Józefów - Złom kabli | WasteMaster

Złom kabli w Józefowie

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Cennik skupu kabli w izolacji w Józefowie

Opłaca się być zorientowanym w kwestii cen skupu kabli w Józefowie, bo choć są one dość zmienne, dają ogląd sytuacji na rynku odpadowym. Nasi specjaliści w oparciu o transakcje wykonywane w aplikacji WasteMaster, skonstruowali poniższy cennik skupu kabli w Józefowie, który stanowi aktualne spojrzenie na kwoty wokół kupna i sprzedaży okablowania. Jeżeli nie pojawił się tutaj Twój odpad – skontaktuj się z nami, z pewnością znajdziemy dla Ciebie bieżące ceny w skupach kabli w izolacji w Józefowie!
Ceny
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej (z wtyczkami, bez skrzynek bezpiecznikowych) 14,7 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej ze skrzynkami (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi) 14,3 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej zanieczyszczonej (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi i innymi elementami max. do 5% masy) 12,1 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki komputerowej (z wtyczkami) 12,5 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki AGD 12,5 zł netto
Złom kablowy przemysłowy 11,2 zł netto
Złom kablowy budowlany, instalacyjny, rozbiórkowy 10,4 zł netto
Złom kablowy sieciowy, złom kablowy skrętki komputerowej (RJ-ka) 11,2 zł netto
Złom kablowy budowlany + złom kablowy sieciowy (RJ) (50/50) 10,8 zł netto
Złom kablowy mix 36-37% (komputerowy + budowlany + sterowniczy + sieciowy inne) 9,9 zł netto
Złom kablowy mix komputerowy 28-31% CU (z wtyczkami, bez kabla stalowego, choinkowego - lampki led i żarówki, antenowego) 6,0 zł netto
Złom kablowy choinkowy (bez dorzutek typu ozdoby, bombki itp..) 0,0 zł netto
Warunki współpracy

Jakie dokumenty musisz wypełnić? Czy procedura wygląda tak samo w przypadku osób fizycznych?

Procedury różnią się w przypadku osób fizycznych i grupy rolników i przedsiębiorców wymienionych wyżej. Osoba prywatna nie musi prowadzić ewidencji w BDO, ponadto, jeśli organizuje wywóz przewodów do skupu kabli w izolacji w Józefowie, nie musi wypełniać KPO - wystarczy pokazanie dowodu osobistego. Jednak musi, tak samo jak właściciele firm i rolnicy, wypełnić Kartę Ewidencji Odpadowej, która stanowi dowód w razie kontroli. Jednak osoba fizyczna dodatkowo dostanie Formularz Przekazania Odpadów. Pamiętaj o karach za nieprzestrzeganie powyższych procedur. Zostały one stworzone po to, aby zapobiegać nielegalnemu wywozowi m.in. kabli, a także przeciw powstawaniu dzikich wysypisk. Dodatkowo druki niezbędne podczas współpracy np. ze skupami kabli samochodowych w Józefowie, wykorzystują system kodów i oznaczeń numerycznych określonych Rozporządzeniem Ministra Środowiska.

Jak wygląda budowa kabla? Jakie przewody można oddać do skupu kabli w Józefowie?

Przewody, co istotne w perspektywie sprzedaży do skupu kabli w Józefowie, są zbudowane z żył. Są to metalowe wiązki otulone izolacją. To, ile żył posiada konkretny przewód wpływa na cenę w skupie kabli w Józefowie - im więcej żył, tym więcej metalu, tym korzystniejsza kwota sprzedaży. Dla wstępnego rozeznania, warto również przywołać konkretne przykłady okablowania, które można oddać na złom kabli w Józefowie. Np. są to wiązki samochodowe, okablowanie RTV i AGD, przewody komputerowe, energetyczne czy światełka choinkowe. Jest to bardzo niejednolita grupa odpadów. Chcesz wiedzieć o niej więcej? Zachęcamy do czytania!

Jakie można wyróżnić rodzaje kabli w skupach w Józefowie?

Kable zazwyczaj dzielimy ze względu na zawartość oraz wykorzystanie. W ramach pierwszej grupy wyróżnimy głównie okablowanie miedziane i aluminiowe. W związku z tym, naturalnie wytworzyły się wyspecjalizowane skupy kabli miedzianych w Józefowie oraz skupy kabli aluminiowych w Józefowie. Do kolejnej kategorii możemy zaklasyfikować wszelkie okablowanie telekomunikacyjne, sygnalizacyjne, energetyczne, sieciowe, światłowodowe, komputerowe oraz specjalne. Również w tym przypadku można wyróżnić najrozmaitsze specjalizacje, takie jak np. skupy kabli samochodowych w Józefowie czy skupy kabli elektrycznych w Józefowie. Warto dodać, że placówki same ustalają własne podziały, jednak warto wiedzieć, jak określać przewody, które chcemy spieniężyć. W zależności od tego, jakim odpadem dysponujesz, tyle możesz zarobić w skupie!

Koszt sprzedaży kabli w skupie w Józefowie

Ceny sprzedaży przewodów w skupach kabli w izolacji w Józefowie są zróżnicowane. To, jaki materiał chcemy sprzedać gra główną rolę. Najbardziej opłacalne są materiały miedziane, które ze względu na swoje właściwości oraz szerokie wykorzystanie, osiąga najwyższe ceny. Za wiązkę samochodową bez skrzynek bezpiecznikowych, dostaniemy na złomie kabli miedzianych w Józefowie ok. 11-14 zł/kg netto. Sam kabel wykonany z miedzi to koszt rzędu 3-7 zł/kg netto, a za aluminium dostaniemy 1-3 zł/kg netto. Ceny różnią się nawet w zależności od miejsca w Polsce! Żeby dowiedzieć się, ile kosztuje przewód w Twojej lokalizacji - skontaktuj się z WasteMaster!

Zmienność cen kabli w izolacji w skupach w Józefowie - gdzie leży przyczyna?

W związku z tym, że trudno jest określić precyzyjnie wysokość cen np. na złomie kabli miedzianych w Józefowie, warto się zastanowić, co powoduje taki stan rzeczy. To, jaką ilość kabla dostarczysz oraz jakiego będzie on rodzaju ma duży wpływ. Jednak najważniejszym elementem są zmiany na rynku metali. To miedziane i aluminiowe żyły spieniężasz - zatem jest to jakaś część tej gałęzi gospodarki. Aby zobrazować wpływ tych zależności na wysokość cen, warto podać przykład wiązek samochodowych, które w 2021 roku sprzedawały się po ok. 16,50 zł/kg netto. Teraz są to kwoty o wiele niższe: 11-14 zł/kg netto. Ma to zapewne związek z inflacją lub zmianami gospodarczymi. Z tej przyczyny, warto zwracać się do nas - pracownicy od WasteMaster naprawdę znają się na rzeczy! Jeśli chcesz wiedzieć więcej o kwotach na złomie kabli - zerknij na naszego bloga - https://mamodpad.wastemaster.pl/blog/od-czego-zalezy-cena-skupu-kabla.

Odzyskiwanie kabli na złomie w Józefowie

Organizacja i przeprowadzenie odzysku, to najważniejsze zadania skupów kabli w Józefowie. Jak przebiega ten proces? Kable są cięte maszynowo na małe kawałki, z których zdziera się warstwę izolacyjną. Następnie pod wpływem wstrząsów np. na złomie kabli miedzianych w Józefowie powstaje wydajny granulat miedziany. Takie placówki zużywają niewiele energii, a ich praca redukuje wydobycie metali, które są niemal w 100% tak samo sprawne jak w "oryginale". Sprzedając kable dbasz o swoje fundusze i przyrodę! Zachęcamy do współpracy z WasteMaster - pomożemy Ci usprawnić realizację całego procesu!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Dobrze, że ktoś pokazał mi tę aplikację. Jeszcze nigdy tak szybko nie pozbyłam się swoich kabli telekomunikacyjnych i komputerowych! Nawet moja pracodawczyni była pod wrażeniem!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Moim zdaniem 5/5 gwiazdek. Za darmo wyszukują wartościowe oferty skupów kabli samochodowych w Józefowie. Warto!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Miałam na zakładzie sporo kabli miedzianych, ale nie chciałam żeby się zmarnowały. Zadzwoniłam do WasteMaster, a oni już zajęli się wszystkim, w tym wyszukaniem dobrego skupu kabli miedzianych w Józefowie!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Długo szukałem dobrego skupu kabli elektrycznych w Józefowie, ale bez skutku, wszystko było albo drogie albo podejrzane. Spróbowałem dać szansę WasteMaster i nie pożałowałem! Całościowa obsługa klienta + doskonała jakość usług. Jestem naprawdę usatysfakcjonowany!

Ocena 5/5
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat