Złom kablowy - Złom kabli | WasteMaster

Złom kabli w Ożarowie Mazowieckim

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Jak najkorzystniej zrealizować wywózkę na złom kabli w Ożarowie Mazowieckim?

W momencie, kiedy dysponujesz wielkimi ilościami zużytego okablowania i nie jesteś w stanie go przetransportować do skupu kabli w izolacji w Ożarowie Mazowieckim - musisz zorganizować jego wywózkę. W jaki sposób ją zorganizować, ponosząc przy tym minimalny koszt? Z pomocą WasteMaster! Za darmo wyszukamy dla Ciebie najlepsze usługi wywozu do np. skupu kabli miedzianych w Ożarowie Mazowieckim. Jedyne co musisz zrobić, to podać nam swoje preferencje i dokładne dane na temat pozostałości. To Ty podejmujesz decyzje - my jedynie sugerujemy! Należy jednak pamiętać o tzw. minimum logistycznym, które jest inne dla każdego skupu kabli w izolacji w Ożarowie Mazowieckim oferującego transport do placówki. Może to być 200-300 kg. Dodatkowo, jeśli jesteś przedsiębiorcą lub rolnikiem (z powyżej 75 ha ziemi) - pamiętaj o wypełnieniu KPO. Osoby prywatne okazują tylko dowód osobisty. Jeśli potrzebujesz wsparcia w organizacji transportu do skupu kabli miedzianych w Ożarowie Mazowieckim - zapraszamy do kontaktu!

Podział kabli w skupie w Ożarowie Mazowieckim na kategorie

Przewody dzielimy na dwie główne kategorie: określające ich zastosowanie oraz zawarty w żyle metal. Ze względu na wykorzystanie okablowania możemy wyróżnić następujące rodzaje przewodów: telekomunikacyjne, komputerowe, sieciowe, sygnalizacyjne, światłowodowe energetyczne czy specjalne. W ramach tego podziału, wytworzyły się w naturalny sposób placówki zajmujące się danymi materiałami, jak np. skupy kabli samochodowych w Ożarowie Mazowieckim czy skupy kabli elektrycznych w Ożarowie Mazowieckim. Jeżeli chodzi o podział ze względu na zawartość, to wyróżniamy głównie przewody aluminiowe oraz miedziane. Analogicznie zaczęły także powstawać specjalistyczne skupy kabli miedzianych i skupy kabli aluminiowych w Ożarowie Mazowieckim. Masz problem z określeniem rodzaju swojego okablowania? Nie czekaj - skontaktuj się z WasteMaster!

W jaki sposób możesz zamówić usługę WasteMaster?

Można zamówić je dwojako. Za pośrednictem rozmowy telefonicznej lub formularza zgłoszeniowego albo samodzielnie wykorzystując aplikację WasteMaster. Kontakt do naszych konsultantów (jak i formularz) znajdziesz na stronie, po kliknięciu w ofertę złomu kabli w Ożarowie Mazowieckim, którą jesteś zainteresowany. Podczas kontaktowania się z naszymi ekspertami, czy to drogą formularza czy rozmowy telefonicznej, udziel nam najistotniejszych informacji o swoich przewodach, a także zdradź swoje preferencje. Nasi eksperci za darmo wycenią Twój przewód oraz prześlą Ci na skrzynkę mailową najkorzystniejsze skupy kabli aluminiowych w Ożarowie Mazowieckim. W przypadku, jeśli samodzielnie korzystasz z naszej aplikacji - jest to równie proste. Ściągnij ją na telefon lub otwórz w przeglądarce, zamieść swoje zlecenie (wraz ze zdjęciem oraz informacjami o kablach) i czekaj na odpowiedzi! Przydzielony z góry Opiekun Klienta, przekieruje do Ciebie najkorzystniejsze ofert. Pamiętaj, że nasza pomoc jest całkowicie za darmo!

Co wpływa na ceny kabli w izolacji w skupie w Ożarowie Mazowieckim?

Na cenę złomu kabli miedzianych w Ożarowie Mazowieckim wpływa głównie jego rodzaj, ilość oraz to, jak aktualnie wygląda sytuacja na rynku handlu metalami. Nie sprzedaje się bowiem izolacji, a jedynie metal zawarty w żyle. Rozbieżności cenowe na przestrzeni lat są całkiem spore, przykładowo: w 2021 roku za kilogram wiązki samochodowej można było otrzymać od 16,50 zł/netto. Teraz to już jest 11-14 zł/netto za kilo. Co odgrywa znaczącą rolę? Zmieniający się rynek metali. Być może inflacja lub kryzys energetyczny wpłynął na spadek cen, jednak z WasteMaster nie musisz uważnie śledzić tego typu informacji. Zrobimy to za Ciebie, a zgromadzone dane wykorzystamy tak, abyś zyskał, jak najwięcej. Jeśli jesteś zainteresowany tym tematem, odsyłamy do firmowego bloga: https://mamodpad.wastemaster.pl/blog/od-czego-zalezy-cena-skupu-kabla.

Jakie dokumenty musisz wypełnić jako przedsiębiorca a jakie jako osoba fizyczna?

W momencie kiedy, należysz do wymienionej wcześniej grupy przedsiębiorców i rolników - musisz pamiętać o regularnym ewidencjonowaniu swoich odpadów w systemie BDO. Za nieprowadzenie ewidencji grożą surowe kary - nawet do kilku tysięcy złotych! Przyjęty w Polsce system ma za zadanie kontrolować wytwarzanie i utylizowanie odpadów - dlatego obecność w Bazie Danych Odpadowych jest tak istotna. Osoby fizyczne są zwolnione z prowadzenia konta w BDO, jednak tak jak przedsiębiorcy, muszą wypełnić Kartę Ewidencji Odpadów, która stanowi dowód w razie inspekcji np. policyjnej. Oprócz KEO, tego typu podmioty muszą otrzymać od skupu kabli w izolacji w Ożarowie Mazowieckim FPO, które potwierdza przeprowadzoną transakcję. Warto zaznaczyć, że wszystkie powyższe dokumenty wykorzystują system kodów odpadów, wprowadzony mocą Rozporządzenia Ministra Środowiska w 2020 roku. Wszystkie powyższe elementy są istotne, jeżeli zależy Ci na legalnym handlu z np. skupami kabli samochodowych w Ożarowie Mazowieckim.

Jak wyglądają ceny kabli w skupie w Ożarowie Mazowieckim?

Np. na złomie kabli miedzianych w Ożarowie Mazowieckim ceny są bardzo różnorodne. Wszystko tak naprawdę zależy, jaki rodzaj przewodu chcemy sprzedać. Najbardziej opłacalne jest miedziane okablowanie. W zależności od miejsca (wbrew pozorom województwa nie mają identycznych cen) np. za miedzianą wiązkę samochodową możemy otrzymać od 11 do 14 zł/kg netto, a za sam kabel miedziany w izolacji od 3 do 7 zł/kg netto. Jeśli chodzi o aluminium – cena może wynieść od 1 do 3 zł/kg netto. Zatem sam widzisz – przedziały cenowe w poszczególnych skupach kabli w izolacji w Ożarowie Mazowieckim są dość szerokie.

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Dzięki tej firmie zaskakująco sprawnie pozbyłem się kabli energetycznych. Zorganizowali nawet wywóz do skupu kabli aluminiowych w Ożarowie Mazowieckim. Warto korzystać z ich usług!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Wielka oszczędność czasu! Nie sądziłem, że w tak niedługim czasie zorganizuję transport samochodowego okablowania do złomu kabli w Ożarowie Mazowieckim.

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Zaskakująco skuteczna rzecz! Nie sądziłem, że darmowe usługi mogą być tak wysokiej jakości - ale nie mam na co narzekać! Szybko znaleźli dla mojej firmy skup kabli aluminiowych w Ożarowie Mazowieckim. Wiem, że tutaj wrócę!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Z pewnością raz jeszcze skorzystam z aplikacji! Nie myślałam, że jest taka łatwa w użyciu!

Ocena 4/5
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat