Opole - Złom kabli | WasteMaster

Złom kabli w Opolu

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Zapoznaj się z cenami skupu kabli w izolacji w Opolu

Poniżej umieściliśmy cennik skupu kabli w Opolu. Stworzyli go nasi eksperci w oparciu o teraźniejszy kształt rynku odpadowego w Polsce. Trzeba podkreślić, że ceny skupu kabli w Opolu nie są określone ostatecznie, ponieważ są zależne od wahań na rynku handlu np. metalami. Jeśli poniżej nie znalazłeś swojego rodzaju okablowania albo masz pytania z zakresu skupu kabli w izolacji w Opolu – skontaktuj się z nami za pośrednictwem rozmowy telefonicznej lub formularza dostępnego na witrynie!
Ceny
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej (z wtyczkami, bez skrzynek bezpiecznikowych) 15,0 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej ze skrzynkami (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi) 14,6 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej zanieczyszczonej (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi i innymi elementami max. do 5% masy) 12,4 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki komputerowej (z wtyczkami) 12,8 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki AGD 12,8 zł netto
Złom kablowy przemysłowy 11,5 zł netto
Złom kablowy budowlany, instalacyjny, rozbiórkowy 10,6 zł netto
Złom kablowy sieciowy, złom kablowy skrętki komputerowej (RJ-ka) 11,5 zł netto
Złom kablowy budowlany + złom kablowy sieciowy (RJ) (50/50) 11,0 zł netto
Złom kablowy mix 36-37% (komputerowy + budowlany + sterowniczy + sieciowy inne) 10,1 zł netto
Złom kablowy mix komputerowy 28-31% CU (z wtyczkami, bez kabla stalowego, choinkowego - lampki led i żarówki, antenowego) 6,2 zł netto
Złom kablowy choinkowy (bez dorzutek typu ozdoby, bombki itp..) 0,0 zł netto
Warunki współpracy

Co najlepiej sprzedać w skupie kabli w Opolu?

Największe zyski wygeneruje sprzedaż kabli miedzianych. Nieważne, jak wygląda cennik danego skupu kabli w izolacji w Opolu - najdroższa zawsze będzie miedź. Dzieje się tak, ponieważ jest to najsolidniejszy dostępny materiał - nawet ten z odzysku! Zatem warto podać orientacyjne ceny sprzedaży tego rodzaju przewodów na złomie kabli miedzianych w Opolu. Za wiązkę samochodową możemy dostać od 11 do 14 zł/kg netto, a za sam kabel od 3 do 7 zł/kg netto. Aluminium jest dużo tańsze - od 1 do 3 zł/kg netto. Aby dowiedzieć się, ile zyskasz na swoich przewodach - skontaktuj się z naszymi ekspertami!

Odbiór i transport kabli na złom w Opolu

Jeżeli nie jesteś w stanie wywieźć samodzielnie zebranych przewodów - polecamy skorzystanie z usługi wywozu do skupu kabli w izolacji w Opolu. WasteMaster to innowacyjna firma organizująca tego typu usługi całkowicie za darmo. Podaj informacje na temat swojego odpadu, lokalizację oraz preferencje cenowe, a my na pewno znajdziemy coś dla Ciebie! Do Ciebie należy jedynie wybór najlepszego skupu kabli w izolacji w Opolu. Pamiętaj jednak o tzw. minimum logistycznym. Często np. skupy kabli miedzianych w Opolu nie organizują wywozu dla ładunków poniżej 200-300 kg. Jeśli jesteś przedsiębiorcą lub rolnikiem (posiadającym powyżej 75 ha ziemi) - pamiętaj o przekazaniu KPO kierowcy, który zabierze Twoje kable. W przypadku osób prywatnych realizujących transport na skup kabli miedzianych w Opolu, wystarczy pokazać dowód osobisty.

Budowa kabla oraz przykłady materiałów, które przyjmą skupy kabli w Opolu

Budowa okablowania jest ważna, jeżeli chcemy wiedzieć, za co rzeczywiście płaci skup kabli w Opolu. Otóż najbardziej wartościowa w przewodzie jest metalowa żyła - im jest jej więcej, tym większa cena w placówce. Izolacja nie jest aż tak ważna, ponieważ zostaje usunięta w procesie recyklingu. Warto przywołać przykłady, tego co przyjmie od Ciebie skup kabli w Opolu. To bardzo zróżnicowana grupa odpadów! M.in. są to wiązki samochodowe, kable AGD i RTV, okablowanie komputerowe, energetyczne, druty budowlane, a nawet lampki choinkowe. Aby dowiedzieć się więcej o złomie kabli w Opolu, cenach czy recyklingu - doczytaj do końca!

Dokumenty niezbędne do legalnej sprzedaży kabli

Jak już wcześniej zostało wspomniane, właściciele przedsiębiorstw i niektórzy rolnicy są zobligowani do wypełniania nieco innych formalności niż osoby fizyczne. To właśnie oni muszą prowadzić bieżącą ewidencję w BDO. Osoby prywatne nie muszą tego robić, a w przypadku organizacji wywozu do skupu kabli w izolacji w Opolu, muszą jedynie posiadać dokument tożsamości. jednak muszą uzupełnić Kartę Ewidencji Odpadów, która będzie służyć, jako dowód na legalne przeprowadzenie utylizacji i sprzedaży okablowania. Także te podmioty dostaną np. od miejsca skupu kabli samochodowych w Opolu FPO - dowód na przeprowadzenie transakcji. Dodatkowo, warto dodać, że wszystkie te dokumenty wykorzystują kody odpadów. Znajdziesz je w Rozporządzeniu Ministra Środowiska z 2020 roku, dotyczącego katalogowania pozostałości.

Jakie zmienne wpływają na ceny kabli w izolacji w skupie w Opolu?

Ceny na złomie kabli miedzianych w Opolu ( i nie tylko!) ulegają nieustannym zmianom. Głównie jest to "zasługa" rynku metali. Sprzedajemy bowiem kabel, jednak jego najważniejszą częścią jest oczywiście metalowa żyła. To ile go jest oraz jaki typ chcesz upłynnić także ma znaczenie, jednak zauważalne wahania powoduje właśnie uzależnienie od rynku handlu metalami. Dla przykładu: w 2021 roku za wiązkę samochodową skup zapłaciłby ok. 16-16,50 zł/kg netto, a teraz to już tylko 11-14 zł/kg netto. To z kolei może zależeć od obecnego kryzysu energetycznego lub inflacji. Dla własnej wygody użyj WasteMaster, jesteśmy doświadczeni w badaniu rynku! Aby dowiedzieć się więcej odsyłamy do naszego bloga - https://mamodpad.wastemaster.pl/blog/od-czego-zalezy-cena-skupu-kabla.

Recykling miedzi na złomie kabli w Opolu - kto na nim zyska?

W zasadzie każdy! Ty, sprzedając swoje okablowanie do skupu kabli w Opolu otrzymujesz oczywisty zysk w postaci pieniędzy. Czy to wszystko? Przeprowadzając tego rodzaju transakcję, przyczyniasz się do ograniczenia wydobycia np. miedzi. Czyli zyskujesz podwójnie, a wraz z Tobą środowisko. Dodatkowo zyska również złom kabli miedzianych w Opolu - po wyprodukowaniu granulatu miedzi, uzyska gotówkę od kolejnych firm* w wyniku sprzedaży odzyskanego metalu. Zatem jest to kolejny argument za sprzedawaniem zużytego okablowania do skupów! WasteMaster bezpłatnie wyszuka dla Ciebie najkorzystniejsze oferty. Z naszą pomocą możesz zmaksymalizować swoje zyski i sprawnie pozbyć się przewodów - nie zwlekaj - skontaktuj się z nami!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Nie wiedziałam, jak znaleźć złom kabli miedzianych w Opolu, więc skontaktowałam się z WasteMaster, szybko mi pomogli i dzięki nim wiem, że nie przepłaciłam!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Miałem dużo pomieszanych kabli miedzianych, ołowianych, komputerowych itd. Bałem się, że skup kabli w Opolu będzie wymagał jakiejś segregacji, a ja się kompletnie na tym nie znam! Zadzwoniłem w tej sprawie do WasteMaster, a oni powiedzieli mi co mam uczynić. Naprawdę wartościowe usługi!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Dzięki WasteMaster znalazłem solidny skup kabli w Opolu, z którym udało mi się nawiązać dłuższą współpracę. Sama korzyść!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Zawsze dużo czasu zabierało mi wyszukanie dobrego skupu kabli elektrycznych w Opolu, ale bez skutku, wszystko było albo drogie albo podejrzane. Spróbowałem dać szansę WasteMaster i nie żałuję! Kompleksowa obsługa klienta + doskonała jakość usług. Jestem naprawdę usatysfakcjonowany!

Ocena 5/5
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat