Grodzisk Mazowiecki - Złom kabli | WasteMaster

Złom kabli w Grodzisku Mazowieckim

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Ceny skupu kabli w Grodzisku Mazowieckim – jak się kształtują?

Jeśli chcesz wiedzieć wszystko o cenach skupu kabli w Grodzisku Mazowieckim warto zapoznać się z tabelką poniżej. Zamieściliśmy w niej aktualny cennik skupu kabli w Grodzisku Mazowieckim, uwzględniający wahania na rynku handlu odpadami. Został on stworzony na podstawie transakcji przeprowadzanych w naszej aplikacji oraz przewidywań ekspertów z WasteMaster. Miej świadomość, że sprzedając zużyte okablowanie do skupu kabli w izolacji w Grodzisku Mazowieckim postępujesz ekologicznie i ograniczasz wydobycie np. miedzi.
Ceny
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej (z wtyczkami, bez skrzynek bezpiecznikowych) 15,5 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej ze skrzynkami (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi) 15,0 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej zanieczyszczonej (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi i innymi elementami max. do 5% masy) 12,8 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki komputerowej (z wtyczkami) 13,2 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki AGD 13,2 zł netto
Złom kablowy przemysłowy 11,8 zł netto
Złom kablowy budowlany, instalacyjny, rozbiórkowy 10,9 zł netto
Złom kablowy sieciowy, złom kablowy skrętki komputerowej (RJ-ka) 11,8 zł netto
Złom kablowy budowlany + złom kablowy sieciowy (RJ) (50/50) 11,4 zł netto
Złom kablowy mix 36-37% (komputerowy + budowlany + sterowniczy + sieciowy inne) 10,5 zł netto
Złom kablowy mix komputerowy 28-31% CU (z wtyczkami, bez kabla stalowego, choinkowego - lampki led i żarówki, antenowego) 6,4 zł netto
Złom kablowy choinkowy (bez dorzutek typu ozdoby, bombki itp..) 0,0 zł netto
Warunki współpracy

Co sprzedasz najkorzystniej w skupie kabli w Grodzisku Mazowieckim?

Najbardziej opłacalnym metalem do sprzedaży jest miedź. Ze względu na swoje wyjątkowe właściwości i efektywność po przetworzeniu, jest ona najbardziej pożądana na runku metali. Należy pamietać, że skupy kabli w izolacji w Grodzisku Mazowieckim sprzedają później odzyskane materiały. Aby pokazać, jak bardzo opłacalnym metalem do sprzedaży jest miedź, warto porównać ją z dużo tańszym aluminium. Na złomie kabli miedzianych w Grodzisku Mazowieckim za wiązki samochodowe moglibyśmy otrzymać od 11 do 14 zł/kg netto, a za sam kabel miedziany od 3 do 7 zł/kg netto. Jednak w przypadku okablowania aluminiowego są to ceny od 1 do 3 zł/kg netto. Wynika to z mniejszej podatności tego metalu na recykling. Jak sam z pewnością zauważyłeś - różnica jest całkiem spora! Jeśli chcesz być przekonany co do ceny swojego okablowania - skontaktuj się z WasteMaster!

Co powoduje gwałtowny wzrost i obniżanie się cen w skupie kabli w Grodzisku Mazowieckim?

Na ceny przewodów np. na złomie kabli miedzianych w Grodzisku Mazowieckim wpływają bardzo różne czynniki. To ile okablowania przywieziesz, jakiego będzie typu, a jeśli realizujesz odbiór - także to, jaka jest Twoja lokalizacja. Jednak najwięcej zamieszenia wprowadza zmieniający się rynek metali. Sprzedaje się bowiem żyła, czyli sam metal. W zależności od zmian na rynku, tak będą zmieniać się ceny w skupie. Przykład: w 2021 roku za wiązki kabli samochodowych skupy zapłaciłyby 16-16,50 zł/kg netto, podczas gdy teraz jest to już 11-14 zł/kg netto. Nie musisz monitorować zmian na rynku - powierz nam swoje zobowiązania! Jeśli interesuje Cię ten temat, zerknij na bloga WasteMaster - https://mamodpad.wastemaster.pl/blog/od-czego-zalezy-cena-skupu-kabla.

W jaki sposób możesz zamówić usługę WasteMaster?

Można zamówić je dwojako. Za pośrednictem rozmowy telefonicznej lub formularza zgłoszeniowego albo samodzielnie używając aplikacji WasteMaster. Kontakt do naszych konsultantów (jak i formularz) znajdziesz na stronie, po kliknięciu w ofertę złomu kabli w Grodzisku Mazowieckim, którą jesteś zainteresowany. Podczas kontaktowania się z naszymi ekspertami, czy to drogą formularza czy rozmowy telefonicznej, udziel nam najważniejszych informacji o swoich przewodach, a także zdradź swoje preferencje. Nasi eksperci za darmo wycenią Twój przewód oraz prześlą Ci drogą mailową najkorzystniejsze skupy kabli aluminiowych w Grodzisku Mazowieckim. W momencie, jeśli samodzielnie korzystasz z naszej aplikacji - jest to równie proste. Ściągnij ją na telefon lub otwórz w przeglądarce, dodaj swoje zlecenie (razem ze zdjęciem oraz informacjami o kablach) i czekaj na odpowiedzi! Przydzielony z góry Opiekun Klienta, przekieruje do Ciebie najkorzystniejsze ofert. Pamiętaj, że nasza pomoc jest całkowicie bezpłatna!

W jaki sposób dzielimy kable w skupie w Grodzisku Mazowieckim?

Podziały są zazwyczaj umowne, każdy skup może w zasadzie podać swoje autorskie kategorie, jednak wszystkie korzystają z podstawowego podziału - ze względu na metal zwarty w żyle oraz ze względu na zastosowanie. Do pierwszej grupy zaliczamy głównie okablowanie miedziane oraz aluminium - z tego powodu powstały specjalistyczne skupy kabli miedzianych w Grodzisku Mazowieckim lub skupy kabli aluminiowych w Grodzisku Mazowieckim. Kolejna grupa jest bardzo pojemna, a w związku z tym, że technologia nieustannie się rozwija - ciągle się rozszerza. Zatem w kategorii "zastosowanie" mieszczą się kable telekomunikacyjne, sieciowe, światłowodowe, energetyczne, sygnalizacyjne oraz tzw. specjalne. Tak jak w przypadku aluminium i miedzi, tutaj także mamy do czynienia z wyspecjalizowanymi placówkami. Są to na przykład skupy kabli samochodowych w Grodzisku Mazowieckim lub skupy kabli elektrycznych w Grodzisku Mazowieckim. Jeśli potrzebujesz pomocy w określeniu rodzaju swojego okablowania - zgłoś się do WasteMaster - nasze konsultacje także są darmowe!

Rola recyklingu na złomie kabli w Grodzisku Mazowieckim

Rola recyklingu w ramach funkcjonowania np. złomów kabli miedzianych w Grodzisku Mazowieckim jest bardzo ważna. Za pomocą nieskomplikowanych zabiegów i niskiego zużycia energii, te instytucje są w stanie odzyskać metale, które są niemalże "jak nowe". Ponadto, oddając okablowanie do skupów kabli w Grodzisku Mazowieckim redukujesz wydobycie i wspierasz lokalne biznesy, a przy tym - sam zarabiasz gotówkę! A jeśli skorzystasz z usług WasteMaster przy organizacji całego procesu - oszczędzisz mnóstwo czasu!

Przetransportowanie kabli na złom w Grodzisku Mazowieckim

Samodzielna wywózka okablowania do skupu kabli w izolacji w Grodzisku Mazowieckim nie zawsze jest możliwa. Jeśli posiadasz zbyt wielkie ilości odpadów, najlepszym rozwiązaniem będzie zorganizowanie wywozu do miejsca utylizacji. WasteMaster na pewno Ci to ułatwi! Za darmo wyszukamy najlepsze oferty wywozu w okolicy i pomożemy w sfinalizowaniu umowy. Twoim zadaniem będzie tylko wybór konkretnego skupu kabli w izolacji w Grodzisku Mazowieckim, który realizuje także odbiór przewodów. Naszym zadaniem będzie znaleźć dla Ciebie konkretną placówkę - część np. skupów kabli miedzianych w Grodzisku Mazowieckim zastrzega sobie tzw. minimum logistyczne. Jeżeli chcesz przetransportować poniżej 200-300 kg kabli, to usługa nie zostanie wykonana. Ale to nie Twój problem! Jeśli jesteś przedsiębiorcą lub rolnikiem mającym powyżej 75 ha gruntów - pamiętaj o uzupełnieniu KPO, które musisz przekazać kierowcy pojazdu wywożącego Twoje odpady do skupu kabli miedzianych w Grodzisku Mazowieckim.

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Miałem do wywalenia sporo kabli samochodowych, ale nie byłem przekonany, co z nimi zrobić. Zadzwoniłem do WasteMaster, a oni nie dość, że wyjaśnili mi, gdzie powinienem je przekazać, to jeszcze znaleźli dla mnie całkiem dobry skup kabli w Grodzisku Mazowieckim. Polecam mocno!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Warto korzystać - zwłaszcza zapracowani przedsiębiorcy będą zadowolenia z usług WasteMaster. Za darmo przekopali dla mnie cały internet w poszukiwaniu dobrego złomu kabli w Grodzisku Mazowieckim. Jestem rzeczywiście zadowolony!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Znajomy polecił mi aplikację WasteMaster, ale nie byłem w 100% przekonany. Zadzwoniłem do konsultanta i w kilka chwil otrzymałem na maila listę interesujących skupów kabli aluminiowych w Grodzisku Mazowieckim. Zaskakujące!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Mam skup kabli w izolacji, który mógł się rozwinąć dopiero po nawiązaniu współpracy z WasteMaster. Zyskałem całkiem sporo klientów!

Ocena 5/5
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat