Rawicz - Złom kabli | WasteMaster

Złom kabli w Rawiczu

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Ceny skupu kabli w Rawiczu

Cennik skupu kabli w Rawiczu z pewnością ułatwi Ci w oszacowaniu kosztów i ewentualnych zysków. Należy pamiętać o tym, że skupy kabli w izolacji w Rawiczu działają po to, aby wykorzystać ponownie wartościowe surowce, zatem oddając swoje odpady do tych placówek, postępujesz ekologicznie. Poniżej zamieszczony został spis cen skupu kabli w Rawiczu, który został stworzony w oparciu o bieżące dane – nie zapomnij o tym, że rynek się zmienia, a wraz z nim kwoty skupu okablowania!
Ceny
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej (z wtyczkami, bez skrzynek bezpiecznikowych) 15,5 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej ze skrzynkami (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi) 15,0 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej zanieczyszczonej (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi i innymi elementami max. do 5% masy) 12,8 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki komputerowej (z wtyczkami) 13,2 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki AGD 13,2 zł netto
Złom kablowy przemysłowy 11,8 zł netto
Złom kablowy budowlany, instalacyjny, rozbiórkowy 10,9 zł netto
Złom kablowy sieciowy, złom kablowy skrętki komputerowej (RJ-ka) 11,8 zł netto
Złom kablowy budowlany + złom kablowy sieciowy (RJ) (50/50) 11,4 zł netto
Złom kablowy mix 36-37% (komputerowy + budowlany + sterowniczy + sieciowy inne) 10,5 zł netto
Złom kablowy mix komputerowy 28-31% CU (z wtyczkami, bez kabla stalowego, choinkowego - lampki led i żarówki, antenowego) 6,4 zł netto
Złom kablowy choinkowy (bez dorzutek typu ozdoby, bombki itp..) 0,0 zł netto
Warunki współpracy

Jak zrealizować wywóz przewodów na złom kabli w Rawiczu?

Jeśli masz duże ilości nadających się do wywozu do np. skupu kabli miedzianych w Rawiczu, musisz się zorientować, czy nie ma takiej placówki w Twojej okolicy. Tutaj z pomocą przychodzi WasteMaster – bezpłatnie wyszuka za Ciebie najlepsze skupy kabli w izolacji w Rawiczu (i nie tylko) w Twojej okolicy! Dopasujemy się do Twoich potrzeb i stworzymy dla Ciebie listę ofert, które będą Ci odpowiadać. Ty jedynie musisz wybrać ten skup kabli miedzianych w Rawiczu, który będzie Ci odpowiadał. Nie zapomnij jednak, że część firm zastrzega sobie tzw. minimum logistyczne. Często wynosi ono ok. 200-300 kg. Kolejną istotną rzeczą, którą musisz mieć na uwadze jest Karta Przekazania Odpadu. Jeśli jesteś przedsiębiorcą lub rolnikiem (posiadającym powyżej 75 ha ziemi), musisz przekazać ten dokument kierowcy, który zabiera Twój ładunek do skupu kabli w izolacji w Rawiczu. Osoby fizyczne muszą jedynie pokazać dowód tożsamości.

Formalności i dokumenty

Aby legalnie sprzedać swoje przewodu skupom kabli w izolacji w Rawiczu musisz spełnić kilka formalności. W nawiązaniu do poprzednich akapitów - rolnicy i przedsiębiorcy muszą wypełnić oprócz KPO (w przypadku organizowania odbioru przewodów), ale i BDO. Następnie - tak jak w przypadku osób fizycznych - muszą uzupełnić Kartę Ewidencji Odpadowej, która jest dowodem w razie kontroli. Osoby fizyczne powinny jeszcze dostać od skupu kabli samochodowych w Rawiczu Formularz Przekazania Odpadu. Każdy z wymienionych dokumentów operuje oznaczeniem numerycznym wprowadzonym przez Ministra Środowiska. 17 04 11 to kabel będący samodzielnym urządzeniem, a 17 04 10 - to ten sam przewód tylko o właściwościach niebezpiecznych. Kodów jest dużo więcej, jeśli chcesz je poznać, odsyłamy do Rozporządzenia Ministra Środowiska z 2020 roku.

Podział kabli w skupie w Rawiczu na kategorie

Przewody dzielimy na dwie podstawowe kategorie: określające ich zastosowanie oraz skład żyły. Ze względu na wykorzystanie okablowania możemy wyróżnić konkretne rodzaje przewodów: telekomunikacyjne, komputerowe, sieciowe, sygnalizacyjne, światłowodowe energetyczne czy specjalne. W ramach tego podziału, wytworzyły się w naturalny sposób placówki zajmujące się konkretnymi materiałami, jak np. skupy kabli samochodowych w Rawiczu czy skupy kabli elektrycznych w Rawiczu. Jeżeli chodzi o podział ze względu na zawartość, to wyróżniamy głównie przewody aluminiowe oraz miedziane. Analogicznie zaczęły również powstawać specjalistyczne skupy kabli miedzianych i skupy kabli aluminiowych w Rawiczu. Masz problem z określeniem kategorii swojego okablowania? Nie czekaj - zadzwoń do nas!

Co najbardziej się opłaca sprzedawać w skupie kabli w Rawiczu?

Najbardziej opłaca się sprzedawać miedź w skupie kabli w izolacji w Rawiczu. Jest ona zawsze najdroższa, ponieważ jest najlepszym i jednym z najpopularniejszych metali wchodzących w skład okablownaia. Za miedziane wiązki samochodowe możemy dostać na złomie kabli miedzianych w Rawiczu od 11 do 14 zł/kg netto. Z kolei za sam przewód miedziany (w zależności od tego ile żył posiada) od 3 do 7 zł/kg netto. Aluminium jest o wiele tańsze: od 1 do 3 zł/kg netto. Jak sam widzisz, można wyróżnić duże przedziały cenowe. Dlatego jeśli potrzebujesz wsparcia i wyceny okablowania - nie zwlekaj i zgłoś się do nas!

Zmienność cen kabli w izolacji w skupach w Rawiczu - gdzie leży przyczyna?

W związku z tym, że trudno jest określić precyzyjnie wysokość cen np. na złomie kabli miedzianych w Rawiczu, warto dookreślić, co powoduje taki stan rzeczy. To, ile kabla dostarczysz oraz jakiego będzie on typu ma duży wpływ. Jednak kluczowym elementem są zmiany na rynku metali. To miedziane i aluminiowe żyły spieniężasz - zatem jest to jakaś część tej gałęzi gospodarki. Aby pokazać wpływ tych zależności na wysokość cen, warto przywołać przykład wiązek samochodowych, które w 2021 roku sprzedawały się po ok. 16,50 zł/kg netto. Teraz są to kwoty sporo niższe: 11-14 zł/kg netto. Ma to zapewne związek z inflacją lub zmianami gospodarczymi. Z tego powodu, warto zwracać się do nas - eksperci od WasteMaster serio znają się na rzeczy! Jeśli chcesz wiedzieć więcej o cenach złomu kabli - zerknij na naszego bloga - https://mamodpad.wastemaster.pl/blog/od-czego-zalezy-cena-skupu-kabla.

Rola recyklingu na złomie kabli w Rawiczu

Rola recyklingu w ramach działania np. złomów kabli miedzianych w Rawiczu jest bardzo ważna. Za pomocą nieskomplikowanych zabiegów i niskiego zużycia energii, te placówki są w stanie odzyskać metale, które są w zasadzie "jak nowe". Ponadto, oddając okablowanie do skupów kabli w Rawiczu redukujesz wydobycie i wspierasz lokalne biznesy, a przy tym - sam zarabiasz gotówkę! A jeśli skorzystasz z pomocy WasteMaster przy organizacji całego procesu - zaoszczędzisz naprawdę mnóstwo czasu!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Długo szukałem dobrego skupu kabli elektrycznych w Rawiczu, ale bez skutku, wszystko było albo drogie albo podejrzane. Spróbowałem dać szansę WasteMaster i nie żałuję! Kompleksowa obsługa klienta + doskonała jakość usług. Jestem serio usatysfakcjonowany!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Nie byłem przekonany, czy darmowe usługi staną na wysokości zadania. Całe szczęście nie miałem racji! W WasteMaster postarali się, żebym został dokładnie obsłużony i oprócz znalezienia skupu kabli samochodowych w Rawiczu, wyszukali dla mnie skup oleju silnikowego!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Warto użyć ich aplikacji, nawet nie musiałam nic pobierać! Szybko otrzymałam fedback na mój formularz zgłoszeniowy i równie szybko dostałam listę tanich skupów kabli elektrycznych w Rawiczu!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Nie wiedziałem, gdzie zawieźć wiązki okablowania samochodowego, więc wypełniłem formularz na stronie żeby dowiedzieć się więcej. W kilka chwil dostałem wycenę i listę skupów kabli samochodowych w mojej okolicy. Jednym słowem - polecam!

Ocena 5/5
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat