Krotoszyn - Złom kabli | WasteMaster

Złom kabli w Krotoszynie

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Cennik skupu kabli w Krotoszynie – za ile co sprzedamy?

Ceny skupu kabli w Krotoszynie to istotne informacje dla przedsiębiorców i nie tylko. Z pomocą naszych specjalistów i pracowników WasteMaster, stworzyliśmy cennik skupu kabli w Krotoszynie, który ma za zadanie zobrazować różnice cenowe między poszczególnymi kablami. Najbardziej się opłacalna jest sprzedaż miedzi, która jest pożądanym surowcem w skupach kabli w izolacji w Krotoszynie. Pamiętaj, że wywożąc kable do placówek tego typu ograniczasz wydobycie metali.
Ceny
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej (z wtyczkami, bez skrzynek bezpiecznikowych) 15,5 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej ze skrzynkami (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi) 15,0 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej zanieczyszczonej (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi i innymi elementami max. do 5% masy) 12,8 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki komputerowej (z wtyczkami) 13,2 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki AGD 13,2 zł netto
Złom kablowy przemysłowy 11,8 zł netto
Złom kablowy budowlany, instalacyjny, rozbiórkowy 10,9 zł netto
Złom kablowy sieciowy, złom kablowy skrętki komputerowej (RJ-ka) 11,8 zł netto
Złom kablowy budowlany + złom kablowy sieciowy (RJ) (50/50) 11,4 zł netto
Złom kablowy mix 36-37% (komputerowy + budowlany + sterowniczy + sieciowy inne) 10,5 zł netto
Złom kablowy mix komputerowy 28-31% CU (z wtyczkami, bez kabla stalowego, choinkowego - lampki led i żarówki, antenowego) 6,4 zł netto
Złom kablowy choinkowy (bez dorzutek typu ozdoby, bombki itp..) 0,0 zł netto
Warunki współpracy

Odzysk kabli na złomie w Krotoszynie i jego rola

Odzysk metali z przewodów na złomie kabli miedzianych w Krotoszynie jest bardzo ważny. Za pomocą relatywnie małego zużycia energii, otrzymujemy wydajne surowce. Dzięki sprzedaży okablowania do skupów kabli w Krotoszynie nie tylko zarobisz, ale i przyczynisz się do zreadukowania wydobycia miedzi i boksytu (z którego produkuje się aluminium). Nie czekaj - skorzystaj z usług WasteMaster i znajdź najlepsze oferty!

Skąd się biorą wahania cen w skupach kabli w Krotoszynie?

Wysokość cen przewodów jest bardzo zmienna - na przestrzeni roku, potrafią spaść lub skoczyć o kilka punktów procentowych. Skąd się biorą takie wahania na przykład na złomie kabli miedzianych w Krotoszynie? Otóż wszystko zależy od rodzaju i ilości przewodów, które posiadasz. Jednak to sytuacja na rynku metali gra najważniejszą rolę. W końcu placówki utylizujące czerpią zysk z przetworzonej miedzi i aluminium. W związku z tym są uzależnione od rynku metali. To, jak wygląda obecna sytuacja gospodarcza, stan inflacji czy szereg innych czynników wpływających na handel metalami, siłą rzeczy przekłada się na sytuację w skupie. Dla zobrazowania powyższej kwestii warto przywołać przykład wiązki samochodowej - rok temu można było ją spieniężyć za 16-16,50 zł/kg netto, podczas gdy obecnie są to kwoty rzędu tylko 11-14 zł/kg netto. Aby dowiedzieć się więcej, zajrzyj na bloga WasteMaster - https://mamodpad.wastemaster.pl/blog/od-czego-zalezy-cena-skupu-kabla.

Jak wygląda budowa kabla? Jakie przewody można oddać do skupu kabli w Krotoszynie?

Przewody, co istotne w perspektywie sprzedaży do skupu kabli w Krotoszynie, są zbudowane z żył. Są to metalowe wiązki otulone izolacją. To, ile żył posiada konkretny przewód wpływa na kwotę w skupie kabli w Krotoszynie - im więcej żył, tym więcej metalu, tym korzystniejsza kwota sprzedaży. Dla wstępnego rozeznania, warto również pokazać konkretne przykłady okablowania, które można oddać na złom kabli w Krotoszynie. Np. są to wiązki samochodowe, okablowanie RTV i AGD, przewody komputerowe, energetyczne czy światełka na choinkę. Jest to bardzo zróżnicowana grupa odpadów. Chcesz wiedzieć o niej więcej? Zachęcamy do czytania!

Jak korzystać z usług WasteMaster?

Korzystanie z naszych usług jest niezwykle łatwe. Możesz wykonać telefon do naszych konsultantów bądź też uzupełnić formularz zgłoszeniowy – i numer, i formularz znajduje się na naszej stronie w interesującym Cię ogłoszeniu dotyczącym np. skupów kabli aluminiowych w Krotoszynie. Udzielasz informacji, nasz ekspert wycenia Twoje przewody, konstruuje listę ofert i przesyła ją na Twojego e-maila. Pomaga także w finalizacji umowy z placówką. Możesz również sam skorzystać z naszej aplikacji dostępnej na witrynie – sam wówczas wybierasz interesujące Cię oferty, a Twój Opiekun Klienta pomaga tylko pod koniec, przy ustaleniu warunków umowy. Całość naszych usług jest całkowicie darmowa! Z WasteMaster możesz naprawdę szybko znaleźć dobry złom kabli w Krotoszynie, oszczędzając przy tym czas i maksymalizując zyski!

Jakie dokumenty musisz wypełnić jako przedsiębiorca a jakie jako osoba fizyczna?

W momencie kiedy, należysz do wymienionej wyżej grupy przedsiębiorców i rolników - musisz pamiętać o bieżącym ewidencjonowaniu swoich odpadów w systemie BDO. Za brak prowadzenia ewidencji grożą surowe kary - nawet do kilku tysięcy złotych! Przyjęty w Polsce system ma za cel kontrolować wytwarzanie i utylizowanie odpadów - dlatego obecność w Bazie Danych Odpadowych jest tak istotna. Osoby fizyczne są zwolnione z prowadzenia konta w BDO, jednak tak jak przedsiębiorcy, muszą wypełnić Kartę Ewidencji Odpadów, która stanowi dowód w razie kontroli np. policyjnej. Oprócz KEO, tego typu podmioty muszą otrzymać od skupu kabli w izolacji w Krotoszynie FPO, które potwierdza przeprowadzoną transakcję. Warto zaznaczyć, że wszystkie powyższe dokumenty wykorzystują system kodów odpadów, wprowadzony mocą Rozporządzenia Ministra Środowiska w 2020 roku. Wszystkie wymienione elementy są istotne, jeżeli zależy Ci na legalnych interesach z np. skupami kabli samochodowych w Krotoszynie.

Co najlepiej sprzedać w skupie kabli w Krotoszynie?

Największe zyski wygeneruje sprzedaż kabli miedzianych. Obojętne, jak wygląda cennik danego skupu kabli w izolacji w Krotoszynie - najdroższa zawsze będzie miedź. Dzieje się tak, ponieważ jest to najlepszy dostępny materiał - nawet ten pochodzący z recyklingu! Zatem warto określić orientacyjne ceny sprzedaży tego rodzaju przewodów na złomie kabli miedzianych w Krotoszynie. Za wiązkę samochodową możemy dostać od 11 do 14 zł/kg netto, a za sam kabel od 3 do 7 zł/kg netto. Aluminium jest dużo tańsze - od 1 do 3 zł/kg netto. Aby dowiedzieć się, ile zarobisz na swoich przewodach - skontaktuj się z naszymi specjalistami!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Nie byłam pewna, jak znaleźć złom kabli miedzianych w Krotoszynie, więc skontaktowałam się z WasteMaster, w krótki czasie mi pomogli i dzięki nim wiem, że nie zostałam oszukana!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Z pewnością ponownie skorzystam z aplikacji! Nie myślałam, że jest taka łatwa w użyciu!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Znaleźli dla mnie faktycznie tani skup kabli elektrycznych w Krotoszynie - nie spodziewałam się, że tak sprawnie działają!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Dobrze, że ktoś pokazał mi tę aplikację. Jeszcze nigdy tak szybko nie pozbyłam się swoich kabli telekomunikacyjnych i komputerowych! Nawet moja szefowa była pod wrażeniem!

Ocena 4/5
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat