Bydgoszcz - Skup makulatury | WasteMaster

Skup makulatury w Bydgoszczy

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Ceny na skupie makulatury

Zarówno właściciele gospodarstw domowych, jak i osoby prowadzące przedsiębiorstwa, bez względu na profil ich działalności, nierzadko chcą poznać cennik skupu makulatury w Bydgoszczy. Trzeba pamiętać, że podane kwoty w każdej chwili mogą się zmienić, ponieważ są uzależnione od sytuacji politycznej i gospodarczej. Na cenę skupu makulatury w Bydgoszczy wpływa również jakość tego surowca wtórnego. Aby poznać konkretne informacje na temat cen makulatury, warto uruchomić nasz formularz. Służy on do nieodpłatnej wyceny odpadów makulaturowych.
Ceny
Karton 0,08 zł netto
Karton - belowany 0,17 zł netto
Gazeta 0,34 zł netto
Mix 0,13 zł netto
Warunki współpracy

Jak klasyfikowana jest makulatura?

Makulatura w Bydgoszczy dzieli się na cztery typy i obejmuje 54 odmiany. Jest to podział dość zaawansowany, dlatego dla ułatwienia wyróżniliśmy prostsze kategorie w naszej aplikacji WasteMaster. Do tego odpadu zalicza się zatem następujące elementy: • makulaturę jakościową, czyli papier kredowy, gazetowy różnych gramatur i offsetowy, • czasopisma i gazety, • karton i tekturę falistą, • ścinki drukarskie i poprodukcyjne, • tekturę litą, a także inne typy makulatur opakowaniowych, • makulaturę z sortowni odpadów oraz z selektywnej zbiórki odpadów, • inne rodzaje makulatury, które nie zostały wymienione powyżej.

A co nie zostanie odebrane w ramach usługi?

Należy jednak podkreślić, że nie każdy rodzaj jest chętnie odbierany przez skup makulatury w Bydgoszczy. Jako przykład można podać książki w twardej okładce. Ponieważ podlegają osobnym procesom dzielenia w rozliczeniu są traktowane jako karton. A skoro o nim już mowa należy wspomnieć, iż punkty odbioru makulatury w Bydgoszczy preferują, aby był zbelowany. Najchętniej odbieranymi rodzajami są książki w miękkiej okładce i gazety. Jeżeli nie jesteś pewny, do jakiego rodzaju należy makulatura w Bydgoszczy, którą posiadasz, skontaktuj się z nami, a pomożemy rozwiać wszelkie wątpliwości. W ramach tej usługi nie zostanie odebrany odpad zanieczyszczony, przykładowo kartony pomalowane farbą w trakcie remontu, czy nasączone olejem. Przez skup makulatury w Bydgoszczy nie zostanie przyjęty również karton belowany razem z innym odpadami. Podobnie, jeśli makulatura jest przemoczona lub spleśniała. Aby zamówić odbiór makulatury w Bydgoszczy, odpad musi być w dobrym stanie fizycznym (nie oznacza to, iż książki mają być nie poniszczone, ale to, że nie mogą być poddane np. działaniu wody).

Sprzedaż makuatury w Bydgoszczy z WasteMaster

Do kategorii, jaką jest makulatura w Bydgoszczy zalicza się nieużywane artykuły papiernicze. Może nadawać się ona do ponownego wykorzystania (innego niż pierwotnie) lub stanowić jeden ze składników do produkcji papieru. Wpływa na to w szczególności źródło powstania poszczególnych kategorii. Makulatura to odpad, który dostarcza ważnego surowca do sektora przemysłu, a także dla gospodarstw domowych. Dlatego skup makulatury w Bydgoszczy jest niezbędny w obrocie odpadami. Zatem, jeśli dysponujesz starymi książkami lub zużytymi kartonami zamów usługę odbioru makulatury za pomocą naszej aplikacji WasteMaster. W rezultacie znajdziesz skup makulatury w Bydgoszczy i zapomnisz o nurtującym problemie.

Co warto wiedzieć na temat wykonania usługi odbioru makulatury?

Gdy ogłoszenie znajdzie się w naszej aplikacji przypisany do Ciebie Opiekun Klienta zrobi analizę rynku i wybierze dla Ciebie najkorzystniejsze propozycje dotyczące skupu makulatury w Bydgoszczy. Następnie, gdy już zaakceptujesz jedną z ofert, konsultant ustali termin odbioru odpadu, a także inne wytyczne dotyczące zlecenia. Makulatura w Bydgoszczy zostanie odebrana w czasie, który zależny jest od lokalizacji. Zatem im dalej jest punkt skupu, tym później nastąpi odbiór odpadu. Duże znaczenie ma też ilość makulatury. Gdy przy usłudze, jaka jest odbiór makulatury w Bydgoszczy przyjmuje się spore ilości odpadu usługa odbywa się specjalnie przystosowanym do tego celu pojazdem. Natomiast przy mniejszych ilościach makulatury odbiór wykonywany jest przy okazji. Najczęściej jednak jest tak, że firmy potrzebują 14 dni, aby zrealizować prezentowane zlecenie. W niektórych przypadkach czas może być przedłużony do 30 dni. Makulatura w Bydgoszczy to rodzaj odpadu, który produkowany jest przez każdą osobę, a więc zarówno przez gospodarstwa domowe, jak i firmy. Dlatego, jeśli chcesz pozbyć się problemu z tym odpadem złóż swoje zapytanie za pomocą aplikacji WasteMaster. Dzięki temu z łatwością znajdziesz skup makulatury w Bydgoszczy i zweryfikujesz cennik skupu makulatury.

Jak wygląda proces dotyczący zamawiania usługi za pośrednictwem aplikacji WasteMaster?

Odbiór makulatury w Bydgoszczy za pośrednictwem innowacyjnego narzędzia, jakie oferujemy jest maksymalnie uproszczony. Przygotowaliśmy dla Ciebie dwie drogi. Po pierwsze możesz nawiązać kontakt telefoniczny z przedstawicielem naszej firmy. Członek naszego zespołu pozyska od Ciebie najważniejsze informacje i umieści zapytanie w aplikacji WasteMaster. Nie musisz się martwić, ponieważ poprowadzi Cię on przez wszystkie kroki. Drugie rozwiązanie polega na założeniu konta i publikacji konkretnego ogłoszenia bezpośrednio w aplikacji. Możesz także skorzystać z witryny internetowej mamodpad.wastemaster.pl. Bez względu na to jakie rozwiązanie wybierzesz przydzielony do Ciebie Opiekun Klienta zrobi dla Ciebie analizę rynku i przedstawi najatrakcyjniejsze propozycje. W rezultacie otrzymasz więcej czasu do swojej dyspozycji. Musisz wiedzieć, że umieszczenie ogłoszenia w aplikacji WasteMaster nie pociąga za sobą żadnych opłat. Co więcej, obsługa przez Opiekuna Klienta również jest całkowicie darmowa. Ponadto, otrzymanie oferty również do niczego Cię nie zobowiązuje. To Ty podejmujesz decyzję, czy określony skup makulatury w Bydgoszczy zrealizuje usługę. Pamiętaj o tym, że lepiej zapytać, niż błądzić!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Klienci pytają również o:

Gdzie znajduje się najbliższy skup makulatury?
08-09-2022
Gdzie znajduje się najbliższy skup makulatury?

Szukasz najbliższego skupu makulatury, który odbierze odpady z Twojej firmy? Świetnie trafiłeś, ponieważ w naszej aplikacji WasteMaster z łatwością znajdziesz przedsiębiorstwo, ...

Więcej -->
Czy zeszyty to makulatura?
07-09-2022
Czy zeszyty to makulatura?

Czy zeszyty to makulatura. Oczywiście! Warto jednak pamiętać o tym, żeby zeszyty były odpowiednio oczyszczone tzn. nie posiadały twardych okładek (można je oderwać), zszywek czy...

Więcej -->
Ile kosztuje kilogram makulatury w skupie?
02-09-2022
Ile kosztuje kilogram makulatury w skupie?

Kilogram makulatury w skupie kosztuje średnio około 0,18 zł. Oczywiście ceny będą się różnić w zależności od tego, gdzie skupujemy makulaturę, jaki rodzaj makulatury posiadamy o...

Więcej -->
Jak odbywa się odbiór folii i makulatury?
01-09-2022
Jak odbywa się odbiór folii i makulatury?

Odbiór folii i makulatury odbywa się za pośrednictwem naszej firmy WasteMaster. Obsługujemy przedsiębiorstwa z wpisem do Bazy Danych Odpadowych. Skupy makulatury często przyjmuj...

Więcej -->

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Dzięki WM współpracuję z firmą, która ma specjalne narzędzia do określenia składu chemicznego metali. Jest to dla mnie bardzo opłacalne.

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Aplikacja tak funkcjonalna, z uproszczonym do minimum panelem obsługi… w branży odpadów naprawdę nadeszły zmiany. I są to zmiany wyłącznie na lepsze!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

W naszej fabryce często mamy tak zwane trudne odpady. Często nie wiemy, co z nimi zrobić. Mamy za to do wykorzystania aplikację dzięki jakiej kontrahenci sami się zgłaszają. Polecamy WasteMaster!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Przed zdecydowaniem się na konkretny skup złomu mogłam przejrzeć kilka ofert w pobliżu. Wcześniej nawet nie zdawałam sobie sprawy z tego, że miejsca te są tak blisko mnie!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Gospodarujemy odpady nie t [...]

Ocena 4/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Skup makulatury: cena za kg
09-09-2022
Skup makulatury: cena za kg

Podmioty, które zajmują się gromadzeniem odpadów papierowych cały czas są szalenie popularne. Wraz ze wzrostem świadomości ekologicznej i światowymi tendencjami odchodzenia od p...

Więcej -->
Skup kartonu – jak odbywa się w praktyce?
08-09-2022
Skup kartonu – jak odbywa się w praktyce?

Z roku na rok ludzkość wytwarza coraz więcej odpadów. W ostatnich latach, po zdecydowanych działaniach w kierunku ograniczenia plastiku, makulatura zyskała na popularności. Papi...

Więcej -->
Czy gazety również nadają się na skup makulatury?
07-09-2022
Czy gazety również nadają się na skup makulatury?

Chociaż technologia cyfrowa poszła do przodu, dzięki czemu z pewnością udaje nam się zaoszczędzić na eksploatacji papieru (coraz więcej ludzi wybiera e-booki czy e-prasę), to i ...

Więcej -->
Gdzie oddać makulaturę?
20-06-2022
Gdzie oddać makulaturę?

Według danych statystycznych makulatura stanowi nawet 1/3 wytwarzanych na co dzień „śmieci”. Nie dziwi zatem fakt, że skup makulatury to bardzo potrzebny element gospodarki cyrk...

Więcej -->
Na czym polega usługa skupu makulatury?
12-02-2022
Na czym polega usługa skupu makulatury?

Jak przygotować makulaturę do sprzedaży? Ważne jest, aby makulatura została umieszczona w jednym magazynie lub pomieszczeniu. Ułatwi to znacznie dokonanie załadunku. W żadnym pr...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat