Kołobrzeg - Złom kabli | WasteMaster

Złom kabli w Kołobrzegu

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Ceny skupu kabli w Kołobrzegu

Cennik skupu kabli w Kołobrzegu z pewnością ułatwi Ci w oszacowaniu kosztów i ewentualnych zysków. Warto pamiętać o tym, że skupy kabli w izolacji w Kołobrzegu działają po to, aby wykorzystać ponownie wartościowe surowce, zatem oddając swoje odpady do tych placówek, postępujesz ekologicznie. Poniżej umieszczamy spis cen skupu kabli w Kołobrzegu, który został stworzony w oparciu o bieżące dane – nie zapomnij o tym, że rynek się zmienia, a wraz z nim koszty skupu okablowania!
Ceny
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej (z wtyczkami, bez skrzynek bezpiecznikowych) 16,7 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej ze skrzynkami (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi) 16,2 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej zanieczyszczonej (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi i innymi elementami max. do 5% masy) 13,7 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki komputerowej (z wtyczkami) 14,2 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki AGD 14,2 zł netto
Złom kablowy przemysłowy 12,8 zł netto
Złom kablowy budowlany, instalacyjny, rozbiórkowy 11,8 zł netto
Złom kablowy sieciowy, złom kablowy skrętki komputerowej (RJ-ka) 12,8 zł netto
Złom kablowy budowlany + złom kablowy sieciowy (RJ) (50/50) 12,3 zł netto
Złom kablowy mix 36-37% (komputerowy + budowlany + sterowniczy + sieciowy inne) 11,3 zł netto
Złom kablowy mix komputerowy 28-31% CU (z wtyczkami, bez kabla stalowego, choinkowego - lampki led i żarówki, antenowego) 6,9 zł netto
Złom kablowy choinkowy (bez dorzutek typu ozdoby, bombki itp..) 0,0 zł netto
Warunki współpracy

Co przyjmie od Ciebie skup kabli w Kołobrzegu?

Oczywiście przewody! Jednak jakiego rodzaju konkretnie? Jak są zbudowane i jakie ma to znaczenie w kontekście sprzedaży do skupu kabli w Kołobrzegu? Otóż przewód składa się z żyły i izolacji. Wyróżniamy okablowanie jednożyłowe i wielożyłowe - poszczególne wiązki są oddzielone warstwą np. polwinitu. To, ile żył posiada kabel, wpływa na wyokość jego sprzedaży - im więcej, tym lepszą kwotę otrzymamy na złomie kabli w Kołobrzegu. Przykładowe przewody, które zostaną kupione to: wiązki samochodowe, druty budowlane, energetyczne, okablowanie typu AGD, a nawet sznury lampek choinkowych! Jeśli chcesz poszerzyć swoją wiedze na temat skupów kabli w Kołobrzegu - zachęcamy do lektury!

Przyczyna zmienności cen w skupie kabli w Kołobrzegu

Jak już wcześniej zostało podkreślone: ceny na np. złomie kabli miedzianych w Kołobrzegu, są bardzo zmienne i trudno je precyzyjnie określić. Dlaczego tak jest? Cena przewodu w skupie zależy od jego ilości, rodzaju, ale i od bieżącej sytuacji na rynku metali. W końcu najważniejszymi materiałami zawartymi w okablowaniu są właśnie miedź i aluminium. Zatem w związku z gospodarką, inflacją, kryzysem energetycznym - ceny będą się nieustannie zmieniać. Przykładem może być cena za miedzianą wiązkę samochodową w 2021 - 16-16,50 zł/kg netto, podczas gdy w 2022 to już 11-14 zł/kg netto. Sytuacja na rynku jest przyczyną szybkich zmian cen w skupach kabli. Jeśli nie chcesz zaprzątać sobie nią głowy - zadzwoń do nas - za darmo pomożemy Ci w wycenie kabli. Więcej o kosztach sprzedaży okablowania w skupie na blogu WasteMaster - https://mamodpad.wastemaster.pl/blog/od-czego-zalezy-cena-skupu-kabla.

W jaki sposób można zamówić usługi od WasteMaster?

Z naszych usług można korzystać na kilka sposobów, dopasowanych do różnych typów klientów. Istnieje możliwość rozmowy telefonicznej, wypełnienia formularza zgłoszeniowego oraz skorzystania z naszej aplikacji na własną rękę. Na naszej stronie znajduje się numer telefonu do naszego konsultanta oraz formularz zgłoszeniowy. Udziel danych o swoim odpadzie i pozostaw nam resztę. Nasi konsultanci wycenią Twoje okablowanie oraz stworzą wykaz najlepszych złomu kabli w Kołobrzegu. Jeżeli wolisz sam zamieścić zlecenie w naszej aplikacji, również istnieje taka możliwość. Znajduje się ona na naszej stronie - możesz jej używać bez ściągania! W takim wypadku, Twój Opiekun Klienta będzie przekierowywał do Ciebie najlepsze oferty np. skupów kabli aluminiowych w Kołobrzegu, a Ty możesz swobobnie wybrać tę, która Ci najbardziej odpowiada. Nasze usługi są całkowicie za darmo - liczy się dla nas tylko Twoja satysfakcja!

Odzyskiwanie kabli na złomie w Kołobrzegu

Organizacja i przeprowadzenie odzysku, to główne zadania skupów kabli w Kołobrzegu. Jak przebiega cały proces? Kable są cięte mechanicznie na małe kawałki, z których obiera się warstwę izolacyjną. Następnie pod wpływem wstrząsów np. na złomie kabli miedzianych w Kołobrzegu powstaje plastyczny granulat miedziany. Takie placówki zużywają niewiele energii, a ich praca redukuje wydobycie metali, które są niemal w 100% tak samo sprawne jak w "oryginale". Sprzedając kable dbasz o swoje fundusze i przyrodę! Zachęcamy do współpracy z WasteMaster - pomożemy Ci usprawnić organizację całego procesu!

Jak najkorzystniej zrealizować wywózkę na złom kabli w Kołobrzegu?

W momencie, kiedy dysponujesz dużymi ilościami zużytego okablowania i nie jesteś w stanie go przewieźć do skupu kabli w izolacji w Kołobrzegu - musisz zorganizować jego wywózkę. W jaki sposób ją zrealizować, ponosząc przy tym minimalny koszt? Z pomocą WasteMaster! Za darmo znajdziemy dla Ciebie najlepsze usługi wywozu do np. skupu kabli miedzianych w Kołobrzegu. Jedyne co musisz zrobić, to podać nam swoje preferencje i dokładne dane na temat odpadu. To Ty podejmujesz decyzje - my jedynie sugerujemy! Należy jednak pamiętać o tzw. minimum logistycznym, które jest inne dla każdego skupu kabli w izolacji w Kołobrzegu oferującego transport do placówki. Może to być 200-300 kg. Dodatkowo, jeśli jesteś przedsiębiorcą lub rolnikiem (z powyżej 75 ha ziemi) - pamiętaj o wypełnieniu KPO. Osoby prywatne okazują tylko dowód osobisty. Jeśli potrzebujesz wsparcia w realizacji transportu do skupu kabli miedzianych w Kołobrzegu - zapraszamy do kontaktu!

Kategorie, na które dzielimy kable w skupie w Kołobrzegu

Kable dzielimy na dwie, najprostsze kategorie: ze względu na zawartość oraz zastosowanie. Według tych dwóch grup przewodów placówki skupujące się specjalizują. Jeśli chodzi o pierwszy rodzaj, to wyróżniamy przewody aluminiowe oraz miedziane. W nawiązaniu do tego postały skupy kabli miedzianych w Kołobrzegu oraz skupy kabli aluminiowych w Kołobrzegu. Drugi rodzaj, ze względu na wykorzystanie, obejmuje przewody telekomunikacyjne, komputerowe, sieciowe, sygnalizacyjne, światłowodowe energetyczne lub specjalne. Analogicznie następne typy przewodów spowodowały powstanie skupów kabli samochodowych i skupów kabli elektrycznych w Kołobrzegu. Jeżeli nie jesteś przekonany, jakim okablowaniem dysponujesz - śmiało zwróć się do naszych ekspertów!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Dzięki WasteMaster znalazłem solidny skup kabli w Kołobrzegu, z którym udało mi się nawiązać dłuższą współpracę. Sama korzyść!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Miałem do wyrzucenia sporo kabli samochodowych, ale nie byłem przekonany, co z nimi zrobić. Zadzwoniłem do WasteMaster, a oni nie dość, że wyjaśnili mi, gdzie powinienem je przekazać, to jeszcze znaleźli dla mnie całkiem dobry skup kabli w Kołobrzegu. Polecam serdecznie!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Nie byłam przekonana, czy najbliższy złom kabli w Kołobrzegu jest najlepszy, więc zwróciłam się do konsultantów z WasteMaster - nie zawiedli mnie! Znaleźli dla mnie prawdziwą perełkę!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Dosłownie pojedyncza rozmowa i już mam cały proces realizacji wywozu kabli na złom kabli miedzianych w Kołobrzegu za sobą!

Ocena 5/5
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat