Odpady medyczne

Prowadzisz klinikę i potrzebujesz porównać oferty na odpady medyczne czy weterynaryjne ?

Odbiór odpadów medycznych w Warszawie

Czym jest utylizacja odpadów medycznych w mieście Warszawa?

Skuteczna i bezpieczna dla środowiska naturalnego, jak również osób postronnych, utylizacja odpadów medycznych w Warszawie obejmuje skuteczne ich zniszczenie. To proces wymagający posiadania odpowiedniej wiedzy i kwalifikacji, firm świadczących tego typu usługi.

Powstawanie odpadu.

Odpady te powstają w trakcie prowadzenia prac z zakresu diagnostyki medycznej, działalności naukowej, laboratoryjnej, weterynaryjnej, aptecznej czy kosmetycznej. Odpady wymagają zastosowania szczególnych środków ostrożności w czasie ich utylizacji.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Warszawie
Odpady farmaceutyczne
9500 kg
Bielsk Podlaski
Odpady weterynaryjne
2500 kg
Odpady weterynaryjne
Bartoszyce
Odpady weterynaryjne
2500 kg
Ryki
Odpady medyczne
1500 kg
Odpady medyczne
Wrocław
Odpady weterynaryjne
8000 kg
Odpady weterynaryjne
Olesno
Odpady medyczne
4000 kg
Brzesko
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Odbiór odpadów medycznych w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające odpady medyczne w Warszawie
Warszawa
EKOEUROPA ENERGY Sp. z o.o.
Wyszków
Partner nr 1 sp. z o.o.
Kamienica Królewska
WasteMaster sp. z o.o.
Warszawa
Ekorr
Pomiechówek
EKO ZYSK 1 Sp. z o.o.
Żyrardów
EMKA S.A.
Warszawa
Inne, popularne kategorie odpadów

Które przedsiębiorstwa oferują również utylizację odpadów medycznych w Warszawie?

Obecnie funkcjonuje mnóstwo firm oferujących tanią, bezpieczną i rzetelną utylizację odpadów medycznych w Warszawie. Przedsiębiorstwa te mają odpowiednią wiedzę, doświadczenie i kompetentny zespół pracowników. Daje to 100% pewność, że są to firmy godne zaufania.

Typy firm wytwarzających odpad.

Placówkami, które generują najwięcej odpadów, są wszelkiego typu laboratoria diagnostyczne, ośrodki badawcze, gabinety SPA, gabinety medycyny estetycznej, szpitale, gabinety lekarskie, jak również przychodnie weterynaryjne, a także placówki prowadzące działalność medyczną bądź naukową.

Jak wygląda odbiór odpadów medycznych w mieście Warszawa wykonywany przez specjalistyczne firmy?

Sprawny odbiór odpadów medycznych w Warszawie przez firmy świadczące tego typu usługi, polega na posegregowaniu tych odpadów do specjalnych worków lub pojemników w kilku kolorach. W zależności od rodzaju odpadów, pojemniki koloru czerwonego to odpady bardzo niebezpieczne.

Typy odpadu w aplikacji WasteMaster.

Dopasowana do potrzeb klientów aplikacja WasteMaster zawiera jasny podział odpadów na kilka kategorii. Pozwala to klientowi wybrać najlepszą z nich i odpowiednią dla siebie. Kategorie te dzielą się na odpady medyczne, odpady weterynaryjne, odpady farmaceutyczne, inne odpady.

Wybór firmy przy pomocy aplikacji.

Decydując się na konkretną ofertę odbioru odpadów medycznych w Warszawie warto zapoznać się z cennikiem danej firmy. Pod uwagę należy wziąć także doświadczenie i sposób odbioru konkretnych odpadów.

Charakterystyka procesu przetwarzania odpadu.

Przetwórstwo odpadów polega na ich całkowitym unieszkodliwianiu. Do tego celu stosuje się termiczne przekształcanie odpadów, przetwarzanie mikrofalowe, autoklawowanie bądź dezynfekcję chemiczną. Wszystkie te działania są zgodne z obowiązującymi w Polsce przepisami prawnymi. Powinny one być restrykcyjne przestrzegane, aby uniknąć skażenia środowiska naturalnego.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Remigiusz
Nie chciałem pobierać kolejnej apki na telefon firmowy. Jednak teraz jestem gotowy usuwać pozostałe ;) wiem, że inne narzędzia do organizacji pracy nie będą tak efektywne jak to.
Emil
Nasz skup rur stalowych jest jednym z większych w regionie, dlatego nie wyobrażałem sobie, że nie znajdziemy się w gronie innych przedsiębiorstw w apce. Teraz jesteśmy ogólnodostępni i bardziej rozpoznawalni.
Grzegorz
Odpadki z rur i profili powoli zagracały nasze magazyny. Wiedzieliśmy, że musimy szybko coś zrobić, żeby pozbyć się bałaganu. Wpisałem w WasteMaster, co mamy, a firmy skupujące metale kolorowe same się odezwały. I to w parę minut!
Gabriel
Rynek odpadów w kraju jest duży. Od kilku lat widziałem, że wszystko należy w jakiś sposób usystematyzować, pogrupować. Nikt się jednak tego nie podjął. A teraz pojawił się WasteMaster i to co oferuje jest zadowalające. Branża może lepiej prosperować.
Teodora
600 recyklerów z całej Pol [...]