Chełm - Złom kabli | WasteMaster

Złom kabli w Chełmie

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Skup kabli w izolacji w Chełmie – jakie są ceny?

Zamieszczony niżej cennik skupu kabli w Chełmie ma pomóc we wstępnym szacowaniu kosztów kupna i sprzedaży okablowania. Podane wartości są aktualne i zgodne z bieżącymi wahaniami na rynku, zatem można śmiało wziąć je pod uwagę. Ceny skupu kabli w Chełmie nie są stałe, ponieważ ulegają zmianom w zależności od podaży i popytu na dany surowiec. Z tej przyczyny, warto regularnie kontaktować się z naszymi pracownikami, aby nic nas nie zaskoczyło w skupie kabli w izolacji w Chełmie!
Ceny
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej (z wtyczkami, bez skrzynek bezpiecznikowych) 15,8 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej ze skrzynkami (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi) 15,4 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej zanieczyszczonej (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi i innymi elementami max. do 5% masy) 13,0 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki komputerowej (z wtyczkami) 13,5 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki AGD 13,5 zł netto
Złom kablowy przemysłowy 12,1 zł netto
Złom kablowy budowlany, instalacyjny, rozbiórkowy 11,2 zł netto
Złom kablowy sieciowy, złom kablowy skrętki komputerowej (RJ-ka) 12,1 zł netto
Złom kablowy budowlany + złom kablowy sieciowy (RJ) (50/50) 11,6 zł netto
Złom kablowy mix 36-37% (komputerowy + budowlany + sterowniczy + sieciowy inne) 10,7 zł netto
Złom kablowy mix komputerowy 28-31% CU (z wtyczkami, bez kabla stalowego, choinkowego - lampki led i żarówki, antenowego) 6,5 zł netto
Złom kablowy choinkowy (bez dorzutek typu ozdoby, bombki itp..) 0,0 zł netto
Warunki współpracy

Rola recyklingu na złomie kabli w Chełmie

Rola recyklingu w ramach funkcjonowania np. złomów kabli miedzianych w Chełmie jest bardzo istotna. Za pomocą nieskomplikowanych zabiegów i niskiego zużycia energii, te instytucje są w stanie odzyskać metale, które są w zasadzie "jak nowe". Ponadto, oddając okablowanie do skupów kabli w Chełmie ograniczasz wydobycie i wspierasz lokalne przedsiębiorstwa, a przy tym - sam zarabiasz gotówkę! A jeśli skorzystasz z pomocy WasteMaster przy organizacji całego procesu - zaoszczędzisz naprawdę mnóstwo czasu!

Jak dzielimy kable w skupie w Chełmie?

Kable można dzielić na najróżniejsze kategorie, jednak podstawowy rozdział to ten na zastosowanie i zawartość. Dwa najczęściej wykorzystywane metale to miedź i aluminium. W związku z tym wytworzyły się specjalizacje, takie jak: skupy kabli miedzianych w Chełmie i skupy kabli aluminiowych w Chełmie. Oprócz zawartości jest także wykorzystanie. Wyróżniamy m.in. przewody telekomunikacyjne, energetyczne, światłowodowe, sieciowe, komputerowe czy tzw. specjalne. Z kolei w ramach tej kategorii wyspecjalizowały się m.in. skupy kabli samochodowych w Chełmie oraz skupy kabli elektrycznych w Chełmie. Są to dość luźne podziały, jednak pomagają porządkować dane na temat odpadu. Jeśli masz problemy z określeniem swoich kabli - zadzwoń do nas!

Zmienność cen kabli w izolacji w skupach w Chełmie - gdzie leży przyczyna?

W związku z tym, że ciężko jest określić precyzyjnie wysokość cen np. na złomie kabli miedzianych w Chełmie, warto się zastanowić, co powoduje taki stan rzeczy. To, ile kabla dostarczysz oraz jakiego będzie on typu ma duży wpływ. Jednak najważniejszym elementem są zmiany na rynku metali. To miedziane i aluminiowe żyły sprzedajesz - zatem jest to jakaś część tej gałęzi gospodarki. Aby pokazać wpływ tych zależności na wysokość cen, warto przywołać przykład wiązek samochodowych, które w 2021 roku sprzedawały się po około 16,50 zł/kg netto. Teraz są to kwoty sporo niższe: 11-14 zł/kg netto. Ma to zapewne związek z inflacją lub zmianami gospodarczymi. Z tej przyczyny, warto zwracać się do nas - pracownicy od WasteMaster serio znają się na rzeczy! Jeśli chcesz wiedzieć więcej o cenach złomu kabli - zerknij na naszego bloga - https://mamodpad.wastemaster.pl/blog/od-czego-zalezy-cena-skupu-kabla.

Jak możesz skorzystać z WasteMaster?

Nasze usługi są dostosowane do potrzeb wszystkich klientów. Możesz zamówić je za pomocą formularza zgłoszeniowego, rozmowy telefonicznej lub samodzielnie wyszukać złom kabli w Chełmie, używając naszej aplikacji. Pierwsze dwie metody polegają na tym, że udzielasz nam informacji o okablowaniu, a nasi eksperci opracowują wycenę oraz listę ofert. Numer telefonu i formularz znajdziesz po kliknięciu w interesującą Cię ofertę. Twój Opiekun Klienta doda w Twoim imieniu zlecenie w naszej aplikacji i prześle Ci najlepsze zgłoszenia. Jeśli chcesz samodzielnie dodać ofertę, również jest to możliwe. Aplikacja jest dostępna do pobrania na telefon, jak i do otwarcia w przeglądarce. I tym razem, przydzielony z góry Opiekun Klienta, dopasuje do Ciebie oferty najlepszych skupów kabli aluminiowych w Chełmie i przekieruje je do Ciebie. Nasi pracownicy będą także koordynować finalizację zlecenia. I to wszystko całkowicie za darmo!

Przykłady materiałów, które przyjmą skupy kabli w Chełmie

Wiadomo, że skupy kabli w Chełmie zabierają i przetwarzają właśnie przewody. Są one zbudowane z żył (możemy wymienić wielożyłowe i jednożyłowe) oraz izolacji. Ich ilość znacząco wpływa na wysokość ceny w złomie kabli w Chełmie. Surowcami, które przyjmą takie placówki są chociażby wiązki samochodowe, kable AGD, sznury choinkowe, okablowanie energetyczne lub druty budowlane. To tylko kilka przykładów, co ma związek z postępem technicznym. Chciałbyś dowiedzieć się więcej? Jak wyszukać idealny skup kabli w Chełmie? Ile możesz zarobić? Jak przebiega recykling? Czytaj do końca, a wszystkiego się dowiesz!

Jak wyglądają ceny kabli w skupie w Chełmie?

Np. na złomie kabli miedzianych w Chełmie ceny są bardzo różnorodne. Wszystko tak naprawdę zależy, jaki rodzaj przewodu chcemy sprzedać. Najbardziej opłacalne jest miedziane okablowanie. W zależności od miejsca (wbrew pozorom województwa nie mają identycznych cen) np. za miedzianą wiązkę samochodową możemy dostać od 11 do 14 zł/kg netto, a za sam kabel miedziany w izolacji od 3 do 7 zł/kg netto. Jeśli chodzi o aluminium – cena może wynieść od 1 do 3 zł/kg netto. Zatem sam widzisz – przedziały cenowe w konkretnych skupach kabli w izolacji w Chełmie są dość szerokie.

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Znalazłam dzięki ich aplikacji, naprawdę korzystny skup kabli w mojej okolicy! Nie myślałam, że znajdę cokolwiek, a tu taka niespodzianka!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Jestem zadowolona! Wartościowe usługi i to całkiem za darmo. Znaleźli dla mnie skup kabli w Chełmie, do którego na pewno wrócę!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Polecam serdecznie - oszczędzicie mnóstwo czasu!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Nie byłem przekonany, czy bezpłatne usługi staną na wysokości zadania. Całe szczęście nie miałem racji! W WasteMaster postarali się, żebym został kompleksowo obsłużony i oprócz znalezienia skupu kabli samochodowych w Chełmie, znaleźli dla mnie skup oleju silnikowego!

Ocena 5/5
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat