Szczecin - odbiór i skup przepracowanego oleju | WasteMaster

Skup przepracowanego oleju w Szczecinie

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Dynamicznie zmieniające się ceny za olej przepracowany w Szczecinie

Firmy prowadzące działalność związaną z wytwarzaniem oleju zużytego, często szukają informacji na temat tego, jak szybko i zyskiem sprzedać ten odpad. Aby to zrobić, warto wiedzieć, jaki jest cennik skupu oleju przepracowanego w Szczecinie. Wiadomości na ten temat znajdują się w oferowanym przez nas formularzu online. Za pomocą tego narzędzia, można bardzo szybko ustalić, czy cena za litr oleju przepracowanego w Szczecinie, odpowiada właścicielowi danego przedsiębiorstwa, który pragnie odpłatnie pozbyć się tego odpadu.
Ceny
Przepracowany olej silnikowy (ilości od 400 l do 1000 l) 0,60 zł netto
Przepracowany olej silnikowy (powyżej 1000 l) 0,80 zł netto
Zanieczyszczony olej przepracowany Do wyceny zł netto
Warunki współpracy

Czy w giełdzie odpadowej WasteMaster można zlecić usługę skupu przepracowanego oleju w Szczecinie.

Usługę odbioru przepracowanego oleju w Szczecinie możesz zlecić w naszej giełdzie recyklingowej przy wykorzystaniu formularz. Zapytamy o takie rzeczy jak ilość odpad, sposób przechowywania, czy porządany termin usługi. Po jego złożeniu przydzielimy do Ciebie opiekuna klienta, który będzie dbał aby transakcja została przeprowadzona z należytą starannością. Przygotuje propozcyje z rynku i uzgodni odbiór. Pamiętaj, że ostatecznie to Ty wybierasz z przedstawionych ofert. Nasz opiekun będzie służył Ci pomocą, aż do finalnej transakcji.

Jak jest realizowany odbiór przepracowanego oleju w mieście Szczecin?

W trakcie rozmowy z naszym doradcą Klienta należy przekazać (o ile nie zrobiło się tego wcześniej), w jaki sposób przechowywany jest olej. Jest to niezbędne do ustalenia dokładnej procedury realizacji usługi. Jest to ważny aspekt w sytuacji przechowywania odpadu w beczkach. Część przedsiębiorstw w takiej sytuacji oferuje beczki na wymianę, zamiast wypompowywania odpadu. Przed finalnym zaakceptowaniem oferty, klient otrzyma informację, która firma będzie realizowała odbiór przepracowanego oleju w Szczecinie, a co za tym idzie, będzie mógł zweryfikować opinie o tejże firmie. Przy czym podkreślamy, iż firma WasteMaster współpracuje jedynie z najlepszymi i legalnymi firmami. Po akceptacji oferty nasz opiekun Klienta ustali wszystkie pozostałe aspekty z tym związane jak termin odbioru, dane do BDO itp. Oczywiście w razie jakichkolwiek istotnych zmian, klient zostanie natychmiast poinformowany. Sama procedura wykonania usługi jest zależna od sposobu przechowywania przepracowanego oleju. W przypadku beczek, jak wcześniej zostało wskazane, następuje ich wymiana lub wypompowanie odpadu. W przypadku mazerów oraz większych zbiorników zawsze dochodzi do wypompowania zużytego oleju przy pomocy specjalistycznego auta asenizacyjnego. Przy operacji wypompowania odpadu, następuje też jego ważenie, ponieważ pojazd ma wbudowaną wagę. W przypadku wymiany beczek , waga jest podawana dopiero po tym jak odbiorca zważy odpad w swojej siedzibie. W ramach naszych usług gwarantujemy: - tylko najlepszych, z aktualnymi zezwoleniami partnerów, - usługa realizowana zgodnie z ustawą odpadową, - terminowa płatność za odpadu, - pełne bezpieczeństwo oraz legalność transakcji, - najlepsze oferty uzyskiwane dzięki naszej wysokiej pozycji na rynku, - opiekun klienta czuwający nad transakcją.

Karta Przekazania Odpadu i Karta Ewidencji Odpadu, a odbiór przepracowanego oleju w Szczecinie.

Istnieją dwa główne dokumenty, które są stosowane zgodnie z rejestrem Bazy Danych o Odpadach. Oba dokumenty w większości przypadków są niezbędne w sytuacji przekazywania przepracowanego oleju. Pierwszym jest KEO (Karta Ewidencji Odpadu), którą należy wystawiać każdorazowo w sytuacji wytworzenia odpadu. Jako, że przepracowany olej jest odpadem niebezpiecznym, to ewidencję należy prowadzić, gdy przekracza się wytwarzanie 100 kg odpadu. Drugim dokumentem jest KPO (Karta Przekazania Odpadu). Wiąże się on bezpośrednio z odbiorem przepracowanego oleju w Szczecinie, gdyż musi być wystawiany każdorazowo przy realizacji takiej usługi. Jest ona niezbędna, aby odbiór się odbył, a kierowca w razie kontroli miał dokument uzasadniający transport odpadu.

Jaki rodzaj zużytego oleju przepracowanego w Szczecinie zostanie odebrany w ramach usługi.

Naszym zadaniem jest świadczenie usług o najwyższym standardzie, co wiąże się z naszym całkowitym zaangażowaniem. Świadczymy bardzo wiele usług dotyczących różnych odpadów. Dla następujących rodzajów zużytego przepracowanego oleju w Szczecinie możemy przygotować oferty: • silnikowe, • smarowe, • przekładniowe, • maszynowe, • hydrauliczne, • transformatorowe, oraz inne.

W jakim czasie realizowany jest odbiór zużytego oleju w Szczecinie?

Jest to złożone zagadnienie. Istnieje dużo aspektów wpływających na ewentualny termin odbioru zużytego olej w Szczecinie. Przykładowo im większa ilość odpadu, tym szybciej istnieje możliwość odbioru, natomiast mniejsze ilości (w okolicach 250 l) są najczęściej odbierane przy okazji. Rzecz jasna znaczący wpływ ma także lokalizacja, ilość odpadu czy sposób jego przechowywania. Najczęściej wywóz realizowany jest w okolicy 14 dni od przyjęcia zgłoszenia.

Ile kosztuje dodanie oferty na skup przepracowanego oleju?

Wystawienie oferty na skup przepracowanego oleju w naszej aplikacji jest bezpłatne. Giełda odpadów WasteMaster pod tym względem jest w pełni darmowa. Co więcej, nie ponosisz również żadnych kosztów związanych z obsługą oferty przez naszego specjalistę. Przygotowanie przez naszego pracownika szczegółowych propozycji zagospodarowania odpadu, do niczego Cię nie zobowiązuje. Ostatecznie to od Twojej decyzji zależy czy transakcja dojdzie do skutku. Oczywiście skup przepracowanego oleju w Szczecinie jest jedną z wielu usług recyklingowych, jaką można znaleźć w naszej aplikacji. Warto zapoznać się również z resztą naszych usług i znaleźć rozwiązania dla pozostałych zalegających odpadów.

Skup przepracowanego oleju cena w Szczecinie oraz jej wahania?

Cena przepracowanego oleju silnikowego łatwo ulega zmianom. Na jej wysokość znacząco wpływają takie czynniki jak ilość odpadu, jego jakość, aktualna stawka w rafinerii czy w końcu miejsce odbioru. Wskutek tego ceny mogą się znacząco różnic, od bezpłatnego odbioru, aż do 0,30 zł za ilości hurtowe. W naszej giełdzie odpadowej możesz natychmiastowo i sprawnie porównać cen odbioru przepracowanego oleju w Szczecinie. Jeżeli zdecydujesz się dodać odpad na naszej giełdzie, nasz Doradca Klienta przekaże Ci listę najlepszych ofert dla Ciebie, dzięki czemu zaoszczędzisz swój czas.

Czy utylizacja oleju silnikowego w Szczecinie może zostać zlecona również przez telefon?

Istnieje możliwość zlecenia utylizacji oleju silnikowego w Szczecinie przez telefon. Nasz konsultant wypełni w Twoim imieniu wszystkie potrzebne informacje i umieści ogłoszenie w aplikacji. Potem doradca klienta przygotuje oferty na zagospodarowanie odpadu i w razie potrzeby skontaktuje się z Tobą, aby ustalić dodatkowe informacje. Jeśli zaakceptujesz przedstawioną Ci ofertę, opiekun klienta zadba o prawidłowe przeprowadzenie całej transakcji, tak aby Twoje zlecenie zostało całkowicie obsłużone, przy Twoim minimalnym zaangażowaniu.

Które dokumenty będą wymagane do odbioru oleju przepracowanego w Szczecinie?

W związku z funkcjonowaniem rejestru BDO, firmy jak i rolnicy posiadający gospodarstwa rolne przekraczające powierzchnią 75 ha, są zobowiązani do prowadzenia wskazanego rejestru. W efekcie, aby usługa odbioru oleju przepracowanego w Szczecinie została zrealizowana, jednostki te muszą wystawić w programie KPO (Kartę Przekazania Odpadu). Rolnicy, których gospodarstwa nie przekraczają 75 ha, mogą przekazywać ten odpad na specjalne oświadczenie.

Odbiór zużytego oleju samochodowego w Szczecinie od osób fizycznych. Czy jest możliwy?

Specjalistyczne firmy nie mogą zlecić swoim pracownikom odbiór zużytego oleju samochodowego w Szczecinie. Mogą one odbierać wyłącznie odpady poprzez rejestr BDO od innych firm lub rolników (oraz w szczególnych przypadkach na specjalne oświadczenie). Osoby fizyczne posiadające taki odpad powinny skierować się do PSZOK'u (Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych). PSZOK może przyjąć taki odpad pod warunkiem, że jest w oryginalnym opakowaniu i nie więcej niż 20 kg na gospodarstwo domowe. Warto podkreślić, że w przypadku wymiany oleju przez mechanika samochodowego, to on staje się wytwórcą odpadu i w jego gestii leży jego odpowiednie zagospodarowanie.

Jakie firmy w giełdzie WasteMaster realizują odbiór oleju przepracowanego w Szczecinie?

Firmy współpracujące z nami w kwestii odbioru oleju przepracowanego w mieście Szczecin, posiadają specjalistyczny sprzęt jak i wykwalifikowaną kadrę. Popularność naszej platformy sprawia, iż dużo firm świadczących właśnie usługę odbioru przepracowanego oleju, jest zainteresowanych współpracą. Specjalnie w celu przekazywania dla klientów tylko najlepszych dla nich ofert powołaliśmy doradca a Klienta, który dodatkowo będzie służył radą jak i czuwał nad całą realizacją usługi.

Jak powinien być przygotowany przepracowany olej silnikowy w Szczecinie do transportu?

Przepracowany olej silnikowy powinien być przygotowany do transportu w takim sam sposób jak do magazynowania. Zalecane jest przechowywanie w mauzerach lub beczkach o różnej pojemności. Pojemniki, w których będzie magazynowany zużyty olej silnikowy, muszą być szczelne i nieuszkodzone. Ważne jest, aby były odpowiednio oznaczone oraz podpisane kodem odpadu. Odbiór zostanie znacznie ułatwiony, gdy zbiorniki będą zebrane do jednego miejsca. Warto podkreślić, że minimum logistyczne dla większości przedsiębiorstw wynosi 200 kg, przy jednoczesnym zaznaczenia, że im więcej odpadu, tym wyższą stawkę można wynegocjować.

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Klienci pytają również o:

Kto odbiera zużyty olej?
21-07-2022
Kto odbiera zużyty olej?

W Twoim warsztacie masz kilka beczek oleju silnikowego? Jeśli chcesz sprawnie i ekologicznie pozbyć się tego problemu, udaj się do skupu olejów przepracowanych. Miejsca tego typ...

Więcej -->
Kto odbiera przepracowany olej?
20-07-2022
Kto odbiera przepracowany olej?

Zużyty olej silnikowy lub hydrauliczny, w większych ilościach należy oddać do skupu. Małe ilości można zanieść w szczelnym opakowaniu do PSZOK-u, na stację benzynową lub do wars...

Więcej -->
Jak utylizować zużyty olej silnikowy?
19-07-2022
Jak utylizować zużyty olej silnikowy?

Nie wiesz gdzie oddać zużyty olej silnikowy? Czy można go wylać? Wyrzucić? Nic z tych rzeczy! Najlepszym miejscem do utylizacji oleju silnikowego będzie placówka skupu. Małe ilo...

Więcej -->
Gdzie można oddać zużyty olej silnikowy?
17-07-2022
Gdzie można oddać zużyty olej silnikowy?

W Twoim warsztacie zalega dużo zużytego oleju silnikowego i zastanawiasz się jak sobie z nim poradzić? Jak się go wyrzucić? A może gdzie wylewać olej tego typu? Już spieszymy z ...

Więcej -->
Co należy zrobić ze zużytym olejem silnikowym?
17-07-2022
Co należy zrobić ze zużytym olejem silnikowym?

Zużyty olej silnikowy stanowi problem zwłaszcza w warsztatach samochodowych, które produkują duże ilości tej substancji. Czy można po prostu gdzieś go wylać? Wyrzucić? Nie, gdyż...

Więcej -->
Jak pozbyć się oleju silnikowego?
17-07-2022
Jak pozbyć się oleju silnikowego?

Zastanawiasz się gdzie oddać olej silnikowy? Jeśli posiadasz ilości na własny użytek – możesz udać się do PSZOK-u, na stację benzynową, czy do wybranego warsztatu. Pod żadnym po...

Więcej -->
Co zrobić z przepracowanym olejem?
16-07-2022
Co zrobić z przepracowanym olejem?

Czy można wylać stary olej? Wyrzucić go? Nie można go wylać. Jeśli posiadamy małe ilości tego złotego płynu można, odpowiednio go zabezpieczając, włożyć go do odpadów zmieszanyc...

Więcej -->
Czy olej silnikowy podlega pod GTU?
15-07-2022
Czy olej silnikowy podlega pod GTU?

Sprzedaż oleju przepracowanego a GTU – czy w tym wypadku należy dokonać oznaczenia kodem grup towarów i usług? Tak, jeśli dochodzi do sprzedaży towaru – nawet gdy jest to zużyty...

Więcej -->
Ile waży 200 l beczka z olejem?
14-07-2022
Ile waży 200 l beczka z olejem?

Aby odpowiedzieć na to pytanie warto podać, ile waży litr oleju silnikowego. Otóż ze względu na swoje właściwości – olej jest gęstszy od wody – litr tego płynu waży około 0,8 kg...

Więcej -->
Czy PSZOK przyjmuje zużyty olej silnikowy?
13-07-2022
Czy PSZOK przyjmuje zużyty olej silnikowy?

Jeśli posiadamy niewielką ilość oleju, Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych powinien go przyjąć. Zdarzają się jednak przypadki, gdzie dana placówka nie jest przystosowa...

Więcej -->
Czy stacje benzynowe mają obowiązek przyjęcia zużytego oleju?
12-07-2022
Czy stacje benzynowe mają obowiązek przyjęcia zużytego oleju?

Zastanawiasz się gdzie oddać zużyty olej? Jest kilka miejsc, które mogą go od Ciebie przyjąć. Punkty PSZOK, niektóre punkty wymiany oleju, warsztaty oraz stacje benzynowe. Jedna...

Więcej -->
Gdzie sprzedać zużyty olej silnikowy?
11-07-2022
Gdzie sprzedać zużyty olej silnikowy?

Sprzedaż tego typu odpadów odbywa się w skupach zużytego oleju. Cena będzie zależeć od rodzaju i stopnia zanieczyszczenia cieczy. Jeżeli jesteś przedsiębiorcą, to za pomocą apli...

Więcej -->
Ile waży 1 litr oleju przepracowanego?
10-07-2022
Ile waży 1 litr oleju przepracowanego?

Litr przepracowanego oleju, ze względu na swoje właściwości, waży około 0,8 kg. Jest to cenna informacja, jeśli jesteśmy zainteresowani skupem przepracowanego oleju oraz jego ko...

Więcej -->
Jaka stawka VAT na olej przepracowany?
10-07-2022
Jaka stawka VAT na olej przepracowany?

Sprzedaż oleju przepracowanego a GTU – oznaczać czy nie oznaczać? W związku z tym, że kod grup towarów i usług jest przypisywany produktom, które sprzedajemy, trzeba oznaczyć zu...

Więcej -->
Ile kosztuje litr zużytego oleju silnikowego?
09-07-2022
Ile kosztuje litr zużytego oleju silnikowego?

W zależności od stopnia zanieczyszczenia i ilości, taką cenę otrzymamy. Głównie to od skupu oleju przepracowanego zależy cena za litr. Według cennika WasteMaster za kilogram prz...

Więcej -->
Kto skupuje olej przepracowany?
08-07-2022
Kto skupuje olej przepracowany?

Kiedy dysponujemy dużą ilością zużytego oleju, najlepiej oddać go do skupu olejów przepracowanych. Jeśli posiadamy go niewiele, można udać się do PSZOK-u, na stację benzynową lu...

Więcej -->
Jak oddać zużyty olej?
07-07-2022
Jak oddać zużyty olej?

Co zrobić ze zużytym olejem silnikowym? Gdzie oddać zużyty olej hydrauliczny? Takich substancji nie można wylewać ani wyrzucać, dlatego istotnym jest, żeby oddać je odpowiednim ...

Więcej -->
Gdzie wyrzucić zużyty olej silnikowy?
06-07-2022
Gdzie wyrzucić zużyty olej silnikowy?

Chcesz wyrzucić przepracowany olej? W Polsce jest to nielegalny proceder, zagrażający środowisku naturalnemu. A może wolałbyś zapytać gdzie oddać zużyty olej? Już spieszę z odpo...

Więcej -->
Kto odbiera zużyty olej silnikowy?
05-07-2022
Kto odbiera zużyty olej silnikowy?

Gdzie oddać stary olej? Czy jest organizowany odbiór zużytego oleju? Jak się go pozbyć? Przepracowane płyny tego typu najlepiej oddać do skupu. Inne miejsca takie jak PSZOK, sta...

Więcej -->

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Wymieniałam wyposażenie w zakładzie fryzjerskim. Panowie monterzy zostawili po sobie niezły bałagan i szczerze mówiąc, nie bardzo wiedziałam, co z tym zrobić. Na szczęście mąż pokazał mi tę apkę. Szybko zamówiłam firmę, która wszytsko zutylizowala.

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Potrzebowałem firmy, która zajmie się zdemontowaniem i rozbiórką konstrukcji metalowych. Chodziło o kilka zleceń. Nie wiedziałem, na kogo się zdecydować, jednak po przejrzeniu aplikacji wszystko było dla mnie prostsze.

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Jako jeden z większych skupów złomu w Wielkopolsce cieszymy się, że wreszcie mamy wgląd do całego rynku. Szybko poznajemy kolejnych kontrahentów i dzięki obecności w prestiżowym gronie wzbudzamy zaufanie.

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Wersja premium to wersja dla mnie najlepsza. Skupujemy odpady różnego rodzaju i nie chcieliśmy zostać z tyłu konkurencji. Sporo opcji, z jakich mogę skorzystać pozwala już być mi o to spokojnym.

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Mam duży garaż, dlatego ni [...]

Ocena 5/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Co zrobić ze zużytym olejem silnikowym?
31-08-2022
Co zrobić ze zużytym olejem silnikowym?

Z pewnością chociaż raz w życiu każdy z nas, lub naszych najbliższych, zada sobie pytanie: „co zrobić ze zużytym olejem?”. Gdzie go oddać? Czy zajmują się tym specjalne podmioty...

Więcej -->
Gdzie utylizować olej silnikowy?
23-08-2022
Gdzie utylizować olej silnikowy?

Zastanawialiście się kiedyś, gdzie jest utylizowany olej przepracowany? To nie jest żadna tajemnica, a pomimo tego wiele osób nadal nie wie, gdzie oddać stary olej silnikowy. Je...

Więcej -->
Sprzedaż oleju przepracowanego a VAT. Aktualizacja 2022
23-08-2022
Sprzedaż oleju przepracowanego a VAT. Aktualizacja 2022

Z pewnością wiele nie tylko osób fizycznych, lecz także firm, zastanawia się, gdzie oddać zużyty olej silnikowy. Warto przy tym pamiętać, że sprzedaż przepracowanego oleju przez...

Więcej -->
Olej silnikowy a PSZOK-i – czy można oddać?
16-08-2022
Olej silnikowy a PSZOK-i – czy można oddać?

Wielu właścicieli gospodarstw domowych, którzy wytwarzają stosunkowo niewielką liczbę oleju silnikowego, często mają zagwozdkę, co zrobić ze starym, wymienionym olejem samochodo...

Więcej -->
Gdzie oddać stary olej?
23-07-2022
Gdzie oddać stary olej?

Wiele osób zadaje sobie pytanie, gdzie oddać zużyty olej samochodowy. Z pewnością nie zdają oni sobie sprawy z tego, jak łatwo można pozbyć się tego typu odpadu. Wystarczą tylko...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat