Skup złomu w Jelczu-Laskowicach

Masz pytania? Potrzebujesz wyceny? Zadzwoń
Numer telefonu do kontatku
+48 732 080 220
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.
\

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!
Ceny
Złom stalowy cienki/blachy (N10) 0,88 zł netto
Złom stalowy gruby (N2) 0,92 zł netto
Złom stalowy gruby (N7) 0,95 zł netto
Złom stalowy gruby (W2) 0,98 zł netto
Złom stalowy gruby (W7) 1,02 zł netto
Złom stalowy gruby (W5) 1,04 zł netto
Złom stalowy poprodukcyjny (W7N) 1,04 zł netto
Żeliwo 0,96 zł netto
Warunki współpracy

Jak już zostało wcześniej podkreślone - istnieje kilka rodzajów skupów. W skupie złomu stalowego w Jelczu-Laskowicach możesz zostawić wszelkie elementy stalowe oraz żeliwne. Żeliwo to wysokowęglowy stop żelaza z węglem - jest bardzo wartościowy! Zatem przykładami tego, co możesz przywieźć do skupu złomu stalowego w Jelczu-Laskowicach jest: blacha, konstrukcje stalowe, dachówki, puszki stalowe, profile, części urządzeń, instalacji elektrycznych oraz części trakcji kolejowych, torów. Głównie to zakłady produkcyjne, warsztaty samochodowe czy firmy budowlane dostarczają skupom złomu stalowego w Jelczu-Laskowicach surowców. Warto jednak zaznaczyć, że jeżeli dostarczane materiały będą w złym stanie - placówka może odmówić odbioru. Przyjmuje się, że skup złomu w Jelczu-Laskowicach nie przyjmie metali zanieczyszczonych substancjami toksycznymi, radioaktywnymi, pokrytymi smarami, olejami, plastikami lub innymi materiałami, których nie da się mechanicznie usunąć z powierzchni metali.

Najszybciej i najefektywniej wyszukasz skup złomu stalowego w Jelczu-Laskowicach ze wsparciem WasteMaster! Wystarczy skontaktować się z nami, udzielić informacji o posiadanym złomie i Twoich preferencjach, a my zajmiemy się wszystkim! Najczęściej ustalenie konkretnej ceny sprzedaży odpadów metalurgicznych lub skupowania złomu z dojazdem do klienta w Jelczu-Laskowicach pochłania sporo czasu. Nie tylko trzeba znać lokalny rynek zajmujący się tymi pozostałościami, ale i potrzeba dużo energii, żeby znaleźć te najkorzystniejsze ceny. Aby oszczędzić Ci wysiłku, proponujemy współpracę z WasteMaster – nasi eksperci nie tylko wycenią Twój złom, ale i stworzą listę takich placówek, z których opłaci Ci się skorzystać. Skontaktuj się z nami za pomocą rozmowy telefonicznej, formularza zgłoszeniowego lub zwyczajnie użyj naszej aplikacji. Podziel się informacjami na temat odpadu, wymogami dotyczącymi cen skupu złomu w Jelczu-Laskowicach, a Twój Opiekun Klienta wprowadzi Twoje ogłoszenie do aplikacji, z której w niedługim czasie pozyska wykaz interesujących ofert. Jeśli chcesz na własną rękę skorzystać z naszej aplikacji – istnieje taka możliwość! Wówczas Opiekun Klienta, zastępując niedoskonały algorytm, przekieruje do Ciebie najlepsze oferty. We wszystkich przypadkach ostateczna decyzja należy do Ciebie! Pamiętaj, że znajdziemy dla Ciebie najkorzystniejsze skupy złomu z odbiorem w Jelczu-Laskowicach kompletnie bezpłatnie!

W ten sam sposób wyszukasz skup złomu z dojazdem do klienta w Jelczu-Laskowicach. Wyślij zgłoszenie, zadzwoń do nas lub użyj aplikacji. W razie jakichkolwiek wątpliwości, nie czekaj - dzwoń! Konsultacje, które świadczy WasteMaster również są bezpłatne! Jednak w kwestii wywózki do skupu złomu w Jelczu-Laskowicach musisz pamiętać o paru istotnych sprawach. Przede wszystkim: skupy wprowadzają tzw. minimum logistyczne, najczęściej podaje się ok. 0,5 Mg (czyli pół tony). Jest to najmniejsza ilość, która jest opłacalna do przewozu. Jeśli znajdujesz się "po drodze" pojazdu wywożącego odpady do skupu złomu stalowego w Jelczu-Laskowicach - może te małe ilości Twoich odpadów zostaną zabrane, jednak nie jest to opcja, na którą można śmiało liczyć. Wszystkie materiały muszą być właściwie zabezpieczone, w taki sposób żeby nie powodować zagrożenia dla ekipy transportowej. Najlepiej żeby złom został przez Ciebie posortowany - może to wpłynąć na obniżkę kosztów. Jeśli chodzi o formalności dotyczące transportu do skupu złomu stalowego w Jelczu-Laskowicach - jeśli jesteś właścicielem przedsiębiorstwa lub rolnikiem posiadającym powyżej 75 ha gruntów - musisz wypełnić Kartę Przekazania Odpadu i oddać ją kierowcy, który zabiera Twoje śmieci. Osoby prywatne muszą jedynie pokazać dowód tożsamości. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości - zapraszamy do kontaktu!

Warto mieć na uwadze wszystkie kwestie formalne dotyczące wywozu odpadów do skupu złomu w Jelczu-Laskowicach. Są one istotne, chociażby z tego powodu, że za ich niedopełnienie mogą Ci grozić bolesne kary. Przedsiębiorcy oraz niektórzy rolnicy muszą regularnie rejestrować swoje odpady w Bazie Danych Odpadowych. Za brak prowadzenia rejestracji w tym systemie grożą kary nawet do miliona złotych! Osoby prywatne są zwolnione z tego obowiązku, jednak są zobowiązane - jak wszyscy - do wypełniania Karty Ewidencji Odpadowej, która stanowi dowód legalności podczas inspekcji. Osoby prywatne powinny również otrzymać Formularz Przyjęcia Odpadu. Głównym producentem złomu są jednak duże zakłady produkcyjne, warsztaty samochodowe czy *#*firmy|przedsiębiorstwa*#* budowlane. Jeśli nie jesteś przekonany, jak się zabrać za uzupełnianie BDO - zgłoś się do nas - ze wszystkim pomożemy Ci za darmo!

Wcześniejszy podział na metale kolorowe i stal, wynikał z rozróżnienia na zawartość danego materiału. Następnym, bardzo ważnym sposobem kategoryzowania złomu, jest ten ze względu na łatwość przetwarzania. W związku z tym w skupach złomu w Jelczu-Laskowicach wyróżniamy podział na złom wsadowy i niewsadowy. Pierwszy z nich nadaje się od razu do przewiezienia do hut, stalowni i przetworzenia na inne materiały. Z kolei złom niewsadowy wymaga dodatkowych działań ze strony skupu złomu stalowego w Jelczu-Laskowicach, takich jak np. oczyszczanie. Przykładami złomu wsadowego mogą być masywne blachy, złom do cięcia, gruby złom stalowy czy wióry stalowe. Złom niewsadowy to cienkie blachy poamortyzacyjne i konstrukcje stalowe, cienkie wióry stalowe czy szyny kolejowe. Wiedza o poszczególnych kategoriach jest istotna, ponieważ pomaga sprawnie odczytywać cenniki skupów złomu w Jelczu-Laskowicach. Literą "W" oznaczamy złom wsadowy, "N" niewsadowy, a "ZZ" żeliwo. Ponadto, każdy rodzaj złomu posiada numer oznaczający klasę. Za przykład może posłużyć: "N-1N" to niewsadowy blaszany poprodukcyjny złom o grubości 6 mm.

Cenniki skupu złomu w Jelczu-Laskowicach są niezwykle zróżnicowane - potrafią się różnić nie tylko w skali kraju, ale i samych województw! Jest to powiązane z kosztami utrzymania takich instytucji oraz wyglądem lokalnego rynku. Dodatkowo na wszystkie ceny złomu w Jelczu-Laskowicach wpływa Londyńska Giełda Metali - która w zależności od aktualnej koniunktury, podnosi lub obniża stawki. Zatem co jeszcze kształtuje wygląd cen skupu złomu w Jelczu-Laskowicach? Masa odpadu, który przywozisz, jego typ oraz to, jaką ma zawartość lub poziom jego zanieczyszczenia. Także Twoja lokalizacja ma znaczenie - jeśli chcesz zorgaizować odbiór złomu, pamiętaj, że im dalej się znajdujesz od skupu - tym koszt usługi będzie wzrastał. Aby zobrazować odrobinę cennik skupu złomu w Jelczu-Laskowicach warto przywołać przykładowe ceny. Najdroższe jest żeliwo oraz wsadowa stal poprodukcyjna (N7) - 1400 zł/t netto. Najtańszym materiałem jest zaś złom klasy N10 (cienkie wióry stalowe, blaszki etc.) - 1100 zł/t netto. Jeśli zależy Ci na precyzyjnej wycenie - zadzwoń do WasteMaster - nasi eksperci wezmą pod uwagę wszystkie zmienne!

W momencie, kiedy Twoje odpady trafią do skupu złomu w Jelczu-Laskowicach są one poddawane segregacji i oczyszczaniu. Określa się ich zawartość, strzępi się je, płucze z zanieczyszczeń i usuwa materiały inne niż stalowe. Po tych wszystkich przygotowaniach, sprzedaje się je i wywozi do hut czy stalowni. W ramach recyklingu powstają surowce, z których można wyprodukować rury, cienkie blaszki samochodowe, belki wchodzące w skład konstrukcji mostów, czy nawet części pralek. Wszystko to można wyprodukować ze stali regularnej i nierdzewnej. Pamiętaj o tym, że po sprzedaniu swoich odpadów do skupu złomu w Jelczu-Laskowicach, ograniczasz wydobycie metali i redukujesz energię, którą używa się do ich obróbki. Dbasz o planetę i przy okazji zarabiasz! Żeby oszczędzić jak najwięcej czasu zgłoś się do WasteMaster - pomożemy Ci całkowicie bezpłatnie!

Jeśli w Twoim zakładzie pracy zalega dużo odpadów metalowych – ten tekst jest właśnie dla Ciebie! Przepisy w Polsce zakazują wyrzucania złomu w dowolne miejsca. Kary z tego tytułu mogą sięgać nawet do 5 tys. złotych, ponieważ złom pozostawiony np. w lesie czy w osiedlowym śmietniku, może spowodować realne zagrożenie zarówno dla środowiska naturalnego, jak i zdrowia lub życia ludzkiego. Z tego powodu należy oddawać swoje odpady do skupu złomu w Jelczu-Laskowicach, który zajmie się recyklingiem i zagospodarowaniem pozostałości. Złomem określamy tutaj wszelkie przedmioty metalurgiczne, które się zużyły i są przeznaczone do recyklingu. Wyróżniamy skupy złomu stalowego w Jelczu-Laskowicach oraz skupy metali kolorowych. Do tego pierwszego należy wywozić materiały stalowe, czyli zawierające w większości żelazo i do 2% węgla. Kolejny rodzaj skupów zajmuje się metalami typu: miedź, mosiądz, aluminium etc. Warto zaznaczyć, że oddawanie metali do skupu złomu w Jelczu-Laskowicach jest bardzo korzystne zarówno dla środowiska, jak i klienta takiej placówki. Za określone materiały o konkretnym składzie, możemy otrzymać pieniądze. Chcesz dowiedzieć się więcej o powyższym zagadnieniu? A może interesuje Cię recykling złomu stalowego? Czytaj dalej, a wszystkiego się dowiesz!
Nie znalazłeś oferty jakiej potrzebujesz?
Jeśli posiadasz złom, z którym nie wiesz co masz zrobić, a czystość nie jest Ci obojętna - skontaktuj się z nami. W aplikacji WasteMaster znajdziesz skup złomu w Jelczu-Laskowicach, który spełni oba te oczekiwania. Sprawdź i przekonaj się, że warto!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Klienci pytają również o:

Jaki złom opłaca się zbierać?
16-01-2023
Jaki złom opłaca się zbierać?

Niekiedy osoby prywatne, które chcą sobie nieco dorobić, zastanawiają się, jaki złom opłaca się zbierać. To zależy, czy mamy na myśli złom stalowy czy kolorowy. Pod względem cen...

Więcej -->
Ile kosztuje 1 kg złomu stalowego?
10-01-2023
Ile kosztuje 1 kg złomu stalowego?

Aktualnie (podawany stan na styczeń 2023) za 1 kg złomu stalowego cienkiego otrzymamy w okolicach 1 zł. Znacznie lepiej w zestawieniu wypada złom stalowy gruby – tutaj ceny zacz...

Więcej -->
Ile kosztuje tona złomu?
13-12-2022
Ile kosztuje tona złomu?

Obecnie za 1 tonę złomu grubego otrzymamy od 1100 zł w górę (stan na styczeń 2023). Nieco gorzej opłacany jest złom cienki oraz blachy, których ceny za 1 tonę zaczynają się od 1...

Więcej -->
Kiedy wzrosną ceny złomu?
13-09-2022
Kiedy wzrosną ceny złomu?

Zastanawiasz się, kiedy wzrosną ceny złomu, żeby jak najwięcej na nim zyskać? Otóż gdyby odpowiedź na to pytanie była taka prosta, każdy z nas mógłby się łatwo wzbogacić na tego...

Więcej -->
Jakie GTU na złom stalowy?
12-09-2022
Jakie GTU na złom stalowy?

Masz złom stalowy? Jakie GTU na niego obowiązuje? W przypadku rozliczania się z tego typu odpadu w polu GTU trzeba wpisać GTU 05, a więc „odpady inne niż niebezpieczne zawierają...

Więcej -->
Dlaczego złom drożeje?
11-09-2022
Dlaczego złom drożeje?

Zastanawiasz się, dlaczego złom drożeje? Ma na to wpływ wiele zmiennych, które trudno jest przewidzieć, jak chociażby aktualny popyt i podaż tego surowca, inflacja czy spadek gl...

Więcej -->

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Fotografia przedstawia robotników na złomowisku, w rogu kadru z lewej znajduje się ciężarówka załadowana odpadami. Jest to ilustracja do tekstu o tytule: "Jak wygląda transport złomu?".
26-10-2023
Jak wygląda transport złomu?

Jeśli prowadzisz złomowisko lub masz do czynienia ze złomem stalowym, czy metalami kolorowymi – ten tekst może Cię zainteresować! Jak przewozić złom, aby był to jak najbardziej ...

Więcej -->
Sprzedaż i skup złomu online
01-05-2023
Sprzedaż i skup złomu online

W dzisiejszych czasach większość usług oraz czynności można załatwić przez Internet. Dla niektórych niemal codziennością stały się zakupy czy załatwianie niektórych wniosków urz...

Więcej -->
Rodzaje złomu stalowego. Co jest najdroższe na złomie?
15-01-2023
Rodzaje złomu stalowego. Co jest najdroższe na złomie?

Zazwyczaj słowo „złom” nie kojarzy nam się z niczym konkretnym. Tymczasem okazuje się, że posiada on swoje konkretne rodzaje oraz klasy, z którymi możemy spotkać się w skupach. ...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master