Płońsk - Złom kabli | WasteMaster

Złom kabli w Płońsku

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Cennik skupu kabli w Płońsku – za ile co sprzedamy?

Ceny skupu kabli w Płońsku to istotne informacje dla przedsiębiorców i nie tylko. Z pomocą naszych specjalistów i pracowników WasteMaster, stworzyliśmy cennik skupu kabli w Płońsku, który ma za zadanie odmalować różnice cenowe między poszczególnymi kablami. Najbardziej się opłaca sprzedawać miedź, która jest pożądanym surowcem w skupach kabli w izolacji w Płońsku. Pamiętaj, że oddając kable do placówek tego typu ograniczasz wydobycie metali.
Ceny
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej (z wtyczkami, bez skrzynek bezpiecznikowych) 17,9 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej ze skrzynkami (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi) 17,3 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej zanieczyszczonej (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi i innymi elementami max. do 5% masy) 14,7 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki komputerowej (z wtyczkami) 15,2 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki AGD 15,2 zł netto
Złom kablowy przemysłowy 13,7 zł netto
Złom kablowy budowlany, instalacyjny, rozbiórkowy 12,6 zł netto
Złom kablowy sieciowy, złom kablowy skrętki komputerowej (RJ-ka) 13,7 zł netto
Złom kablowy budowlany + złom kablowy sieciowy (RJ) (50/50) 13,1 zł netto
Złom kablowy mix 36-37% (komputerowy + budowlany + sterowniczy + sieciowy inne) 12,1 zł netto
Złom kablowy mix komputerowy 28-31% CU (z wtyczkami, bez kabla stalowego, choinkowego - lampki led i żarówki, antenowego) 7,4 zł netto
Złom kablowy choinkowy (bez dorzutek typu ozdoby, bombki itp..) 0,0 zł netto
Warunki współpracy

Jakie można wyróżnić rodzaje kabli w skupach w Płońsku?

Kable zazwyczaj rozdzielamy ze względu na zawartość oraz wykorzystanie. W ramach pierwszej kategorii wyróżnimy głównie okablowanie miedziane i aluminiowe. W związku z tym, naturalnie wytworzyły się wyspecjalizowane skupy kabli miedzianych w Płońsku oraz skupy kabli aluminiowych w Płońsku. Do kolejnej kategorii możemy zaklasyfikować wszelkie okablowanie telekomunikacyjne, sygnalizacyjne, energetyczne, sieciowe, światłowodowe, komputerowe oraz specjalne. Również w tym przypadku można wyróżnić najrozmaitsze wyspecjalizowane placówki, takie jak np. skupy kabli samochodowych w Płońsku czy skupy kabli elektrycznych w Płońsku. Warto podkreślić, że placówki same ustalają własne podziały, jednak warto wiedzieć, jak określać przewody, które posiadamy. W zależności od tego, jakim odpadem dysponujesz, tyle możesz zarobić w skupie!

Budowa kabla oraz przykłady materiałów, które przyjmą skupy kabli w Płońsku

Budowa okablowania jest ważna, jeżeli chcemy wiedzieć, za co tak naprawdę płaci skup kabli w Płońsku. Otóż najbardziej wartościowa w przewodzie jest metalowa żyła - im jest jej więcej, tym większa cena w placówce. Izolacja nie jest aż tak ważna, ponieważ zostaje usunięta podczas recyklingu. Warto przywołać przykłady, tego co weźmie od Ciebie skup kabli w Płońsku. To bardzo zróżnicowana grupa odpadów! M.in. są to wiązki samochodowe, kable AGD i RTV, okablowanie komputerowe, energetyczne, druty budowlane, a nawet lampki choinkowe. Aby dowiedzieć się najważniejszych informacji o złomie kabli w Płońsku, cenach czy recyklingu - doczytaj do końca!

Zmienna cena kabla w izolacji w skupie w Płońsku

Cena przewodów np. na złomie kabli miedzianych w Płońsku jest bardzo zmienna. Zależy od takich oczywistości, jak ilość czy rodzaj metalu, który zawiera okablowanie. Jednak nie tylko. W związku z tym, że najcenniejsza w kablu jest metalowa żyła - cena będzie się kształtować zgodnie ze zmieniającym się rynkiem metali. W związku z obecnymi wydarzeniami geopolitycznymi, a także inflacją, ceny na rynku zauważalnie spadły. Rok temu za wiązkę samochodową otrzymałbyś ok. 16-16,50 zł/kg, a teraz to jedynie wyżej wymienione 11-14 zł/kg netto. Jeśli jesteś zainteresowany podjętym tematem, odsyłamy do bloga na stronie WasteMaster - https://mamodpad.wastemaster.pl/blog/od-czego-zalezy-cena-skupu-kabla. Pamiętaj, że dzięki naszej pomocy, nie musisz zgłębiać tajemnic rynku - zdaj się na specjalistów!

Koszt sprzedaży kabli w skupie w Płońsku

Ceny sprzedaży przewodów w skupach kabli w izolacji w Płońsku są bardzo niejednolite. To, jaki materiał chcemy sprzedać gra najistotniejszą rolę. Najbardziej opłaca się sprzedawać materiały miedziane, które ze względu na swoje właściwości oraz szerokie wykorzystanie, osiąga najwyższe ceny. Za wiązkę samochodową bez skrzynek bezpiecznikowych, dostaniemy na złomie kabli miedzianych w Płońsku ok. 11-14 zł/kg netto. Sam kabel wykonany z miedzi to koszt rzędu 3-7 zł/kg netto, a za aluminium możemy dostać 1-3 zł/kg netto. Ceny różnią się nawet w zależności od miejsca w Polsce! Żeby dowiedzieć się, ile zyskasz na kablach w Twojej lokalizacji - skontaktuj się z WasteMaster!

Jak można skorzystać z naszych usług?

Z naszych usług można skorzystać na wiele sposobów. Jednym z nich jest rozmowa telefoniczna. Zadzwoń do naszego specjalisty, udziel mu najważniejszych informacji o tym, jaki złom kabli w Płońsku Cię interesuje, a on przekaże na Twojego e-maila wycenę razem z listą potencjalnych ofert. Numer telefonu znajdziesz po kliknięciu w ofertę na naszej stronie. Tam także jest formularz zgłoszeniowy, dzięki któremu opuścisz etap rozmowy. Możesz także samodzielnie skorzystać z naszej aplikacji do wyszukania najbardziej opłacalnego Twoim zdaniem skupu kabli aluminiowych w Płońsku. We wszystkich przypadkach otrzymasz Opiekuna Klienta, który będzie czuwał nad Twoim zleceniem i wspierał w finalizowaniu umowy. Nasze usługi są kompletnie darmowe - możesz z nich korzystać bez oporów!

Dokumenty dla osób fizycznych i przedsiębiorców

Prawo dotyczące odpadów w Polsce wymaga, aby wytwórcy śmieci wypełnili kilka formalności, które mają na celu monitorowanie i kontrolowanie produkowania i utylizowania pozostałości. Jeśli jesteś przedsiębiorcą lub należysz do wyżej wymienionej grupy rolników, to musisz prowadzić bieżącą ewidencję w BDO. Osoby prywatne są zwolnione z tego obowiązku, jednak jeśli chcą sprzedać przewody skupowi kabli w izolacji w Płońsku, także muszą wypełnić KEO - tj. dowód legalności transakcji, który pokazuje się podczas kontroli. Osoby nie będące przedsiębiorcami dostają także Formularz Przekazania Odpadów - co jest świadectwem przeprowadzenia sprzedaży. Wszystkie powyższe dokumenty, tak istotne w kontekście sprzedaży okablowania skupom np. kabli samochodowych w Płońsku, posługują się oznaczeniami numerycznymi. Zostały one wprowadzone mocą Rozporządzenia Ministra Środowiska.

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Nie byłam pewna, jak znaleźć złom kabli miedzianych w Płońsku, więc skontaktowałam się z WasteMaster, w krótki czasie mi pomogli i dzięki nim wiem, że nie przepłaciłam!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Faktycznie przydatna rzecz! Polecam wszystkim właścicielom przedsiębiorstw!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Miły konsultant wyjaśnił mi, co muszę zrobić z moim starym okablowaniem komputerowym, a następnie znalazł faktycznie korzystny skup kabli w izolacji w Płońsku. Polecam gorąco!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Mam skup kabli w izolacji, który mógł się rozwinąć dopiero po nawiązaniu współpracy z WasteMaster. Zyskałem całkiem sporo klientów!

Ocena 5/5
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon