Ostrów Wielkopolski - Złom kabli | WasteMaster

Złom kabli w Ostrowie Wielkopolskim

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

aktualne ceny skupu kabli w Ostrowie Wielkopolskim

Jeśli jesteś zainteresowany wywozem okablowania do skupu kabli w izolacji w Ostrowie Wielkopolskim – zapoznaj się z poniższą tabelką. Zawarliśmy w niej aktualne ceny skupu kabli w Ostrowie Wielkopolskim, które wynikają z obecnej sytuacji na rynku odpadowym. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej albo w poniższym cenniku skupu kabli w Ostrowie Wielkopolskim nie zawarliśmy Twojego typu okablowania – zadzwoń do nas, konsultacja jest całkowicie za darmo, a z pewnością pomoże Ci w lepszym zorientowaniu na rynku handlu odpadami!
Ceny
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej (z wtyczkami, bez skrzynek bezpiecznikowych) 18,4 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej ze skrzynkami (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi) 17,9 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej zanieczyszczonej (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi i innymi elementami max. do 5% masy) 15,1 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki komputerowej (z wtyczkami) 15,7 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki AGD 15,7 zł netto
Złom kablowy przemysłowy 14,1 zł netto
Złom kablowy budowlany, instalacyjny, rozbiórkowy 13,0 zł netto
Złom kablowy sieciowy, złom kablowy skrętki komputerowej (RJ-ka) 14,1 zł netto
Złom kablowy budowlany + złom kablowy sieciowy (RJ) (50/50) 13,5 zł netto
Złom kablowy mix 36-37% (komputerowy + budowlany + sterowniczy + sieciowy inne) 12,4 zł netto
Złom kablowy mix komputerowy 28-31% CU (z wtyczkami, bez kabla stalowego, choinkowego - lampki led i żarówki, antenowego) 7,6 zł netto
Złom kablowy choinkowy (bez dorzutek typu ozdoby, bombki itp..) 0,0 zł netto
Warunki współpracy

Jakie kable w skupie w Ostrowie Wielkopolskim najlepiej sprzedawać?

Najwyższe ceny osiąga zawsze miedź. Ze względu na swoją charakterystykę, bardziej opłaca się ją sprzedawać niż aluminium. Ceny w skupach w izolacji w Ostrowie Wielkopolskim są najróżniejsze i niestałe - mogą się różnić między sobą w obrębie województw. Z tej przyczyny trudno precyzyjnie określić to, ile pieniędzy zarobisz na złomie kabli miedzianych w Ostrowie Wielkopolskim. Za wiązki samochodowe 11-14 zł/kg netto, a za sam przewód miedziany 3-7 zł/kg netto. Z kolei aluminium to zysk rzędu 1-3 zł/kg netto. Są to dość duże rozpiętości, dlatego jeśli chcesz precyzyjnie wycenić swoje przewody - zapraszamy do kontaktu!

Co przyjmie od Ciebie skup kabli w Ostrowie Wielkopolskim?

Oczywiście kable! Jednak jakie konkretnie? W jaki sposób są zbudowane i jakie ma to znaczenie w kontekście sprzedaży do skupu kabli w Ostrowie Wielkopolskim? Otóż przewód zbudowany jest z żyły i izolacji. Wyróżniamy okablowanie jednożyłowe i wielożyłowe - pojedyncze wiązki są oddzielone warstwą np. polwinitu. To, ile żył posiada kabel, wpływa na cenę jego sprzedaży - im więcej, tym korzystniejszą kwotę otrzymamy na złomie kabli w Ostrowie Wielkopolskim. Przykładowe przewody, które zostaną przyjęte to: wiązki samochodowe, druty budowlane, energetyczne, okablowanie typu AGD, a nawet sznury lampek choinkowych! Jeśli chcesz poszerzyć swoją bazę wiedzy na temat skupów kabli w Ostrowie Wielkopolskim - zapraszamy do lektury!

Jakie formalności należy spełnić?

Jeśli zamierzasz tylko sprzedać swoje przewody do skupu kabli w izolacji w Ostrowie Wielkopolskim i tak musisz wypełnić kilka formalności. Jak już wyżej zostało wymienione, trochę inne zasady dotyczą przedsiębiorców i wybranych rolników. Oni muszą prowadzić bieżącą ewidencję w BDO, ponieważ do tego zobowiązują ich przepisy. Osoby fizyczne są z tego zwolnione, muszą jedynie uzupełnić Kartę Ewidencji Odpadowej (podobnie jak przedsiębiorcy oraz rolnicy), która stanowi świadectwo legalnego sprzedania odpadów do np. skupu kabli samochodowych w Ostrowie Wielkopolskim. W zamian dostają Formularz Przekazania Odpadu, który jest dowodem sfinalizowania usługi. Wszystkie powyższe dokumenty wykorzystują system kodów wprowadzony przez Ministra Środowiska, dlatego warto znać podstawowe z nich: 17 04 11 to przewód będący osobnym urządzeniem, a 17 04 10 to ten sam kabel, tylko o właściwościach niebezpiecznych. Więcej kodów wyszukasz w Rozporządzeniu Ministra Środowiska z 2020 roku.

Organizacja odbioru przewodów i ich wywozu na złom kabli w Ostrowie Wielkopolskim

W momencie, kiedy nie masz możliwości wywozu przewodów np. do skupu kabli miedzianych w Ostrowie Wielkopolskim, warto zrealizować usługę transportu z podanej lokalizacji. Jak najlepiej to zrealizować? Wykorzystać usługi WasteMaster! Nasi eksperci wyszukają dla Ciebie najtrafniejsze oferty wywozu do skupów kabli w izolacji w Ostrowie Wielkopolskim. Weźmiemy pod uwagę Twoje preferencje i parametry odpadu - Ty nie musisz się niczym martwić. Jednak zwróć uwagę na przekazanie nam precyzyjnych danych o pozostałościach. Spora ilość skupów kabli w izolacji w Ostrowie Wielkopolskim nie organizuje wywózki dla odpadów poniżej tzw. minimum logistycznego. Ponadto - jeśli posiadasz gospodarstwo rolne powyżej 75 ha lub jesteś właścicielem firm - nie zapomnij o przekazaniu KPO kierowcy, który zabierze Twoje przewody - to bardzo ważne!

W jaki sposób dzielimy kable w skupie w Ostrowie Wielkopolskim?

Podziały są raczej umowne, każdy skup może w zasadzie podać swoje własne kategorie, jednak wszystkie korzystają z podstawowego podziału - ze względu na metal zwarty w żyle oraz ze względu na wykorzystanie. Do pierwszej grupy zaliczamy głównie okablowanie miedziane oraz aluminium - z tego powodu powstały specjalistyczne skupy kabli miedzianych w Ostrowie Wielkopolskim lub skupy kabli aluminiowych w Ostrowie Wielkopolskim. Kolejna grupa jest bardzo pojemna, a w związku z tym, że technologia nieustannie się rozwija - ciągle się rozszerza. Zatem w kategorii "zastosowanie" mieszczą się kable telekomunikacyjne, sieciowe, światłowodowe, energetyczne, sygnalizacyjne oraz tzw. specjalne. Tak jak w przypadku aluminium i miedzi, tutaj także mamy do czynienia z wyspecjalizowanymi placówkami. Są to na przykład skupy kabli samochodowych w Ostrowie Wielkopolskim lub skupy kabli elektrycznych w Ostrowie Wielkopolskim. Jeśli potrzebujesz wsparcia w określeniu typu swojego okablowania - zgłoś się do WasteMaster - nasze konsultacje także są bezpłatne!

Jakie korzyści płyną z recyklingu kabli na złomie w Ostrowie Wielkopolskim?

Oddawanie przewodów na np. złom kabli miedzianych w Ostrowie Wielkopolskim niesie za sobą mnóstwo korzyści. Przede wszystkim zmniejszasz wydobycie miedzi oraz aluminium. Dodatkowo placówki tego typu zużywają relatywnie mało energii. No i jedna z kluczowych korzyści - możesz zadbać o przyrodę! W skupie kabli w Ostrowie Wielkopolskim obywa się obróbka okablowania, w wyniku której powstaje bardzo wydajny granulat miedzi - jest on szeroko wykorzystywany. Nie gromadź swoich kabli - oddawaj je do skupów! WasteMaster pomoże Ci w wyborze najkorzystniejszego z nich! Zapraszamy do współpracy!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Warto korzystać - zwłaszcza zabiegani przedsiębiorcy będą zadowolenia z usług tej firmy. Za darmo przekopali dla mnie cały internet w poszukiwaniu dobrego złomu kabli w Ostrowie Wielkopolskim. Jestem rzeczywiście zadowolony!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Dzięki WasteMaster mogłem poświęcić czas na rozwój przedsiębiorstwa, a nie zajmowanie się śmieciami. Szybko i sprawnie wyszukali dla mnie tani skup kabli miedzianych w Ostrowie Wielkopolskim - serio polecam!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Dobrze, że ktoś pokazał mi tę aplikację. Jeszcze nigdy tak sprawnie nie pozbyłam się swoich kabli telekomunikacyjnych i komputerowych! Nawet moja pracodawczyni była pod wrażeniem!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Zawsze dużo czasu zabierało mi wyszukanie dobrego skupu kabli elektrycznych w Ostrowie Wielkopolskim, ale bez skutku, wszystko było albo drogie albo podejrzane. Spróbowałem dać szansę WasteMaster i nie żałuję! Całościowa obsługa klienta + doskonała jakość usług. Jestem naprawdę usatysfakcjonowany!

Ocena 5/5
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon