Otwock - Złom kabli | WasteMaster

Złom kabli w Otwocku

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Ceny skupu kabli w Otwocku

Cennik skupu kabli w Otwocku z pewnością przyśpieszy oszacowanie kosztów i ewentualnych zysków. Należy pamiętać o tym, że skupy kabli w izolacji w Otwocku działają po to, aby wykorzystać ponownie cenne surowce, zatem oddając swoje odpady do tych placówek, postępujesz ekologicznie. Poniżej umieszczamy spis cen skupu kabli w Otwocku, który został stworzony w oparciu o aktualne dane – nie zapomnij o tym, że rynek się zmienia, a wraz z nim kwoty skupu okablowania!
Ceny
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej (z wtyczkami, bez skrzynek bezpiecznikowych) 15,3 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej ze skrzynkami (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi) 14,9 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej zanieczyszczonej (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi i innymi elementami max. do 5% masy) 12,6 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki komputerowej (z wtyczkami) 13,1 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki AGD 13,1 zł netto
Złom kablowy przemysłowy 11,7 zł netto
Złom kablowy budowlany, instalacyjny, rozbiórkowy 10,8 zł netto
Złom kablowy sieciowy, złom kablowy skrętki komputerowej (RJ-ka) 11,7 zł netto
Złom kablowy budowlany + złom kablowy sieciowy (RJ) (50/50) 11,3 zł netto
Złom kablowy mix 36-37% (komputerowy + budowlany + sterowniczy + sieciowy inne) 10,4 zł netto
Złom kablowy mix komputerowy 28-31% CU (z wtyczkami, bez kabla stalowego, choinkowego - lampki led i żarówki, antenowego) 6,3 zł netto
Złom kablowy choinkowy (bez dorzutek typu ozdoby, bombki itp..) 0,0 zł netto
Warunki współpracy

Jak najkorzystniej zrealizować wywózkę na złom kabli w Otwocku?

W momencie, kiedy dysponujesz dużymi ilościami zużytego okablowania i nie jesteś w stanie go przewieźć do skupu kabli w izolacji w Otwocku - musisz zorganizować jego wywózkę. W jaki sposób ją zorganizować, ponosząc przy tym minimalny koszt? Z pomocą WasteMaster! Za darmo znajdziemy dla Ciebie najlepsze usługi transportu do np. skupu kabli miedzianych w Otwocku. Jedyne co musisz zrobić, to zdradzić nam swoje preferencje i dokładne dane na temat pozostałości. To Ty podejmujesz decyzje - my jedynie sugerujemy! Należy jednak pamiętać o tzw. minimum logistycznym, które jest inne dla każdego skupu kabli w izolacji w Otwocku oferującego transport do placówki. Może to być 200-300 kg. Dodatkowo, jeśli jesteś przedsiębiorcą lub rolnikiem (z powyżej 75 ha ziemi) - pamiętaj o wypełnieniu KPO. Osoby prywatne okazują tylko dowód osobisty. Jeśli potrzebujesz wsparcia w organizacji transportu do skupu kabli miedzianych w Otwocku - zapraszamy do współpracy!

Przykłady materiałów, które przyjmą skupy kabli w Otwocku

Wiadomo, że skupy kabli w Otwocku zabierają i przetwarzają właśnie przewody. Są one zbudowane z żył (możemy wymienić wielożyłowe i jednożyłowe) oraz izolacji. Ich ilość zauważalnie wpływa na wysokość ceny w złomie kabli w Otwocku. Materiałami, które przyjmą takie placówki są chociażby wiązki samochodowe, kable AGD, lampki choinkowe, okablowanie energetyczne lub druty budowlane. To tylko parę przykładów, co ma związek z postępem technicznym. Chciałbyś dowiedzieć się więcej? Jak wyszukać idealny skup kabli w Otwocku? Ile możesz zarobić? Jak przebiega recykling? Czytaj do końca, a dowiesz się wszystkiego!

Kwestie formalne

Jako, że w Polsce panuje precyzyjne prawo dotyczące kontroli utylizacji odpadów - zdecydowanie lepiej go przestrzegać. Zwłaszcza jeśli należysz do wyżej wymienionej grupy rolników i przedsiębiorców - kary potrafią być bardzo bolesne. Należy przede wszystkim nie zapominać o aktualnej ewidencji śmieci w BDO. Osoby fizyczne są z tego zwolnione. Jednak są zobligowane do wypełnienia Karty Ewidencji Odpadów, która jest świadectwem na korzystanie z usług skupu kabli w izolacji w Otwocku w razie kontroli. Także osoby z tej grupy otrzymają FPO, który będzie udokumentowaniem transakcji. Wszelkie powyższe formularze posługują się systemem kodów i oznaczeń numerycznych wprowadzonych przez Rozporządzenie Ministra Środowiska. Przykładowy kod to 17 04 10 oznaczający kable (jako osobne urządzenia) o właściwościach niebezpiecznych. Pamiętaj o zapoznaniu się z wszystkimi formalnościami jeszcze przed *rozpoczęciem współpracy np. ze skupami kabli samochodowych w Otwocku!

W jaki sposób możesz zamówić usługę WasteMaster?

Można zamówić je dwojako. Za pomocą rozmowy telefonicznej lub formularza zgłoszeniowego albo samodzielnie używając aplikacji WasteMaster. Numery do naszych konsultantów (jak i formularz) znajdziesz na stronie, po kliknięciu w ofertę złomu kabli w Otwocku, którą chcesz zrealizować. Podczas kontaktowania się z naszymi ekspertami, czy to poprzez formularz czy rozmowę telefoniczną, udziel nam najważniejszych informacji o swoich przewodach, a także zdradź swoje wymagania. Nasi eksperci za darmo wycenią Twój przewód oraz prześlą Ci drogą mailową najkorzystniejsze skupy kabli aluminiowych w Otwocku. W momencie, jeśli samodzielnie korzystasz z naszej aplikacji - jest to równie łatwe. Ściągnij ją na telefon lub otwórz w przeglądarce, zamieść swoje zlecenie (wraz ze zdjęciem oraz informacjami o kablach) i czekaj na odpowiedzi! Przydzielony z góry Opiekun Klienta, przekieruje do Ciebie najkorzystniejsze ofert. Pamiętaj, że nasza pomoc jest całkowicie za darmo!

Podział w skupie kabli w Otwocku - jakie kategorie wyróżniamy?

Kategorie podziału okablowania są zazwyczaj umowne - każda placówka może losowo podzielić swoje kable. Jednak głównie kategorie są związane z zawartością danego okablowania oraz jego zastosowaniem. Do pierwszej grupy zaliczamy głównie przewody aluminiowe oraz miedziane. W związku z tym pojawiły się na rynku wyspecjalizowane skupy kabli miedzianych w Otwocku oraz skupy kabli aluminiowych w Otwocku. Grupa kolejnego ciągle się powiększa, w związku z rozwojem techniki. Jest nią kategoria zastosowania. W jej ramach wyróżniamy: przewody telekomunikacyjne, światłowodowe, sygnalizacyjne, sieciowe, komputerowe oraz tzw. specjalne. Oprócz tego wyróżniamy okablowanie, które można sprzedać w skupie kabli samochodowych w Otwocku czy skupie kabli aluminiowych w Otwocku. W momencie, kiedy nie wiesz czym charakteryzuje się Twój przewód - warto się z nami skontaktować, to bardzo istotne dane w kontekście sprzedaży!

Jak wygląda recykling kabli na złomie w Otwocku? Czy ma on rację bytu?

Zdecydowanie ma! W ramach recyklingu realizowanego w skupach kabli w Otwocku można otrzymać wartościowe substancje. Po przywiezieniu przewodów np. na złom kabli miedzianych w Otwocku, są one cięte na części i obierane z izolacji. Potem mechanicznie przekształca się pozyskany materiał w granulat miedzi. Jest on tak samo wydajne jak pierwotny metal! Oddając okablowanie do skupów, redukujesz wydobycie, a także sprzyjasz rozwojowi lokalnych przedsiębiorstw. A w dodatku możesz na tym zyskać! Zgłoś do nas, a wyszukamy dla Ciebie najkorzystniejsze oferty!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Nie będę się bezsensu rozpisywał, powiem jedno - naprawdę opłaca się używać WasteMaster!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Prowadzę skup kabli w izolacji, który mógł się rozwinąć dopiero po rozpoczęciu współpracy z WasteMaster. Zyskałem całkiem dużo klientów!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Znaleźli dla mnie faktycznie tani skup kabli elektrycznych w Otwocku - nie spodziewałam się, że tak szybko działają!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Dobrze, że ktoś pokazał mi tę aplikację. Jeszcze nigdy tak szybko nie pozbyłam się swoich kabli telekomunikacyjnych i komputerowych! Nawet moja pracodawczyni była pod wrażeniem!

Ocena 4/5
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat