Odpady drewniane

Palety? Deski z budowy? A może korzenie? Recyklerzy czekają na Twój odpad. Porównaj oferty.

Utylizacja odpadów drewnianych w Świebodzinie

Grupy odpadu.

Grupy, na jakie dzieli się odpady drewniane to: odpady opakowaniowe, odpady wielkogabarytowe, odpady z wycinki drzew i produkcji tartacznej, odpady poprodukcyjne z produkcji drzewnej i meblarskiej oraz odpady drewniane z rozbiórek. Wybierz w aplikacji WasteMaster, gdzie chcesz konkretnie zgłosić odbiór odpadów.

Odpad i jego klasyfikacja w aplikacji WasteMaster.

Odpady sklasyfikowane są dokładnie. Określono również, czego nie wlicza się do tej grupy. Są to wyroby, w jakich drewno zmieszane jest z innymi materiałami: drewnopochodne płyty MDF, płyty HDF, płyty pilśniowe oraz podkłady kolejowe. W aplikacji WasteMaster można sprawdzić szczegółowo, co wlicza się do odpadów z tej kategorii.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Świebodzinie
Drewno zielone / kłącza
5500 kg
gałęzie, karpy, zrzyny
Rypin
Drewno opakowaniowe
7500 kg
Drewno opakowaniowe, bębny, palety, skrzynie
Pyrzyce
Drewno pozostałe
1500 kg
Milanówek
Drewno pozostałe
5500 kg
Drewno pozostałe
Mrągowo
Drewno odpady wielkogabarytowe
8500 kg
meble, zabudowy
Olecko
Drewno odpady wielkogabarytowe
9000 kg
meble, zabudowy, Drewno odpady wielkogabarytowe
Bukowno
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Utylizacja odpadów drewnianych w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające odpady drewniane w Świebodzinie
Skwierzyna
ELEKTROSYSTEM Sp. z o.o. Sp.K.
Tomaszewo
EF-RECYKLING Sp. z o.o.
Szprotawa
SUEZ ZACHÓD Sp. z o.o.
Osieczna
Miejski Zakład Oczyszczania Sp. z o.o.
Polkowice
GESCRAP POLSKA Sp. z o.o.
Poznań
TRANSFADROM SP. Z O.O. SP.K.
Świebodzin
Inne, popularne kategorie odpadów

Który ze skupów dba o odpowiedni rozdział odpadów drewnianych w czasie recyklingu odpadów drewnianych w Świebodzinie?

Skup odpadów to usługa oferowana przez firmy, jakie po recyklingu odpady przekazują do użytku przemysłowego. Firmy przekazują wyroby z odpadów po wycince i obróbce w tartakach, zajmując się skupem odpadów oraz sprzedażą produktów drzewnych.

Co może mieć wpływ na stawkę za usługę utylizacji odpadów drewnianych w mieście Świebodzin?

Czynniki mające wpływa na cenę odpadów drewnianych to: rodzaj oddawanego drewna, ilość odpadów oraz możliwości ich wykorzystania po obróbce. W aplikacji WasteMaster możesz sprawdzić cennik odpadów w dowolnych miejscach i wybrać dla siebie najkorzystniejszą opcję.

Firmy odbierające drewno.

Utylizacja odpadów drewnianych w Świebodzinie jest oferowana przez firmy proponujące odbiór nie tylko drobnych ścinek, lecz większych fragmentów, powstających z obróbki drewna. Drewno mogą przywozić klienci indywidualni oraz przedsiębiorcy. Najczęściej są to właściciele tartaków, którzy mają do dyspozycji stałą obsługę, a więc transport lub podstawienie kontenerów. Szczegóły przedstawia aplikacja WasteMaster.

Ceny umieszczone w aplikacji WasteMaster.

W aplikacji WasteMaster można sprawdzić i porównać ceny odpadów w kilku skupach. To praktyczne i pozwala zaoszczędzić czas, ponieważ porównanie cen zajmuje kilka minut i dzięki temu można wytypować najlepszą propozycję na utylizację odpadów drewnianych w mieście Świebodzin. Różnice w cenach odpadów dyktowane są ilością odpadów drewnianych oraz ich wartością.

Cena za zamieszczenie ogłoszenia w aplikacji WaasteMaster.

Klienci indywidualni interesujący się skupem mogą dodać ofertę w aplikacji WasteMaster nieodpłatnie. Bezpłatnie swoją ofertę utylizacji odpadów drewnianych w Świebodzinie mogą wystawić również przedsiębiorcy. Mogą oni również zdecydować się na wersję za 99 złotych miesięcznie i wtedy mogą lepiej wypromować swoją ofertę.

Drewno nadające się do skupu.

Recykling odpadów drewnianych w Świebodzinie zwykle przekazywane są odpady drewna budowlanego, ale też trociny i zrębki z tartaków. Skupowane są też: palety i skrzynie drewniane, stare meble drewniane, bębny, zrzyny, gałęzie, odpady poprodukcyjne, drewniane deski poremontowe i drewno porozbiórkowe.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Jędrzej
Nawet nie spodziewałam się, że remont kawalerki wygeneruje tyle śmieci… Znajomy powiedział mi, że wpiszę co mam w WasteMaster, podam okolicę, a zainteresowani zgłoszą się po odpady. Pomyślałam: noo na pewno.. natomiast teraz wiem, że miał 100% racji.
Iwona
Miałem dużo złomu do zaoferowania i absolutnie nie chciałem być na tym stratny. Niestety, już nie raz się tak zdarzyło. Dlatego cieszę się, że korzystając z aplikacji więcej nie muszę się takimi rzeczami przejmować.
Alina
Asystent Odpadowy, który pomaga mi zapanować nad transakcjami dokonywanymi poprzez aplikację zachęcił mnie do tego, by z WasteMaster korzystać regularnie. To spore wsparcie w biznesie.
Lidia
Jeśli w moim sklepie raz na jakiś czas zebrałem dużo odpadów, to wiedziałem, że w najbliższym czasie będzie trzeba sporo czasu poświęcić na znalezienie firmy, która je zutylizuje. Teraz to nie problem. Dzięki WasteMaster nie muszę nigdzie dzwonić.
Zofia
Postanowiliśmy przygotować [...]