Wołomin - Złom kabli | WasteMaster

Złom kabli w Wołominie

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Od czego zależą ceny skupu kabli w Wołominie?

Wchodząc na rynek handlu odpadami, miej świadomość, że ceny skupu kabli w Wołominie, ale i innych pozostałości ulegają zmianie. Wszystko zależy od podaży i popytu na dane materiały odzyskiwane w skupach kabli w izolacji w Wołominie. W przypadku okablowania, najważniejszymi metalami są miedź i mosiądz. Nasi eksperci w oparciu o własną wiedzę i doświadczenie skonstruowali poniższy cennik skupu kabli w Wołominie, który zawiera najświeższe dane. W razie jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy do kontaktu!
Ceny
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej (z wtyczkami, bez skrzynek bezpiecznikowych) 15,2 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej ze skrzynkami (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi) 14,7 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej zanieczyszczonej (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi i innymi elementami max. do 5% masy) 12,5 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki komputerowej (z wtyczkami) 12,9 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki AGD 12,9 zł netto
Złom kablowy przemysłowy 11,6 zł netto
Złom kablowy budowlany, instalacyjny, rozbiórkowy 10,7 zł netto
Złom kablowy sieciowy, złom kablowy skrętki komputerowej (RJ-ka) 11,6 zł netto
Złom kablowy budowlany + złom kablowy sieciowy (RJ) (50/50) 11,2 zł netto
Złom kablowy mix 36-37% (komputerowy + budowlany + sterowniczy + sieciowy inne) 10,3 zł netto
Złom kablowy mix komputerowy 28-31% CU (z wtyczkami, bez kabla stalowego, choinkowego - lampki led i żarówki, antenowego) 6,2 zł netto
Złom kablowy choinkowy (bez dorzutek typu ozdoby, bombki itp..) 0,0 zł netto
Warunki współpracy

Jak używać WasteMaster?

Usługi, które świadczymy, można zamówić w różny sposób - chodzi nam o dopasowanie się do preferencji naszych użytkowników. Zatem możesz do nas zadzwonić albo wypełnić formularz zgłoszeniowy. I numer telefonu i formularz znajduje się w interesującej Cię ofercie. Za pośrednictwem podanych wariantów, możesz ujawnić Twoje preferencje i dane odpadu. Twój Opiekun Klienta wyceni go oraz stworzy listę korzystnych złomów kabli w Wołominie. Możesz także samodzielnie znaleźć interesujące oferty, używając naszej aplikacji. Jest ona dostępna na telefon, można jednak używać jej na poziomie przeglądarki. Z góry przydzielony Opiekun Klienta, pomoże Ci w dokończeniu transakcji. Nasze wsparcie przy wyszukiwaniu najbardziej opłacalnych skupów kabli aluminiowych w Wołominie jest kompletnie bezpłatne!

Budowa kabla oraz przykłady materiałów, które przyjmą skupy kabli w Wołominie

Budowa okablowania jest istotna, jeżeli chcemy wiedzieć, za co tak naprawdę płaci skup kabli w Wołominie. Otóż najbardziej wartościowa w przewodzie jest metalowa żyła - im jest jej więcej, tym większa cena w placówce. Izolacja nie jest aż tak ważna, ponieważ zostaje usunięta podczas recyklingu. Warto przywołać przykłady, tego co przyjmie od Ciebie skup kabli w Wołominie. To bardzo zróżnicowana grupa pzoostałości! M.in. są to wiązki samochodowe, kable AGD i RTV, okablowanie komputerowe, energetyczne, druty budowlane, czy nawet lampki choinkowe. Aby dowiedzieć się więcej o złomie kabli w Wołominie, cenach czy recyklingu - doczytaj do końca!

W jaki sposób zorganizować wywóz okablowania na złom kabli w Wołominie?

Jeżeli masz w posiadaniu spore ilości okablowania, którego nie jesteś w stanie samodzielnie przewieźć np. do skupu kabli miedzianych w Wołominie - musisz zorganizować wywóz tych odpadów. WasteMaster może Ci w tym pomóc! Bezpłatnie znajdziemy dla Ciebie najkorzystniejsze skupy kabli w izolacji w Wołominie! Nasi eksperci są doświadczeni w tym zakresie, wyszukają dla Ciebie oferty dopasowane do Twoich potrzeb. Jedynym Twoim zadaniem jest wybór określonej placówki. Musisz mieć tylko na uwadze tzw. minimum logistyczne. Dla części skupów kabli w izolacji w Wołominie to 200-300 kg. Jeśli jesteś przedsiebiorcą lub rolnikiem posiadającym gospodarstwo powyżej 75 ha - musisz wypełnić KPO i oddać go kierowcy, który wywozi odpady do skupu kabli miedzianych w Wołominie. Osoby prywatne nie muszą tego robić - wystarczy pokazać dowód tożsamości.

Co wpływa na zmienność cen kabli w izolacji w skupach w Wołominie?

Niezwykle trudno określić dokładne ceny panujące np. na złomie kabli miedzianych w Wołominie. Są to bardzo niestałe wartości, które na przestrzeni kilku miesięcy mogą rosnąć lub maleć. Dlaczego tak się dzieje? Głównym winowajcą jest sytuacja na rynku metali. Bowiem najważniejszym elementem okablowania jest żyła - to jej typ generuje prawdziwy zysk. Niezmienna jest jedynie zależność głosząca, że to miedziane żyły sprzedaje się po najkorzystniejszych cenach. Inne kategorie - aluminium - są dużo tańsze. Oczywiście masa dostarczanych do skupów kabli ma znaczenie. W kontekście zmieniającego się rynku warto przytoczyć przykład wiązek samochodowych, które rok temu można było sprzedać za 16,50-16 zł/kg netto, teraz jest to przedział cenowy 11-14 zł/kg netto. Ma to związek z zmianami gospodarczymi i np. inflacją czy kryzysem energetycznym. Jeżeli chcesz wiedzieć od czego zależą kwoty dyktowane przez skupy, zapraszamy na naszego bloga - https://mamodpad.wastemaster.pl/blog/od-czego-zalezy-cena-skupu-kabla.

Jakie przewody najbardziej się opłaca sprzedać do skupu kabli w Wołominie?

Najbardziej opłacalnym materiałem w skupach kabli w izolacji w Wołominie jest miedź. Ze względu na swoje właściwości i łatwość poddawania się utylizacji, jest ona najbardziej pożądana w placówkach utylizujących. Aby zobrazować, jak bardzo jest to opłacalny metal do sprzedaży, warto porównać ją z dużo tańszym (i bardzo popularnym) aluminium. Za wiązkę miedzianych przewodów samochodowych na złomie kabli miedzianych w Wołominie można otrzymać 11-14 zł/kg netto. Za sam kabel - 3-7 zł/kg netto. Jednak za okablowanie aluminiowe 1-3 zł/kg netto. Zatem różnice są znaczące. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o swoim okablowaniu, nie czekaj - skontaktuj się z naszymi pracowanikami!

Podział kabli w skupie w Wołominie na rodzaje

Zazwyczaj dzielimy kable w skupie na dwa rodzaje: ze względu na skład oraz wykorzystanie. Jak już z pewnością się zorientowałeś wyróżniamy dwa główne metale zawarte w żyłach przewodów - aluminium i miedź. Z tego powodu powstały specjalistyczne skupy kabli miedzianych w Wołominie oraz skupy kabli aluminiowych w Wołominie. Ze względu na wykorzystanie możemy wyróżnić okablowanie: telekomunikacyjne, sieciowe, światłowodowe, komputerowe, sygnalizacyjne oraz specjalne. W ramach tej kategorii wyróżniamy również skupy kabli samochodowych w Wołominie i skupy kabli elektrycznych w Wołominie, które zajmują się oczywistymi branżami wykorzystywania przewodów. Jeśli masz jakiekolwiek trudności z doprecyzowaniem rodzaju swojego kabla - zapraszamy do kontaktu!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Nie będę się bezsensu rozpisywał, powiem jedno - naprawdę opłaca się używać WasteMaster!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Nie byłem przekonany, czy bezpłatne usługi staną na wysokości zadania. Całe szczęście nie miałem racji! W WasteMaster postarali się, żebym został kompleksowo obsłużony i oprócz znalezienia skupu kabli samochodowych w Wołominie, wyszukali dla mnie skup oleju silnikowego!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

WasteMaster to nie jedynie aplikacja dla przedsiębiorców. Prywatnie znaleźli dla mnie super skup kabli samochodowych w Wołominie - jestem pozytywnie zaskoczony!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Jestem pod wrażeniem! Wartościowe usługi i to całkiem bez płacenia. Znaleźli dla mnie skup kabli w Wołominie, do którego będę wracać!

Ocena 4/5
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat