Złom stalowy

Pręty stalowe? Stara przyczepa? A może duże konstrukcje stalowe, które potrzebujesz złomować? Sprawdź ofertę na rynku!

Skup złomu stalowego w Świebodzinie

Jakie grupy tego odpadu możemy spotkać w skupie złomu stalowego w mieście Świebodzin?

Złom stalowy możemy podzielić na dwie grupy ze względu na jego gabaryty. Pierwsza to złom stalowy wsadowy o wymiarach do 1500 x 500 x 500 mm. Umożliwiają one umieszczenie odpadu w piecu hutniczym. Druga grupa to złom stalowy niewsadowy o rozmiarach przewyższających wskazane wartości. Aby możliwy był wsad do pieca hutniczego, odpad trzeba poddać wcześniejszej obróbce. Skup złomu stalowego w Świebodzinie znajdziesz bez problemu w aplikacji WasteMaster.

Wysokość opłat w aplikacji WasteMaster.

Jeżeli jesteś osobą fizyczną, to aplikacja WasteMaster jest dla Ciebie bezpłatna. Jeżeli chcesz skorzystać z oferty skupu złomu stalowego i prowadzisz firmę, masz do wyboru dwa pakiety – jeden jest bezpłatny, drugi rozszerzony z opłatą w wysokości 99 zł miesięcznie.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Świebodzinie
Złom stalowy W2
7000 kg
HSF1, gruby, wsad, wsad, HZ-E3
Strzelce Opolskie
Złom stalowy W7
7500 kg
konstrukcja, MSP-3, MSP3, siódemka, Złom stalowy W7
Warszawa
Złom stalowy N6
9500 kg
niewsad, szyna, szyna niewsadowa
Nowy Dwór Mazowiecki
Złom stalowy W5
6500 kg
piątka, HSF3G, HZ-E3G, konstrukcja, HZ-E3G, Złom stalowy W5
Wieluń
Złom stalowy W8
1000 kg
Złom stalowy W8, HZ-E1, MSP 5A, prasa
Ząbki
Złom stalowy W5S
1500 kg
MSP 4s, szyna wsadowa, Złom stalowy W5S
Kozienice
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Skup złomu stalowego w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające złom stalowy w Świebodzinie
Świebodzin
POLCOPPER Sp. z o.o.
Świebodzin
WILMEX Jacek Sitak
Świebodzin
ZAKŁAD SUROWCÓW WTÓRNYCH ODZYSK S. C. AGNIESZKA GIŻYCKA, EWA TOŁŁOCZKO
Sulechów
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „WTÓRMET” Obrót Surowcami Wtórnymi Jadwiga Cebrowska
Sulechów
Wtórmet Sulechów
Kosieczyn
SKUP-ZŁOM DARIUSZ MAŁYCHA
Świebodzin
Inne, popularne kategorie odpadów

Rodzaje odpadów w aplikacji WasteMaster.

Aplikacja z założenia miała być bardzo intuicyjna, więc dołożyliśmy wszelkich starań, aby ułatwić jej użytkownikom wyszukiwanie konkretnych firm. Złom stalowy to kategoria, która posiada jeszcze wiele kategorii 2 poziomu, czyli bardziej szczegółowych, np. złom stalowy wsadowy i niewsadowy, złom stalowy odpadowy czy też złom żeliwny odpadowy.

Czy łatwo znaleźć skup złomu stalowego w Świebodzinie?

Skup złomu stalowego w mieście Świebodzin to zadanie dla wyspecjalizowanych firm. Jest ich coraz więcej ze względu na rosnącą świadomość wpływu naszych zachowań na środowisko naturalne. Korzystając z naszej aplikacji, zyskujesz dostęp do bazy firm specjalizujących się w wywozie złomu stalowego. Możesz porównywać oferty, szukać odbiorców odpadów, jak również przyjmować i odrzucać ich propozycje współpracy.

Czynniki wpływające na wybór firmy.

Pod uwagę bierzemy kilka czynników. Dla wielu klientów priorytetem jest wysoka cena. Sprawdzajmy jednak, co ona obejmuje. Może się okazać, że konieczne będzie samodzielne dostarczenie odpadu we wskazane miejsce. Są jednak firmy, które dodatkowo oferują odbiór złomu stalowego w Świebodzinie.

Które odpady możemy przekazać firmom działającym w sektorze odbioru złomu stalowego w Świebodzinie?

Aby odpad można było zakwalifikować do grupy złomu stalowego, musi spełniać określone warunki. Są to wszystkie przedmioty wykonane ze stali, które można poddać recyklingowi, a więc ponownie je wykorzystać po wcześniejszej obróbce. Takie działania prowadzone są w specjalnych firmach, gdzie przyjmowane są odpady.

Wybór najlepszej firmy.

Przy wyborze firmy świadczącej skup złomu stalowego w mieście Świebodzin sprawdź, co oferuje w ramach oferty i jaka jest jej cena. Zwróć uwagę na możliwość transportu, co pozwoli Ci zaoszczędzić czas, a niekiedy również pieniądze. Firmy mogą zgłaszać się do Ciebie z ofertą, Ty je akceptujesz lub odrzucasz.

Różnica cen w różnych firmach.

Każda firma ma swój własny cennik złomu stalowego. Przy jego ustalaniu bierze pod uwagę kategorię złomu, ilość oddawanego przez klienta odpadu, długość współpracy, a także ewentualnie dodatkowe opcje. Warto więc porównać oferty kilku firm. Dodatkowo warto zainteresować się czy firmy umożliwia odbiór złomu stalowego w Świebodzinie.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Sandra
W naszej fabryce często mamy tak zwane trudne odpady. Często nie wiemy, co z nimi zrobić. Mamy za to do wykorzystania aplikację dzięki jakiej kontrahenci sami się zgłaszają. Polecamy WasteMaster!
Sandra
W naszym skupie przyjmujemy kilka kategorii odpadów. Wiedzieliśmy, że domaga się to jakiegoś uporządkowania. Polecono nam WasteMaster i teraz o wiele prościej radzimy sobie z codzienną pracą.
Marcela
W moim warsztacie nie trudno o katalizatory, filtry DPF i monolity z katalizatorów po przeróbkach. Chciałem przed sprzedażą zbadać wszystko spektometrem. W apce znalazłem firmę, która się tym zajmuje.
Amelia
Prowadzimy skup samochodów ciężarowych. Ceny wyznaczmy indywidualnie. Chcieliśmy to jakoś dobrze zareklamować i cieszy nas to, że mogliśmy to zrobić w aplikacji gromadzącej zainteresowanych z całego kraju.
Marcjan
Zamykałem biznes w Polsce [...]