Utylizacja opon w Chotomowie

Abonament BDO Standard - 199 zł (netto) za miesiąc*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO i 10 wpisów do KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*płatność cykliczna przez okres 12 miesięcy.
Abonament BDO - Premium 399 zł (netto) za miesiąc*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO i 25 wpisów do KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*płatność cykliczna przez okres 12 miesięcy.
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.
\

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!
Ceny
Opona osobowa cena min. 3,5 zł netto
Opona osobowa cena max. 8 zł netto
Opona ciężarowa min. 18 zł netto
Opona ciężarowa max. 30 zł netto
Opona rolnicza Do wyceny zł netto
Warunki współpracy

Ile kosztuje recykling opon w w Chotomowie? Nie jest to tak proste do określenia jakby można przypuszczać. Wysokość ceny skupu odpadów gumowych w w Chotomowie zależy od wielu czynników. To, jak bardzo zużyte są opony, w jakim województwie się znajdujesz, czy jaka jest Twoja lokalizacja (to w kontekście odbioru ogumienia). Oczywistą zmienną jest także masa dostarczanych opon oraz ich typ. Rozróżniamy opony osobowe, ciężarowe oraz rolnicze. Na przykładzie cennika dostępnego na naszej witrynie można ustalić przedziały cenowe do każdej z powyższych kategorii. Za oponę osobową zapłacimy od 3,5 do 8 zł/szt. netto. Utylizacja opon rolniczych jest bardziej wymagająca, a ze względu na wielość różnych rodzajów, skupy indywidualnie wyceniają takie odpady. Z kolei za opony ciężarowe uiścimy opłatę w wysokości od 18 do 30 zł/szt. netto. Łatwo zaobserwować, że przedziały cenowe są dość rozległe, co ma związek ze zmiennymi wymienionymi wyżej. Jeżeli jesteś zainteresowany indywidualnym i precyzyjnym określeniem ceny w skupie ogumienia w w Chotomowie - zapraszamy do kontaktu!

Wszystkie usługi, których świadczeniem się zajmujemy, są absolutnie darmowe. Nie zapłacisz za Opiekuna Klienta, za konsultację, czy używanie naszej aplikacji. Nawet z BDO pomożemy Ci za darmo! Filozofia naszej firmy opiera się głównie na stopniowej optymalizacji zarządzania m.in. utylizacją i recyklingiem opon w Chotomowie, ale i całej Polsce. Jeśli klient ma jasną listę opcji, z których może skorzystać - szybciej podejmie decyzję, a następnie sprawniej zorganizuje interesującą go usługę. W ten sposób placówki skupu szybciej otrzymają i surowiec i wpłaty - a co za tym idzie, sprawniej przeprowadzą recykling. Materiały w krótszym czasie wrócą do obiegu. A Ty, jako nasz klient-użytkownik, zaoszczędzisz mnóstwo czasu, a nawet i pieniędzy!

Miejsce zużytych opon jest w prawidłowo do tego przystosowanym skupie. Jeżeli masz małe ilości ogumienia - możesz spróbować go przetransportować do PSZOK-u lub zostawić go w zakładzie wulkanizacyjnym. Jednak nie zawsze mamy pewność, że te placówki przyjmą nasze opony. Skupy z kolei są do tego zobligowane. W momencie, kiedy posiadasz spore ilości ogumienia możliwa jest organizacja odbioru zużytych opon w w Chotomowie. Najczęściej jest to usługa wykonywana w ramach działania skupu, rzadko kiedy zajmują się tym przedsiębiorstwa zewnętrzne. Podkreślamy jednak, że jako wytwórca tego rodzaju śmieci, jesteś prawnie zobowiązany do właściwej utylizacji i recyklingu odpadów gumowych w w Chotomowie.

Kwestie formalne grają istotną rolę, jeśli chodzi o utylizację opon w w Chotomowie. Jeżeli jakiś ich element pozostanie pominięty, możliwe, że zostaniesz obciążony karami finansowymi. Całość służy przede wszystkim kontroli i monitorowaniu utylizacji opon w w Chotomowie i innych odpadów. Jeśli jesteś właścicielem firmy lub rolnikiem (z gruntami powyżej 75 ha), to musisz pamiętać o cyklicznym uzupełnianiu BDO. Także w przypadku organizacji odbioru zużytych opon w w Chotomowie obowiązują Cię inne dokumenty. Musisz przekazać dokument KPO kierowcy, który odbiera Twoje pozostałości. Ponadto każdy musi wypełnić Kartę Ewidencji Odpadowej - która stanowi dowód w razie kontroli. Dodatkowo osoby prywatne powinny otrzymać Formularz Przekazania Odpadu. Są zwolnione z BDO i KPO.

Odbiór zużytych opon w w Chotomowie najprościej zorganizujesz z WasteMaster! W jaki sposób możesz to zrobić? Nasza firma oferuje pomoc w organizacji wywozu opon do skupu. Wyszukamy dla Ciebie najbliższy punkt utylizacji opon w w Chotomowie, a także określimy szacunkową cenę Twojego odpadu! Skontaktuj się z naszymi ekspertami za pomocą formularza zgłoszeniowego lub rozmowy telefonicznej (znajdują się w ofercie dostępnej na stronie) albo wykorzystaj aplikację WasteMaster. Po udzieleniu danych o Twoich pozostałościach nasi pracownicy określą szacunkową cenę utylizacji opon w w Chotomowie, a także przygotują indywidualną listę najkorzystniejszych ofert w okolicy! Jeśli chcesz na własną rękę skorzystać z naszej aplikacji, możesz to zrobić za pośrednictwem przeglądarki – nie musisz jej ściągać na telefon! Dodaj ogłoszenie, zdjęcie i informacje o swoim ogumieniu i czekaj na zgłoszenia. Opiekun Klienta, którego przypiszemy do Ciebie z góry, zajmie się przekierowywaniem do Ciebie najkorzystniejszych ofert od firm odbierających zużyte opony w w Chotomowie. W każdym wypadku ostateczna decyzja należy do Ciebie – my jedynie podsuwamy Ci korzystne opcje.

Każdy z wymienionych dokumentów wykorzystuje tzw. kody odpadów. Jest to system wprowadzony mocą Rozporządzenia Ministra Środowiska, który wprowadza katalog odpadów. Do każdego rodzaju pozostałości przypisane jest oznaczenie kodem, które określa jego kategorię, grupę i wyspecjalizowaną podgrupę. Dla starych opon kodem jest 16 01 03. Należy pamiętać o właściwym składowaniu tego rodzaju śmieci. Jeśli prowadzisz serwis samochodowy, to z pewnością zalegają u Ciebie setki opon. Musisz wydzielić określone miejsce, tak aby nie zagrażały Twoim pracownikiem i innym.

Czy recykling opon w w Chotomowie ma rację bytu? Jak najbardziej! Stare opony można wykorzystać na wiele sposobów. Wyróżniamy głównie recykling materiałowy i energetyczny. Pierwszy z nich zajmuje się przetwarzaniem ogumienia w nowe materiały. Są to na przykład gumowe uszczelki, pył lub granulat gumowy mający różne zastosowania, dywaniki, asfalt lub też podłoża do placów zabaw czy bariery akustyczne. Drugi rodzaj recyklingu polega na tym, że zużyte elementy przekształcamy w energię. Spory procent opon służy jako paliwo do specjalnie do tego przygotowanych pieców. Korzystają z nich przeważnie cementownie. Jak sam możesz zauważyć recykling opon w w Chotomowie jest bardzo efektywny. Skorzystaj z naszych bezpłatnych usług, a zobaczysz, że dzięki nam w równie efektywny sposób zrealizujesz wywózkę i utylizację swoich starych opon. Nie zwlekaj – zadzwoń już teraz!

Kierujesz warsztatem? A może wymieniłeś opony na zimowe lub letnie? Nie wiesz, co zrobić z zalegającymi oponami? WasteMaster spieszy z pomocą. Przeczytaj poniższy artykuł i dowiedz się, jak najszybciej zorganizować recykling opon w w Chotomowie. Prawo w Polsce (z tytułu Kodeksu Wykroczeń art. 162) zakazuje i surowo (do 5 tys. zł) karze za wyrzucanie np. opon do lasów czy rzek. Warto dodać, że taka opona może się rozkładać ponad 100 lat, a zawarte w niej polimery mogą mieć toksyczny wpływ na okoliczną faunę i florę. Powyższe zasady służą przede wszystkim temu, żeby ograniczyć zakładanie dzikich wysypisk i zadbać o środowisko. Dlatego jeśli cenisz sobie zgodną z prawem działalność oraz ekologię, czytaj dalej, a dowiesz się istotnych rzeczy na temat utylizacji opon w w Chotomowie.
Nie znalazłeś oferty jakiej potrzebujesz?
Jeśli posiadasz złom, z którym nie wiesz co masz zrobić, a czystość nie jest Ci obojętna - skontaktuj się z nami. W aplikacji WasteMaster znajdziesz skup złomu w Chotomowie, który spełni oba te oczekiwania. Sprawdź i przekonaj się, że warto!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Klienci pytają również o:

Gdzie utylizować opony rolnicze?
02-09-2022
Gdzie utylizować opony rolnicze?

Utylizacja opon rolniczych jest płatna. Aby jak najlepiej wyjść na tego typu transakcji, warto skorzystać z usług WasteMaster. Wypełnij formularz na stronie lub skontaktuj się z...

Więcej -->
Ile waży zużyta opona ciężarowa?
31-08-2022
Ile waży zużyta opona ciężarowa?

Zużyte opony ciężarowe są dużo cięższe niż osobowe. Waga opony ciężarowych waha się od 30 kg do nawet 80 kg. Tego typu informacja jest istotna, kiedy planujemy utylizację opon, ...

Więcej -->
Ile kosztuje utylizacja opon?
30-08-2022
Ile kosztuje utylizacja opon?

Jaka jest opłata za utylizację opon? To zależy od wagi, rodzaju i ilości posiadanych opon. Ceny skupów zależą od różnych czynników, dlatego najlepiej złożyć bezpłatne zapytanie ...

Więcej -->
Gdzie wyrzucić stare opony?
29-08-2022
Gdzie wyrzucić stare opony?

Często mamy problem ze starymi oponami. Utylizacja tego typu odpadu jest płatna, o czym mało ludzi pamięta. Dlatego często szukanym zapytaniem jest „gdzie oddać zużyte opony za ...

Więcej -->
Co zrobić ze starymi oponami?
25-08-2022
Co zrobić ze starymi oponami?

Zastanawiasz się, gdzie oddać stare opony? Tego typu odpad trzeba oddać do specjalnego punktu skupu i zutylizować. Aktualne ceny utylizacji opon znajdziesz tutaj. Jeśli masz fir...

Więcej -->

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Odbiór zużytych opon
04-09-2022
Odbiór zużytych opon

Pewnie każdy kierowca chociaż raz w życiu zastanawiał się, lub będzie zastanawiał się, co zrobić ze starymi oponami. Ich zużycie zależy od szeregu czynników w tym: stylu jazdy, ...

Więcej -->
Skup zużytych opon – gdzie legalnie oddać stare opony?
03-09-2022
Skup zużytych opon – gdzie legalnie oddać stare opony?

Stare i porzucone opony w lasach oraz przydrożnych rowach to niestety cały czas częsty widok w Polsce. A przecież stara opona, aby się samoistnie rozłożyć może potrzebować nawet...

Więcej -->
Utylizacja opon samochodowych
03-09-2022
Utylizacja opon samochodowych

Z roku na rok coraz więcej ludzi decyduje się na samochód. W dzisiejszych czasach jest to jeden z podstawowych środków transportu, bez którego wielu z nas nie wyobraża sobie cod...

Więcej -->
Gdzie oddać opony?
15-06-2022
Gdzie oddać opony?

Każdy przedsiębiorca, którego działalność wiąże się z produkcją lub wymianą ogumienia, zastanawia się gdzie oddać opony i odpady gumowe. Pytanie to wiąże się przede wszystkim ze...

Więcej -->
Jak przeprowadzić utylizację i recykling opon?
05-04-2022
Jak przeprowadzić utylizację i recykling opon?

Jakie dokumenty są wymagane przy odbiorze do utylizacji zużytych opon? Opony jako odpad podlegają pod przepisy związane z rejestrem BDO. W efekcie, do zlecenia utylizacji zużyty...

Więcej -->
Praktycznie o recyklingu opon
17-03-2022
Praktycznie o recyklingu opon

Jak przebiega proces recyklingu opon? Gdy opony zostają dostarczone do recyklera, muszą zgodnie z przepisami zostać w odpowiedni sposób zagospodarowane. Należy przy tym pamiętać...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master