Gdańsk - odbiór i skup przepracowanego oleju | WasteMaster

Skup przepracowanego oleju w Gdańsku

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Ogólne ceny za zużyty olej

Precyzyjne dane na temat tego, jaka jest aktualna cena za litr oleju przepracowanego w Gdańsku, nie są możliwe do pozyskania, gdy nie przegląda się stron internetowych. Działanie to zajmuje bardzo wiele czasu i energii. Znacznie prościej jest ustalić, jaki cennik skupu oleju przepracowanego w Gdańsku obowiązuje w konkretnym roku kalendarzowym, wykorzystując do tego celu nasz formularz online. Za pomocą tego narzędzia można w kilka chwil wycenić zużyty olej, uwzględniając rozmaite kryteria zawarte w stworzonym przez nas.
Ceny
Przepracowany olej silnikowy (ilości od 400 l do 1000 l) 0,60 zł netto
Przepracowany olej silnikowy (powyżej 1000 l) 0,80 zł netto
Zanieczyszczony olej przepracowany Do wyceny zł netto
Warunki współpracy

Skup przepracowanego oleju – cena w Gdańsku oraz jej wahania

Wpływ na cenę przepracowanego oleju silnikowego ma dużo czynników. Wśród nich można wyróżnić te najważniejsze jak lokalizacja, ilość odpadu, cena w rafinerii czy jakość odpadu. Tyle zmiennych powoduje, że ceny mogą zmieniać się nawet od bezpłatnego odbioru do 0.30 zł za duże ilości odpadu. Przy wykorzystaniu naszej giełdy łatwo możesz dokonać analizy cen odbioru przepracowanego oleju w Gdańsku. Dodatkowo jeżeli dodasz odpad, możesz być pewien, iż zrobimy wszystko, aby wybrać najlepszego odbiorcę dla Ciebie i będziemy czuwać dzięki opiekunowi Klienta na całą operacją.

Czy utylizacja oleju silnikowego w Gdańsku może zostać zlecona również przez telefon?

Istnieje możliwość zamówienia utylizacji oleju silnikowego w Gdańsku przez telefon. Nasz konsultant wypełni w Twoim imieniu wszystkie ważne informacje i umieści ogłoszenie w aplikacji. Następnie opiekun klienta przygotuje oferty na zagospodarowanie odpadu i w razie potrzeby skontaktuje się z Tobą, aby ustalić dodatkowe informacje. Jeśli przyjmiesz przedstawioną Ci ofertę, opiekun klienta zadba o prawidłowe przeprowadzenie całej transakcji, tak aby Twoje zlecenie zostało całkowicie obsłużone, przy Twoim minimalnym zaangażowaniu.

Skup przepracowanego oleju w Gdańsku od rolnika

Skup przepracowanego oleju od rolnika jest zagadnieniem interesującym wiele osób. Polskie prawo w tym temacie wyróżnia dwie odmienne sytuacje. Rolnicy, posiadający gospodarstwa przekaraczające 75 ha i wytwarzający odpadu, są zobowiązaniu do prowadzenia rejestru BDO. W tej sytuacji skup oleju przepracowanego w Gdańsku nie różni się od skupów wykonywanych na rzecz firm. Rolnicy, których gospodarstwa nie przekraczają 75 ha nie mają obowiązku prowadzenia rejestru BDO, w związku z tym wystarczy wystawić odpowiednie oświadczenie, które przekazuje firma świadcząca usługę.

Jak jest realizowany odbiór przepracowanego oleju w Gdańsku?

Ważne jest, aby przed całym odbiorem wskazać, w jaki sposób magazynowany jest olej. Ma to znaczący wpływ na ustalenie dalszego przebiegu odbioru. Przykładowo niektóre firmy przy odbiorze z beczek, wymieniają je na puste, zamiast wypompowywania odpadu. Jeszcze przed akceptacją oferty, klient otrzyma informację, która z przedsiębiorstw będzie realizować odbiór przepracowanego oleju w Gdańsku, tak aby mógł zapoznać się z opinią na jej temat. Jednocześnie podkreślamy, że dbając o jakość naszych usług, podejmujemy współprace wyłącznie ze sprawdzonymi i legalnymi firmami. Po akceptacji oferty, oddelegowany wcześniej z naszego ramienia doradca Klienta ustali konkretne warunki odbioru jak termin czy dane do Bazy Danych Odpadowych. Sposób przechowywania przepracowanego oleju decyduje o formie jego odbioru. W sytuacji beczek może wywóz następować poprzez wypompowanie zużytego oleju lub poprzez wymianę. W pozostałych sytuacjach zawsze dochodzi do wypompowania przy pomocy specjalistycznego auta asenizacyjnego. Pojazd ten ma także wbudowaną wagę, dzięki czemu następuje od razu ważenie odpadu. Natomiast odpad z wymienionych beczek zostaje zważony dopiero po powrocie do siedziby firmy odbierającej. Najwyższa jakość naszych usług jest priorytetem, dlatego gwarantujemy: - zweryfikowanych oraz najlepszych partnerów, - zgodność usługi z ustawą odpadową, - natychmiastową zapłatę za odpad, - bezpieczeństwo oraz legalnośc transakcji, - najlepsze oferty, które możemy pozyskiwać dzięki wypracowanej pozycji na rynku, - opiekuna klienta wspierającego całość transakcji.

Jak zamówić usługę skupu przepracowanego oleju w Gdańsku w aplikacji WasteMaster

Po wypełnieniu i złożeniu formularza odnośnie usługi odbioru przepracowanego oleju w Gdańsku zostanie przydzielony Ci Opiekun klienta, który przeanalizuje otrzymane informacje oraz rynek, w celu przygotowania korzystnych ofert. Po otrzymaniu ofert będziesz miał możliwość wyboru tej, która Twoim zdaniem będzie najkorzystniejsza. Oczywiście to nie koniec naszego zaangażowania. Następnie wyznaczony przez nas Opiekun klienta pomoże w ustaleniu terminu realizacji usługi oraz przy ewentualnych problemach z dokumentacją w rejestrze BDO.

Ile kosztuje dodanie oferty na skup przepracowanego oleju w Gdańsku?

Dodanie oferty na skup przepracowanego oleju w naszej giełdzie jest bezpłatne. Giełda odpadów WasteMaster pod tym względem jest w pełni darmowa. Co więcej, nie ponosisz również żadnych kosztów związanych z obsługą oferty przez naszego specjalistę. Przygotowanie przez naszego pracownika najkorzystniejszych ofert zagospodarowania odpadu, do niczego Cię nie zobowiązuje. Finalnie to od Twojej decyzji zależy czy transakcja dojdzie do skutku. Naturalnie skup przepracowanego oleju w Gdańsku jest jedną z kilkunastu usług recyklingowych, których można znaleźć w naszej aplikacji. Warto zapoznać się także z resztą naszych usług i znaleźć rozwiązania dla pozostałych zalegających odpadów.

Które dokumenty będą wymagane do odbioru oleju przepracowanego w Gdańsku?

W skutek rejestru BDO, firmy jak i rolnicy posiadający gospodarstwa rolne przekraczające powierzchnią 75 ha, są zobowiązani do prowadzenia wskazanego rejestru. W efekcie, aby usługa odbioru oleju przepracowanego w Gdańsku została zrealizowana, jednostki te muszą wystawić w systemie KPO (Kartę Przekazania Odpadu). Rolnicy, których gospodarstwa nie przekraczają 75 ha, mogą przekazywać ten odpad na specjalne oświadczenie.

Jak powinien być przygotowany przepracowany olej silnikowy w Gdańsku do transportu?

To, jak powinien być przygotowany przepracowany olej silnikowy do transportu, w dużym stopniu określają wymagania, jak powinien być przechowywany i przechowywany ten odpad. Najpopularniejsze sposoby przechowywania odpadu oleju to mauzer lub metalowe beczki o różnorakich pojemnościach. Beczki powinny być oznaczone i podpisane odpowiednim kodem odpadu. Ważne jest, aby pojemnik, w którym taki zużyty olej silnikowy w Gdańsku jest przechowywany, był szczelny i nieuszkodzony. Dobrze, aby te zbiorniki były zamieszczone w jednym pomieszczeniu (lub miejscu w przypadku przygotowania ich do odbioru na zewnątrz). Minimum logistyczne dla większości przedsiębiorstw wynosi 200 kg, jednak im większa waga odpadu, tym wyższą stawkę można uzyskać u odbiorcy.

W jakich kodach odpadu przeprowadzana jest utylizacja oleju silnikowego w Gdańsku?

W katalogu odpadów istnieje grupa 13 nazwana “oleje odpadowe i odpady ciekłych paliw (z wyłączeniem olejów jadalnych oraz grup 05, 12 i 19)”. Do tej grupy zaliczamy takie odpady jak: 13 01* Odpadowe oleje hydrauliczne, 13 02* Odpadowe oleje silnikowe, przekładniowe i smarowe, 13 03* Odpadowe oleje i ciecze stosowane jako elektroizolatory i nośniki ciepła, 13 04* Oleje zęzowe, 13 05* Odpady z odwadniania olejów w separatorach, 13 07* Odpady paliw ciekłych, 13 08* Odpady olejowe nieujęte w innych podgrupach.

W jakim czasie realizowany jest odbiór zużytego oleju w Gdańsku?

Jest to złożone zagadnienie. Istnieje dużo aspektów wpływających na ewentualny termin odbioru zużytego olej w Gdańsku. Przykładowo im większa ilość odpadu, tym szybciej istnieje możliwość odbioru, natomiast mniejsze ilości (w okolicach 250 l) są najczęściej odbierane przy okazji. Oczywiście znaczący wpływ ma również lokalizacja, ilość odpadu czy sposób jego przechowywania. Najczęściej wywóz realizowany jest w okolicy 14 dni od przyjęcia zgłoszenia.

Jakie kategorie usług dotyczące przepracowanego oleju możemy zlecić w giełdzie odpadowej WasteMaster

W naszej aplikacji WasteMaster można zamówić następujące usługi na zagospodarowanie przepracowanego oleju: a) skup przepracowanego oleju silnikowego w Gdańsku wraz z odbiorem, b) skup przepracowanego oleju hydraulicznego w Gdańsku wraz z odbiorem, c) skup przepracowanego oleju transformatorowego w Gdańsku wraz z odbiorem, d) skup przepracowanego oleju przekładniowego w Gdańsku wraz z odbiorem, Aby jak najlepiej i kompleksowo obsłużyć każde zlecenie, powołaliśmy doradców Klienta, którzy pomagają przy całym zleceniu. Dzięki temu każda persona, która zgłosi do nas zapotrzebowanie na usługę związaną z przepracowanym olejem, zaoszczędzi swój czas. Nasz doradca Klienta zrealizuje badanie rynku, w celu pokazania tylko najlepszych ofert, jednak ostateczna decyzja co do wyboru odbiorcy należy do klienta. Po wyborze oferty doradca pokieruje resztą zagadnień, jak na przykład data transportu. Warto w tym miejscu podkreślić, iż w razie potrzeby nasza firma może także zaoferować pomoc, z wszystkimi koniecznymi dokumentami związanymi z takim zleceniem.

Jakie firmy w oprogramowaniu WasteMaster realizują odbiór oleju przepracowanego w Gdańsku?

Ze względu na liczbę użytkowników, dużo firm świadczących usługę odbioru przepracowanego oleju w Gdańsku działa w naszej aplikacji. Aby jak najbardziej dopasować ofertę pod klienta powołaliśmy opiekunów, którzy zajmują się analizą rynku oraz prezentacją najkorzystniejszych ofert. Przypominamy, iż wszystkie firmy w naszej aplikacji odpadowej zostały zweryfikowane i posiadają specjalistyczny sprzęt do odbioru oleju przepracowanego.

Gdzie w Gdańsku oddać zużyty olej silnikowy?

Warto wiedzieć, co zrobić ze zużytym olejem i gdzie oddać stary olej. Jeśli jesteśmy osobą prywatną, wtedy odbiór zużytego oleju odbywa się w specjalnie do tego przeznaczonych punktach np. PSZOK-ach. Warto również odwiedzić zaprzyjaźniony warsztat samochodowy i zapytać, czy nie przyjmą od nas starego oleju silnikowego lub. Tego typu zakłady mają więcej możliwości, jeśli chodzi o to, gdzie oddać zużyte oleje. Dlaczego? Ponieważ są przedsiębiorstwem, i jeśli posiadają wpis do BDO, to mogą zamówić odbiór zużytego oleju od firmy, która się tym zajmuje i gdzie się utylizuje oleje silnikowe. Dlaczego utylizacja zużytego oleju jest taka ważna i potrzebna? Ponieważ tego typu odpady zawierają wiele szkodliwych substancji dla środowiska i ich nieprawidłowe użytkowanie może mieć katastrofalne skutki.Twoja firma wytwarza duże ilości przepracowanego oleju i nie wiesz, gdzie oddać olej silnikowy? WasteMaster zajmie się porównaniem setek dostępnych na rynku ofert i wybierze tę najlepszą dla Ciebie. Współpracujemy z wieloma doświadczonymi firmami odpadowymi i jesteśmy w stanie zagwarantować Ci naprawdę dobrą cenę za zużyty olej silnikowy. Gdzie oddać? Oczywiście u nas! Skorzystaj z aplikacji lub zadzwoń bezpośrednio do naszego konsultanta, aby ustalić wszelkie szczegóły współpracy.

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Klienci pytają również o:

Kto odbiera zużyty olej?
21-07-2022
Kto odbiera zużyty olej?

W Twoim warsztacie masz kilka beczek oleju silnikowego? Jeśli chcesz sprawnie i ekologicznie pozbyć się tego problemu, udaj się do skupu olejów przepracowanych. Miejsca tego typ...

Więcej -->
Kto odbiera przepracowany olej?
20-07-2022
Kto odbiera przepracowany olej?

Zużyty olej silnikowy lub hydrauliczny, w większych ilościach należy oddać do skupu. Małe ilości można zanieść w szczelnym opakowaniu do PSZOK-u, na stację benzynową lub do wars...

Więcej -->
Jak utylizować zużyty olej silnikowy?
19-07-2022
Jak utylizować zużyty olej silnikowy?

Nie wiesz gdzie oddać zużyty olej silnikowy? Czy można go wylać? Wyrzucić? Nic z tych rzeczy! Najlepszym miejscem do utylizacji oleju silnikowego będzie placówka skupu. Małe ilo...

Więcej -->
Gdzie można oddać zużyty olej silnikowy?
17-07-2022
Gdzie można oddać zużyty olej silnikowy?

W Twoim warsztacie zalega dużo zużytego oleju silnikowego i zastanawiasz się jak sobie z nim poradzić? Jak się go wyrzucić? A może gdzie wylewać olej tego typu? Już spieszymy z ...

Więcej -->
Co należy zrobić ze zużytym olejem silnikowym?
17-07-2022
Co należy zrobić ze zużytym olejem silnikowym?

Zużyty olej silnikowy stanowi problem zwłaszcza w warsztatach samochodowych, które produkują duże ilości tej substancji. Czy można po prostu gdzieś go wylać? Wyrzucić? Nie, gdyż...

Więcej -->
Jak pozbyć się oleju silnikowego?
17-07-2022
Jak pozbyć się oleju silnikowego?

Zastanawiasz się gdzie oddać olej silnikowy? Jeśli posiadasz ilości na własny użytek – możesz udać się do PSZOK-u, na stację benzynową, czy do wybranego warsztatu. Pod żadnym po...

Więcej -->
Co zrobić z przepracowanym olejem?
16-07-2022
Co zrobić z przepracowanym olejem?

Czy można wylać stary olej? Wyrzucić go? Nie można go wylać. Jeśli posiadamy małe ilości tego złotego płynu można, odpowiednio go zabezpieczając, włożyć go do odpadów zmieszanyc...

Więcej -->
Czy olej silnikowy podlega pod GTU?
15-07-2022
Czy olej silnikowy podlega pod GTU?

Sprzedaż oleju przepracowanego a GTU – czy w tym wypadku należy dokonać oznaczenia kodem grup towarów i usług? Tak, jeśli dochodzi do sprzedaży towaru – nawet gdy jest to zużyty...

Więcej -->
Ile waży 200 l beczka z olejem?
14-07-2022
Ile waży 200 l beczka z olejem?

Aby odpowiedzieć na to pytanie warto podać, ile waży litr oleju silnikowego. Otóż ze względu na swoje właściwości – olej jest gęstszy od wody – litr tego płynu waży około 0,8 kg...

Więcej -->
Czy PSZOK przyjmuje zużyty olej silnikowy?
13-07-2022
Czy PSZOK przyjmuje zużyty olej silnikowy?

Jeśli posiadamy niewielką ilość oleju, Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych powinien go przyjąć. Zdarzają się jednak przypadki, gdzie dana placówka nie jest przystosowa...

Więcej -->
Czy stacje benzynowe mają obowiązek przyjęcia zużytego oleju?
12-07-2022
Czy stacje benzynowe mają obowiązek przyjęcia zużytego oleju?

Zastanawiasz się gdzie oddać zużyty olej? Jest kilka miejsc, które mogą go od Ciebie przyjąć. Punkty PSZOK, niektóre punkty wymiany oleju, warsztaty oraz stacje benzynowe. Jedna...

Więcej -->
Gdzie sprzedać zużyty olej silnikowy?
11-07-2022
Gdzie sprzedać zużyty olej silnikowy?

Sprzedaż tego typu odpadów odbywa się w skupach zużytego oleju. Cena będzie zależeć od rodzaju i stopnia zanieczyszczenia cieczy. Jeżeli jesteś przedsiębiorcą, to za pomocą apli...

Więcej -->
Ile waży 1 litr oleju przepracowanego?
10-07-2022
Ile waży 1 litr oleju przepracowanego?

Litr przepracowanego oleju, ze względu na swoje właściwości, waży około 0,8 kg. Jest to cenna informacja, jeśli jesteśmy zainteresowani skupem przepracowanego oleju oraz jego ko...

Więcej -->
Jaka stawka VAT na olej przepracowany?
10-07-2022
Jaka stawka VAT na olej przepracowany?

Sprzedaż oleju przepracowanego a GTU – oznaczać czy nie oznaczać? W związku z tym, że kod grup towarów i usług jest przypisywany produktom, które sprzedajemy, trzeba oznaczyć zu...

Więcej -->
Ile kosztuje litr zużytego oleju silnikowego?
09-07-2022
Ile kosztuje litr zużytego oleju silnikowego?

W zależności od stopnia zanieczyszczenia i ilości, taką cenę otrzymamy. Głównie to od skupu oleju przepracowanego zależy cena za litr. Według cennika WasteMaster za kilogram prz...

Więcej -->
Kto skupuje olej przepracowany?
08-07-2022
Kto skupuje olej przepracowany?

Kiedy dysponujemy dużą ilością zużytego oleju, najlepiej oddać go do skupu olejów przepracowanych. Jeśli posiadamy go niewiele, można udać się do PSZOK-u, na stację benzynową lu...

Więcej -->
Jak oddać zużyty olej?
07-07-2022
Jak oddać zużyty olej?

Co zrobić ze zużytym olejem silnikowym? Gdzie oddać zużyty olej hydrauliczny? Takich substancji nie można wylewać ani wyrzucać, dlatego istotnym jest, żeby oddać je odpowiednim ...

Więcej -->
Gdzie wyrzucić zużyty olej silnikowy?
06-07-2022
Gdzie wyrzucić zużyty olej silnikowy?

Chcesz wyrzucić przepracowany olej? W Polsce jest to nielegalny proceder, zagrażający środowisku naturalnemu. A może wolałbyś zapytać gdzie oddać zużyty olej? Już spieszę z odpo...

Więcej -->
Kto odbiera zużyty olej silnikowy?
05-07-2022
Kto odbiera zużyty olej silnikowy?

Gdzie oddać stary olej? Czy jest organizowany odbiór zużytego oleju? Jak się go pozbyć? Przepracowane płyny tego typu najlepiej oddać do skupu. Inne miejsca takie jak PSZOK, sta...

Więcej -->

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Katalizatory z samochodów klientów składowałem w jednym miejscu, do momentu aż po prostu zaczęło go brakować. Skup katalizatorów z jakim współpracowałem dotychczas został zamknięty. Dlatego zdecydowałem się wyszukać kontrahenta w WasteMaster i nie żałuję.

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Wiedziałem, że na jednym kontenerze na gruz się nie skończy na placu budowy. I nie miałem pojęcia, jaką firmę wybrać, żeby sprawnie poszło zebranie wszystkiego. Wpisałem co mam w WasteMaster i w parę dni wszystko było ogarnięte. Świetna aplikacja.

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Dzięki WM współpracuję z firmą, która ma specjalne narzędzia do określenia składu chemicznego metali. Jest to dla mnie bardzo opłacalne.

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Zamykałem biznes w Polsce i miałem do sprzedaży sporo urządzeń: rozdrabniacze czy chwytaki do złomu do koparki. Wpisałem w wastemaster czego chcemy się pozbyć i w jakiej cenie. Od razu odezwali się do mnie zainteresowani ofertą przedsiębiorcy.

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Rynek odpadów w kraju jest [...]

Ocena 5/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Olej przepracowany – kod odpadu
02-09-2022
Olej przepracowany – kod odpadu

Czym jest kod odpadu? Jak go sprawdzić? Czy olej przepracowany posiada taki kod odpadu? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziesz na naszym blogu. Co jeszcze warto wiedzi...

Więcej -->
Co zrobić ze zużytym olejem silnikowym?
31-08-2022
Co zrobić ze zużytym olejem silnikowym?

Z pewnością chociaż raz w życiu każdy z nas, lub naszych najbliższych, zada sobie pytanie: „co zrobić ze zużytym olejem?”. Gdzie go oddać? Czy zajmują się tym specjalne podmioty...

Więcej -->
Gdzie utylizować olej silnikowy?
23-08-2022
Gdzie utylizować olej silnikowy?

Zastanawialiście się kiedyś, gdzie jest utylizowany olej przepracowany? To nie jest żadna tajemnica, a pomimo tego wiele osób nadal nie wie, gdzie oddać stary olej silnikowy. Je...

Więcej -->
Sprzedaż oleju przepracowanego a VAT. Aktualizacja 2022
23-08-2022
Sprzedaż oleju przepracowanego a VAT. Aktualizacja 2022

Z pewnością wiele nie tylko osób fizycznych, lecz także firm, zastanawia się, gdzie oddać zużyty olej silnikowy. Warto przy tym pamiętać, że sprzedaż przepracowanego oleju przez...

Więcej -->
Olej silnikowy a PSZOK-i – czy można oddać?
16-08-2022
Olej silnikowy a PSZOK-i – czy można oddać?

Wielu właścicieli gospodarstw domowych, którzy wytwarzają stosunkowo niewielką liczbę oleju silnikowego, często mają zagwozdkę, co zrobić ze starym, wymienionym olejem samochodo...

Więcej -->
Gdzie oddać stary olej?
23-07-2022
Gdzie oddać stary olej?

Wiele osób zadaje sobie pytanie, gdzie oddać zużyty olej samochodowy. Z pewnością nie zdają oni sobie sprawy z tego, jak łatwo można pozbyć się tego typu odpadu. Wystarczą tylko...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat