Skup złomu w Karczewiu

Masz pytania? Potrzebujesz wyceny? Zadzwoń
Numer telefonu do kontatku
+48 732 080 220
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.
\

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!
Ceny
Złom stalowy cienki/blachy (N10) 0,95 zł netto
Złom stalowy gruby (N2) 0,99 zł netto
Złom stalowy gruby (N7) 1,02 zł netto
Złom stalowy gruby (W2) 1,05 zł netto
Złom stalowy gruby (W7) 1,12 zł netto
Złom stalowy gruby (W5) 1,13 zł netto
Złom stalowy poprodukcyjny (W7N) 1,13 zł netto
Żeliwo 1,13 zł netto
Warunki współpracy

Cenniki skupu złomu w Karczewiu są niezwykle zróżnicowane - mogą się różnić nie tylko w skali kraju, ale i województwa! Jest to związane z kosztami utrzymania takich instytucji oraz wyglądem okolicznego rynku. Dodatkowo na wszystkie ceny złomu w Karczewiu wpływa Londyńska Giełda Metali - która w zależności od obecnej koniunktury, podnosi lub obniża stawki. Zatem co jeszcze kształtuje wygląd cen skupu złomu w Karczewiu? Ilość odpadu, który przywozisz, jego typ oraz to, jaką ma zawartość lub poziom jego zanieczyszczenia. Także Twój adres ma znaczenie - jeśli chcesz zrealizować odbiór złomu, pamiętaj, że im dalej się znajdujesz od skupu - tym koszt usługi będzie wzrastał. Aby zobrazować odrobinę cennik skupu złomu w Karczewiu warto podać przykładowe ceny. Najdroższym matriałem jest żeliwo oraz wsadowa stal poprodukcyjna (N7) - 1400 zł/t netto. Najtańszym materiałem jest zaś złom klasy N10 (cienkie wióry stalowe, blaszki etc.) - 1100 zł/t netto. Jeśli zależy Ci na precyzyjnej wycenie - zgłoś się do WasteMaster - nasi eksperci wezmą pod uwagę wszystkie zmienne!

WasteMaster wesprze Cię w jak najszybszym znalezieniu korzystnych skupów złomu stalowego w Karczewiu. Wystarczy zgłosić się do nas poprzez rozmowę telefoniczną lub formularz zgłoszeniowy. Istnieje także opcja samodzielnego skorzystania z naszej nowatorskiej aplikacji. Udziel nam informacji o swoich śmieciach, a nasi pracownicy}konsultanci zorganizują wycenę i znajdą dla Ciebie najbardziej opłacalne skupy złomu z dojazdem do klienta w Karczewiu! Utworzą w Twoim imieniu zlecenie w naszej aplikacji i zbiorą najtrafniejsze propozycje od placówek skupujących. W momencie jeśli podjemiesz decyzje o samodzielnym skorzystaniu z aplikacji - to Ty dodajesz ogłoszenie i zdjęcia, a Twój Opiekun Klienta zajmuje się sortowaniem zgłoszeń i kierowaniem najlepszych z nich na Twoje konto. W każdym wypadku to Twoja decyzja dotycząca wyboru skupu złomu stalowego w Karczewiu jest wiążąca. Nie obligujemy Cię do niczego, a nasze usługi są absolutnie darmowe. Naszym zadaniem jest maksymalne przyspieszenie całego procesu oraz przedstawienie szerokiej oferty skupów z odbiorem w Karczewiu. W razie jakichkolwiek wątpliwości dzwoń do WasteMaster! Numer i formularz znajdziesz w interesującej Cię ofercie na naszej stronie.

Co się dzieje ze złomem, który trafia do skupu? Jest on segregowany, strzępiony, pozbawiony zostanie części niestalowych oraz płucze się go z pozostałości, a także bada się szczegółowo jego zawartość i potencjalne zastosowanie. Dostarczone do skupu złomu w Karczewiu odpady są przekazywane do stalowni lub hut, gdzie są przekształcane w najróżniejsze przedmioty. Cienkie blaszki samochodowe, rury i belki do budowania mostów i innych konstrukcji, produkcja rur, a nawet pralek – i to można wyprodukować ze stali i stali nierdzewnej. Oddając materiały metalowe do skupu złomu w Karczewiu redukujesz, chociażby zużycie energii niezbędnej do wydobycia i przetworzenia danych metali. Zadbaj o planetę i zyskaj z WasteMaster! Zgłoś się do nas po darmową wycenę i porady – wystarczy zadzwonić!

Oprócz tego, że istnieją różne rodzaje złomu, dzielone ze względu na swój skład, to możemy jeszcze dokonać podziału, który będzie brał pod uwagę łatwość przekształcania. Zatem możemy dokonać podziału na złom wsadowy i niewsadowy. Złom wsadowy, to metale, które od razu nadają się do przeróbki w procesie stalowniczym, skup złomu w Karczewiu nie musi go w żaden sposób przygotowywać. Z kolei niewsadowy to ten, który wymaga wstępnej obróbki przed np. wysłaniem do huty. Złomem wsadowym są blachy, złom do cięcia, gruby złom stalowy lub wióry stalowe. Niewsadowy złom to np. cienkie blaszki poamortyzacyjne, cienkie wióry stalowe, niewielkie konstrukcje lub tory kolejowe. Aby sprawnie poruszać się po cennikach w skupach złomu stalowego w Karczewiu należy znać oznaczenia poszczególnych typów odpadów metalowych. "W" oznacza złom wsadowy, "ZZ" żeliwny, a "N" niewsadowy. Ponadto do każdej litery dodaje się numer oznaczający klasę. Dodatkowa litera po numerze oznacza materiał poprodukcyjny - "N-1N" to niewsadowy złom blach poprodukcyjnych o grubości 6 mm.

Jeśli w Twoim miejscu pracy zalega zbyt wiele odpadów metalowych – ten artykuł jest właśnie dla Ciebie! Przepisy w Polsce zakazują wyrzucania złomu w dowolne miejsca. Kary z tego tytułu mogą osiągnąć do 5 tys. złotych, ponieważ złom pozostawiony np. w lesie czy w osiedlowym śmietniku, może spowodować realne zagrożenie zarówno dla środowiska naturalnego, jak i zdrowia lub życia ludzkiego. Z tego powodu należy przekazywać swoje odpady do skupu złomu w Karczewiu, który zajmie się recyklingiem i zagospodarowaniem pozostałości. Złomem nazywamy tutaj wszelkie materiały metalurgiczne, które się zużyły i nadają się jedynie do recyklingu. Wyróżniamy skupy złomu stalowego w Karczewiu oraz skupy metali kolorowych. Do tego pierwszego należy wywozić materiały stalowe, czyli zawierające w większości żelazo i do 2% węgla. Kolejny rodzaj skupów zajmuje się surowcami typu: miedź, mosiądz, aluminium etc. Warto zaznaczyć, że przekazywanie metali do skupu złomu w Karczewiu jest bardzo korzystne zarówno dla środowiska, jak i klienta takiej instytucji. Za określone materiały o konkretnej zawartości, możemy otrzymać pieniądze. Chcesz wiedzieć więcej o powyższym zagadnieniu? A może jesteś zainteresowany recyklingiem złomu stalowego? Czytaj dalej, a wszystkiego się dowiesz!

Jak już zostało wcześniej podkreślone - istnieją co najmniej dwa rodzaje skupów. W skupie złomu stalowego w Karczewiu możesz zostawić wszystkie elementy stalowe oraz żeliwne. Żeliwo to wysokowęglowy stop żelaza z węglem - jest bardzo cenny! Zatem przykładami tego, co możesz przywieźć do skupu złomu stalowego w Karczewiu jest: blacha, konstrukcje stalowe, dachówki, puszki stalowe, profile, elementy urządzeń, instalacji elektrycznych oraz części trakcji kolejowych, torów. Głównie to zakłady produkcyjne, warsztaty samochodowe czy firmy budowlane dostarczają skupom złomu stalowego w Karczewiu odpadów. Warto jednak podkreślić, że jeżeli przekazywane materiały będą w złym stanie - placówka może nie zgodzić się na odbiór. Przyjmuje się, że skup złomu w Karczewiu nie bierze metali zanieczyszczonych odpadami toksycznymi, radioaktywnymi, pokrytymi smarami, olejami, tworzywami sztucznymi lub innymi materiałami, których nie da się mechanicznie usunąć z powierzchni metali.

Sprawy formalne są wyjątkowo istotne w kontekście zawierania umów i dokonywania transakcji ze skupami złomu w Karczewiu. Warto podkreślić, że to właśnie przedsiębiorcy i wyżej wymienieni rolnicy (posiadający więcej niż 75 ha gruntów) muszą na bieżąco ewidencjonować wszystkie swoje odpady w Bazie Danych Odpadowych. Ma to służyć zwiększonej kontroli nad produkowaniem i utylizowaniem odpadów. Osoby fizyczne nie muszą prowadzić tej ewidencji, natomiast jak wszyscy, są zobligowani do wypełniania Karty Ewidencji Odpadowej, która stanowi świadectwo legalności transakcji. Ponadto osoba ta powinna otrzymać Formularz Przyjęcia Odpadu od skupu. Najczęściej jednak to właśnie właściciele firm wywożą tony złomu do skupów. Dlatego opłaca się pamiętać o powyższych aspektach formalnych, ponieważ w ten sposób unikniemy bolesnych kar.

W ten sam sposób wyszukasz skup złomu z dojazdem do klienta w Karczewiu. Wyślij zgłoszenie, zadzwoń do nas lub skorzystaj z aplikacji. W razie jakichkolwiek wątpliwości, nie wahaj się - dzwoń! Konsultacje, które świadczy WasteMaster również są za darmo! Jednak w kwestii wywózki do skupu złomu w Karczewiu musisz pamiętać o kilku istotnych sprawach. Przede wszystkim: skupy wprowadzają tzw. minimum logistyczne, najczęściej podaje się ok. 0,5 Mg (czyli pół tony). Jest to najmniejsza ilość, która jest opłacalna do przewozu. Jeśli znajdujesz się "po drodze" pojazdu wywożącego odpady do skupu złomu stalowego w Karczewiu - może te niewielkie ilości Twoich odpadów zostaną zabrane, jednak nie jest to opcja, na którą można śmiało liczyć. Wszystkie materiały muszą być właściwie zabezpieczone, w taki sposób żeby nie powodować zagrożenia dla ekipy wywozowej. Najlepiej aby złom został przez Ciebie posegregowany - może to wpłynąć na obniżkę kosztów. Jeśli chodzi o dokumenty dotyczące transportu do skupu złomu stalowego w Karczewiu - jeśli jesteś przedsiębiorcą lub rolnikiem mającym powyżej 75 ha gruntów - musisz wypełnić Kartę Przekazania Odpadu i oddać ją kierowcy, który odbiera Twoje śmieci. Osoby fizyczne muszą jedynie pokazać dowód osobisty. Jeśli masz jakiekolwiek pytania - zapraszamy do kontaktu!
Nie znalazłeś oferty jakiej potrzebujesz?
Jeśli posiadasz złom, z którym nie wiesz co masz zrobić, a czystość nie jest Ci obojętna - skontaktuj się z nami. W aplikacji WasteMaster znajdziesz skup złomu w Karczewiu, który spełni oba te oczekiwania. Sprawdź i przekonaj się, że warto!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Klienci pytają również o:

Jaki złom opłaca się zbierać?
16-01-2023
Jaki złom opłaca się zbierać?

Niekiedy osoby prywatne, które chcą sobie nieco dorobić, zastanawiają się, jaki złom opłaca się zbierać. To zależy, czy mamy na myśli złom stalowy czy kolorowy. Pod względem cen...

Więcej -->
Ile kosztuje 1 kg złomu stalowego?
10-01-2023
Ile kosztuje 1 kg złomu stalowego?

Aktualnie (podawany stan na styczeń 2023) za 1 kg złomu stalowego cienkiego otrzymamy w okolicach 1 zł. Znacznie lepiej w zestawieniu wypada złom stalowy gruby – tutaj ceny zacz...

Więcej -->
Ile kosztuje tona złomu?
13-12-2022
Ile kosztuje tona złomu?

Obecnie za 1 tonę złomu grubego otrzymamy od 1100 zł w górę (stan na styczeń 2023). Nieco gorzej opłacany jest złom cienki oraz blachy, których ceny za 1 tonę zaczynają się od 1...

Więcej -->
Kiedy wzrosną ceny złomu?
13-09-2022
Kiedy wzrosną ceny złomu?

Zastanawiasz się, kiedy wzrosną ceny złomu, żeby jak najwięcej na nim zyskać? Otóż gdyby odpowiedź na to pytanie była taka prosta, każdy z nas mógłby się łatwo wzbogacić na tego...

Więcej -->
Jakie GTU na złom stalowy?
12-09-2022
Jakie GTU na złom stalowy?

Masz złom stalowy? Jakie GTU na niego obowiązuje? W przypadku rozliczania się z tego typu odpadu w polu GTU trzeba wpisać GTU 05, a więc „odpady inne niż niebezpieczne zawierają...

Więcej -->
Dlaczego złom drożeje?
11-09-2022
Dlaczego złom drożeje?

Zastanawiasz się, dlaczego złom drożeje? Ma na to wpływ wiele zmiennych, które trudno jest przewidzieć, jak chociażby aktualny popyt i podaż tego surowca, inflacja czy spadek gl...

Więcej -->

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Fotografia przedstawia robotników na złomowisku, w rogu kadru z lewej znajduje się ciężarówka załadowana odpadami. Jest to ilustracja do tekstu o tytule: "Jak wygląda transport złomu?".
26-10-2023
Jak wygląda transport złomu?

Jeśli prowadzisz złomowisko lub masz do czynienia ze złomem stalowym, czy metalami kolorowymi – ten tekst może Cię zainteresować! Jak przewozić złom, aby był to jak najbardziej ...

Więcej -->
Sprzedaż i skup złomu online
01-05-2023
Sprzedaż i skup złomu online

W dzisiejszych czasach większość usług oraz czynności można załatwić przez Internet. Dla niektórych niemal codziennością stały się zakupy czy załatwianie niektórych wniosków urz...

Więcej -->
Rodzaje złomu stalowego. Co jest najdroższe na złomie?
15-01-2023
Rodzaje złomu stalowego. Co jest najdroższe na złomie?

Zazwyczaj słowo „złom” nie kojarzy nam się z niczym konkretnym. Tymczasem okazuje się, że posiada on swoje konkretne rodzaje oraz klasy, z którymi możemy spotkać się w skupach. ...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master