Żyrardów - Złom kabli | WasteMaster

Złom kabli w Żyrardowie

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Ceny skupu kabli w Żyrardowie

Cennik skupu kabli w Żyrardowie z pewnością przyśpieszy oszacowanie kosztów i ewentualnych zysków. Warto pamiętać o tym, że skupy kabli w izolacji w Żyrardowie działają po to, aby wykorzystać ponownie cenne surowce, zatem oddając swoje odpady do tych placówek, postępujesz ekologicznie. Poniżej zamieszczony został spis cen skupu kabli w Żyrardowie, który został stworzony w oparciu o bieżące dane – nie zapomnij o tym, że rynek się zmienia, a wraz z nim kwoty skupu okablowania!
Ceny
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej (z wtyczkami, bez skrzynek bezpiecznikowych) 15,5 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej ze skrzynkami (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi) 15,0 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej zanieczyszczonej (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi i innymi elementami max. do 5% masy) 12,8 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki komputerowej (z wtyczkami) 13,2 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki AGD 13,2 zł netto
Złom kablowy przemysłowy 11,8 zł netto
Złom kablowy budowlany, instalacyjny, rozbiórkowy 10,9 zł netto
Złom kablowy sieciowy, złom kablowy skrętki komputerowej (RJ-ka) 11,8 zł netto
Złom kablowy budowlany + złom kablowy sieciowy (RJ) (50/50) 11,4 zł netto
Złom kablowy mix 36-37% (komputerowy + budowlany + sterowniczy + sieciowy inne) 10,5 zł netto
Złom kablowy mix komputerowy 28-31% CU (z wtyczkami, bez kabla stalowego, choinkowego - lampki led i żarówki, antenowego) 6,4 zł netto
Złom kablowy choinkowy (bez dorzutek typu ozdoby, bombki itp..) 0,0 zł netto
Warunki współpracy

Cena w skupie kabli w Żyrardowie - jak wygląda? Co najbardziej opłaca się sprzedać?

Najbardziej opłaca się sprzedawać kable zawierające miedź. Jest to zasada, która jest zawsze prawdziwa, nieważne jakie zmiany zachodzą w skupach kabli w izolacji w Żyrardowie. Trudno określić właściwą wysokość kwoty, za którą sprzedasz swoje materiały. Niestety charakter tej gałęzi handlu jest taki, że ceny zmieniają się czasem na przestrzeni miesięcy. Jednak aby pokazać orientacyjne wysokości możemy określić np. koszt sprzedaży wiązek samochodowych, czyli 11-14 zł/kg netto. Sam przewód na złomie kabli miedzianych w Żyrardowie to ok. 3-7 zł/kg netto. Aluminium jest dużo tańsze, choć wciąż opłaca się go sprzedawać: 1-3 zł/kg netto. Zgłoś się do nas jeśli zależy Ci na precyzyjnej wycenie!

Czy recykling miedzi na złomie kabli w Żyrardowie ma sens?

Oczywiście! Na złomie kabli miedzianych w Żyrardowie dzieje się prawdziwa magia! W prosty i efektywny sposób, za pomocą maszyn, można otrzymać bardzo wydajny granulat miedziany. Sprzedając okablowanie do skupów kabli w Żyrardowie nie tylko zarobisz, ale i w pewnym stopniu zreadukujesz wydobycie tego metalu. Placówki tego rodzaju zużywają bardzo mało energii w porównaniu do kopalń miedzi czy boksytu. Dodatkowo sprzedając kable do skupu, wspierasz lokalne biznesy! WasteMaster zajmie się za Ciebie realizacją całego procesu - naprawdę się na tym znamy!

Kwestie formalne

Jako, że w Polsce panuje surowe prawo dotyczące kontroli utylizacji odpadów - zdecydowanie lepiej go przestrzegać. Zwłaszcza jeśli przynależysz do wyżej wymienionej grupy rolników i przedsiębiorców - kary potrafią być bardzo bolesne. Należy przede wszystkim pamiętać o aktualnej ewidencji śmieci w BDO. Osoby prywatne są z tego zwolnione. Jednak są zobligowane do wypełnienia Karty Ewidencji Odpadów, która jest świadectwem na korzystanie z usług skupu kabli w izolacji w Żyrardowie w razie kontroli. Także osoby z tej grupy otrzymają FPO, który będzie udokumentowaniem transakcji. Wszelkie powyższe formularze posługują się systemem kodów i oznaczeń numerycznych wprowadzonych przez Rozporządzenie Ministra Środowiska. Przykładowy kod to 17 04 10 oznaczający przewody (jako osobne urządzenia) o właściwościach niebezpiecznych. Pamiętaj o zapoznaniu się z wszystkimi formalnościami jeszcze przed *rozpoczęciem współpracy np. ze skupami kabli samochodowych w Żyrardowie!

Odbiór i transport kabli na złom w Żyrardowie

Jeżeli nie jesteś w stanie wywieźć samodzielnie zebranych przewodów - polecamy skorzystanie z usługi wywozu do skupu kabli w izolacji w Żyrardowie. WasteMaster to nowoczesna firma organizująca tego typu usługi całkowicie bezpłatnie. Podaj informacje na temat swojego odpadu, lokalizację oraz preferencje cenowe, a my z pewnością znajdziemy coś dla Ciebie! Do Ciebie należy jedynie wybór najkorzystniejszego skupu kabli w izolacji w Żyrardowie. Miej w pamięci tzw. minimum logistycznym. Często np. skupy kabli miedzianych w Żyrardowie nie organizują wywozu dla ładunków poniżej 200-300 kg. Jeśli jesteś przedsiębiorcą lub rolnikiem (posiadającym powyżej 75 ha gospodarstwa) - pamiętaj o przekazaniu KPO kierowcy, który zabierze Twoje kable. W przypadku osób fizycznych realizujących transport na skup kabli miedzianych w Żyrardowie, wystarczy pokazać dowód tożsamości.

Jakie materiały przyjmą ona nas skupy kabli w Żyrardowie?

Oczywistym jest, że do skupów kabli w Żyrardowie oddajemy właśnie kable. Aby rozjaśnić nieco to powszechnie występujące pojęcie, warto przytoczyć jego definicję. Jest to przewód jednożyłowy lub wielożyłowy, służący do przewodzenia prądu elektrycznego. Wszystkie żyły są oddzielone za pomocą izolacji. Więc, jakie faktycznie materiały zostaną przyjęte na złomie kabli w Żyrardowie? Wszystkie wiązki samochodowe, okablowanie AGD, druty budowlane, lampki choinkowe, kable energetyczne itd. To, z jakim skupem kabli w izolacji w Żyrardowie chcesz robić interesy ma znaczenie. Nie wszędzie możesz przekazać każdy rodzaj przewodów. Jeżeli chcesz pogłębić swoją wiedzę na temat cen, recyklingu i innych rzeczy związanych ze skupem kabli w Żyrardowie, zapraszamy do lektury!

Różne sposoby korzystania z naszych usług

W związku z tym, że chcemy się jak najlepiej dopasować do potrzeb klienta, stworzyliśmy kilka sposobów zamawiania naszych usług, a właściwie kontaktowania się z naszymi ekspertami. Możesz to zrobić za pośrednictwem rozmowy telefonicznej lub wypełnienia formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie (i on, i numer znajdziesz w ofercie dot. np. złomu kabli w Żyrardowie). W ten sposobu udzielisz nam informacji o Twoim indywidualnym przypadku, a nasi pracownicy wycenią okablowanie i stworzą listę korzystnych skupów. Jeśli chcesz samodzielnie umieścić swoje zlecenie w aplikacji, jest też taka opcja. Możesz w każdej chwili zwócić się do Opiekuna Klienta! Pamiętaj, że za naszą pomoc w wyszukaniu najbardziej opłacalnego skupu kabli aluminiowych w Żyrardowie nie zapłacisz ani złotówki!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Miałem dużo pomieszanych kabli miedzianych, ołowianych, komputerowych itd. Bałem się, że skup kabli w Żyrardowie będzie wymagał jakiejś segregacji, a ja się zupełnie na tym nie znam! Zadzwoniłem w związku z tym do WasteMaster, a oni powiedzieli mi co mam uczynić. Naprawdę wartościowe usługi!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Wielka oszczędność czasu! Nie sądziłem, że w tak krótkim czasie zorganizuję transport samochodowego okablowania do złomu kabli w Żyrardowie.

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Faktycznie przydatna rzecz! Polecam wszystkim właścicielom przedsiębiorstw!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Warto korzystać z aplikacji, nawet nie musiałam nic pobierać! Szybko otrzymałam fedback na mój formularz zgłoszeniowy i równie szybko dostałam listę tanich skupów kabli elektrycznych w Żyrardowie!

Ocena 5/5
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat