Złom stalowy

Pręty stalowe? Stara przyczepa? A może duże konstrukcje stalowe, które potrzebujesz złomować? Sprawdź ofertę na rynku!

Skup złomu stalowego w Bydgoszczy

Jakie grupy tego odpadu możemy spotkać w skupie złomu stalowego w mieście Bydgoszcz?

Złom stalowy możemy podzielić na dwie grupy ze względu na jego gabaryty. Pierwsza to złom stalowy wsadowy o wymiarach do 1500 x 500 x 500 mm. Umożliwiają one umieszczenie odpadu w piecu hutniczym. Druga grupa to złom stalowy niewsadowy o rozmiarach przewyższających wskazane wartości. Aby możliwy był wsad do pieca hutniczego, odpad trzeba poddać wcześniejszej obróbce. Skup złomu stalowego w Bydgoszczy znajdziesz bez problemu w aplikacji WasteMaster.

Jakie odpady możemy przekazać firmą specjalizującym się w usłudze odbioru złomu stalowego w Bydgoszczy?

O odpadzie stalowym mówimy w kontekście wszystkich tych przedmiotów, które są wykonane ze stali i spełniają wszelkie kryteria pozwalające na ich recykling, czyli ponowne wykorzystanie. W firmach zajmujących się stalą przetapia się złom w piecach hutniczych z zachowaniem wszelkich norm i środków ostrożności.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Bydgoszczy
Złom stalowy N6
2000 kg
Złom stalowy N6, niewsad, szyna, szyna niewsadowa
Łomianki
Złom akcesoria kolorowe
8500 kg
Złom akcesoria kolorowe, akcesoria, podkłady, śruby
Szczytno
Złom stalowy poprodukcyjny - niewsad
3000 kg
poprodukcja, do paczkowania, ocynk, ocynk, N7N
Kartuzy
Złom stalowy N2 - pręty
4000 kg
ON4, pręt, pręt zbrojeniowy
Biłgoraj
Złom stalowy odpadowy
6500 kg
obtop, puszka, skrzepy, spalarnia, zendra
Kluczbork
Złom stalowy N5
3500 kg
10 cm, konstrukcja, niewsad, Złom stalowy N5
Opalenica
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Skup złomu stalowego w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające złom stalowy w Bydgoszczy
Bydgoszcz
ZUH BIMAT Mateusz Binienda
Bydgoszcz
P.W. SONNENFELD Dariusz Sonnenfeld
Bydgoszcz
PHU ELGRAD JAN BARTECKI
Bydgoszcz
ALL SCRAP ALEKSANDRA SIUCHNIŃSKA
Bydgoszcz
AMRA M.R. Andryańczyk Sp.J.
Bydgoszcz
BYTPAK JERZY WIECZOREK Sp.K.
Bydgoszcz
Inne, popularne kategorie odpadów

Czynniki wpływające na wybór firmy.

Pod uwagę bierzemy kilka czynników. Dla wielu klientów priorytetem jest wysoka cena. Sprawdzajmy jednak, co ona obejmuje. Może się okazać, że konieczne będzie samodzielne dostarczenie odpadu we wskazane miejsce. Są jednak firmy, które dodatkowo oferują odbiór złomu stalowego w Bydgoszczy.

Jak znaleźć skup złomu stalowego w Bydgoszczy?

Szukasz firmy, której możesz przekazać złom stalowy? W naszej aplikacji znajdziesz bazę przedsiębiorstw świadczących tego rodzaju usługi. Są to firmy spełniające wszelkie niezbędne normy i wymogi z obszaru gospodarki odpadami. Możesz zdecydować się na skup złomu stalowego w mieście Bydgoszcz, który dodatkowo zapewnia odbiór odpadu lub tylko go skupuje.

Rodzaje odpadów w aplikacji WasteMaster.

Aplikacja z założenia miała być bardzo intuicyjna, więc dołożyliśmy wszelkich starań, aby ułatwić jej użytkownikom wyszukiwanie konkretnych firm. Złom stalowy to kategoria, która posiada jeszcze wiele kategorii 2 poziomu, czyli bardziej szczegółowych, np. złom stalowy wsadowy i niewsadowy, złom stalowy odpadowy czy też złom żeliwny odpadowy.

Wybór odpowiedniej firmy.

Znajdź takie firmy, które zapewniają właściwego rodzaju skup złomu stalowego w mieście Bydgoszcz. Musi on pasować do odpadu, jakim dysponujesz. Warto jest zdecydować się na firmę oferującą również odbiór złomu. Pozwoli Ci to zaoszczędzić czas i jednocześnie zapewni komfort, nie musisz osobiście dostarczać odpadu do firmy. Porównaj ceny poszczególnych ofert i czas realizacji.

Wysokość ceny na skupach.

Nie ma jednej ceny, jaka obowiązuje we wszystkich skupach. Każda firma ustala swój własny cennik złomu stalowego. Na różnice wpływ ma czas realizacji zlecenia, rodzaj złomu, ilość odpadu oraz ewentualny odbiór złomu stalowego w Bydgoszczy.

Firmy zajmujące się odbiorem odpadów.

Odbiorem złomu zajmują się specjalne firmy, które muszą spełniać określone normy i być przystosowane do prowadzenia tej specyficznej działalności gospodarczej. Są to skupy złomu z odpowiednim zapleczem maszynowym, pojazdami i dobrze zorganizowaną logistyką.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Edyta
Gabinet kosmetyczny prowadzę od dawna. Zawsze wszystkimi śmieciami zajmował się pośrednik. Od jakiegoś czasu pan przestał się u nas pojawiać. Nie chciałam się zagracić i właśnie w tym samym czasie usłyszałam o WM. Szybko znalazłam zaufanego, nowego pośrednika.
Stefania
Pierwszy raz spotykam się z aplikacją, jaka jest dopasowana w 100% do użytkownika. Pracowałam w wielu biurach i nigdy wcześniej żadne narzędzie nie było tak przyjazne i skuteczne. Polecam wszystkim z branży!
Diana
Prowadzę jednoosobową firmę sprzątającą. Zbieram w trakcie pracy bardzo wiele śmieci od klientów. Po pracy klikam w WasteMaster i wiem, że w parę minut nie będę musiała martwić się o to, kto i kiedy odbierze odpady.
Kamila
Jesteśmy dużym zakładem przetwórstwa tworzyw sztucznych. Duże złomowisko koło nas zamknęło się i zaczęliśmy mieć problem z przemiałami. W apce znalazłem pośrednika, który szuka teraz dla nas kontrahentów. To było bardzo proste.
Hieronim
Tutaj naprawdę nie ma ogra [...]