Piastów - Złom kabli | WasteMaster

Złom kabli w Piastowie

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Od czego zależą ceny skupu kabli w Piastowie?

Wchodząc na rynek handlu odpadami, miej na uwadze, że ceny skupu kabli w Piastowie, ale i innych pozostałości ulegają zmianie. Wszystko zależy od podaży i popytu na określone materiały odzyskiwane w skupach kabli w izolacji w Piastowie. W przypadku okablowania, najważniejszymi metalami są miedź i mosiądz. Nasi eksperci w oparciu o swoją wiedzę i doświadczenie skonstruowali poniższy cennik skupu kabli w Piastowie, który zawiera bieżące dane. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu!
Ceny
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej (z wtyczkami, bez skrzynek bezpiecznikowych) 14,4 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej ze skrzynkami (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi) 13,9 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej zanieczyszczonej (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi i innymi elementami max. do 5% masy) 11,8 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki komputerowej (z wtyczkami) 12,2 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki AGD 12,2 zł netto
Złom kablowy przemysłowy 11,0 zł netto
Złom kablowy budowlany, instalacyjny, rozbiórkowy 10,1 zł netto
Złom kablowy sieciowy, złom kablowy skrętki komputerowej (RJ-ka) 11,0 zł netto
Złom kablowy budowlany + złom kablowy sieciowy (RJ) (50/50) 10,6 zł netto
Złom kablowy mix 36-37% (komputerowy + budowlany + sterowniczy + sieciowy inne) 9,7 zł netto
Złom kablowy mix komputerowy 28-31% CU (z wtyczkami, bez kabla stalowego, choinkowego - lampki led i żarówki, antenowego) 5,9 zł netto
Złom kablowy choinkowy (bez dorzutek typu ozdoby, bombki itp..) 0,0 zł netto
Warunki współpracy

Koszt sprzedaży kabli w skupie w Piastowie

Ceny sprzedaży przewodów w skupach kabli w izolacji w Piastowie są bardzo niejednolite. To, jaki materiał chcemy sprzedać gra główną rolę. Najbardziej opłaca się sprzedawać materiały miedziane, które ze względu na swoje właściwości oraz szerokie wykorzystanie, osiąga najwyższe ceny. Za wiązkę samochodową bez skrzynek bezpiecznikowych, otrzymamy na złomie kabli miedzianych w Piastowie ok. 11-14 zł/kg netto. Sam kabel wykonany z miedzi to koszt rzędu 3-7 zł/kg netto, a za aluminium możemy dostać 1-3 zł/kg netto. Ceny różnią się nawet w zależności od województwa! Żeby dowiedzieć się, ile zyskasz na kablach w Twojej lokalizacji - skontaktuj się z WasteMaster!

Co konkretnie możemy oddać do skupu kabli w Piastowie?

Do skupów kabli w Piastowie przekazujemy oczywiście kable. W tym momencie warto przytoczyć ich definicję, ponieważ obrazuje nieco budowę tych przedmiotów. Kabel to przewód jednożyłowy lub wielożyłowy, posiadający izolację pomiędzy poszczególnymi żyłami, służy do przewodzenia prądu elektrycznego i jest przygotowany do środowiska, w którym ma funkcjonować. Zatem, jakie konkretnie przewody możemy sprzedać na złom kabli w Piastowie? Na przykład kable AGD, wiązki samochodowe, sznury lampek choinkowych, druty budowlane, przewody energetyczne etc. W zależności od tego, w jakim skupie kabli w izolacji w Piastowie się znajdziesz, taki odpad możesz w nim zostawić. Jeśli chcesz wiedzieć więcej o cenach panujących aktualnie w skupach kabli w Piastowie, recyklingu tych materiałów, a także formalnościach niezbędnych do wypełnienia – czytaj dalej!

Typy przewodów w skupach kabli w Piastowie

Okablowanie dzielimy ze względu na to, z jakie metale są zawarte w żyłach oraz ze względu na ich zastosowanie. Z tego powodu wyróżniamy skupy kabli miedzianych w Piastowie oraz skupy kabli aluminiowych w Piastowie. Jeżeli chodzi o kategorie zastosowania, można wyróżnić przewody telekomunikacyjne, sygnalizacyjne, energetyczne, sieciowe, światłowodowe, komputerowe oraz tzw. specjalne. Oprócz tego istnieje jeszcze rodzaj przewodów używanych w warsztatach i w elektryce - stąd skupy kabli samochodowych w Piastowie oraz skupy kabli elektrycznych w Piastowie. Należy podkreślić, że każdy skup może dowolnie wprowadzać własne podziały, jednak ten podstawowy rozdział zostaje zachowany - dlatego warto go zapamiętać!

Jak korzystać z usług WasteMaster?

Korzystanie z naszych usług jest wyjątkowo proste. Możesz wykonać telefon do naszych konsultantów bądź też wypełnić formularz zgłoszeniowy – i numer, i formularz znajduje się na naszej stronie w interesującej Cię ofercie np. skupów kabli aluminiowych w Piastowie. Udzielasz informacji, nasz ekspert wycenia Twoje przewody, konstruuje listę ofert i wysyła ją na Twojego e-maila. Pomaga także w finalizacji umowy ze skupem. Możesz również samodzielnie skorzystać z naszej aplikacji dostępnej na witrynie – sam wówczas wybierasz interesujące Cię oferty, a Twój Opiekun Klienta pomaga jedynie pod koniec, przy ustaleniu warunków umowy. Całość naszych usług jest całkowicie darmowa! Z WasteMaster możesz naprawdę szybko znaleźć dobry złom kabli w Piastowie, oszczędzając przy tym czas i maksymalizując zyski!

Co wpływa na zmienność cen kabli w izolacji w skupach w Piastowie?

Niezwykle trudno określić dokładne ceny panujące np. na złomie kabli miedzianych w Piastowie. Są to bardzo zmienne wartości, które na przestrzeni kilku miesięcy mogą rosnąć lub maleć. Dlaczego tak się dzieje? Głównym winowajcą jest sytuacja na rynku metali. Ponieważ najważniejszym elementem okablowania jest żyła - to jej typ generuje prawdziwy zysk. Niezmienna jest jedynie zależność głosząca, że to miedziane żyły sprzedaje się po najkorzystniejszych cenach. Inne kategorie - aluminium - są dużo tańsze. Oczywiście masa dostarczanych do skupów kabli ma znaczenie. W kontekście zmieniającego się rynku warto przytoczyć casus wiązek samochodowych, które rok temu można było sprzedać za 16,50-16 zł/kg netto, aktualnie jest to przedział cenowy 11-14 zł/kg netto. Ma to związek z zmianami gospodarczymi i np. inflacją czy kryzysem energetycznym. Jeżeli chciałbyś wiedzieć od czego zależą kwoty pojawiające się w skupach, zapraszamy na naszego bloga - https://mamodpad.wastemaster.pl/blog/od-czego-zalezy-cena-skupu-kabla.

Jak wygląda recykling kabli na złomie w Piastowie?

Recykling przewodów w skupie kabli w Piastowie wygląda następująco: przywieziony ładunek jest umieszczany w maszynie, która tnie okablowanie na drobne części, następnie oczyszcza je z izolacji i "wydobywa" metal. W placówkach złomu kabli miedzianych w Piastowie w ten sposób produkuje się granulat miedzi. Uzyskane w ten sposób materiały są równie efektywne, co przed zabiegiem recyklingu. Spieniężając swoje przewody w skupie, ograniczasz wydobycie metali i nieszczenie środowiska. A przy okazji możesz zarobić! WasteMaster znajdzie dla Ciebie najlepsze opcje w okolicy - zachęcamy do korzystania z naszych usług!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Miałam w firmie sporo kabli miedzianych, ale nie chciałam żeby się zmarnowały. Wykonałam telefon do WasteMaster, a oni już zajęli się wszystkim, w tym znalezieniem dobrego skupu kabli miedzianych w Piastowie!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Zawsze dużo czasu zabierało mi wyszukanie dobrego skupu kabli elektrycznych w Piastowie, ale bez skutku, wszystko było albo drogie albo podejrzane. Spróbowałem dać szansę WasteMaster i nie pożałowałem! Całościowa obsługa klienta + doskonała jakość usług. Jestem naprawdę usatysfakcjonowany!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Prowadzę skup kabli w izolacji, który mógł się rozwinąć dopiero po rozpoczęciu współpracy z WasteMaster. Zyskałem całkiem dużo klientów!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Dosłownie pojedyncza rozmowa i już mam cały proces organizacji wywozu kabli na złom kabli miedzianych w Piastowie za sobą!

Ocena 5/5
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat