Złom kablowy - Złom kabli | WasteMaster

Złom kabli w Serocku

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Ceny kabli w skupie w Serocku

W skupach kabli w izolacji w Serocku ceny mogą być bardzo zróżnicowane. Ostateczna kwota jest uzależniona od tego, jaki surowiec chcemy sprzedać. Najwyższe kwoty (nie tylko na złomie kabli miedzianych w Serocku) są elementy wykonane z miedzi. Nawet one różnią się cenowo w zależności od województwa, rodzaju etc. Np. za miedzianą wiązkę samochodową bez skrzynek bezpiecznikowych skup zapłaci 11-14 zł/kg netto. Za pojedynczy miedziany kabel 3-7 zł/kg netto. Z kolei aluminium jest tańsze, rozpiętość kwot to 1-3 zł/kg netto. Jak łatwo zauważyć ostrożnie podajemy przedziały cenowe. Jeśli chcesz dowiedzieć się, ile kosztuje Twój kabel - skontaktuj się z nami!

Recykling miedzi na złomie kabli w Serocku - kto na nim zyska?

W zasadzie każdy! Ty, sprzedając swoje okablowanie do skupu kabli w Serocku otrzymujesz oczywisty zysk w postaci pieniędzy. Czy to tyle? Przeprowadzając tego rodzaju transakcję, przyczyniasz się do ograniczenia wydobycia np. miedzi. Czyli zyskujesz podwójnie, a wraz z Tobą środowisko. Dodatkowo zyska również złom kabli miedzianych w Serocku - po wytworzeniu granulatu miedzi, uzyska gotówkę od kolejnych firm* w wyniku sprzedaży odzyskanego metalu. Zatem jest to następny argument za sprzedawaniem zużytego okablowania do skupów! WasteMaster bezpłatnie wyszuka dla Ciebie najkorzystniejsze oferty. Z naszą pomocą możesz zmaksymalizować swoje zyski i sprawnie pozbyć się przewodów - nie czekaj - skontaktuj się z nami!

Metody korzystania z naszych usług

Staramy się jak najlepiej dopasować do naszych klientów, dlatego opracowaliśmy różne sposoby zamawiania naszych usług. Można wykonać rozmowę telefoniczną, wypełnić formularz lub na własną rękę dodać ogłoszenie do naszej aplikacji. Pierwsze dwie opcje znajdziesz na naszej stronie, po kliknięciu w ogłoszenie dotyczące złomu kabli w Serocku. Po rozmowie lub wypełnieniu formularza, zostanie przysłana wycena kabli oraz (po krótkim czasie) lista najbardziej opłacalnych ofert np. skupów kabli aluminiowych w Serocku. Jeśli chcesz sam dodać ogłoszenie w naszej aplikacji - wystarczy otworzyć ją w przeglądarce lub ściągnąć ją na telefon. Zamieść zdjęcie, wybierz preferencję i województwo - i to tyle! Twój Opiekun Klienta przekieruje do Ciebie najlepsze oferty. Wart podkreślić, że nasze usługi są całkowicie darmowe!

Formalności i dokumenty

Aby zgodnie z prawem sprzedać swoje przewodu skupom kabli w izolacji w Serocku musisz spełnić parę formalności. W nawiązaniu do poprzednich akapitów - rolnicy i przedsiębiorcy muszą wypełnić oprócz KPO (w przypadku organizowania odbioru przewodów), ale i BDO. Następnie - tak jak w przypadku osób prywatnych - muszą uzupełnić Kartę Ewidencji Odpadowej, która jest świadectwem w razie kontroli. Osoby fizyczne powinny jeszcze otrzymać od skupu kabli samochodowych w Serocku Formularz Przekazania Odpadu. Każdy z wymienionych dokumentów wykorzystuje kody wprowadzone przez Ministra Środowiska. 17 04 11 to kabel będący osobnym urządzeniem, a 17 04 10 - to ten sam przewód tylko o właściwościach niebezpiecznych. Kodów jest dużo więcej, jeśli chcesz je poznać, polecamy zajrzeć do Rozporządzenia Ministra Środowiska z 2020 roku.

Jak zrealizować wywóz przewodów na złom kabli w Serocku?

Jeśli posiadasz duże ilości nadających się do wywozu do np. skupu kabli miedzianych w Serocku, musisz się zorientować, czy nie ma takiej placówki w Twojej okolicy. Tutaj z pomocą przychodzi WasteMaster – bezpłatnie wyszuka za Ciebie najlepsze skupy kabli w izolacji w Serocku (i nie tylko) w Twojej okolicy! Dostosujemy się do Twoich potrzeb i stworzymy dla Ciebie wykaz ofert, które będą Ci odpowiadać. Ty jedynie musisz wybrać ten skup kabli miedzianych w Serocku, który będzie Ci odpowiadał. Nie zapomnij jednak, że część firm wprowadza sobie tzw. minimum logistyczne. Często wynosi ono ok. 200-300 kg. Kolejną istotną rzeczą, którą musisz mieć na uwadze jest Karta Przekazania Odpadu. Jeśli jesteś przedsiębiorcą lub rolnikiem (posiadającym powyżej 75 ha ziemi), musisz dać ten dokument kierowcy, który zabiera Twój ładunek do skupu kabli w izolacji w Serocku. Osoby fizyczne muszą jedynie okazać dowód tożsamości.

Przyczyna zmienności cen w skupie kabli w Serocku

Jak już wcześniej zostało podkreślone: ceny na np. złomie kabli miedzianych w Serocku, są bardzo zmienne i trudno je precyzyjnie określić. Dlaczego tak się dzieje? Cena kabla w skupie zależy od jego ilości, rodzaju, ale i od bieżącej sytuacji na rynku metali. W końcu najistotniejszymi materiałami zawartymi w okablowaniu są właśnie miedź i aluminium. Zatem w związku z gospodarką, inflacją, kryzysem energetycznym - ceny będą się dynamicznie zmieniać. Przykładem może być cena za miedzianą wiązkę samochodową w 2021 - 16-16,50 zł/kg netto, podczas gdy w 2022 to już 11-14 zł/kg netto. Sytuacja na rynku jest przyczyną szybkich zmian cen w skupach kabli. Jeśli nie chcesz zaprzątać sobie nią głowy - zadzwoń do nas - za darmo pomożemy Ci w wycenie kabli. Więcej o kosztach spieniężania okablowania w skupie na blogu WasteMaster - https://mamodpad.wastemaster.pl/blog/od-czego-zalezy-cena-skupu-kabla.

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Zaskakująco skuteczna rzecz! Nie sądziłem, że darmowe usługi mogą być tak wysokiej jakości - ale nie mam na co narzekać! Szybko znaleźli dla mojej firmy skup kabli aluminiowych w Serocku. Wiem, że tutaj wrócę!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Nie byłam przekonana, czy najbliższy złom kabli w Serocku jest najtańszy, więc zwróciłam się do pracowników z WasteMaster - nie zawiedli mnie! Znaleźli dla mnie prawdziwą perełkę!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Miałem do wywalenia sporo kabli samochodowych, ale nie byłem pewien, co z nimi zrobić. Zadzwoniłem do WasteMaster, a oni nie dość, że wyjaśnili mi, gdzie powinienem je oddać, to jeszcze znaleźli dla mnie całkiem dobry skup kabli w Serocku. Polecam serdecznie!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Wyszukałam dzięki ich aplikacji, naprawdę korzystny skup kabli w mojej okolicy! Nie sądziłam, że znajdę cokolwiek, a tu taka niespodzianka!

Ocena 5/5
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat