Sochaczew - Złom kabli | WasteMaster

Złom kabli w Sochaczewie

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Ceny skupu kabli w Sochaczewie

Cennik skupu kabli w Sochaczewie z pewnością przyśpieszy oszacowanie kosztów i ewentualnych zysków. Warto pamiętać o tym, że skupy kabli w izolacji w Sochaczewie działają po to, aby wykorzystać ponownie wartościowe surowce, zatem oddając swoje odpady do tych placówek, postępujesz ekologicznie. Poniżej umieszczamy spis cen skupu kabli w Sochaczewie, który został stworzony w oparciu o aktualne dane – nie zapomnij o tym, że rynek się zmienia, a wraz z nim koszty skupu okablowania!
Ceny
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej (z wtyczkami, bez skrzynek bezpiecznikowych) 16,2 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej ze skrzynkami (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi) 15,7 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej zanieczyszczonej (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi i innymi elementami max. do 5% masy) 13,3 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki komputerowej (z wtyczkami) 13,8 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki AGD 13,8 zł netto
Złom kablowy przemysłowy 12,4 zł netto
Złom kablowy budowlany, instalacyjny, rozbiórkowy 11,4 zł netto
Złom kablowy sieciowy, złom kablowy skrętki komputerowej (RJ-ka) 12,4 zł netto
Złom kablowy budowlany + złom kablowy sieciowy (RJ) (50/50) 11,9 zł netto
Złom kablowy mix 36-37% (komputerowy + budowlany + sterowniczy + sieciowy inne) 10,9 zł netto
Złom kablowy mix komputerowy 28-31% CU (z wtyczkami, bez kabla stalowego, choinkowego - lampki led i żarówki, antenowego) 6,7 zł netto
Złom kablowy choinkowy (bez dorzutek typu ozdoby, bombki itp..) 0,0 zł netto
Warunki współpracy

Kwestie formalne

Jako, że w Polsce panuje precyzyjne prawo dotyczące kontroli utylizacji odpadów - zdecydowanie lepiej go przestrzegać. Zwłaszcza jeśli przynależysz do wyżej wymienionej grupy rolników i przedsiębiorców - grzywny potrafią być bardzo bolesne. Należy przede wszystkim pamiętać o aktualnej ewidencji śmieci w BDO. Osoby fizyczne są z tego zwolnione. Jednak są zobligowane do wypełnienia Karty Ewidencji Odpadów, która jest dowodem na korzystanie z usług skupu kabli w izolacji w Sochaczewie w razie kontroli. Także osoby z tej grupy otrzymają FPO, który będzie udokumentowaniem transakcji. Wszystkie powyższe formularze posługują się systemem kodów i oznaczeń numerycznych wprowadzonych przez Rozporządzenie Ministra Środowiska. Przykładowy kod to 17 04 10 oznaczający przewody (jako osobne samodzielne) o właściwościach niebezpiecznych. Pamiętaj o zapoznaniu się z wszelkimi formalnościami jeszcze przed *rozpoczęciem współpracy np. ze skupami kabli samochodowych w Sochaczewie!

Recykling kabli na złomie w Sochaczewie

Jest to niezwykle efektywny proces. Na złom kabli miedzianych w Sochaczewie trafia Twój odpad, który jest cięty i obierany z izolacji. W stosunkowo prosty sposób otrzymujemy granulat miedzi, który jest prawie tak samo wydajny, jak pierwotna miedź. W ten sposób surowiec wraca do obiegu, a Ty zmniejszasz wydobycie np. miedzi. I w dodatku otrzymasz za to pieniądze! Jeśli chcesz zorganizować sprzedaż lub przewóz przewodów do skupu kabli w Sochaczewie, nie czekaj! Skorzystaj z naszej pomocy, a wyszukamy dla Ciebie najkorzystniejsze opcje w Twojej okolicy!

Metody korzystania z naszych usług

Staramy się jak najlepiej dostosować do naszych klientów, dlatego opracowaliśmy różne sposoby zamawiania naszych usług. Można wykonać rozmowę telefoniczną, wypełnić formularz lub samodzielnie dodać ogłoszenie do naszej aplikacji. Pierwsze dwie opcje znajdziesz na naszej stronie, po kliknięciu w ofertę dotyczącą złomu kabli w Sochaczewie. Po rozmowie lub wypełnieniu formularza, zostanie przysłana wycena kabli oraz (po krótkim czasie) lista najbardziej opłacalnych ofert np. skupów kabli aluminiowych w Sochaczewie. Jeśli chcesz sam dodać ogłoszenie w aplikacji WasteMaster - wystarczy otworzyć ją w przeglądarce lub pobrać ją na telefon. Zamieść zdjęcie, wybierz preferencję i lokalizację - i to tyle! Twój Opiekun Klienta przekieruje do Ciebie najlepsze oferty. Wart zaznaczyć, że nasze usługi są całkowicie darmowe!

Co wpływa na zmienność cen kabli w izolacji w skupach w Sochaczewie?

Niezwykle ciężko określić dokładne ceny panujące np. na złomie kabli miedzianych w Sochaczewie. Są to bardzo zmienne wartości, które na przestrzeni miesięcy mogą rosnąć lub maleć. Dlaczego tak się dzieje? Głównym winowajcą jest sytuacja na rynku metali. Ponieważ najważniejszym elementem okablowania jest żyła - to jej rodzaj generuje prawdziwy zysk. Niezmienna jest jedynie zależność głosząca, że to miedziane żyły sprzedaje się po najkorzystniejszych cenach. Inne kategorie - aluminium - są dużo tańsze. Oczywiście masa dostarczanych do skupów kabli ma znaczenie. W kontekście zmieniającego się rynku warto przytoczyć przykład wiązek samochodowych, które rok temu można było sprzedać za 16,50-16 zł/kg netto, teraz jest to przedział cenowy 11-14 zł/kg netto. Ma to związek z zmianami gospodarczymi i np. inflacją czy kryzysem energetycznym. Jeżeli chcesz wiedzieć od czego zależą kwoty dyktowane przez skupy, zapraszamy na naszego bloga - https://mamodpad.wastemaster.pl/blog/od-czego-zalezy-cena-skupu-kabla.

Ceny kabli w skupie w Sochaczewie

W skupach kabli w izolacji w Sochaczewie ceny potrafią być bardzo zróżnicowane. Finalna kwota jest uzależniona od tego, jaki surowiec chcemy sprzedać. Najwyższe kwoty (nie tylko na złomie kabli miedzianych w Sochaczewie) są elementy wykonane z miedzi. Jednak i one różnią się cenowo w zależności od województwa, rodzaju etc. Np. za miedzianą wiązkę samochodową bez skrzynek bezpiecznikowych skup zapłaci 11-14 zł/kg netto. Za pojedynczy miedziany kabel 3-7 zł/kg netto. Z kolei aluminium jest tańsze, rozpiętość kwot to 1-3 zł/kg netto. Jak łatwo zauważyć ostrożnie podajemy przedziały cenowe. Jeśli chcesz dowiedzieć się, ile kosztuje Twój kabel - skontaktuj się z nami!

W jaki sposób zorganizować wywóz okablowania na złom kabli w Sochaczewie?

Jeżeli masz w posiadaniu duże ilości okablowania, którego nie jesteś w stanie na własną rękę przewieźć np. do skupu kabli miedzianych w Sochaczewie - musisz zorganizować wywóz tych odpadów. WasteMaster może Ci w tym pomóc! Bezpłatnie znajdziemy dla Ciebie najkorzystniejsze skupy kabli w izolacji w Sochaczewie! Nasi specjaliści są doświadczeni w tym zakresie, wyszukają dla Ciebie oferty dopasowane do Twoich potrzeb. Jedynym Twoim zadaniem jest wybór określonej placówki. Musisz mieć tylko na uwadze tzw. minimum logistyczne. Dla części skupów kabli w izolacji w Sochaczewie to 200-300 kg. Jeśli jesteś właścicielem przedsiębiorstwa lub rolnikiem posiadającym gospodarstwo powyżej 75 ha - musisz uzupełnić KPO i oddać go kierowcy, który wywozi odpady do skupu kabli miedzianych w Sochaczewie. Osoby prywatne nie muszą tego robić - wystarczy pokazać dowód tożsamości.

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Nie byłam przekonana, który skup kabli miedzianych w Sochaczewie oferuje najlepsze ceny. Nie chciałam tracić czasu, więc wypełniłam formularz od WasteMaster i w kilka chwil dowiedziałam się wszystkiego - polecam!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Nie byłam pewna, co zrobić z wiązkami kabli, ale jedna rozmowa z pracownikiem WasteMaster rozwiązała sprawę. Już wszystko wiem!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

WasteMaster to nie jedynie aplikacja dla przedsiębiorców. Dla mnie - osoby prywatnej - znaleźli super skup kabli samochodowych w Sochaczewie - jestem miło zaskoczony!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Intuicyjna aplikacja! Dzięki niej znalazłem korzystny skup kabli miedzianych w Sochaczewie!

Ocena 5/5
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat