Działdowo - Złom kabli | WasteMaster

Złom kabli w Działdowie

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Skup kabli w izolacji w Działdowie – jakie są ceny?

Zamieszczony niżej cennik skupu kabli w Działdowie ma służyć pomocą we wstępnym szacowaniu kosztów kupna i sprzedaży okablowania. Podane wartości są aktualne i zgodne z bieżącymi wahaniami na rynku, zatem można śmiało wziąć je pod uwagę. Ceny skupu kabli w Działdowie nie są stałe, ponieważ ulegają zmianom w zależności od podaży i popytu na dany surowiec. Z tego powodu, warto regularnie kontaktować się z naszymi konsultantami, aby nic nas nie zaskoczyło w skupie kabli w izolacji w Działdowie!
Ceny
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej (z wtyczkami, bez skrzynek bezpiecznikowych) 15,5 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej ze skrzynkami (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi) 15,0 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej zanieczyszczonej (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi i innymi elementami max. do 5% masy) 12,8 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki komputerowej (z wtyczkami) 13,2 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki AGD 13,2 zł netto
Złom kablowy przemysłowy 11,8 zł netto
Złom kablowy budowlany, instalacyjny, rozbiórkowy 10,9 zł netto
Złom kablowy sieciowy, złom kablowy skrętki komputerowej (RJ-ka) 11,8 zł netto
Złom kablowy budowlany + złom kablowy sieciowy (RJ) (50/50) 11,4 zł netto
Złom kablowy mix 36-37% (komputerowy + budowlany + sterowniczy + sieciowy inne) 10,5 zł netto
Złom kablowy mix komputerowy 28-31% CU (z wtyczkami, bez kabla stalowego, choinkowego - lampki led i żarówki, antenowego) 6,4 zł netto
Złom kablowy choinkowy (bez dorzutek typu ozdoby, bombki itp..) 0,0 zł netto
Warunki współpracy

Recykling miedzi na złomie kabli w Działdowie - kto na nim zyska?

W zasadzie każdy! Ty, sprzedając swoje okablowanie do skupu kabli w Działdowie otrzymujesz oczywisty zysk w postaci gotówki. Czy to wszystko? Przeprowadzając tego typu transakcję, przyczyniasz się do zreadukowania wydobycia np. miedzi. Czyli zyskujesz podwójnie, a wraz z Tobą środowisko. Dodatkowo zyska również złom kabli miedzianych w Działdowie - po wytworzeniu granulatu miedzi, uzyska gotówkę od kolejnych firm* w wyniku sprzedaży odzyskanego metalu. Zatem jest to kolejny argument za sprzedawaniem zużytego okablowania do skupów! WasteMaster bezpłatnie wyszuka dla Ciebie najkorzystniejsze oferty. Z naszą pomocą możesz zmaksymalizować swoje zyski i sprawnie pozbyć się przewodów - nie czekaj - skontaktuj się z nami!

Co musisz wiedzieć o skupach kabli w Działdowie?

Skup kabli w Działdowie oczywiście przyjmie od Ciebie okablowanie. Jednak jakie konkretnie? Np. wiązki samochodowe, druty budowlane, przewody AGD i RTV, energetyczne, ale i nawet światełka choinkowe. Są to jedynie wybrane wybrane przykłady, jednak adekwatnie obrazują zróżnicowanie tej grupy odpadów. Warto także dodać, że cena, którą podyktuje nam skup kabli w Działdowie jest również zależna od ilości żył w przewodzie. Inaczej mówiąc - od masy metalu, który znajduje się pod izolacją. Chcesz wiedzieć więcej o kwotach w skupie? A może o odzyskiwaniu metali? Doczytaj do końca poniższy tekst o złomie kabli w Działdowie i dowiedz się najważniejszego!

Jakie kable w skupie w Działdowie najlepiej sprzedawać?

Najwyższe ceny osiąga zawsze miedź. Ze względu na swoje właściwości, bardziej opłaca się ją sprzedawać niż aluminium. Ceny w skupach w izolacji w Działdowie są najróżniejsze i niestałe - mogą się różnić między sobą w obrębie województw. Z tej przyczyny trudno precyzyjnie określić to, ile pieniędzy zarobisz na złomie kabli miedzianych w Działdowie. Za wiązki samochodowe 11-14 zł/kg netto, a za sam przewód miedziany 3-7 zł/kg netto. Z kolei aluminium generuje zysk rzędu 1-3 zł/kg netto. Są to dość spore rozpiętości, dlatego jeśli chcesz precyzyjnie wycenić swoje przewody - zapraszamy do kontaktu!

Typy przewodów w skupach kabli w Działdowie

Okablowanie dzielimy ze względu na to, z jakich metali zbudowane są żyły oraz ze względu na ich zastosowanie. Z tego powodu wyróżniamy skupy kabli miedzianych w Działdowie oraz skupy kabli aluminiowych w Działdowie. Jeżeli chodzi o kategorie zastosowania, można wyróżnić przewody telekomunikacyjne, sygnalizacyjne, energetyczne, sieciowe, światłowodowe, komputerowe lub tzw. specjalne. Oprócz tego istnieje jeszcze rodzaj przewodów używanych w warsztatach i w elektryce - stąd skupy kabli samochodowych w Działdowie oraz skupy kabli elektrycznych w Działdowie. Należy zaznaczyć, że każdy skup może dowolnie wprowadzać własne podziały, jednak ten podstawowy rozdział zostaje zachowany - dlatego warto go zachować także w pamięci!

Dokumenty i formalności dla różnych podmiotów

Przepisy w Polsce wymuszają zarówno na właścicielach przedsiębiorstw, jak i osobach fizycznych, przestrzeganie formalności dotyczących przetwarzania odpadów. Wyżej wspomniana grupa właścicieli firm i rolników, musi prowadzić ewidencjonowanie np. kabli w BDO. Osoby fizyczne sprzedające przewodu skupom kabli w izolacji w Działdowie są z tego zwolnione. Muszą jedynie (jak wszyscy) uzupełnić Kartę Ewidencji Odpadów i zachować ją na wypadek kontroli. Także prywatne osoby dostną od skupu kabli samochodowych w Działdowie i nie tylko, Formularz Przekazania Odpadu, który stanowi świadectwo przeprowadzenia transakcji. Całość powyższej biurokracji ma zapobiegać nielegalnemu wywożeniu czy sprzedawaniu okablowania. Wszystkie powyższe druki operują systemem oznaczeń numerycznych pochodzących z Rozporządzenia Ministra Środowiska - warto się z nimi zapoznać i być na bieżąco!

Zmienna cena kabla w izolacji w skupie w Działdowie

Cena przewodów np. na złomie kabli miedzianych w Działdowie jest wyjątkowo zmienna. Zależy od takich elementów, jak ilość czy rodzaj metalu, który posiada okablowanie. Jednak nie tylko. W związku z tym, że najważniejsza w kablu jest metalowa żyła - cena będzie się kształtować zgodnie ze zmieniającym się rynkiem metali. W związku z aktualnymi wydarzeniami geopolitycznymi, a także inflacją, ceny na rynku zauważalnie spadły. W 2021 roku za wiązkę samochodową otrzymałbyś ok. 16-16,50 zł/kg, a teraz to tylko wyżej wymienione 11-14 zł/kg netto. Jeśli jesteś zainteresowany podjętym zagadnieniem, odsyłamy do bloga na stronie WasteMaster - https://mamodpad.wastemaster.pl/blog/od-czego-zalezy-cena-skupu-kabla. Pamiętaj, że dzięki naszej pomocy, nie musisz zgłębiać tajemnic rynku - zdaj się na specjalistów!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Naprawdę polecam! Usługi na najwyższym poziomie!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Nie będę się bezsensu rozpisywał, powiem jedno - naprawdę opłaca się używać WasteMaster!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Super obsługa - na pewno jeszcze skorzystam raz jeszcze z aplikacji WasteMaster!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Nie wiedziałam, jak najlepiej pozbyć się okablowania samochodowego, ale całe szczęście wyszukałam w necie WasteMaster. Szybko wycenili moje odpady i znaleźli dla mnie tani skup kabli samochodowych w Działdowie. Jestem zaskoczona!

Ocena 5/5
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat