Odpady komunalne segregowane i gromadzone selektywnie

Sprawdź oferty na swój odpad!

Odbiór odpadów komunalnych w Gdańsku

Jak odbywa się utylizacja odpadów komunalnych w Gdańsku?

Nieszkodliwa dla środowiska naturalnego jak również mieszkańców aglomeracji utylizacja odpadów komunalnych w mieście Gdańsk obejmuje ich wywóz i zniszczenie. Niektóre odpady mogą być poddawane także recyklingowi.

Charakterystyka.

Do grupy odpadów zaliczane są wszelkie odpady, zarówno te organiczne, jak i nieorganiczne. Są one produkowane w trakcie działania danej firmy lub też wytwarzane przez mieszkańców osiedli mieszkaniowych czy domów jednorodzinnych.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Gdańsku
Szkło
3000 kg
Szkło
Świdnica
Odpady komunalne niewymienione w innych podgrupach
300 kg
Świdnica
Środki ochrony roślin
8000 kg
Środki ochrony roślin
Cieszyn
Alkalia
6500 kg
Alkalia
Kartuzy
Tekstylia
4500 kg
Tekstylia
Koło
Odpady kuchenne ulegające biodegradacji
5000 kg
Koło
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Odbiór odpadów komunalnych w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające odpady komunalne segregowane i gromadzone selektywnie w Gdańsku
Koleczkowo
EKO DOLINA Sp. z o.o.
Gołubie
Zbierający nr 3 S.A. (konto niepotwierdzone)
Gdynia
KOMA LUBLIN Sp. z o.o.
Elbląg
KOMA LUBLIN Sp. z o.o.
Grudziądz
Przedsiębiorstwo Usług Miejskich PUM Sp. z o.o.
Ostróda
KOMA LUBLIN Sp. z o.o.
Gdańsk
Inne, popularne kategorie odpadów

Jakie podmioty odpowiadają za odbiór odpadów komunalnych w Gdańsku?

W Polsce działa bardzo dużo firm oferujących skuteczny, bezpieczny i terminowy odbiór odpadów komunalnych w Gdańsku. Przedsiębiorstwa te posiadają doświadczenie i przeszkolony zespół pracowników. Dysponują one specjalnymi pojazdami mechanicznymi, przeznaczonymi do wywozu odpadów.

Podział na kategorie odpadu.

Do najszybszych sposobów segregacji odpadów zalicza się ich podział na bio -targowisko/gastronomia, zmieszane, gabaryty, zielone, papier, szkło, metale i tworzywa sztuczne i bio. Segregacja odpadów jest obowiązkowa i dotyczy każdej osoby.

Jak wygląda odbiór odpadów komunalnych w mieście Gdańsk, realizowany przez specjalistyczne przedsiębiorstwa?

Odbiór odpadów komunalnych w Gdańsku przez firmy oferujące tego typu działania, polega na ich wywozie z miejsca ich składowania. Do tego celu używane są pojazdy mechaniczne. Są to śmieciarki jedno i wielokomorowe. Te drugie przeznaczono do wywozu wyłącznie odpadów segregowanych w sposób prawidłowy.

Korzyści przynoszące segregacja odpadu.

Cykliczna segregacja odpadów wiąże się z licznymi benefitami. Zebrany papier, plastik, metal i szkło można ponownie przetworzyć. Specjalnie przetworzone frakcje mogą być użyte do wyrobu nowych produktów czy zasilania energetycznego.

Specjalne instalacje.

Utylizacja odpadów komunalnych w Gdańsku powoduje, iż trafiają one do specjalnych instalacji, gdzie są wstępnie czyszczone, jak również podawane dalszym procesom, mającym na celu ich przetwórstwo. Działania te zmierzają do tego, aby jak najwięcej odpadów mogło być ponownie wykorzystanych.

Koszt wystawienia oferty w aplikacji WasteMaster.

Wystawienie oferty odpadów w aplikacji WasteMaster, jest bardzo proste, ponieważ nie wymaga skomplikowanych działań. Warto skorzystać z tego narzędzia, ponieważ jest ono bezpłatne i stworzone, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firmowych.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Aniela
Do rozwinięcia działalności, a dokładniej do uzupełnienia zasobów w fabryce potrzebowaliśmy kilkuset odpadów. Chodziło głównie o złom i elektrośmieci. W WasteMaster zobaczyliśmy setki ofert i mogliśmy wybrać najkorzystniejsze dla nas.
Julita
Ogłoszenia dla branży złomowej w jednym miejscu i możliwość szybkiego kontaktu z kontrahentami. Chyba nie trzeba dodawać nic więcej…
Kamil
Przygotowaliśmy seminarium dla innych przedsiębiorców z naszej branży. Wiemy w końcu, że gospodarka odpadami to ważny temat. Trochę obawialiśmy się tego, jak dotrzemy do zainteresowanych. Na szczęście, wastemaster pomaga w zbudowaniu siatki kontaktów.
Bogdan
Chciałem kupić ilości hurtowe dezodorantów i złomu po spaleniu. W aplikacji wpisałem, czego potrzebuję i już po paru dniach miałem takie ilości, jakich potrzebowałem. Nawet nie myślałem, że to pójdzie tak szybko.
Damian
Dzięki WM współpracuję z f [...]