo niekorzystny, a ja miałam dużo armatury przemysłowej do zutylizowania. Zatelefonowałam do WasteMaster i w parę chwil znaleźli dla mnie lepszą ofertę!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Ktoś pokazał mi WasteMaster i jestem mu za to bardzo wdzięczny! Cyklicznie korzystam z ich usług, tak aby mieć aktualne informacje, chociażby o tym, ile kosztuje złom w w Kiełczowie. Odpowiadają na wymagania ludzi!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Dzięki WasteMaster wyszukałem najbliższy skup złomu w w Kiełczowie, o którym kompletnie nie wiedziałam! Dziękuję w szczególności Panu Arturowi z WasteMaster:)

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Nie wiedziałam w jaki sposób mam znaleźć skup złomu w Kiełczowie, w którym otrzymam największą stawkę za stalowe rusztowania. Pracownicy z WasteMaster bardzo mi pomogli - nie sądziłam, że zajmą się moją sprawą tak szybko!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Warto było skorzystać z usług WasteMaster - nie sądziłam, że konsultanci tak szybko znajdą dla mnie skup złomu stalowego w Kiełczowie!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Chciałem monitorować jak wyglądają ceny złomu - miałem do pozbycia się, całkiem sporo metalowych części z maszyn rolniczych. Jednak uprzejmy Pan Artur z WasteMaster doradził mi, żebym teraz oddał złom teraz - i miał rację. Najbliższy skup złomu w w Kiełczowie, który wyszukał, miał korzystną ofertę, a później się okazało, że gdybym nie posłuchał dobrej rady, to bym przepłacił. Warto rozmawiać - polecam!!!

Ocena 5/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Najbliższy skup złomu – jak go znaleźć?
13-09-2022
Najbliższy skup złomu – jak go znaleźć?

Złom może się okazać ciekawym sposobem na zastrzyk dodatkowej gotówki. Żeby intratnie sprzedać tego typu odpad, warto znać jego aktualne ceny oraz mieć siatkę kontaktów z osobam...

Więcej -->
Ile kosztuje kg złomu stalowego?
13-09-2022
Ile kosztuje kg złomu stalowego?

Obecnie wielu przedsiębiorców handlujących odpadami zastanawia się, ile kosztuje złom. Okazuje się, że odpowiedź często nie jest taka jednoznaczna, jak mogłoby się na początku w...

Więcej -->
Rodzaje i podział złomu
05-04-2022
Rodzaje i podział złomu

Jak dzielimy odpady złomu stalowego? Ze względu na powstawanie odpadu złom stalowy możemy podzielić na:– odpady produkcyjne- czyli odpady powstające w efekcie wytwarzania ...

Więcej -->
Od czego zależy cena złomu
28-03-2022
Od czego zależy cena złomu

Jak wygląda dokładnie cena złomu? Aby ustalić dokładną cenę złomu, należy przede wszystkim określić jaki rodzaj złomu posiadamy. Jeżeli nie jesteśmy pewni, jaką kategorie posiad...

Więcej -->
Cena felgi stalowej na złomie
04-01-2022
Cena felgi stalowej na złomie

Firmy zajmujące się recyklingiem, często przyjmują różnego rodzaju surowce. Z uwagi na to, warto dowiedzieć się, jaka jest cena felgi stalowej na złomie, aby móc pozbyć się tego...

Więcej -->
Ile wynosi podatek od sprzedaży złomu?
13-12-2021
Ile wynosi podatek od sprzedaży złomu?

Na wielu forach internetowych pojawia się pytanie, ile wynosi podatek od sprzedaży złomu? Posiadanie wiedzy z tego zakresu, pozwala uniknąć błędów w prawidłowym rozliczeniu się ...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon