Warszawa - recykling ubrań i tekstyliów | WasteMaster

Recykling tekstyliów w Warszawie

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Nie wiesz, co zrobić ze starymi ubraniami, butami i ścinkami materiału? Oferujemy Ci aplikację, dzięki której znajdziesz skup odpadów tekstylnych w Warszawie. W rezultacie bardzo sprawnie rozwiążesz swój kłopot. Mamy dla Ciebie także najważniejsze informacje dotyczące odpadów tekstylnych właśnie, ponieważ wiele osób ma problem z określeniem tych materiałów!

Do grupy odpadów tekstylnych nie zalicza się tylko ubrań, mimo tego, że wiele osób tak właśnie sądzi. W tej kategorii znajdują się również różnego typu ściereczki przeznaczone do sprzątania, wycieraniu kurzu lub mycia podłóg. Ponadto są to również torby, firmany, zasłony, obuwie, materiały samochodów czy wykładziny i pokrycia podłogowe. Przez to, że wciąż powstają nowe przedmioty produkowane z wykorzystaniem materiałów tekstylnych, zakres tych odpadów ciągle się powiększa. Odpady tekstylne dzieli się na trzy grupy, a mianowicie: odpady czyste, odpady zabrudzone i odpady medyczne. Do pierwszej kategorii zalicza się ubrania, firany, zasłony, a także inne tekstylia domowe i poprodukcyjne. Z kolei w drugiej grupie umieszczono odpady, które potrzebują odkażenia chemicznego lub biologicznego, czyli wykładziny, dywany oraz tekstylne elementy pochodzące z samochodów. Istotną grupę stanowią odpady tekstylne pochodzące z działalności medycznej. Jest to spowodowane tym, że rzeczy te nie można poddać usłudze recyklingu ubrania. Ogólnie rzecz ujmując, są to tekstylia, ale pochodzenie tych odpadów przyczynia się do tego, że nie można ich oddawać w ramach usługi recyklingu odzieży w Warszawie. Jest jeszcze jedna kategoria, która nie zostanie zaliczona do odbioru jako odpady tekstylne, a mianowicie materiały zanieczyszczone chlorem.

Czy dodanie zapytania o usługę recyklingu ubrań w Warszawie w aplikacji WasteMaster jest płatne?

Nie pobieramy żadnych opłat za umieszczenie w naszej aplikacji zapytania na recykling odzieży w Warszawie. Również zaangażowanie w proces poszukiwania najlepszych ofert naszego Opiekuna klienta jest bezpłatne.

W jaki sposób aplikacja WasteMaster pomoże w wykonaniu usługi recyklingu ubrań w Warszawie?

Zagadnienia techniczne związane z procesem zamawiana usługi recyklingu odzieży w Warszawie należą do przydzielonego do Ciebie Opiekuna Klienta. Pracownik naszej firmy zajmie się takimi aspektami jak ustalenie terminu odbioru odpadów, a także określi wymagania logistyczne i techniczne. Dzięki temu uda się ograniczyć Twój czas i zaangażowanie do najmniejszego poziomu. W tym przypadku odbiór odpadów odbywa się zgodnie z warunkami, które zostały wcześniej ustalone. Co więcej, usługa w zależności od sytuacji i ilość odpadu przeznaczonego do odbioru może być wykonana za pomocą kontenera, busa lub samochodu ciężarowego.

Koszty związane z recyklingiem odpadów tekstylnych w Warszawie. Jak wygląda odpłatność za recykling tekstyliów w Warszawie?

Ciężko z góry założyć konkretną stawkę za recykling tekstyliów w Warszawie. Wynika to w dużej mierze z faktu, iż istnieje wiele zmiennych wpływających na koszt skupu odpadów tekstylnych w Warszawie. Wystarczy wymienić takie zmienne jak lokalizacja, z której odpad powinien zostać odebrany, ilość odpadu oraz zanieczyszczeń. Koszty związane z odbiorem tony takiego odpadu mogą zaczynać się już od 600 zł

Jakie czynności należy wykonać, aby zamówić usługę recyklingu odpadów tekstylnych w Warszawie za pośrednictwem aplikacji WasteMaster?

Nasza firma postawiła sobie bardzo ważny cel, a mianowicie dążenie do skonstruowania mechanizmów, które przełożą się na optymalne uproszczenie procedury zamawiania usługi odbioru różnego rodzaju odpadów, oczywiście w tym także odpadów tekstylnych. Proponujemy rozwiązanie, które umożliwi zamówienie usługi recyklingu ubrań w Warszawie z  zastosowaniem jednej z dwóch możliwych dróg. Recykling tekstyliów w Warszawie zamówisz przez nawiązanie kontaktu z pracownikiem naszej firmy, który podczas Waszej rozmowy określi wszystkie niezbędne kwestie. Pozyska do Ciebie istotne informacje, a więc: lokalizacje odpadu i jego ilość. Gdy już wszystko będzie dla niego jasne, przypisany do Ciebie konsultant przekaże Ci najkorzystniejsze oferty z Twojego regionu. W sytuacji Twojego zainteresowania, Opiekun Klienta zamówi usługę w Twoim imieniu. Możesz także wybrać drugą metodę, która polega na bezpośrednim wyszukaniu ofert przy pomocy strony internetowej mamodpad, czyli tej, na której teraz jesteśmy. W górnej części strony znajduje się formularz, który trzeba wypełnić. Otrzymane za jego pośrednictwem informacje przyczynią się do tego, że z łatwością wyszukasz interesujące propozycje. Wystarczy wcisnąć przycisk „Szukaj usługi”. Wówczas zostaną wybrane takie oferty, które spełnią uwzględnione przez Ciebie kryteria. Jest to świetny sposób na rozwiązanie kłopotu, a także zaoszczędzenie cennego czasu.

Ile czasu potrzeba na wykonanie usługi jaką jest recykling ubrań w Warszawie?

Czas, w którym recykling odpadów tekstylnych w Warszawie zostanie wykonany, zależy od wielu różnych elementów. W tym przypadku liczy się w szczególności lokalizacja oraz ilość odpadu. Nie bez znaczenia jest również dostępność zamawianego środka transportu. Trzeba również pamiętać o elementach, na które nie ma się wpływu, czyli sytuacjach losowych. Jednakże najczęściej transport wykonywany jest w ciągu 14 dni od dnia, w którym nastąpiło zamówienie usługi. Musisz mieć jednak na uwadze to, że wymienione wyżej sytuacje mogą doprowadzić do wydłużenia okresu oczekiwania na odbiór odpadów tekstylnych.

Jakie limity, jeśli chodzi o minima logistyczne, proponują firmy, które prowadzą działalność z zakresu recyklingu odzieży w Warszawie?

Firmy działające w tej branży proponują własne limity, które dotyczą odpadów. Zatem najlepszym rozwiązaniem będzie z pewnością publikacja odpowiedniego zapytania w naszej aplikacji WasteMaster. Dzięki temu przydzielony do Ciebie Opiekun Klienta zweryfikuje, czy możemy zaproponować dla Ciebie usługę polegającą na recyklingu tekstyliów w Warszawie na wskazaną przez Ciebie ilość odpadu. Chcielibyśmy jednak podkreślić, że większość przedsiębiorstw działających w tej branży stosuje minima logistyczne na poziomie 1 tony.

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Klienci pytają również o:

Jakie tekstylia można oddać do utylizacji?
19-09-2022
Jakie tekstylia można oddać do utylizacji?

Tekstylia – co zaliczamy do tego typu wyrobów? Jakie tekstylia można oddać do utylizacji? Tekstylia to wszelkie surowce, z których można wyprodukować tkaniny. Jak wiadomo te po ...

Więcej -->
Jak utylizować tekstylia?
19-09-2022
Jak utylizować tekstylia?

Recykling tekstyliów to temat, który zyskuje na czasie, ponieważ każdy z nas generuje odpady tekstylne. Warto sobie uświadomić, że sama uprawa bawełny kosztuje wiele tysięcy lit...

Więcej -->
Co zalicza się do tekstyliów?
18-09-2022
Co zalicza się do tekstyliów?

Każdy z nas posiada w domu tekstylia. Przykłady tego typu wyrobów możemy znaleźć niemal wszędzie, również we własnym domu czy mieszkaniu: zasłony, pościel, poduszki, ręczniki, d...

Więcej -->
Jak segregować tekstylia?
18-09-2022
Jak segregować tekstylia?

Każdy z nas ma w swoim domu tekstylia. Co zaliczamy do tego typu wyrobów? Jak je segregować? Już podpowiadamy! Do tekstyliów zaliczamy wszelkie materiały, z których jesteśmy w s...

Więcej -->
Co to znaczy wyroby tekstylne?
17-09-2022
Co to znaczy wyroby tekstylne?

Każdy z nas w swoim domu posiada różne tekstylia. Przykłady można byłoby mnożyć: ubrania, dywaniki, ręczniki, zasłony, pościel, akcesoria typu torebki, wstążki, gumki. Ale czym ...

Więcej -->
Co to jest odpad tekstylny?
17-09-2022
Co to jest odpad tekstylny?

Odpady tekstylne to wszelkie przedmioty wykonane z tkaniny lub dzianiny, które nie nadają się do użytkowania (a więc odpadem tekstylnym nie będzie odzież używana! chyba że już b...

Więcej -->

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Miałam do wyrzucenia dużo materiałów poliestrowych, jednak nie byłam pewna, czy skup, którym jestem zainteresowana, zajmie się nimi w zgodzie z ekologią. Zadzwoniłam do WasteMaster i dowiedziałam się, że mogę się nie martwić - ze skupem współpracują i mogą poświadczyć o jego legalności. Polecam gorąco!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Warto było się skusić na darmową usługę! Znaleźli dla mnie naprawdę korzystny skup odpadów tekstylnych w Warszawie - bez pobierania żadnych opłat! Zaoszczędzili mi wiele zachodu!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Polecam wszystkim! Bez płacenia otrzymałem bezcenną usługę, a mianowicie: zaoszczędziłem czas! Nie zmarnowałem go na żmudne szukanie najkorzystniejszego skupu odpadów tekstylnych w Warszawie. Oni zrobili to za mnie!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Wydawało mi się, że skoro usługi są darmowe, to i jakość będzie dość niska. Jednak myliłem się. Podczas rozmowy telefonicznej pracownik był bardzo dociekliwy, a sądząc po przesłanych ofertach, naprawdę zależało mu, żebym jak najwięcej oszczędził na recyklingu tekstyliów w Warszawie.

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Warto korzystać! Ich aplikacja jest bardzo przejrzysta i łatwa w użyciu, dzięki niej udało mi się wyszukać korzystny skup odpadów tekstylnych w Warszawie:)

Ocena 5/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Czy wszystkie tekstylia podlegają utylizacji?
20-09-2022
Czy wszystkie tekstylia podlegają utylizacji?

Branża odpadowa cały czas się rozwija, szukając nowych sposobów na utylizację oraz recykling. Jednym z bardziej problematycznych tematów są tekstylia. Czy wszystkie materiały po...

Więcej -->
Recykling odpadów ze szwalni – co zrobić ze ścinkami materiałów?
20-09-2022
Recykling odpadów ze szwalni – co zrobić ze ścinkami materiałów?

Prowadzisz szwalnię i przyszedł moment, że nie wiesz, co zrobić z tymi wszystkimi ścinkami materiałów? Czy możesz je po prostu wyrzucić do kontenera? Kto przyjmuje tego typu odp...

Więcej -->
Utylizacja i recykling tekstyliów a BDO – co warto wiedzieć?
19-09-2022
Utylizacja i recykling tekstyliów a BDO – co warto wiedzieć?

Odpady tekstylne to jedne z pierwszych rodzajów odpadu, jakie człowiek zaczął produkować. W dzisiejszych czasach udoskonaliliśmy sposoby na ich utylizację, a także wiemy, w jaki...

Więcej -->
Od czego zależy wartość odpadów tekstylnych?
13-09-2022
Od czego zależy wartość odpadów tekstylnych?

Ludzkość produkuje ogromne ilości odpadów tekstylnych. Tapicerki, ubrania, torebki, ręczniki, gumki do włosów, pościel, dywany, meble – to tylko jedne z wielu tekstyliów, które ...

Więcej -->
Recykling ubrań i tekstyliów – o czym warto wiedzieć?
05-02-2022
Recykling ubrań i tekstyliów – o czym warto wiedzieć?

Jakie dokumenty są wymagane przy odbiorze do skupu odpadów tekstylnych? Przy oddawaniu do skupu odpadów tekstylnych, zgodnie z ustawą o odpadach, niezbędne jest wystawie dokumen...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat