Zamość - Złom kabli | WasteMaster

Złom kabli w Zamościu

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Bieżące ceny skupu kabli w Zamościu

Jeśli jesteś zainteresowany oddaniem okablowania do skupu kabli w izolacji w Zamościu – zapoznaj się z tabelką poniżej. Zawarliśmy w niej aktualne ceny skupu kabli w Zamościu, które wynikają z obecnej sytuacji na rynku odpadowym. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej albo w poniższym cenniku skupu kabli w Zamościu nie zawarliśmy interesującego Cię okablowania – zadzwoń do nas, konsultacja jest całkowicie bezpłatna, a z pewnością pomoże Ci w lepszym zorientowaniu na rynku handlu odpadami!
Ceny
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej (z wtyczkami, bez skrzynek bezpiecznikowych) 18,4 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej ze skrzynkami (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi) 17,9 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej zanieczyszczonej (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi i innymi elementami max. do 5% masy) 15,1 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki komputerowej (z wtyczkami) 15,7 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki AGD 15,7 zł netto
Złom kablowy przemysłowy 14,1 zł netto
Złom kablowy budowlany, instalacyjny, rozbiórkowy 13,0 zł netto
Złom kablowy sieciowy, złom kablowy skrętki komputerowej (RJ-ka) 14,1 zł netto
Złom kablowy budowlany + złom kablowy sieciowy (RJ) (50/50) 13,5 zł netto
Złom kablowy mix 36-37% (komputerowy + budowlany + sterowniczy + sieciowy inne) 12,4 zł netto
Złom kablowy mix komputerowy 28-31% CU (z wtyczkami, bez kabla stalowego, choinkowego - lampki led i żarówki, antenowego) 7,6 zł netto
Złom kablowy choinkowy (bez dorzutek typu ozdoby, bombki itp..) 0,0 zł netto
Warunki współpracy

Zmienność cen kabli w izolacji w skupach w Zamościu - gdzie leży przyczyna?

W związku z tym, że ciężko jest określić precyzyjnie wysokość cen np. na złomie kabli miedzianych w Zamościu, warto dookreślić, co powoduje taki stan rzeczy. To, ile kabla dostarczysz oraz jakiego będzie on rodzaju ma duży wpływ. Jednak kluczowym elementem są zmiany na rynku metali. To miedziane i aluminiowe żyły sprzedajesz - zatem jest to jakaś część tej gałęzi gospodarki. Aby pokazać wpływ tych zależności na wysokość cen, warto podać przykład wiązek samochodowych, które w 2021 roku sprzedawały się po około 16,50 zł/kg netto. Teraz są to kwoty o wiele niższe: 11-14 zł/kg netto. Ma to prawodpodobny związek z inflacją lub zmianami gospodarczymi. Z tego powodu, warto zwracać się do nas - pracownicy od WasteMaster naprawdę znają się na rzeczy! Jeśli chcesz wiedzieć więcej o cenach złomu kabli - zerknij na naszego bloga - https://mamodpad.wastemaster.pl/blog/od-czego-zalezy-cena-skupu-kabla.

Co sprzedasz najkorzystniej w skupie kabli w Zamościu?

Najbardziej opłacalnym materiałem do sprzedaży jest miedź. Ze względu na swoje wyjątkowe właściwości i łatwość przetwarzania, jest ona najbardziej pożądana na runku metali. Należy mieć na uwadze, że skupy kabli w izolacji w Zamościu spieniężają później odzyskane materiały. Aby pokazać, jak bardzo opłaca się sprzedawać miedź, warto porównać ją z o wiele tańszym aluminium. Na złomie kabli miedzianych w Zamościu za wiązki samochodowe moglibyśmy otrzymać od 11 do 14 zł/kg netto, a za pojedynczy kabel miedziany od 3 do 7 zł/kg netto. Jednak w przypadku okablowania aluminiowego są to kwoty od 1 do 3 zł/kg netto. Wynika to z mniejszej podatności tego metalu na recykling. Jak sam z pewnością zauważyłeś - różnica jest znacząca! Jeśli chcesz być przekonany co do ceny swojego okablowania - skontaktuj się z WasteMaster!

Jak korzystać z usług WasteMaster?

Korzystanie z naszych usług jest wyjątkowo łatwe. Możesz zadzwonić do naszych konsultantów bądź też uzupełnić formularz zgłoszeniowy – i numer, i formularz znajduje się na naszej stronie w interesującej Cię ofercie np. skupów kabli aluminiowych w Zamościu. Udzielasz informacji, nasz pracownik wycenia Twoje przewody, konstruuje listę ofert i przesyła ją na Twojego e-maila. Pomaga także w finalizacji umowy ze skupem. Możesz również sam skorzystać z naszej aplikacji dostępnej na stronie – sam wówczas wybierasz interesujące Cię oferty, a Twój Opiekun Klienta pomaga jedynie pod koniec, przy ustaleniu warunków umowy. Całość naszych usług jest całkowicie darmowa! Z WasteMaster możesz naprawdę szybko znaleźć dobry złom kabli w Zamościu, oszczędzając przy tym czas i maksymalizując zyski!

Przykłady materiałów, które zostaną przyjęte w skupie kabli w Zamościu

Oczywistym jest, że skupy kabli w Zamościu wezmą od Ciebie okablowanie. Jednak jest to tak zróżnicowana grupa, że warto wymienić kilka przykładów tego, co weźmie od Ciebie skup kabli w Zamościu. Wiązki samochodowe, przewody z urządzeń RTV i AGD, druty budowlane, okablowanie komputerowe, energetyczne, czy sznury lampek na choinkę! To tylko ułamek, tego za co rzeczywiście zapłaci złom kabli w Zamościu. Jeśli chcesz wiedzieć, ile wynoszą ceny w skupach, jak wygląda recykling czy jakie rodzaje przewodów wyróżniamy - czytaj do końca!

Dokumenty i formalności dla różnych podmiotów

Przepisy w Polsce wymuszają zarówno na przedsiębiorcach, jak i osobach fizycznych, przestrzeganie formalności dotyczących utylizacji odpadów. Wyżej wspomniana grupa właścicieli firm i rolników, musi prowadzić ewidencjonowanie np. kabli w BDO. Osoby fizyczne sprzedające przewodu skupom kabli w izolacji w Zamościu są zwolnine z tego obowiązku. Muszą jedynie (jak wszyscy) wypełnić Kartę Ewidencji Odpadów i zachować ją na wypadek kontroli. Także prywatne osoby otrzymają od skupu kabli samochodowych w Zamościu i nie tylko, Formularz Przekazania Odpadu, który stanowi świadectwo przeprowadzenia transakcji. Całość powyższej dokumentacji ma zapobiegać nielegalnemu wywożeniu czy sprzedawaniu okablowania. Wszystkie powyższe druki operują systemem kodów pochodzących z Rozporządzenia Ministra Środowiska - warto się z nimi zapoznać i być na bieżąco!

Jak dzielimy kable w skupie w Zamościu?

Kable można dzielić na najróżniejsze kategorie, jednak podstawowy podział to ten na zastosowanie i zawartość. Dwa najczęściej wykorzystywane metale to miedź i aluminium. W związku z tym wyspecjalizowały się skupy kabli miedzianych w Zamościu i skupy kabli aluminiowych w Zamościu. Oprócz zawartości jest także zastosowanie. Wyróżniamy m.in. przewody telekomunikacyjne, energetyczne, światłowodowe, sieciowe, komputerowe czy tzw. specjalne. Z kolei w ramach tej kategorii wyspecjalizowały się m.in. skupy kabli samochodowych w Zamościu oraz skupy kabli elektrycznych w Zamościu. Są to dość umowne podziały, jednak pomagają porządkować infomacje na temat odpadu. Jeśli masz problemy z określeniem swoich kabli - skontaktuj się z nami!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Dobrze, że ktoś pokazał mi tę aplikację. Jeszcze nigdy tak szybko nie pozbyłam się swoich kabli telekomunikacyjnych i komputerowych! Nawet moja pracodawczyni była pod wrażeniem!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Znalazłam dzięki ich aplikacji, naprawdę korzystny skup kabli w mojej okolicy! Nie sądziłam, że znajdę cokolwiek, a tu taka niespodzianka!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Faktycznie przydatna rzecz! Polecam wszystkim przedsiębiorcom!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Miałam w firmie sporo kabli miedzianych, ale nie chciałam żeby się zmarnowały. Zadzwoniłam do WasteMaster, a oni już zajęli się wszystkim, w tym wyszukaniem dobrego skupu kabli miedzianych w Zamościu!

Ocena 5/5
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon