Kluczbork - Złom kabli | WasteMaster

Złom kabli w Kluczborku

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

aktualne ceny skupu kabli w Kluczborku

Jeśli jesteś zainteresowany oddaniem okablowania do skupu kabli w izolacji w Kluczborku – zapoznaj się z poniższą tabelką. Zawarliśmy w niej aktualne ceny skupu kabli w Kluczborku, które wynikają z obecnej sytuacji na rynku odpadowym. Jeśli chcesz wiedzieć więcej albo w poniższym cenniku skupu kabli w Kluczborku nie zawarliśmy Twojego typu okablowania – zadzwoń do nas, konsultacja jest całkowicie bezpłatna, a z pewnością pomoże Ci w lepszym zorientowaniu na rynku handlu odpadami!
Ceny
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej (z wtyczkami, bez skrzynek bezpiecznikowych) 17,1 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej ze skrzynkami (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi) 16,6 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej zanieczyszczonej (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi i innymi elementami max. do 5% masy) 14,1 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki komputerowej (z wtyczkami) 14,6 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki AGD 14,6 zł netto
Złom kablowy przemysłowy 13,1 zł netto
Złom kablowy budowlany, instalacyjny, rozbiórkowy 12,1 zł netto
Złom kablowy sieciowy, złom kablowy skrętki komputerowej (RJ-ka) 13,1 zł netto
Złom kablowy budowlany + złom kablowy sieciowy (RJ) (50/50) 12,6 zł netto
Złom kablowy mix 36-37% (komputerowy + budowlany + sterowniczy + sieciowy inne) 11,6 zł netto
Złom kablowy mix komputerowy 28-31% CU (z wtyczkami, bez kabla stalowego, choinkowego - lampki led i żarówki, antenowego) 7,0 zł netto
Złom kablowy choinkowy (bez dorzutek typu ozdoby, bombki itp..) 0,0 zł netto
Warunki współpracy

Jak najkorzystniej zrealizować wywózkę na złom kabli w Kluczborku?

W momencie, kiedy dysponujesz dużymi ilościami zużytego okablowania i nie jesteś w stanie go przewieźć do skupu kabli w izolacji w Kluczborku - musisz zorganizować jego wywózkę. W jaki sposób ją zorganizować, ponosząc przy tym minimalny koszt? Z pomocą WasteMaster! Za darmo znajdziemy dla Ciebie najlepsze usługi wywozu do np. skupu kabli miedzianych w Kluczborku. Jedyne co musisz zrobić, to zdradzić nam swoje preferencje i dokładne dane na temat odpadu. To Ty podejmujesz decyzje - my jedynie sugerujemy! Należy jednak pamiętać o tzw. minimum logistycznym, które jest inne dla każdego skupu kabli w izolacji w Kluczborku oferującego transport do placówki. Może to być 200-300 kg. Dodatkowo, jeśli jesteś przedsiębiorcą lub rolnikiem (z powyżej 75 ha ziemi) - pamiętaj o wypełnieniu KPO. Osoby prywatne okazują tylko dowód tożsamości. Jeśli potrzebujesz wsparcia w realizacji transportu do skupu kabli miedzianych w Kluczborku - zapraszamy do współpracy!

Sposoby na skorzystanie z usługi od WasteMaster

Możesz korzystać z naszych usług za pośrednictwem najróżniejszych metod. Możesz zadzwonić (numer znajdziesz po kliknięciu w ofertę) albo wypełnić formularz zgłoszeniowy (również go znajdziesz klikając w ofertę), ewentualnie korzystając samodzielnie z aplikacji. Jeśli wybierzesz dwa pierwsze sposoby - zaopiekują się Tobą nasi eksperci. Wyszukają dla Ciebie najlepsze złomy kabli w Kluczborku oraz dokonają dokładnej wyceny. Jeśli zdecydujesz się na samodzielne korzystanie z aplikacji - Twój indywidualny Opiekun Klienta zajmie się kierowaniem do Ciebie trafnych ogłoszeń od skupów kabli aluminiowych w Kluczborku. Wszystkim się zajmiemy - Ty musisz tylko podjąć decyzję! Nasze usługi są kompletnie za darmo - liczy się dla nas tylko Twoje zadowolenie!

Podział kabli w skupie w Kluczborku na kategorie

Przewody dzielimy na dwie podstawowe kategorie: określające ich zastosowanie oraz zawarty w żyle metal. Ze względu na wykorzystanie okablowania możemy wyróżnić konkretne typy przewodów: telekomunikacyjne, komputerowe, sieciowe, sygnalizacyjne, światłowodowe energetyczne czy specjalne. W ramach tego rozdziału, wytworzyły się w naturalny sposób placówki zajmujące się konkretnymi materiałami, jak np. skupy kabli samochodowych w Kluczborku czy skupy kabli elektrycznych w Kluczborku. Jeżeli chodzi o podział ze względu na zawartość, to wyróżniamy głównie przewody aluminiowe oraz miedziane. Analogicznie zaczęły także powstawać specjalistyczne skupy kabli miedzianych i skupy kabli aluminiowych w Kluczborku. Masz problem z określeniem rodzaju swojego okablowania? Nie czekaj - skontaktuj się z WasteMaster!

Co wpływa na zmienność cen kabli w izolacji w skupach w Kluczborku?

Niezwykle ciężko określić dokładne ceny panujące np. na złomie kabli miedzianych w Kluczborku. Są to bardzo niestałe wartości, które na przestrzeni kilku miesięcy mogą rosnąć lub maleć. Dlaczego tak się dzieje? Głównym winowajcą jest rynek metali. Bowiem najważniejszym elementem okablowania jest żyła - to jej rodzaj generuje prawdziwy zysk. Niezmienna jest jedynie zależność mówiąca, że to miedziane żyły sprzedaje się po najkorzystniejszych cenach. Inne kategorie - aluminium - są dużo tańsze. Oczywiście ilość dostarczanych do skupów kabli ma znaczenie. W kontekście zmian na rynku warto przytoczyć przykład wiązek samochodowych, które rok temu można było sprzedać za 16,50-16 zł/kg netto, aktualnie jest to przedział cenowy 11-14 zł/kg netto. Ma to związek z zmianami w gospodarce i np. inflacją czy kryzysem energetycznym. Jeżeli chcesz wiedzieć od czego zależą kwoty dyktowane przez skupy, zapraszamy na naszego bloga - https://mamodpad.wastemaster.pl/blog/od-czego-zalezy-cena-skupu-kabla.

Co musisz wiedzieć o skupach kabli w Kluczborku?

Skup kabli w Kluczborku oczywiście przyjmie od Ciebie okablowanie. Jednak co konkretnie? Np. wiązki samochodowe, druty budowlane, przewody AGD i RTV, energetyczne, ale i nawet światełka choinkowe. Są to jedynie arbitralnie wybrane przykłady, jednak dobrze obrazują zróżnicowanie tej grupy odpadów. Warto także podkeślić, że cena, którą podyktuje nam skup kabli w Kluczborku jest również zależna od ilości żył w przewodzie. Inaczej mówiąc - od ilości metalu, który znajduje się pod izolacją. Chcesz wiedzieć więcej o kwotach w skupie? A może o recyklingu? Doczytaj do końca poniższy tekst o złomie kabli w Kluczborku i dowiedz się wszystkiego!

Przetwarzanie kabli na złomie w Kluczborku

Przetwarzanie materiałów w skupie kabli w Kluczborku wygląda podobnie w przypadku każdego rodzaju przewodu. Maszyna tnie okablowanie na niewielkie elementy, a następnie obiera je z izolacji. Za pomocą wstrząsów, kształtowany jest tzw. granulat miedzi. Pozyskiwane w ten sposób metale są równie wydajne, co w pierwotnej formie. Warto zaznaczyć, że złomy kabli miedzianych w Kluczborku zużywają mało energii w porównaniu do np. kopalni miedzi. A ponadto oddając okablowanie do skupu ograniczasz wydobycie. WasteMaster pomoże Ci przyśpieszyć cały proces organizacyjny - i to całkiem za darmo!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Cieszę się, że znalazłem tę firmę, naprawdę profesjonalnie podeszli do mojego przypadku. Pozbyłem się mixu kabli w zaledwie kilka dni!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Nie mam na co narzekać. Spełnili wszystko, do czego się zobowiązali na swojej stronie. Dzięki nim znalazłem naprawdę korzystny skup kabli aluminiowych:)

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Dzięki WasteMaster znalazłem porządny skup kabli w Kluczborku, z którym udało mi się nawiązać stałą współpracę. Sam zysk!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Warto było się skusić! Z WasteMaster już nie zastanawiam się, jak zrealizuje wywózkę miedzianego okablowania!

Ocena 5/5
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon