Skup złomu - Skup złomu | WasteMaster

Skup złomu w Myśliborzu

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Najważniejsze informacje dotyczące skupu złomu w Myśliborzu

Na samym początku trzeba podkreślić, że każdego producenta odpadów w Polsce obowiązuje przepis dotyczący właściwej utylizacji odpadów. Czy to sortowanie, czy przekazanie śmieci do właściwych punktów utylizacyjnych. Tyczy się to również podmiotów wytwarzających odpady typu złom. Karą za zostawienie tego rodzaju śmieci w losowych miejscach jest grzywna do 5 tys. złotych. Ten środek prewencyjny ma za zadanie zapobiegać zakładaniu dzikich wysypisk. Zatem jeśli posiadasz stare części metalowe - koniecznie wywieź je do skupu złomu w Myśliborzu. W ten sposób Twój odpad ma szansę wrócić do obiegu! Możemy wymienić kilka typów skupów: przede wszystkim skupy złomu stalowego w Myśliborzu oraz skupy metali kolorowych. Te pierwsze przyjmują elementy stalowe i stopy stali - zawierające stosunkowo najwięcej żelaza i do 2% węgla. Metalami kolorowymi nazywamy miedź, aluminium, mosiądz i inne związki nieżelazne. Istotną kwestią jest to, że możesz wymienić swoje odpady w skupie złomu w Myśliborzu na gotówkę! Złom jest na tyle cennym odpadem, że wciąż opłaca się skupom je kupować! Chcesz wiedzieć wiedzieć więcej o #*kwotach w skupach|cennikach#*#? Czy może o recyklingu? Czytaj do końca, a dowiesz wszystkiego!

Cennik skupu złomu w Myśliborzu

Ceny skupu złomu w Myśliborzu to dość skomplikowana kwestia, zależna od licznych czynników. Głównie to, ile odpadów stalowych dostarczysz na złom, się liczy. Drugim istotnym kryterium jest rodzaj złomu. Wsadowy zawsze będzie sprzedawany po wyższych cenach niż niewsadowy, ponieważ ten pierwszy nadaje się od razu do przeróbki w piecu hutniczym. Według cenników skupu złomu w Myśliborzu, które stworzyliśmy na podstawie zapisanych transakcji – najbardziej opłacalnym materiałem stalowym jest stal wsadowa oznaczana 7N – czyli poprodukcyjna – osiąga 1400 zł/t netto. Najtańsze są wióry stalowe, cienkie blachy poamortyzacyjne oznaczane N10, za które możemy dostać 1100 zł/t netto. Jednak oprócz masy, rodzaju, stopnia zanieczyszczenia, także zewnętrzne czynniki wpływają na wysokość cen skupu złomu w Myśliborzu. Przekształcone metale są odsprzedawane hutom i innym podmiotom jako surówki, więc w zależności od tego, jak wygląda popyt na metale oraz jaka wygląda sytuacja na Londyńskiej Giełdzie Metali, taka będzie cena w skupie. Jeżeli realizujesz skupowanie złomu z dojazdem do klienta w Myśliborzu, pamiętaj o tym, że im dalej od placówki znajduje się Twoja lokalizacja, tym bardziej wzrośnie cena za usługi. Jeśli potrzebujesz precyzyjnej wyceny swoich odpadów – zadzwoń do nas – nasi specjaliści mają lata doświadczenia!

Skup złomu z odbiorem w Myśliborzu

W ten sam sposób znajdziesz skup złomu z dojazdem do klienta w Myśliborzu. Prześlij zgłoszenie, zadzwoń do nas lub użyj aplikacji. W razie wszelkich wątpliwości, nie wahaj się - dzwoń! Konsultacje, które świadczymy również są za darmo! Jednak w kwestii transportu do skupu złomu w Myśliborzu musisz pamiętać o paru istotnych sprawach. Przede wszystkim: skupy wprowadzają tzw. minimum logistyczne, najczęściej podaje się ok. 0,5 Mg (czyli pół tony). Jest to najmniejsza ilość, która jest opłacalna do transportu. Jeśli znajdujesz się "po drodze" pojazdu wywożącego odpady do skupu złomu stalowego w Myśliborzu - może te małe ilości Twoich odpadów zostaną wywiezione, jednak nie jest to opcja, na którą można zawsze liczyć. Wszystkie odpady muszą być właściwie zabezpieczone, w taki sposób żeby nie powodować zagrożenia dla ekipy transportowej. Najlepiej żeby złom został przez Ciebie posortowany - może to wpłynąć na obniżkę kosztów. Jeśli chodzi o dokumenty dotyczące transportu do skupu złomu stalowego w Myśliborzu - jeśli jesteś właścicielem przedsiębiorstwa lub rolnikiem posiadającym powyżej 75 ha ziemi - musisz wypełnić Kartę Przekazania Odpadu i oddać ją kierowcy, który odbiera Twoje śmieci. Osoby fizyczne muszą jedynie pokazać dowód osobisty. Jeśli masz jakiekolwiek pytania - zachęcamy do kontaktu!

Jakie wyróżniamy rodzaje złomu?

Najbardziej popularnym podziałem złomu ze względu na to, jak szybko możemy przekształcić dany materiał, jest ten na złom wsadowy i niewsadowy. Pierwszy z nich charakteryzuje się tym, że nie musi być dodatkowo przekształcany przed przekazaniem do huty lub stalowni. Jednak niewsadowy musi zostać przekształcony przez skup złomu w Myśliborzu, tak aby nadawał się do dalszej przeróbki. Przykładami złomu wsadowego są grube blachy, wióry stalowe, złom do cięcia i ogólnie złom stalowy o sporej objętości. Z kolei odpady niewsadowe, które możemy zostawić w skupie złomu stalowego w Myśliborzu to cienki blaszki poamortyzacyjne, konstrukcje, niewielkie wióry stalowe czy szyny kolejowe. Aby łatwiej odczytywać cenniki w skupach złomu w Myśliborzu warto znać najpopularniejsze oznaczenia poszczególnych surowców. Złom niewsadowy oznaczamy literką "N", wsadowy "W", a żeliwny "ZZ". Ponadto do każdej litery przypisany jest numer - tj. klasa złomu. Za przykład może posłużyć niewsadowa poprodukcyjna blacha o grubości 6 mm - "N-1N".

Dokumenty, które należy wypełnić

Warto pamiętać o kwestiach formalnych dotyczących wywozu odpadów do skupu złomu w Myśliborzu. Są one istotne, chociażby z tego względu, że za ich niedopełnienie mogą Ci grozić bolesne kary. Przedsiębiorcy oraz niektórzy rolnicy muszą regularnie rejestrować swoje odpady w Bazie Danych Odpadowych. Za brak prowadzenia rejestracji w tym systemie możesz otrzymać karę nawet do miliona złotych! Osoby fizyczne są zwolnione z tego obowiązku, jednak są zobligowane - jak wszyscy - do uzupełnienia Karty Ewidencji Odpadowej, która stanowi dowód legalności podczas inspekcji. Osoby fizyczne powinny również otrzymać Formularz Przyjęcia Odpadu. Największym producentem złomu są jednak duże zakłady przemysłowe, serwisy samochodowe czy *#*firmy|przedsiębiorstwa*#* budowlane. Jeśli nie jesteś pewien, jak się zabrać za wypełnianie BDO - zgłoś się do nas - ze wszystkim pomożemy Ci bezpłatnie!

W jaki sposób najszybciej znajdziesz skup złomu w Myśliborzu?

Najszybciej i najefektywniej znajdziesz skup złomu stalowego w Myśliborzu z pomocą WasteMaster! Wystarczy skontaktować się z nami, udzielić informacji o złomie, który posiadasz i Twoich preferencjach, a my zajmiemy się resztą! Zazwyczaj ustalenie określonej ceny sprzedaży odpadów metalurgicznych lub skupowania złomu z dojazdem do klienta w Myśliborzu pochłania sporo czasu. Nie tylko trzeba znać okoliczny rynek zajmujący się tymi odpadami, ale i potrzeba dużo determinacji, żeby znaleźć te najkorzystniejsze ceny. Aby oszczędzić Ci zachodu, proponujemy skorzystanie z WasteMaster – nasi eksperci nie tylko wycenią Twój złom, ale i stworzą listę takich placówek, z których opłaci Ci się skorzystać. Zachęcamy do kontaktu - za pomocą rozmowy telefonicznej, formularza zgłoszeniowego lub po prostu użyj naszej aplikacji. Podziel się danymi odpadu, wymogami dotyczącymi cen skupu złomu w Myśliborzu, a Twój Opiekun Klienta wprowadzi Twoje ogłoszenie do aplikacji, z której w krótkim czasie pozyska wykaz interesujących ofert. Jeśli chcesz na własną rękę skorzystać z naszej aplikacji – istnieje taka możliwość! Wówczas Opiekun Klienta, zastępując niedoskonały algorytm, przekieruje do Ciebie najlepsze oferty. We wszystkich przypadkach ostateczna decyzja należy do Ciebie! Pamiętaj, że znajdziemy dla Ciebie najkorzystniejsze skupy złomu z odbiorem w Myśliborzu kompletnie za darmo!

Jakie materiały możesz zostawić w skupie złomu stalowego w Myśliborzu?

Zasadniczo wyróżniamy trzy rodzaje złomu. Może on być stalowy, kolorowy oraz żeliwny. W zależności od posiadanego materiału, do takiego skupu złomu w Myśliborzu należy pojechać. Jeśli chodzi o skup złomu stalowego w Myśliborzu, weźmie on materiały poprodukcyjne lub po prostu zużyte, ale nadające się do przeróbki technicznej. Dlatego, zanim pojedziesz do konkretnej placówki, sprawdź, w jakim stanie są Twoje metale. Zazwyczaj są one dostarczane przez zakłady przemysłowe oraz warsztaty samochodowe, czy przedsiębiorstwa budowlane. Zatem skup złomu stalowego w Myśliborzu weźmie od Ciebie następujące materiały: wszelkie blachy i konstrukcje stalowe, stalowe dachówki, puszki, profile stalowe, elementy maszyn, czy instalacji elektrycznych lub kolejowych, trakcyjnych. Są to jedynie wybrane elementy, które możesz zostawić w skupie. Najlepiej znać skład posiadanego odpadu – to niezwykle upraszcza sprawę! Warto jednak wiedzieć, czego skup złomu w Myśliborzu nie odbierze. A będą to materiały niebezpieczne, wybuchowe oraz zanieczyszczone wszelakimi smarami, cementem, tworzywami sztucznymi, gumą etc.

Co otrzymamy w wyniku recyklingu złomu?

Recykling w początkowej postaci ma miejsce już w skupie złomu w Myśliborzu, gdzie w zależności od tego, czy jest wsadowy bądź niewsadowy, jest czyszczony, składowany i strzępiony. Segreguje się go, a później pozbawia elementów niestalowych. Kolejnym etapem jest przygotowanie do sprzedania oraz przekazania surówki do hut i stalowni. W wyniku działania tych zakładów możemy wyprodukować (ze stali i stali nierdzewnej) blachy do samochodów, rury, belki używane do budowy mostów, a nawet części do pralek. Oddając materiały do skupów złomu w Myśliborzu nie tylko postępujesz słusznie z punktu widzenia ekonomii, ale także przyczyniasz się do redukcji wydobycia metali, czy eksploatacji przyrody. Warto oddawać swój złom do placówek zajmujących się recyklingiem - jeśli chcesz znaleźć tę najbardziej opłacalną - zadzwoń do nas! Wyszukamy bez pobierania opłat najbardziej opłacalne placówki!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Klienci pytają również o:

Kiedy wzrosną ceny złomu?
13-09-2022
Kiedy wzrosną ceny złomu?

Zastanawiasz się, kiedy wzrosną ceny złomu, żeby jak najwięcej na nim zyskać? Otóż gdyby odpowiedź na to pytanie była taka prosta, każdy z nas mógłby się łatwo wzbogacić na tego...

Więcej -->
Jakie GTU na złom stalowy?
12-09-2022
Jakie GTU na złom stalowy?

Masz złom stalowy? Jakie GTU na niego obowiązuje? W przypadku rozliczania się z tego typu odpadu w polu GTU trzeba wpisać GTU 05, a więc „odpady inne niż niebezpieczne zawierają...

Więcej -->
Dlaczego złom drożeje?
11-09-2022
Dlaczego złom drożeje?

Zastanawiasz się, dlaczego złom drożeje? Ma na to wpływ wiele zmiennych, które trudno jest przewidzieć, jak chociażby aktualny popyt i podaż tego surowca, inflacja czy spadek gl...

Więcej -->
Czy ceny złomu wzrosną?
10-09-2022
Czy ceny złomu wzrosną?

Wiele osób zastanawia się, czy ceny złomu wzrosną lub ile kosztuje stal na złomie. Prawda jest taka, że bardzo trudno jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie, ponieważ wartość ...

Więcej -->
Czy złom stalowy jest odpadem?
09-09-2022
Czy złom stalowy jest odpadem?

Tak, złom stalowy jest odpadem i stanowi odpad również w rozumieniu Ustawy o odpadach. Oznacza to, że posiada on swój własny kod odpadu, który jest potrzebny do oznaczenia go pr...

Więcej -->
Kiedy sprzedawać złom stalowy?
08-09-2022
Kiedy sprzedawać złom stalowy?

Wiele przedsiębiorców zastanawia się, kiedy sprzedawać złom stalowy. Jaka pora w roku kalendarzowym jest do tego najodpowiedniejsza? Okazuje się, że odpowiedź na to pytanie nie ...

Więcej -->

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Bardzo wysoka jakość usług, jak na to, że jest ona świadczona zupełnie za darmo. Pozbyłam się już z nimi tony rur stalowych! Naprawdę zyskałam!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Nie *#*byłam pewna|wiedziałam*# co zrobić z moimi zużytymi przewodami, więc szybko skontaktowałam się z WasteMaster. Miły Pan Rafał wszystko mi wyjaśnił i wskazał najbliższy skup złomu w w Myśliborzu. Jestem naprawdę wdzięczna!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Usługi dostarczane przez WasteMaster są niezwykle przydatne. Nie marnuję już czasu na wyszukiwanie odpowiedzi na pytania typu: po ile jest złom gruby w w Myśliborzu. Jeden telefon i wiem wszystko!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Za darmo otrzymałam informację o tym, ile kosztuje złom w w Myśliborzu, dostałam wycenę i wskazówki, do których skupów opłaca się zwracać. Kompleksowa usługa!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Nie żałuję, że użyłam aplikacji WasteMaster. Jest bardzo intuicyjna i nie musiałam nic pobierać. Z jej pomocą dowiedziałam się jakie ceny panują w skupach złomu i znalazłam ten najkorzystniejszy!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Eksperci z WasteMaster zawsze znajdą dla mnie korzystną ofertę - polecam serdecznie! Dodatkowo udzielają danych o tym, po ile jest złom gruby w w Myśliborzu oraz wysyłają wykazy ofertowe na maila. Bardzo wygodne!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Bardzo profesjonalne usługi. Dzięki nim zutylizowałam już kilka ton skrzepów stalowych! Nie sądziłam, że to się uda tak małym kosztem!

Ocena 4/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Najbliższy skup złomu – jak go znaleźć?
13-09-2022
Najbliższy skup złomu – jak go znaleźć?

Złom może się okazać ciekawym sposobem na zastrzyk dodatkowej gotówki. Żeby intratnie sprzedać tego typu odpad, warto znać jego aktualne ceny oraz mieć siatkę kontaktów z osobam...

Więcej -->
Ile kosztuje kg złomu stalowego?
13-09-2022
Ile kosztuje kg złomu stalowego?

Obecnie wielu przedsiębiorców handlujących odpadami zastanawia się, ile kosztuje złom. Okazuje się, że odpowiedź często nie jest taka jednoznaczna, jak mogłoby się na początku w...

Więcej -->
Rodzaje i podział złomu
05-04-2022
Rodzaje i podział złomu

Jak dzielimy odpady złomu stalowego? Ze względu na powstawanie odpadu złom stalowy możemy podzielić na:– odpady produkcyjne- czyli odpady powstające w efekcie wytwarzania ...

Więcej -->
Od czego zależy cena złomu
28-03-2022
Od czego zależy cena złomu

Jak wygląda dokładnie cena złomu? Aby ustalić dokładną cenę złomu, należy przede wszystkim określić jaki rodzaj złomu posiadamy. Jeżeli nie jesteśmy pewni, jaką kategorie posiad...

Więcej -->
Cena felgi stalowej na złomie
04-01-2022
Cena felgi stalowej na złomie

Firmy zajmujące się recyklingiem, często przyjmują różnego rodzaju surowce. Z uwagi na to, warto dowiedzieć się, jaka jest cena felgi stalowej na złomie, aby móc pozbyć się tego...

Więcej -->
Ile wynosi podatek od sprzedaży złomu?
13-12-2021
Ile wynosi podatek od sprzedaży złomu?

Na wielu forach internetowych pojawia się pytanie, ile wynosi podatek od sprzedaży złomu? Posiadanie wiedzy z tego zakresu, pozwala uniknąć błędów w prawidłowym rozliczeniu się ...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon