Brzeg - Złom kabli | WasteMaster

Złom kabli w Brzegu

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Skup kabli w izolacji w Brzegu – jakie są ceny?

Zamieszczony niżej cennik skupu kabli w Brzegu ma pomóc we wstępnym określaniu kosztów kupna i sprzedaży okablowania. Podane wartości są aktualne i zgodne z obecnymi wahaniami na rynku, zatem można śmiało wziąć je pod uwagę. Ceny skupu kabli w Brzegu nie są stałe, ponieważ zmieniają się zależności podaży i popytu na dany surowiec. Z tej przyczyny, warto regularnie kontaktować się z naszymi konsultantami, aby nic nas nie zaskoczyło w skupie kabli w izolacji w Brzegu!
Ceny
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej (z wtyczkami, bez skrzynek bezpiecznikowych) 13,9 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej ze skrzynkami (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi) 13,5 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej zanieczyszczonej (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi i innymi elementami max. do 5% masy) 11,4 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki komputerowej (z wtyczkami) 11,8 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki AGD 11,8 zł netto
Złom kablowy przemysłowy 10,6 zł netto
Złom kablowy budowlany, instalacyjny, rozbiórkowy 9,8 zł netto
Złom kablowy sieciowy, złom kablowy skrętki komputerowej (RJ-ka) 10,6 zł netto
Złom kablowy budowlany + złom kablowy sieciowy (RJ) (50/50) 10,2 zł netto
Złom kablowy mix 36-37% (komputerowy + budowlany + sterowniczy + sieciowy inne) 9,4 zł netto
Złom kablowy mix komputerowy 28-31% CU (z wtyczkami, bez kabla stalowego, choinkowego - lampki led i żarówki, antenowego) 5,7 zł netto
Złom kablowy choinkowy (bez dorzutek typu ozdoby, bombki itp..) 0,0 zł netto
Warunki współpracy

Jak wygląda recykling kabli na złomie w Brzegu?

Recykling przewodów w skupie kabli w Brzegu wygląda następująco: przywieziony ładunek jest umieszczany w maszynie, która tnie okablowanie na drobne części, następnie oczyszcza je z izolacji i "wydobywa" metal. W placówkach złomu kabli miedzianych w Brzegu w ten sposób produkuje się granulat miedzi. Uzyskane w ten sposób materiały są równie efektywne, co przed zabiegiem recyklingu. Sprzedając swoje przewody do skupu, ograniczasz wydobycie metali i nieszczenie środowiska. A przy okazji możesz zarobić! WasteMaster znajdzie dla Ciebie najlepsze opcje w okolicy - zachęcamy do korzystania z naszych usług!

Dokumenty i formalności dla różnych podmiotów

Przepisy w Polsce wymuszają zarówno na przedsiębiorcach, jak i osobach fizycznych, przestrzeganie formalności dotyczących przetwarzania odpadów. Wyżej wspomniana grupa właścicieli firm i rolników, musi ewidencjonować np. kable w BDO. Osoby fizyczne sprzedające przewodu skupom kabli w izolacji w Brzegu są z tego zwolnione. Muszą jedynie (jak wszyscy) wypełnić Kartę Ewidencji Odpadów i zachować ją na wypadek kontroli. Także prywatne osoby otrzymają od skupu kabli samochodowych w Brzegu i nie tylko, Formularz Przekazania Odpadu, który stanowi świadectwo przeprowadzenia transakcji. Całość powyższej dokumentacji ma zapobiegać nielegalnemu wywożeniu czy sprzedawaniu okablowania. Wszystkie powyższe druki operują systemem oznaczeń numerycznych pochodzących z Rozporządzenia Ministra Środowiska - warto się z nimi zapoznać i być na bieżąco!

W jaki sposób można zamówić usługi od WasteMaster?

Z naszych usług można korzystać na kilka sposobów, dopasowanych do różnych typów klientów. Istnieje opcja rozmowy telefonicznej, wypełnienia formularza zgłoszeniowego oraz użycia naszej aplikacji na własną rękę. Na naszej stronie znajduje się numer telefonu do naszego konsultanta oraz formularz zgłoszeniowy. Udziel danych o swoim odpadzie i zostaw nam resztę. Nasi konsultanci wycenią Twoje przewody oraz stworzą wykaz najlepszych złomu kabli w Brzegu. Jeżeli wolisz sam dodać zlecenie w naszej aplikacji, również istnieje taka możliwość. Znajdziesz ją również na naszej stronie - możesz jej używać bez ściągania! W takim wypadku, Twój Opiekun Klienta będzie kierował do Ciebie najlepsze oferty np. skupów kabli aluminiowych w Brzegu, a Ty możesz swobobnie wybrać tę, która Ci najbardziej odpowiada. Nasze usługi są kompletnie za darmo - liczy się dla nas tylko Twoje zadowolenie!

Wywózka kabli na złom w Brzegu - jak ją zorganizować?

Jeżeli nie wiesz jak przewieźć swoje przewody do skupu kabli miedzianych w Brzegu lub też nie posiadasz odpowiedniego sprzętu do wywózki - koniecznie musisz zrealizować odbiór przewodów ze swojej lokalizacji. Aby ułatwić sobie ten proces, warto skorzystać z usług WasteMaster. Nasi specjaliści z łatwością wyszukają skupy kabli w izolacji w Brzegu, które realizują także usługi wywozowe. Ty jedynie musisz podać nam parametry swojego odpadu oraz adres - reszta jest naszym zadaniem! Pamiętaj jednak o precyzyjnym opisaniu swoich przewodów, zwłaszcza waga jest istotna w kontekście wywozu na skup kabli w izolacji w Brzegu. Część firm określa tzw. minimum logistyczne, które może wynosić np. 200-300 kg - zamówień poniżej tych wartości się zwyczajnie nie obsługuje. Ponadto, jeżeli jesteś przedsiębiorcą lub posiadasz gospodarstwo rolne powyżej 75 ha - pamiętaj o uzupełnieniu i przekazaniu KPO. Ten dokument zapewnia zgodny z prawem transport do placówki utylizacyjnej. Osoby prywatne muszą jedynie okazać dowód tożsamości

Jak wyglądają ceny kabli w skupie w Brzegu?

Np. na złomie kabli miedzianych w Brzegu ceny są niezwykle różnorodne. Wszystko tak naprawdę zależy, jaki rodzaj przewodu chcemy sprzedać. Najbardziej opłacalne jest miedziane okablowanie. W zależności od miejsca (wbrew pozorom województwa nie mają jednolitych cen) np. za miedzianą wiązkę samochodową możemy otrzymać od 11 do 14 zł/kg netto, a za sam kabel miedziany w izolacji od 3 do 7 zł/kg netto. Jeśli chodzi o aluminium – cena może się wahać od 1 do 3 zł/kg netto. Zatem sam widzisz – przedziały cenowe w poszczególnych skupach kabli w izolacji w Brzegu są dość szerokie.

Przykłady materiałów, które przyjmą skupy kabli w Brzegu

Wiadomo, że skupy kabli w Brzegu zabierają i przerabiają właśnie przewody. Są one zbudowane z żył (możemy wymienić wielożyłowe i jednożyłowe) oraz izolacji. Ich ilość znacząco wpływa na wysokość ceny w złomie kabli w Brzegu. Surowcami, które przyjmą takie placówki są chociażby wiązki samochodowe, kable AGD, lampki choinkowe, okablowanie energetyczne lub druty budowlane. To tylko kilka przykładów, co ma związek z postępem technologicznym. Chcesz dowiedzieć się więcej? Jak wyszukać idealny skup kabli w Brzegu? Ile możesz zarobić? Jak wygląda recykling? Czytaj do końca, a wszystkiego się dowiesz!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Nie byłam przekonana, który skup kabli miedzianych w Brzegu oferuje najlepsze ceny. Nie chciałam tracić czasu, więc wypełniłam formularz od WasteMaster i w kilka chwil dowiedziałam się najważniejszego - polecam!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Polecam serdecznie - oszczędzicie mnóstwo czasu!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Nie byłem przekonany, czy bezpłatne usługi staną na wysokości zadania. Całe szczęście nie miałem racji! W WasteMaster postarali się, żebym został dokładnie obsłużony i oprócz znalezienia skupu kabli samochodowych w Brzegu, wyszukali dla mnie skup oleju silnikowego!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Cieszę się, że znalazłem tę firmę, naprawdę profesjonalnie podeszli do mojego przypadku. Pozbyłem się mixu kabli w zaledwie kilka dni!

Ocena 5/5
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat