Skup przepracowanego oleju - Skup przepracowanego oleju | WasteMaster

Skup przepracowanego oleju w Kielcach

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Cena za litr oleju przepracowanego w Kielcach

Trudno określić dokładnie cenę za litr oleju przepracowanego w Kielcach, ponieważ zależy ona od bardzo wielu czynników. Twoja lokalizacja, masa olejów, ich rodzaj, stopień zanieczyszczenia, ale i bieżąca stawka w rafinerii dla skupu tego typu odpadu w ilościach hurtowych. Dlatego koszt odbioru może się wahać od 4 zł/kg (za oleje zanieczyszczone, do których dolicza się filtrację) lub może być całkowicie bezpłatny w przypadku niewielkich ilości. Warto podkreślić, że 1 litr oleju to 0,8 kg. Także musi zostać przekazany w sposób: w szczelnych beczkach lub mauzerach. Aby wiedzieć więcej o cenach skupu oleju, skontaktuj się z WasteMaster lub wejdź na naszą stronę - https://mamodpad.wastemaster.pl/cennik/skup-oleju-przepracowanego. Jeżeli jesteś osobą fizyczną, firmy nie zabiorą od Ciebie np. oleju silnikowego. Ale nie przejmuj się! Jeśli jesteś zainteresowany utylizacją oleju silnikowego w Kielcach możesz się zwrócić do lokalnych punktów typu PSZOK, stacji paliw czy warsztatów samochodowych. Jednak jeśli posiadasz większe ilości – zwróć się do nas, na pewno pomożemy Ci w wyborze najkorzystniejszego rozwiązania! Zapraszamy do korzystania z naszych usług – bez żadnych kosztów zaoszczędzisz mnóstwo czasu!

Organizacją odbioru jakich olejów przepracowanych się zajmujemy?

Nasze przedsiębiorstwo zajmuje się organizacją odbioru najróżniejszego oleju przepracowanego w Kielcach. Z Twojej lokalizacji przetransportujemy oleje silnikowe, smarowe, przekładniowe, maszynowe, hydrauliczne czy transformatorowe. Jeśli dysponujesz jakimś innym ładunkiem - zadzwoń do naszych konsultantów i dobierz dla siebie personalną usługę. Pamiętaj, że do skupu przepracowanych olejów w Kielcach przyjęte zostaną tylko dobrze zabezpieczone beczki lub mauzery. Ponadto musisz dopełnić paru formalności. Dla nas najważniejsza jest Twoja satysfakcja oraz jak najszybsze sfinalizowanie usługi. Nie zapomnij również żeby przy rozpoznaniu rodzaju oleju, określić jego stopień zanieczyszczenia, ponieważ wpływa to na cenę w skupie.

Jakich kwestii formalnych musisz dopełnić?

Pamiętaj, że zarówno firmy, jak i rolnicy zarządzający gospodarstwem większym niż 75 ha, muszą być zarejestrowani w BDO. Baza Danych Odpadowych ma za zadanie kontrolować ilość wytworzonych odpadów oraz monitorowaniu tego, w jaki sposób są utylizowane. Kolejną istotną rzeczą jest przekazanie KPO kierowcy, który zabiera Twoje przepracowane oleje. Tam zamieszczasz najważniejsze informacje o olejach, jego kod, ilość, rodzaj etc. Jeśli jesteś rolnikiem, który posiada mniejsze gospodarstwo – do odbioru oleju przepracowanego w Kielcach potrzebne jest jedynie oświadczenie o zwolnieniu z obowiązku prowadzenia ewidencji w BDO. Kolejnym koniecznym dokumentem jest KEO – Karta Ewidencji Odpadu, która jest Twoim dowodem na legalność procesu wywozu i utylizacji olejów. Jest to druk, który w razie skontrolowania należy pokazać odpowiednim służbom.

Chcesz się dowiedzieć, jak najkorzystniej zorganizować odbiór oleju przepracowanego w Kielcach?

Jesteś zainteresowany utylizacją olejów? Przeczytaj artykuł do końca i dowiedz się jak najkorzystniej zorganizować wywóz odpadów do skupu olejów przepracowanych w Kielcach. Musisz pamiętać, że zabronione w Polsce jest wyrzucanie substancji tego rodzaju do kanalizacji czy na łono natury. Oleje nie rozpływają się w wodzie, więc w momencie, kiedy dostałyby się do rzeki, mogłyby spowodować naprawdę ogromne szkody. Z tego powodu system prawny obliguje przedsiębiorców i osoby fizyczne do wywożenia tego rodzaju odpadów do skupów olejów przepracowanych w Kielcach. Kary za brak przestrzegania tych przepisów są bardzo bolesne - do 5 tys. zł grzywny, a nawet (w wyjątkowo skrajnych przypadkach zanieczyszczenia środowiska) do 5 lat więzienia. Aby dowiedzieć się, jak najlepiej zorganizować odbiór oleju przepracowanego w Kielcach, czytaj dalej!

Jak zamówić odbiór oleju przepracowanego w Kielcach?

Odbiór zużytego oleju w Kielcach możesz zamówić dwojako. Pierwszy z nich obejmuje rozmowę z naszym konsultantem (telefon znajdziesz po kliknięciu w interesującą Cię usługę), który na podstawie Twoich danych zamieści ogłoszenie dotyczące Twojego przypadku na naszej aplikacji. Następnie w zależności od Twoich wytycznych, będzie monitorował ofertę i przekazywał Ci drogą mailową najbardziej wartościowe ogłoszenia. Ten sposób zaleca się osobom, które pewniej czują się, rozmawiając z konsultantem. Drugim sposobem na zrealizowanie odbioru zużytego oleju w Kielcach z naszą pomocą, jest samodzielne użycie aplikacji, którą znajdziesz pod linkiem: https://app.wastemaster.pl/. Musisz sam dodać ogłoszenie, podając dane swojego odpadu. Nie sprawia to jednak, że nie otrzymasz kompleksowej pomocy, jak w pierwszym przypadku. Twój Opiekun Klienta będzie wciąż monitorował Twoje ogłoszenie, a także będzie kierował do Ciebie wartościowe propozycje wywozu i skupu. W obu sposobach bierze on udział przy finalizowaniu procesu i ustalaniu terminów. Jeśli masz jeszcze jakieś wątpliwości związane z zamawianiem odbioru zużytego oleju w Kielcach – zadzwoń do nas!

Kody na oleje przepracowane - co musisz wiedzieć?

Jak już wcześniej wspominaliśmy, do wypełnienia BDO, KEO i KPO, potrzebne są kody odpadów. Zgodnie z rozprządzeniami UE, w Polsce przyjęliśmy sposób oznaczania poszczególnych odpadów za pomocą numerów. Ma to pomóc w klasyfikacji i podziale śmieci (do olejów przydzielona została grupa kodów rozpoczynająca się od nr 13) oraz ich identyfikacji. Warto wiedzieć przed organizacją samego odbioru zużytego oleju w Kielcach, jak oznaczamy nasz odpad. Poniżej umieściliśmy listę numerów dla grupy olejów: • 13 01* Odpadowe oleje hydrauliczne, • 13 02* Odpadowe oleje silnikowe, przekładniowe i smarowe, • 13 03* Odpadowe oleje i ciecze stosowane jako elektroizolatory i nośniki ciepła, • 13 04* Oleje zęzowe, • 13 05* Odpady z odwadniania olejów w separatorach, • 13 07* Odpady paliw ciekłych, • 13 08* Odpady olejowe nieujęte w innych podgrupach.

Propozycja od WasteMaster

Proponujemy pomoc na każdym etapie współpracy. Zrealizujemy odbiór oleju przepracowanego w Kielcach w całości za Ciebie! Bezpłatnie wycenimy Twoje oleje w oparciu o opinie pracowników, bezpłatnie stworzymy listę potencjalnych ofert, zamieścimy ogłoszenie, udzielimy pomocy. Wyszukamy dla Ciebie najkorzystniejsze skupy przepracowanego oleju w Kielcach. Nasi konsultanci są bardzo doświadczeni i znają meandry rynku odpadowego. Biorą pod uwagę w swoich wyliczeniach najróżniejsze czynniki, w tym właśnie sytuację w zakresie handlu odpadami. Ponadto oferujemy wsparcie w najróżniejszych czynnościach związanych z zarządzaniem gospodarką odpadową. Pomożemy Ci nawet z dopełnianiem formalności! Z nami nie musisz się martwić organizacją odbioru zużytego oleju w Kielcach - my się wszystkim zajmiemy!

Koszty usług WasteMaster a nasze cele

Na samym początku podkreślimy raz jeszcze: nasze usługi są całkowicie za darmo! Bezpłatnie pomożemy Ci w koordynowaniu zarządzania gospodarką odpadową w Twoim przedsiębiorstwie. Zarówno konsultacja z Opiekunem Klienta, wycena olejów, korzystanie z aplikacji czy pomoc w kwestii BDO, nie będzie Cię kosztować ani złotówki. Naszym celem jest, abyś w jak najszybszy sposób wywiózł swoje odpady do skupu przepracowanego oleju w Kielcach. Intencją, w której działamy jest usprawnienie całego systemu gospodarowanie pozostałościami. Ten rynek w Polsce jest dość rozwinięty, ale wymaga ulepszeń. Na sam początek jest to przyśpieszenie wymieniania pieniędzy między skupami a klientami. Pamiętaj, że oprócz tego, że nasze usługi są darmowe, służą głównie zaoszczędzeniu Twojego czasu.

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Klienci pytają również o:

Kto odbiera zużyty olej?
21-07-2022
Kto odbiera zużyty olej?

W Twoim warsztacie masz kilka beczek oleju silnikowego? Jeśli chcesz sprawnie i ekologicznie pozbyć się tego problemu, udaj się do skupu olejów przepracowanych. Miejsca tego typ...

Więcej -->
Kto odbiera przepracowany olej?
20-07-2022
Kto odbiera przepracowany olej?

Zużyty olej silnikowy lub hydrauliczny, w większych ilościach należy oddać do skupu. Małe ilości można zanieść w szczelnym opakowaniu do PSZOK-u, na stację benzynową lub do wars...

Więcej -->
Jak utylizować zużyty olej silnikowy?
19-07-2022
Jak utylizować zużyty olej silnikowy?

Nie wiesz gdzie oddać zużyty olej silnikowy? Czy można go wylać? Wyrzucić? Nic z tych rzeczy! Najlepszym miejscem do utylizacji oleju silnikowego będzie placówka skupu. Małe ilo...

Więcej -->
Gdzie można oddać zużyty olej silnikowy?
17-07-2022
Gdzie można oddać zużyty olej silnikowy?

W Twoim warsztacie zalega dużo zużytego oleju silnikowego i zastanawiasz się jak sobie z nim poradzić? Jak się go wyrzucić? A może gdzie wylewać olej tego typu? Już spieszymy z ...

Więcej -->
Co należy zrobić ze zużytym olejem silnikowym?
17-07-2022
Co należy zrobić ze zużytym olejem silnikowym?

Zużyty olej silnikowy stanowi problem zwłaszcza w warsztatach samochodowych, które produkują duże ilości tej substancji. Czy można po prostu gdzieś go wylać? Wyrzucić? Nie, gdyż...

Więcej -->
Jak pozbyć się oleju silnikowego?
17-07-2022
Jak pozbyć się oleju silnikowego?

Zastanawiasz się gdzie oddać olej silnikowy? Jeśli posiadasz ilości na własny użytek – możesz udać się do PSZOK-u, na stację benzynową, czy do wybranego warsztatu. Pod żadnym po...

Więcej -->
Co zrobić z przepracowanym olejem?
16-07-2022
Co zrobić z przepracowanym olejem?

Czy można wylać stary olej? Wyrzucić go? Nie można go wylać. Jeśli posiadamy małe ilości tego złotego płynu można, odpowiednio go zabezpieczając, włożyć go do odpadów zmieszanyc...

Więcej -->
Czy olej silnikowy podlega pod GTU?
15-07-2022
Czy olej silnikowy podlega pod GTU?

Sprzedaż oleju przepracowanego a GTU – czy w tym wypadku należy dokonać oznaczenia kodem grup towarów i usług? Tak, jeśli dochodzi do sprzedaży towaru – nawet gdy jest to zużyty...

Więcej -->
Ile waży 200 l beczka z olejem?
14-07-2022
Ile waży 200 l beczka z olejem?

Aby odpowiedzieć na to pytanie warto podać, ile waży litr oleju silnikowego. Otóż ze względu na swoje właściwości – olej jest gęstszy od wody – litr tego płynu waży około 0,8 kg...

Więcej -->
Czy PSZOK przyjmuje zużyty olej silnikowy?
13-07-2022
Czy PSZOK przyjmuje zużyty olej silnikowy?

Jeśli posiadamy niewielką ilość oleju, Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych powinien go przyjąć. Zdarzają się jednak przypadki, gdzie dana placówka nie jest przystosowa...

Więcej -->
Czy stacje benzynowe mają obowiązek przyjęcia zużytego oleju?
12-07-2022
Czy stacje benzynowe mają obowiązek przyjęcia zużytego oleju?

Zastanawiasz się gdzie oddać zużyty olej? Jest kilka miejsc, które mogą go od Ciebie przyjąć. Punkty PSZOK, niektóre punkty wymiany oleju, warsztaty oraz stacje benzynowe. Jedna...

Więcej -->
Gdzie sprzedać zużyty olej silnikowy?
11-07-2022
Gdzie sprzedać zużyty olej silnikowy?

Sprzedaż tego typu odpadów odbywa się w skupach zużytego oleju. Cena będzie zależeć od rodzaju i stopnia zanieczyszczenia cieczy. Jeżeli jesteś przedsiębiorcą, to za pomocą apli...

Więcej -->
Ile waży 1 litr oleju przepracowanego?
10-07-2022
Ile waży 1 litr oleju przepracowanego?

Litr przepracowanego oleju, ze względu na swoje właściwości, waży około 0,8 kg. Jest to cenna informacja, jeśli jesteśmy zainteresowani skupem przepracowanego oleju oraz jego ko...

Więcej -->
Jaka stawka VAT na olej przepracowany?
10-07-2022
Jaka stawka VAT na olej przepracowany?

Sprzedaż oleju przepracowanego a GTU – oznaczać czy nie oznaczać? W związku z tym, że kod grup towarów i usług jest przypisywany produktom, które sprzedajemy, trzeba oznaczyć zu...

Więcej -->
Ile kosztuje litr zużytego oleju silnikowego?
09-07-2022
Ile kosztuje litr zużytego oleju silnikowego?

W zależności od stopnia zanieczyszczenia i ilości, taką cenę otrzymamy. Głównie to od skupu oleju przepracowanego zależy cena za litr. Według cennika WasteMaster za kilogram prz...

Więcej -->
Kto skupuje olej przepracowany?
08-07-2022
Kto skupuje olej przepracowany?

Kiedy dysponujemy dużą ilością zużytego oleju, najlepiej oddać go do skupu olejów przepracowanych. Jeśli posiadamy go niewiele, można udać się do PSZOK-u, na stację benzynową lu...

Więcej -->
Jak oddać zużyty olej?
07-07-2022
Jak oddać zużyty olej?

Co zrobić ze zużytym olejem silnikowym? Gdzie oddać zużyty olej hydrauliczny? Takich substancji nie można wylewać ani wyrzucać, dlatego istotnym jest, żeby oddać je odpowiednim ...

Więcej -->
Gdzie wyrzucić zużyty olej silnikowy?
06-07-2022
Gdzie wyrzucić zużyty olej silnikowy?

Chcesz wyrzucić przepracowany olej? W Polsce jest to nielegalny proceder, zagrażający środowisku naturalnemu. A może wolałbyś zapytać gdzie oddać zużyty olej? Już spieszę z odpo...

Więcej -->
Kto odbiera zużyty olej silnikowy?
05-07-2022
Kto odbiera zużyty olej silnikowy?

Gdzie oddać stary olej? Czy jest organizowany odbiór zużytego oleju? Jak się go pozbyć? Przepracowane płyny tego typu najlepiej oddać do skupu. Inne miejsca takie jak PSZOK, sta...

Więcej -->

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Organizacja odbioru zużytego oleju, to często ciężkie zadanie. Jest tyle firm do wyboru, więc która z nich jest tą najkorzystniejszą? Dzięki WasteMaster nie mam takich dylematów. Piszę czego potrzebuję, a oni za darmo wysyłają mi listę skupów oleju silnikowego w okolicy - wykonują za mnie całą pracę!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Chciałam dowiedzieć się więcej o cenach za litr oleju przepracowanego w Kielcach, dlatego skontaktowałam się z pracownikami WasteMaster. Udzielili mi wszystkich istotnych informacji i od razu zorganizowali dla mnie wywóz olejów z serwisu. Polecam skorzystać!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Nie mam czasu na kontrolowanie cen za litr oleju przepracowanego w Kielcach, dlatego zainstalowałam aplikację WasteMaster. Dosłownie w każdej chwili posiadam dostęp do mojego ogłoszenia i mogę obserwować, jak wyglądają ceny skupu w mojej okolicy. Bardzo pomocne!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Nie mam czasu na monitorowanie cen za litr oleju przepracowanego w Kielcach, dlatego zainstalowałam aplikację od WasteMaster na telefon. Dosłownie w każdej chwili mam dostęp do swojego ogłoszenia i mogę obserwować, jak wyglądają ceny skupu w mojej okolicy. Bardzo pomocne!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Interesowała mnie ekologiczna utylizacja oleju silnikowego - recykling jest dla kluczowy. Dzięki WasteMaster wyszukałam skup, który mi odpowiada i wiem, że do niego wrócę!

Ocena 5/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Co zrobić ze zużytym olejem silnikowym?
31-08-2022
Co zrobić ze zużytym olejem silnikowym?

Z pewnością chociaż raz w życiu każdy z nas, lub naszych najbliższych, zada sobie pytanie: „co zrobić ze zużytym olejem?”. Gdzie go oddać? Czy zajmują się tym specjalne podmioty...

Więcej -->
Gdzie utylizować olej silnikowy?
23-08-2022
Gdzie utylizować olej silnikowy?

Zastanawialiście się kiedyś, gdzie jest utylizowany olej przepracowany? To nie jest żadna tajemnica, a pomimo tego wiele osób nadal nie wie, gdzie oddać stary olej silnikowy. Je...

Więcej -->
Sprzedaż oleju przepracowanego a VAT. Aktualizacja 2022
23-08-2022
Sprzedaż oleju przepracowanego a VAT. Aktualizacja 2022

Z pewnością wiele nie tylko osób fizycznych, lecz także firm, zastanawia się, gdzie oddać zużyty olej silnikowy. Warto przy tym pamiętać, że sprzedaż przepracowanego oleju przez...

Więcej -->
Olej silnikowy a PSZOK-i – czy można oddać?
16-08-2022
Olej silnikowy a PSZOK-i – czy można oddać?

Wielu właścicieli gospodarstw domowych, którzy wytwarzają stosunkowo niewielką liczbę oleju silnikowego, często mają zagwozdkę, co zrobić ze starym, wymienionym olejem samochodo...

Więcej -->
Gdzie oddać stary olej?
23-07-2022
Gdzie oddać stary olej?

Wiele osób zadaje sobie pytanie, gdzie oddać zużyty olej samochodowy. Z pewnością nie zdają oni sobie sprawy z tego, jak łatwo można pozbyć się tego typu odpadu. Wystarczą tylko...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon