Ciechanów - Złom kabli | WasteMaster

Złom kabli w Ciechanowie

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Skup kabli w izolacji w Ciechanowie – jakie są ceny?

Zamieszczony niżej cennik skupu kabli w Ciechanowie ma służyć pomocą we wstępnym szacowaniu kosztów kupna i sprzedaży okablowania. Podane wartości są najświeższe i zgodne z bieżącymi wahaniami na rynku, zatem można śmiało brać je pod uwagę. Ceny skupu kabli w Ciechanowie nie są stałe, ponieważ ulegają zmianom w zależności od podaży i popytu na dany surowiec. Z tego powodu, warto regularnie kontaktować się z naszymi konsultantami, aby nic nas nie zaskoczyło w skupie kabli w izolacji w Ciechanowie!
Ceny
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej (z wtyczkami, bez skrzynek bezpiecznikowych) 17,1 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej ze skrzynkami (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi) 16,6 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej zanieczyszczonej (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi i innymi elementami max. do 5% masy) 14,1 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki komputerowej (z wtyczkami) 14,6 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki AGD 14,6 zł netto
Złom kablowy przemysłowy 13,1 zł netto
Złom kablowy budowlany, instalacyjny, rozbiórkowy 12,1 zł netto
Złom kablowy sieciowy, złom kablowy skrętki komputerowej (RJ-ka) 13,1 zł netto
Złom kablowy budowlany + złom kablowy sieciowy (RJ) (50/50) 12,6 zł netto
Złom kablowy mix 36-37% (komputerowy + budowlany + sterowniczy + sieciowy inne) 11,6 zł netto
Złom kablowy mix komputerowy 28-31% CU (z wtyczkami, bez kabla stalowego, choinkowego - lampki led i żarówki, antenowego) 7,0 zł netto
Złom kablowy choinkowy (bez dorzutek typu ozdoby, bombki itp..) 0,0 zł netto
Warunki współpracy

Podział w skupie kabli w Ciechanowie - jakie kategorie wyróżniamy?

Kategorie podziału okablowania są zazwyczaj umowne - każda placówka może dowolnie podzielić swoje kable. Jednak głównie kategorie są związane z zawartością danego okablowania oraz jego zastosowaniem. Do pierwszej grupy zaliczamy głównie przewody aluminiowe oraz miedziane. W związku z tym pojawiły się na rynku wyspecjalizowane skupy kabli miedzianych w Ciechanowie oraz skupy kabli aluminiowych w Ciechanowie. Grupa kolejnego ciągle się powiększa, w związku z rozwijającymi się technologiami. Jest nią kategoria wykorzystania. W jej ramach wyróżniamy: przewody telekomunikacyjne, światłowodowe, sygnalizacyjne, sieciowe, komputerowe oraz tzw. specjalne. Oprócz tego wyróżniamy okablowanie, które można sprzedać w skupie kabli samochodowych w Ciechanowie czy skupie kabli aluminiowych w Ciechanowie. W momencie, kiedy nie wiesz czym charakteryzuje się Twój przewód - warto się z nami skontaktować, to bardzo istotne dane w kontekście sprzedaży!

Jak wygląda recykling kabli na złomie w Ciechanowie? Czy ma on rację bytu?

Zdecydowanie ma! W ramach recyklingu organizowanego w skupach kabli w Ciechanowie można otrzymać wartościowe substancje. Po przywiezieniu przewodów np. na złom kabli miedzianych w Ciechanowie, są one cięte na części i obierane z izolacji. Potem mechanicznie przekształca się pozyskany materiał w granulat miedzi. Jest on tak samo wydajne jak pierwotny metal! Oddając okablowanie do skupów, ograniczasz wydobycie, a także sprzyjasz rozwojowi lokalnych przedsiębiorstw. A w dodatku możesz na tym zarobić! Zgłoś do nas, a wyszukamy dla Ciebie najkorzystniejsze oferty!

Jak się korzysta z naszych usług?

Zamówić nasze usługi można na kilka sposobów. Można wykonać telefon do naszych konsultantów, wysłać formularz zgłoszeniowy lub samodzielnie dodać ogłoszenie w aplikacji WasteMaster. Numer telefonu i formularz można wyszukać na naszej witrynie, po naciśnięciu w interesującą Cię ofertę złomu kabli w Ciechanowie. W czasie rozmowy lub podczas uzupełniania formularza, musisz udzielić nam informacji o swoim okablowaniu oraz preferencjach. Przydzielony do Ciebie Opiekun Klienta wyśle Ci wycenę oraz najkorzystniejsze oferty skupów w okolicy. Jeżeli podejmiesz decyzję o używaniu aplikacji indywidualnie - sytuacja jest równie łatwa - otwierasz ją w przeglądarce lub ściągasz na telefon, dodajesz zdjęcia i informacje na temat zebranych kabli i to wszystko! Opiekun Klienta będzie opiekował się Twoim zleceniem i kierował do Ciebie tylko oferty od korzystnych skupów kabli aluminiowych w Ciechanowie. Możesz pozostawić sprawę wyszukania najlepszej placówki WasteMaster - wszystkim się zajmiemy i to absolutnie za darmo!

Jak wygląda budowa kabla? Jakie przewody można oddać do skupu kabli w Ciechanowie?

Przewody, co istotne w perspektywie sprzedaży do skupu kabli w Ciechanowie, są zbudowane z żył. Są to metalowe kabelki otulone izolacją. To, ile żył posiada konkretny przewód wpływa na kwotę w skupie kabli w Ciechanowie - im więcej żył, tym więcej metalu, tym korzystniejsza kwota sprzedaży. Dla wstępnego rozeznania, warto również pokazać konkretne przykłady okablowania, które można sprzedać na złom kabli w Ciechanowie. Np. są to wiązki samochodowe, okablowanie RTV i AGD, przewody komputerowe, energetyczne czy lampki choinkowe. Jest to bardzo zróżnicowana grupa odpadów. Chcesz wiedzieć o niej więcej? Zachęcamy do czytania!

Co sprzedasz najkorzystniej w skupie kabli w Ciechanowie?

Najbardziej opłacalnym metalem do sprzedaży jest miedź. Ze względu na swoje wyjątkowe właściwości i łatwość przetwarzania, jest ona najbardziej pożądana na runku metali. Należy mieć na uwadze, że skupy kabli w izolacji w Ciechanowie spieniężają później odzyskane materiały. Aby pokazać, jak bardzo opłaca się sprzedawać miedź, warto porównać ją z o wiele tańszym aluminium. Na złomie kabli miedzianych w Ciechanowie za wiązki samochodowe moglibyśmy otrzymać od 11 do 14 zł/kg netto, a za sam kabel miedziany od 3 do 7 zł/kg netto. Jednak w przypadku okablowania aluminiowego są to ceny od 1 do 3 zł/kg netto. Wynika to z mniejszej podatności tego metalu na recykling. Jak sam z pewnością zauważyłeś - różnica jest znacząca! Jeśli chcesz być przekonany co do ceny swojego okablowania - skontaktuj się z WasteMaster!

Jakie dokumenty musisz wypełnić jako przedsiębiorca a jakie jako osoba fizyczna?

W momencie kiedy, należysz do wymienionej wyżej grupy przedsiębiorców i rolników - musisz pamiętać o regularnym ewidencjonowaniu swoich odpadów w systemie BDO. Za nieprowadzenie ewidencji grożą surowe kary - nawet do kilku tysięcy złotych! Przyjęty w Polsce system ma za zadanie kontrolować wytwarzanie i utylizowanie odpadów - dlatego obecność w Bazie Danych Odpadowych jest tak istotna. Osoby fizyczne są zwolnione z prowadzenia BDO, jednak tak jak przedsiębiorcy, muszą wypełnić Kartę Ewidencji Odpadów, która stanowi dowód w razie kontroli np. policyjnej. Oprócz KEO, tego typu podmioty muszą otrzymać od skupu kabli w izolacji w Ciechanowie FPO, które potwierdza sfinalizowaną transakcję. Warto zaznaczyć, że wszystkie powyższe dokumenty operują systemem kodów i odpadów, wprowadzonych mocą Rozporządzenia Ministra Środowiska w 2020 roku. Wszystkie wymienione elementy są istotne, jeżeli zależy Ci na legalnym handlu z np. skupami kabli samochodowych w Ciechanowie.

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Zawsze dużo czasu zabierało mi wyszukanie dobrego skupu kabli elektrycznych w Ciechanowie, ale bez skutku, wszystko było albo drogie albo podejrzane. Spróbowałem dać szansę WasteMaster i nie żałuję! Kompleksowa obsługa klienta + doskonała jakość usług. Jestem naprawdę usatysfakcjonowany!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Z pewnością raz jeszcze skorzystam z aplikacji! Nie myślałam, że jest taka prosta w użyciu!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Polecam najmocniej - oszczędzicie mnóstwo czasu!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Bardzo użyteczna usługa - w parę minut wycenili moje kable i w kolejne kilka przysłali listę ofert złomu kabli miedzianych w Ciechanowie. Niesamowite!

Ocena 5/5
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon