Pruszków - Złom kabli | WasteMaster

Złom kabli w Pruszkowie

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Ceny skupu kabli w Pruszkowie

Cennik skupu kabli w Pruszkowie z pewnością ułatwi Ci w oszacowaniu kosztów i ewentualnych zysków. Warto pamiętać o tym, że skupy kabli w izolacji w Pruszkowie działają po to, aby wykorzystać ponownie wartościowe surowce, zatem oddając swoje śmieci do tych placówek, postępujesz ekologicznie. Poniżej zamieszczony został spis cen skupu kabli w Pruszkowie, który został stworzony w oparciu o bieżące dane – nie zapomnij o tym, że rynek się zmienia, a wraz z nim koszty skupu okablowania!
Ceny
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej (z wtyczkami, bez skrzynek bezpiecznikowych) 15,0 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej ze skrzynkami (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi) 14,6 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej zanieczyszczonej (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi i innymi elementami max. do 5% masy) 12,4 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki komputerowej (z wtyczkami) 12,8 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki AGD 12,8 zł netto
Złom kablowy przemysłowy 11,5 zł netto
Złom kablowy budowlany, instalacyjny, rozbiórkowy 10,6 zł netto
Złom kablowy sieciowy, złom kablowy skrętki komputerowej (RJ-ka) 11,5 zł netto
Złom kablowy budowlany + złom kablowy sieciowy (RJ) (50/50) 11,1 zł netto
Złom kablowy mix 36-37% (komputerowy + budowlany + sterowniczy + sieciowy inne) 10,2 zł netto
Złom kablowy mix komputerowy 28-31% CU (z wtyczkami, bez kabla stalowego, choinkowego - lampki led i żarówki, antenowego) 6,2 zł netto
Złom kablowy choinkowy (bez dorzutek typu ozdoby, bombki itp..) 0,0 zł netto
Warunki współpracy

Jakie kable w skupie w Pruszkowie najlepiej sprzedawać?

Najwyższe ceny osiąga zawsze miedź. Ze względu na swoje właściwości, bardziej opłaca się ją sprzedawać niż aluminium. Ceny w skupach w izolacji w Pruszkowie są najróżniejsze i niejednolite - mogą się różnić między sobą w obrębie województw. Z tego powodu trudno precyzyjnie określić to, ile pieniędzy zyskasz na złomie kabli miedzianych w Pruszkowie. Za wiązki samochodowe 11-14 zł/kg netto, a za sam przewód miedziany 3-7 zł/kg netto. Z kolei aluminium generuje zysk rzędu 1-3 zł/kg netto. Są to dość duże rozpiętości, dlatego jeśli chcesz precyzyjnie wycenić swoje przewody - zapraszamy do kontaktu!

Skąd się biorą wahania cen w skupach kabli w Pruszkowie?

Wysokość cen przewodów jest niezwykle zmienna - na przestrzeni roku, potrafią spaść lub skoczyć o wiele punktów procentowych. Skąd się biorą takie zmiany na przykład na złomie kabli miedzianych w Pruszkowie? Otóż wszystko zależy od typu i ilości przewodów, które dostarczysz. Jednak to sytuacja na rynku metali gra najważniejszą rolę. W końcu placówki utylizujące czerpią zysk z przetworzonej miedzi i aluminium. W związku z tym są uzależnione od rynku metali. To, jak wygląda aktualna sytuacja gospodarcza, stan inflacji czy szereg innych czynników wpływających na handel metalami, siłą rzeczy przekłada się na sytuację w skupie. Dla zobrazowania powyższego zagadnienia warto przywołać przykład wiązki samochodowej - rok temu można było ją sprzedać za 16-16,50 zł/kg netto, podczas gdy obecnie są to kwoty rzędu raczej 11-14 zł/kg netto. Aby dowiedzieć się więcej, zernij na bloga WasteMaster - https://mamodpad.wastemaster.pl/blog/od-czego-zalezy-cena-skupu-kabla.

Odbiór i transport kabli na złom w Pruszkowie

Jeżeli nie jesteś w stanie wywieźć samodzielnie zebranych przewodów - polecamy skorzystanie z usługi wywozu do skupu kabli w izolacji w Pruszkowie. WasteMaster to innowacyjna firma organizująca tego typu usługi całkowicie za darmo. Podaj dane swojego odpadu, lokalizację oraz preferencje cenowe, a my na pewno znajdziemy coś dla Ciebie! Do Ciebie należy jedynie wybór najkorzystniejszego skupu kabli w izolacji w Pruszkowie. Pamiętaj jednak o tzw. minimum logistycznym. Często np. skupy kabli miedzianych w Pruszkowie nie organizują wywozu dla ładunków poniżej 200-300 kg. Jeśli jesteś przedsiębiorcą lub rolnikiem (posiadającym powyżej 75 ha ziemi) - pamiętaj o przekazaniu KPO kierowcy, który zabierze Twoje kable. W przypadku osób prywatnych realizujących transport na skup kabli miedzianych w Pruszkowie, wystarczy pokazać dowód tożsamości.

Co konkretnie możemy oddać do skupu kabli w Pruszkowie?

Do skupów kabli w Pruszkowie oddajemy oczywiście kable. W tym momencie warto przywołać ich definicję, ponieważ obrazuje nieco budowę tych przedmiotów. Kabel to przewód jednożyłowy lub wielożyłowy, posiadający izolację pomiędzy poszczególnymi żyłami, służy do przewodzenia prądu elektrycznego i jest przystosowany do środowiska, w którym ma funkcjonować. Zatem, jakie konkretnie przewody możemy sprzedać na złom kabli w Pruszkowie? Chociażby kable AGD, wiązki samochodowe, sznury lampek na choinkę, druty budowlane, przewody energetyczne etc. W zależności od tego, w jakim skupie kabli w izolacji w Pruszkowie się znajdziesz, tego rodzaju odpad możesz w nim zostawić. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o cenach panujących obecnie w skupach kabli w Pruszkowie, recyklingu tych materiałów, a także dokumentach niezbędnych do wypełnienia – czytaj dalej!

Metody korzystania z naszych usług

Staramy się jak najlepiej dopasować do naszych klientów, dlatego opracowaliśmy różne metody zamawiania naszych usług. Można zadzwonić, wypełnić formularz lub na własną rękę dodać ogłoszenie do naszej aplikacji. Pierwsze dwie opcje znajdziesz na naszej stronie, po kliknięciu w ofertę dotyczącą złomu kabli w Pruszkowie. Po rozmowie lub wypełnieniu formularza, zostanie przysłana wycena kabli oraz (po krótkim czasie) lista najkorzystniejszych ofert np. skupów kabli aluminiowych w Pruszkowie. Jeśli chciałbyś sam dodać ogłoszenie w naszej aplikacji - wystarczy otworzyć ją w przeglądarce lub pobrać ją na telefon. Zamieść zdjęcie, wybierz preferencję i województwo - i to tyle! Twój Opiekun Klienta przekieruje do Ciebie najlepsze oferty. Wart podkreślić, że nasze usługi są całkowicie darmowe!

Jak wygląda recykling kabli na złomie w Pruszkowie? Czy ma on rację bytu?

Zdecydowanie ma! W ramach recyklingu realizowanego w skupach kabli w Pruszkowie można otrzymać wartościowe substancje. Po przywiezieniu przewodów np. na złom kabli miedzianych w Pruszkowie, są one cięte na części i pozbaiwane izolacji. Potem mechanicznie przekształca się pozyskany materiał w granulat miedzi. Jest on tak samo wydajne jak pierwotny metal! Oddając okablowanie do skupów, ograniczasz wydobycie, a także sprzyjasz rozwojowi lokalnych przedsiębiorstw. A w dodatku możesz na tym zyskać! Zgłoś do nas, a wyszukamy dla Ciebie najlepsze oferty!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Jestem pod wrażeniem! Wartościowe usługi i to całkiem za darmo. Znaleźli dla mnie skup kabli w Pruszkowie, do którego będę wracać!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Miałem dużo zmieszanych kabli miedzianych, ołowianych, komputerowych itd. Bałem się, że skup kabli w Pruszkowie będzie wymagał jakiejś segregacji, a ja się kompletnie na tym nie znam! Zadzwoniłem w tej sprawie do WasteMaster, a oni powiedzieli mi co mam zrobić. Naprawdę pomocne usługi!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Nie wiedziałam, jak najefektywniej pozbyć się okablowania samochodowego, ale całe szczęście wyszukałam w necie WasteMaster. Szybko wycenili moje śmieci i znaleźli dla mnie tani skup kabli samochodowych w Pruszkowie. Jestem pod wrażeniem!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Bardzo pomocna usługa - w parę minut wycenili moje kable i w kolejne kilka przysłali listę ofert złomu kabli miedzianych w Pruszkowie. Niesamowite!

Ocena 5/5
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon