Złom kablowy - Złom kabli | WasteMaster

Złom kabli w Brwinowie

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Koszt sprzedaży kabli w skupie w Brwinowie

Ceny sprzedaży przewodów w skupach kabli w izolacji w Brwinowie są bardzo niejednolite. To, jaki materiał chcemy sprzedać gra najistotniejszą rolę. Najbardziej opłacalne są materiały miedziane, które ze względu na swoje właściwości oraz szerokie wykorzystanie, osiąga najwyższe ceny. Za wiązkę samochodową bez skrzynek bezpiecznikowych, otrzymamy na złomie kabli miedzianych w Brwinowie ok. 11-14 zł/kg netto. Sam kabel wykonany z miedzi to koszt rzędu 3-7 zł/kg netto, a za aluminium dostaniemy 1-3 zł/kg netto. Ceny różnią się nawet w zależności od miejsca w Polsce! Żeby dowiedzieć się, ile kosztuje przewód w Twojej lokalizacji - skontaktuj się z WasteMaster!

Jak wygląda recykling kabli na złomie w Brwinowie? Czy ma on rację bytu?

Oczywiście, że ma! W ramach recyklingu realizowanego w skupach kabli w Brwinowie można otrzymać wartościowe substancje. Po przywiezieniu przewodów np. na złom kabli miedzianych w Brwinowie, są one cięte na części i pozbaiwane izolacji. Potem mechanicznie przekształca się pozyskany materiał w granulat miedzi. Jest on tak samo wydajne jak nieprzetworzony metal! Oddając okablowanie do skupów, redukujesz wydobycie, a także sprzyjasz rozwojowi lokalnych przedsiębiorstw. A w dodatku możesz na tym zyskać! Zgłoś do nas, a wyszukamy dla Ciebie najkorzystniejsze oferty!

Jakie można wyróżnić rodzaje kabli w skupach w Brwinowie?

Kable zazwyczaj rozdzielamy ze względu na zawartość oraz wykorzystanie. W ramach pierwszej grupy wyróżnimy głównie okablowanie miedziane i aluminiowe. W związku z tym, samoistnie wytworzyły się wyspecjalizowane skupy kabli miedzianych w Brwinowie oraz skupy kabli aluminiowych w Brwinowie. Do drugiej kategorii możemy zaklasyfikować wszelkie przewody telekomunikacyjne, sygnalizacyjne, energetyczne, sieciowe, światłowodowe, komputerowe oraz specjalne. Również w tym przypadku można wyróżnić najrozmaitsze specjalizacje, takie jak np. skupy kabli samochodowych w Brwinowie czy skupy kabli elektrycznych w Brwinowie. Warto podkreślić, że placówki same ustalają własne podziały, jednak warto wiedzieć, jak określać przewody, które chcemy spieniężyć. W zależności od tego, jakim odpadem dysponujesz, tyle możesz zarobić w skupie!

Dlaczego ceny w skupach kabli w Brwinowie ulegają wahaniom?

Dzieje się tak, ponieważ ceny na przykład na złomie kabli miedzianych w Brwinowie są uzależnione od stanu gospodarki. Główną przyczyną gwałtownych wahań wysokości cen w skupach, jest właśnie zmienny rynek metali. Jak wiadomo, skupy po przetworzeniu i odzyskaniu np. miedzi, chcą ją sprzedać. Jeżeli sytuacja na rynku jest nieopłacalna, muszą to zrobić po niższych cenach, co wpływa na wygląd cennika takiej placówki. Warto zobrazować tę sytuację na przykładzie. Otóż w 2021 roku, zgodnie z naszymi danymi, za wiązkę miedzianych kabli samochodowych otrzymałbyś ok. 16 zł/kg netto. Obecnie jednak (być może w związku z inflacją lub kryzysem energetycznym) jest to już tylko 11-14 zł/kg netto. Zatem spadek jest zauważalny. Jeżeli nie masz czasu na kontrolowanie zmian na rynku - WasteMaster jest idealnym rozwiązaniem! Zajmiemy się za Ciebie wyborem najlepszej okazji na sprzedaż okablowania! Jeśli chcesz wiedzieć więcej na ten temat - zapraszamy na naszego bloga - https://mamodpad.wastemaster.pl/blog/od-czego-zalezy-cena-skupu-kabla.

Formalności, których musisz dopełnić

W związku z prawem dotyczącym odpadów, wymaga się od wytwórców śmieci dopełnienia określonych formalności. W przypadku przedsiębiorców i wyżej wymienionej grupy rolników, konieczne jest prowadzenie BDO. WasteMaster może Ci w tym pomóc! Osoby prywatne nie są do tego zobligowane, jednak tak jak reszta grup, muszą wypełnić KEO, które stanowi dowód podczas kontroli odpowiednich służb. Ponadto otrzymają one od skupu kabli w izolacji w Brwinowie FPO. Formularz Przekazania Odpadu stanowi świadectwo zawarcia transakcji. Wszystkie te druki wykorzystują system kodów, wprowadzony prze Ministra Środowiska. Przykładowym kodem jest 17 04 11 - oznacza kabel będący osobnym urządzeniem. Bardzo ważnym jest, abyś wiedział o swoich obowiązkach. Sprzedaż okablowania do np. skupu kabli samochodowych w Brwinowie to nie wszystko!

Jak możesz skorzystać z WasteMaster?

Nasze usługi są dostosowane do potrzeb wszystkich klientów. Możesz zamówić je za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego, rozmowy telefonicznej lub samodzielnie wyszukać złom kabli w Brwinowie, używając naszej aplikacji. Pierwsze dwie metody polegają na tym, że udzielasz nam informacji o okablowaniu, a nasi eksperci przygotowują wycenę oraz listę ofert. Numer telefonu i formularz wyskoczy po kliknięciu w interesującą Cię ofertę. Twój Opiekun Klienta doda w Twoim imieniu zlecenie w naszej aplikacji i prześle Ci najlepsze zgłoszenia. Jeśli chcesz samodzielnie dodać ofertę, również jest to możliwe. Aplikacja jest dostępna do pobrania, jak i do otwarcia w przeglądarce. I w tym przypadku, przydzielony z góry Opiekun Klienta, dopasuje do Ciebie oferty najlepszych skupów kabli aluminiowych w Brwinowie i przekieruje je do Ciebie. Nasi pracownicy będą także koordynować finalizację Twojego zlecenia. I to wszystko całkowicie za darmo!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Z pewnością ponownie skorzystam z aplikacji! Nie myślałam, że jest taka prosta w użyciu!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Dosłownie pojedyncza rozmowa i już mam cały proces organizacji wywozu kabli na złom kabli miedzianych w Brwinowie za sobą!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Nie byłam przekonana, co zrobić z wiązkami kabli, ale jeden telefon do WasteMaster rozwiązał sprawę. Już wszystko wiem!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

WasteMaster to nie tylko aplikacja dla przedsiębiorców. Prywatnie znaleźli dla mnie super skup kabli samochodowych w Brwinowie - jestem miło zaskoczony!

Ocena 5/5
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat