Kędzierzyn-Koźle - Złom kabli | WasteMaster

Złom kabli w Kędzierzynie-Koźlu

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Cennik skupu kabli w izolacji w Kędzierzynie-Koźlu

Opłaca się być zorientowanym w kwestii cen skupu kabli w Kędzierzynie-Koźlu , bo choć są one dość zmienne, dają ogląd sytuacji na rynku odpadowym. Nasi eksperci w oparciu o transakcje wykonywane w aplikacji WasteMaster, skonstruowali poniższy cennik skupu kabli w Kędzierzynie-Koźlu , który stanowi aktualne spojrzenie na kwoty wokół kupna i sprzedaży okablowania. Jeżeli nie pojawił się tutaj Twój odpad – skontaktuj się z nami, z pewnością wyszukamy dla Ciebie bieżące ceny w skupach kabli w izolacji w Kędzierzynie-Koźlu !
Ceny
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej (z wtyczkami, bez skrzynek bezpiecznikowych) 16,2 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej ze skrzynkami (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi) 15,7 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej zanieczyszczonej (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi i innymi elementami max. do 5% masy) 13,3 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki komputerowej (z wtyczkami) 13,8 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki AGD 13,8 zł netto
Złom kablowy przemysłowy 12,4 zł netto
Złom kablowy budowlany, instalacyjny, rozbiórkowy 11,4 zł netto
Złom kablowy sieciowy, złom kablowy skrętki komputerowej (RJ-ka) 12,4 zł netto
Złom kablowy budowlany + złom kablowy sieciowy (RJ) (50/50) 11,9 zł netto
Złom kablowy mix 36-37% (komputerowy + budowlany + sterowniczy + sieciowy inne) 10,9 zł netto
Złom kablowy mix komputerowy 28-31% CU (z wtyczkami, bez kabla stalowego, choinkowego - lampki led i żarówki, antenowego) 6,7 zł netto
Złom kablowy choinkowy (bez dorzutek typu ozdoby, bombki itp..) 0,0 zł netto
Warunki współpracy

Jak wygląda recykling kabli na złomie w Kędzierzynie-Koźlu ? Czy ma on rację bytu?

Zdecydowanie ma! W ramach recyklingu realizowanego w skupach kabli w Kędzierzynie-Koźlu można otrzymać cenne substancje. Po przywiezieniu przewodów np. na złom kabli miedzianych w Kędzierzynie-Koźlu , są one cięte na części i obierane z izolacji. Potem mechanicznie przekształca się pozyskany surowiec w granulat miedzi. Jest on tak samo wydajne jak nieprzetworzony metal! Oddając okablowanie do skupów, ograniczasz wydobycie, a także sprzyjasz rozwojowi okolicznych przedsiębiorstw. A w dodatku możesz na tym zarobić! Zgłoś do nas, a wyszukamy dla Ciebie najkorzystniejsze oferty!

Jakie materiały przyjmą ona nas skupy kabli w Kędzierzynie-Koźlu ?

Wiadomym jest, że do skupów kabli w Kędzierzynie-Koźlu oddajemy właśnie kable. Aby dookreślić nieco to powszechnie występujące pojęcie, warto przytoczyć jego definicję. Jest to przewód jednożyłowy lub wielożyłowy, służący do przewodzenia prądu elektrycznego. Wszystkie żyły są poodzielane od siebie za pomocą izolacji. Więc, jakie konkretnie materiały zostaną przyjęte na złomie kabli w Kędzierzynie-Koźlu ? Wszystkie wiązki samochodowe, okablowanie AGD, druty budowlane, lampki choinkowe, kable energetyczne itd. To, z jakim skupem kabli w izolacji w Kędzierzynie-Koźlu chcesz robić interesy ma znaczenie. Nie wszędzie możesz przekazać każdy rodzaj przewodów. Jeżeli chcesz poszerzyć swoją wiedzę na temat cen, recyklingu i innych rzeczy powiażanych ze skupem kabli w Kędzierzynie-Koźlu , zapraszamy do czytania!

Formalności i dokumenty

Aby legalnie sprzedać swoje przewodu skupom kabli w izolacji w Kędzierzynie-Koźlu musisz spełnić parę formalności. W nawiązaniu do poprzednich akapitów - rolnicy i właściciele firm muszą wypełnić oprócz KPO (w przypadku realizowania odbioru przewodów), ale i BDO. Następnie - tak jak w przypadku osób prywatnych - muszą uzupełnić Kartę Ewidencji Odpadowej, która jest świadectwem w razie kontroli. Osoby fizyczne powinny jeszcze otrzymać od skupu kabli samochodowych w Kędzierzynie-Koźlu Formularz Przekazania Odpadu. Każdy z powyższych dokumentów wykorzystuje kody wprowadzone przez Ministra Środowiska. 17 04 11 to kabel będący osobnym urządzeniem, a 17 04 10 - to ten sam przewód tylko o właściwościach groźnych dla zdrowia. Kodów jest dużo więcej, jeśli chcesz je poznać, polecamy zajrzeć do Rozporządzenia Ministra Środowiska z 2020 roku.

Co wpływa na ceny kabli w izolacji w skupie w Kędzierzynie-Koźlu ?

Na cenę złomu kabli miedzianych w Kędzierzynie-Koźlu wpływa przede wszystkim jego rodzaj, ilość oraz to, jak obecnie wygląda sytuacja na rynku handlu metalami. Nie spienięża się bowiem izolacji, a jedynie metal zawarty w żyle. Rozbieżności cenowe na przestrzeni lat są bardzo duże, przykładowo: w 2021 roku za kilogram wiązki samochodowej można było otrzymać co najmniej 16,50 zł/netto. Teraz to już jest 11-14 zł/netto za kilo. Co odgrywa główną rolę? Ulegający zmianom rynek metali. Być może inflacja lub kryzys energetyczny wpłynął na spadek cen, jednak z WasteMaster nie musisz dokładnie śledzić tego typu informacji. Zrobimy to za Ciebie, a zgromadzone dane wykorzystamy tak, abyś zyskał, jak najwięcej. Jeśli interesujesz się właśnie tym tematem, odsyłamy do naszego bloga: https://mamodpad.wastemaster.pl/blog/od-czego-zalezy-cena-skupu-kabla.

Jak korzystać z usług WasteMaster?

Korzystanie z naszych usług jest wyjątkowo proste. Możesz wykonać telefon do naszych konsultantów bądź też wypełnić formularz zgłoszeniowy – i numer, i formularz znajduje się na naszej stronie w interesującej Cię ofercie np. skupów kabli aluminiowych w Kędzierzynie-Koźlu . Udzielasz informacji, nasz ekspert wycenia Twoje przewody, konstruuje listę ofert i przesyła ją na Twojego e-maila. Pomaga także w finalizacji umowy ze skupem. Możesz również sam skorzystać z naszej aplikacji dostępnej na witrynie – sam wówczas wybierasz interesujące Cię oferty, a Twój Opiekun Klienta pomaga tylko pod koniec, przy ustaleniu warunków umowy. Całość naszych usług jest absolutnie darmowa! Z WasteMaster możesz naprawdę sprawnie znaleźć dobry złom kabli w Kędzierzynie-Koźlu , oszczędzając przy tym czas i maksymalizując zyski!

Ile zapłaci skup za kable w Kędzierzynie-Koźlu ?

Jest to dość skomplikowane zagadnienie. Na ceny przewodów w skupach kabli w izolacji w Kędzierzynie-Koźlu wpływa bardzo dużo czynników, dlatego nie da się określić w każdym przypadku i ostatecznie, ile otrzymasz pieniędzy za dany metal zawarty w okablowaniu. Warto zaznaczyć, że za miedź uzyskasz najwięcej, aluminium jest znacznie tańsze. Przykładem może być wiązka samochodowa bez skrzynek bezpiecznikowych, za którą skup zapłaci ok. 11-14 zł/kg netto. Sam przewód na złomie kabli miedzianych w Kędzierzynie-Koźlu to koszt 3-7 zł/kg netto (w zależności od ilości żył). A okablowanie aluminiowe to kwota ok. 1-3 zł/kg netto. WasteMaster precyzyjnie określi to, za ile sprzedasz dany materiał w swojej lokalizacji!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Miałam na zakładzie sporo kabli miedzianych, ale nie chciałam żeby się zmarnowały. Wykonałam telefon do WasteMaster, a oni już zajęli się wszystkim, w tym wyszukaniem dobrego skupu kabli miedzianych w Kędzierzynie-Koźlu !

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Doskonała rzecz! Wygodnie i szybko znaleźli dla mnie skup kabli w Kędzierzynie-Koźlu , który przyjąłby 500 kg mixu okablowań. Jestem pod wrażeniem i polecam innym!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Duża oszczędność czasu! Nie sądziłem, że w tak krótkim czasie zorganizuję transport samochodowego okablowania do złomu kabli w Kędzierzynie-Koźlu .

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Dobrze, że ktoś pokazał mi tę aplikację. Jeszcze nigdy tak sprawnie nie pozbyłam się swoich kabli telekomunikacyjnych i komputerowych! Nawet moja pracodawczyni była pod wrażeniem!

Ocena 4/5
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat