Szczecinek - Skup złomu | WasteMaster

Skup złomu w Szczecinku

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Ceny za złom stalowy w Szczecinku

Bez względu na to, ile złomu stalowego posiadamy, warto jak najszybciej pozbyć się tego odpadu, oddając go do firm zajmujących się pozyskiwaniem surowców wtórnych. Przed zawarciem umowy sprzedaży z konkretną jednostką, warto wiedzieć, jak kształtują się ceny skupu złomu w Szczecinku. Tylko wówczas będzie można uzyskać zadowalającą kwotę. Wykorzystując proponowany przez nas formularz internetowy można w kilka chwil sprawdzić cennik skupu złomu w Szczecinku, bez narażania się na dodatkowe koszty czy też stracony czas.
Ceny
Złom stalowy cienki/blachy (N10) 1,09 zł netto
Złom stalowy gruby (N2) 1,19 zł netto
Złom stalowy gruby (N7) 1,23 zł netto
Złom stalowy gruby (W2) 1,23 zł netto
Złom stalowy gruby (W7) 1,27 zł netto
Złom stalowy gruby (W5) 1,31 zł netto
Złom stalowy poprodukcyjny (W7N) 1,33 zł netto
Żeliwo 1,43 zł netto
Warunki współpracy

Koszty związane z aplikacją WasteMaster.

W naszej ofercie znajdziesz pakiety dla osób fizycznych i firm. Osoby fizyczne korzystają z aplikacji za darmo, nie są wymagane żadne opłaty. Firmy z kolei mają do wyboru dwa pakiety – jeden jest bezpłatny, drugi bardziej rozbudowany to koszt 30 zł miesięcznie, wtedy zajmujemy się formalnościami w bazie danych o produktach i opakowaniach oraz gospodarce odpadami.

Wybór skupu - skup złomu z dojazdem do klienta w Szczecinku

Na wybór firmy świadczącej skup złomu wpływ ma zakres oferowanych usług oraz kategoria skupowanego złomu stalowego w Szczecinku. Zwracamy też uwagę na ceny skupu złomu w Szczecinku i jej stosunek do zakresu świadczonej usługi. Dużym atutem będzie transport odpadu, jak również oferty specjalne dla stałych klientów. Ty szukasz odbiorcy odpadów, ale firmy również mogą składać Ci propozycję współpracy.

Jakie przedmioty możemy zakwalifikować w skupie złomu stalowego w Szczecinku?

Złom stalowy jest odpadem, który, jak sama nazwa wskazuje, jest wykonany ze stali. Aby dany przedmiot można było zakwalifikować do tej grupy, musi on nadawać się do recyklingu, a więc ponownego wykorzystania. Skup złomu w Szczecinku pozwoli Ci nie tylko pozbyć się niepotrzebnych przedmiotów, ale również będzie sprzyjał środowisku naturalnemu.

Cennik skupu złomu w Szczecinku

Ceny skupu złomu w Szczecinku stalowego każda firma ustala indywidualnie. Dopasowuje je do polityki swojej firmy, zakresu usług i uznania. Może się okazać, że różnice w cenach będą bardzo dużo, podobnie jak w zakresie świadczonych usług. Wpływ na to ma kategoria złomu, ilość sprzedawanego odpadu i długość współpracy oraz czy jest świadczony skup złomu z odbiorem w Szczecinku.

Podział odpadów w aplikacji WasteMaster.

Nasza aplikacja jest bardzo intuicyjna i łatwa w obsłudze od samego początku korzystania z niej. Złom stalowy został podzielony na kategorie 2 poziomu, aby łatwiej można było odnaleźć firmę zajmującą się skupem. Wśród nich znalazły się m.in. blachy i pręty, złom stalowy poprodukcyjny niewsadowy i wsadowy, a także złom stalowy odpadowy.

Skup złomu Szczecinek - jak scharakteryzować odpad nadający się dla firm świadczących usługę?

Złom stalowy jest terminem ogólnym. Do tej grupy odpadów kwalifikują się wszystkie przedmioty wykonane ze stali, które można poddać recyklingowi. Oznacza to, że można je ponownie wykorzystać. Skupem złomu stalowego zajmują się specjalne firmy, które posiadają piece hutnicze przeznaczone do przetapiania złomu.

Firmy zajmujące się wywozem złomu stalowego.

Są to firmy działające w obszarze zarządzania gospodarki odpadami. Aby móc świadczyć takie usługi, muszą spełnić konkretne warunki i przestrzegać restrykcyjnych norm. Wywozem zajmują się skupy złomu. Są to zarówno większe przedsiębiorstwa, jak i również mniejsze firmy.

Skup złomu z odbiorem Szczecinek - jak dokonać wyboru firmy?

Sprawdź, jakie konkretne usługi świadczy firma, czy jest to skup złomu z dojazdem do klienta w Szczecinku, czy może sam będziesz musiał dostarczyć odpad. Porównaj cennik skupu złomu w Szczecinku, ale też opinie klientów. Ważne jest też, aby firma zajmowała się skupem złomu odpowiedniej kategorii, do której zaliczamy odpad, jakim dysponujesz.

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Klienci pytają również o:

Kiedy wzrosną ceny złomu?
13-09-2022
Kiedy wzrosną ceny złomu?

Zastanawiasz się, kiedy wzrosną ceny złomu, żeby jak najwięcej na nim zyskać? Otóż gdyby odpowiedź na to pytanie była taka prosta, każdy z nas mógłby się łatwo wzbogacić na tego...

Więcej -->
Jakie GTU na złom stalowy?
12-09-2022
Jakie GTU na złom stalowy?

Masz złom stalowy? Jakie GTU na niego obowiązuje? W przypadku rozliczania się z tego typu odpadu w polu GTU trzeba wpisać GTU 05, a więc „odpady inne niż niebezpieczne zawierają...

Więcej -->
Dlaczego złom drożeje?
11-09-2022
Dlaczego złom drożeje?

Zastanawiasz się, dlaczego złom drożeje? Ma na to wpływ wiele zmiennych, które trudno jest przewidzieć, jak chociażby aktualny popyt i podaż tego surowca, inflacja czy spadek gl...

Więcej -->
Czy ceny złomu wzrosną?
10-09-2022
Czy ceny złomu wzrosną?

Wiele osób zastanawia się, czy ceny złomu wzrosną lub ile kosztuje stal na złomie. Prawda jest taka, że bardzo trudno jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie, ponieważ wartość ...

Więcej -->
Czy złom stalowy jest odpadem?
09-09-2022
Czy złom stalowy jest odpadem?

Tak, złom stalowy jest odpadem i stanowi odpad również w rozumieniu Ustawy o odpadach. Oznacza to, że posiada on swój własny kod odpadu, który jest potrzebny do oznaczenia go pr...

Więcej -->
Kiedy sprzedawać złom stalowy?
08-09-2022
Kiedy sprzedawać złom stalowy?

Wiele przedsiębiorców zastanawia się, kiedy sprzedawać złom stalowy. Jaka pora w roku kalendarzowym jest do tego najodpowiedniejsza? Okazuje się, że odpowiedź na to pytanie nie ...

Więcej -->

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Po zapoznaniu się z pozytywnymi opiniami, zdecydowałam wypytać konsultanta z WasteMaster, ile kosztuje stal na złomie w w Szczecinku. Odpowiedział mi klarownie i przejrzyście, a nawet podał firmy, z których usług opłaca się skorzystać!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Jeśli chcę zutylizować metalowe części samochodowe - zawsze zwracam się do WasteMaster najpierw. Zawsze znajdą dla mnie jakiś dobry mobilny skup złomu w w Szczecinku!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Miałem do zutylizowania bardzo dużo złomu z autobusów i nie za bardzo wiedziałem, co zrobić z tym wszystkim. Wypełniłem formularz na stronie WasteMaster i w parę chwil wiedziałem, ile kosztuje stal na złomie w w Szczecinku. Dodatkowo otrzymałem szacunkową cenę moich śmieci i listę ofert, które pasują do moich preferencji. Jestem pod wrażeniem!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Prowadzę niewielki skup złomu stalowego - przez długi czas barkowało nam zleceń, nie było czego sprzedawać do hut. Odkąd zacząłem współpracę z WasteMaster spływa do mnie regularnie spora liczba klientów i udało mi się uratować firmę. Polecam mocno!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Warto korzystać! W mojej opinii bardzo wartościowa usługa, zaoszczędziłem z nimi mnóstwo czasu i w dodatku znaleźli dla mnie korzystniejszy skup złomu w Szczecinku niż myślałem!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Skorzystałam z usług WasteMaster i się nie żałuję! Znam doskonale moją okolicę, więc wiedziałam, że w swojej liście skupów złomu zawarli wszystkie najtrafniejsze opcje. Polecam!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Nie *#*byłam pewna|wiedziałam*# co zrobić z moimi starymi przewodami, więc szybko zadzwoniłam do WasteMaster. Miły Pan Rafał wszystko mi wyjaśnił i wskazał najbliższy skup złomu w w Szczecinku. Jestem naprawdę wdzięczna!

Ocena 5/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Najbliższy skup złomu – jak go znaleźć?
13-09-2022
Najbliższy skup złomu – jak go znaleźć?

Złom może się okazać ciekawym sposobem na zastrzyk dodatkowej gotówki. Żeby intratnie sprzedać tego typu odpad, warto znać jego aktualne ceny oraz mieć siatkę kontaktów z osobam...

Więcej -->
Ile kosztuje kg złomu stalowego?
13-09-2022
Ile kosztuje kg złomu stalowego?

Obecnie wielu przedsiębiorców handlujących odpadami zastanawia się, ile kosztuje złom. Okazuje się, że odpowiedź często nie jest taka jednoznaczna, jak mogłoby się na początku w...

Więcej -->
Rodzaje i podział złomu
05-04-2022
Rodzaje i podział złomu

Jak dzielimy odpady złomu stalowego? Ze względu na powstawanie odpadu złom stalowy możemy podzielić na:– odpady produkcyjne- czyli odpady powstające w efekcie wytwarzania ...

Więcej -->
Od czego zależy cena złomu
28-03-2022
Od czego zależy cena złomu

Jak wygląda dokładnie cena złomu? Aby ustalić dokładną cenę złomu, należy przede wszystkim określić jaki rodzaj złomu posiadamy. Jeżeli nie jesteśmy pewni, jaką kategorie posiad...

Więcej -->
Cena felgi stalowej na złomie
04-01-2022
Cena felgi stalowej na złomie

Firmy zajmujące się recyklingiem, często przyjmują różnego rodzaju surowce. Z uwagi na to, warto dowiedzieć się, jaka jest cena felgi stalowej na złomie, aby móc pozbyć się tego...

Więcej -->
Ile wynosi podatek od sprzedaży złomu?
13-12-2021
Ile wynosi podatek od sprzedaży złomu?

Na wielu forach internetowych pojawia się pytanie, ile wynosi podatek od sprzedaży złomu? Posiadanie wiedzy z tego zakresu, pozwala uniknąć błędów w prawidłowym rozliczeniu się ...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon