Szczecin - Skup makulatury | WasteMaster

Skup makulatury w Szczecinie

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Ceny za makulaturę obowiązujące w Szczecinie

W prawie każdym gospodarstwie domowym, jak również w przedsiębiorstwach, produkuje się sporą ilość odpadów makulaturowych. Można odpłatnie przekazać je do jednostek zajmujących się ich skupem. Należy pamiętać, że działanie to stanowi transakcję sprzedaży. Dlatego też warto znać cenę skupu makulatury w Szczecinie. Cennik skupu makulatury w Szczecinie zależy od aktualnej sytuacji politycznej, społecznej i ekonomicznej. Aby dowiedzieć się jaki jest aktualnie, warto skorzystać z naszego formularza internetowego.
Ceny
Karton -0,32 zł netto
Karton - belowany -0,09 zł netto
Gazeta 0,18 zł netto
Mix 0,00 zł netto
Warunki współpracy

Sprzedaż makulatury w Szczecinie z firmą WasteMaster

Czy jeszcze nie wiesz, gdzie oddać makulaturę w Szczecinie? Makulatura w Szczecinie to niepotrzebne lub zniszczone wyroby papiernicze. W zależności od tego, jakie jest źródło powstania poszczególnych kategorii, może się ona nadawać do ponownego wykorzystania (innego niż pierwotne) lub jako jeden ze składników do produkcji papieru. Jest to bardzo popularny surowiec wtórny już od dawna. Papier jest wykorzystywany w każdym sektorze przemysłu oraz gospodarstwie domowym, dlatego cena skupu makulatury w Szczecinie zależy od sytuacji na rynku. Nie powinien zatem dziwić fakt, że skup makulatury w Szczecinie to wciąż potrzebny punkt w obrocie odpadami. Jeśli w Twoim domu lub magazynie zalegają stare książki czy zużyte kartony zajrzyj do aplikacji WasteMaster i znajdź skup makulatury w Szczecinie, który będzie wiedział co z nimi zrobić.

Odbiór makulatury w Szczecinie czyli podstawowe informacje na ten temat

Nasza firma dąży do tego, aby odbiór makulatury w Szczecinie był maksymalnie uproszczony. Możesz tego dokonać z uwzględnieniem, jednego z dwóch możliwych sposobów. Możesz nawiązać kontakt telefoniczny z przedstawicielem naszej firmy. Dzięki temu pozyska on najistotniejsze informacje i poprowadzi Cię krok po kroku przez kolejne etapy związane ze złożeniem zamówienia, począwszy od znalezienia skupu makulatury w Szczecinie po końcowy odbiór makulatury w Szczecinie. Po drugie możesz też założyć konto i umieścić ogłoszenie bezpośrednio w naszej aplikacji WasteMaster. Ciekawym rozwiązaniem jest też wypełnienie formularza znajdującego się na stronie internetowej mamodpad.wastemaster.pl. Niezależnie od tego, na co się zdecydujesz pracownik naszej firmy wykona dla Ciebie analizę rynku. Ponadto na tej podstawie wybierze najlepsze dla Ciebie oferty. Nie ponosisz żadnych kosztów w związku z publikacją ogłoszenia w naszym systemie. Co więcej, nie zapłacisz też za wsparcie Opiekuna Klienta. Pamiętaj też o tym, że złożenie zapytania i otrzymanie propozycji od konsultanta do niczego Cię nie zobowiązuje. Ty decydujesz o tym, czy skup makulatury w Szczecinie wykona dla Ciebie usługę. Zatem warto skorzystać z naszego narzędzia WasteMaster!

Co warto wiedzieć na temat realizacji usługi odbioru makulatury?

Gdy ogłoszenie znajdzie się w naszej aplikacji przydzielony do Ciebie Opiekun Klienta wykona analizę rynku i wybierze dla Ciebie najkorzystniejsze propozycje dotyczące skupu makulatury w Szczecinie. Później, gdy już zaakceptujesz jedną z ofert, konsultant ustali termin odbioru odpadu, a także inne wytyczne dotyczące zlecenia. Makulatura w Szczecinie zostanie odebrana w czasie, który zależny jest od lokalizacji. Zatem im dalej jest punkt skupu, tym później nastąpi odbiór odpadu. Nie bez znaczenia jest też ilość makulatury. Gdy przy usłudze, jaka jest odbiór makulatury w Szczecinie przyjmuje się spore ilości odpadu usługa odbywa się specjalnie przystosowanym do tego celu pojazdem. Z kolei przy mniejszych ilościach makulatury odbiór wykonywany jest przy okazji. Najczęściej jednak jest tak, że firmy potrzebują 14 dni, aby zrealizować prezentowane zlecenie. W niektórych przypadkach czas może być przedłużony do 30 dni. Makulatura w Szczecinie to rodzaj odpadu, który produkowany jest przez każdą osobę, a więc zarówno przez gospodarstwa domowe, jak i podmioty gospodarcze. Dlatego, jeśli chcesz pozbyć się problemu z tym odpadem złóż swoje zapytanie za pomocą aplikacji WasteMaster. Dzięki temu z łatwością znajdziesz skup makulatury w Szczecinie i zweryfikujesz cennik skupu makulatury.

Jaka makulatura jest odbierana przez specjalistyczne firmy w ramach prezentowanej usługi?

Makulatura w Szczecinie dzieli się na cztery podstawowe rodzaje, w których występują aż 54 odmiany. Podział ten jest niezwykle złożony. Dlatego, aby wszystko było dużo prostsze w naszej aplikacji WasteMaster odpady papiernicze dzieli się z uwzględnieniem mniej skomplikowanej klasyfikacji. W efekcie do makulatury zalicza się następujące elementy: • makulaturę jakościową, na przykład papier kredowy, offsetowy, a także gazetowy różnych gramatur, • gazety i czasopisma, karton i tektura falista, • tekturę litą i inne typy makulatur opakowaniowych, • ścinki drukarskie i poprodukcyjne, • makulaturę pochodzącą z sortowni odpadów, a także z selektywnej zbiórki, • inne niewymienione rodzaje makulatury, które należy uzgodnić telefonicznie.

Makulatura w Szczecinie - jakich rodzajów makulatury skup nie przyjmie?

Nie wszystkie odpady należące do tej grupy odbierane są przez skup makulatury w Szczecinie. Organizacje niechętnie przyjmują książki w twardej oprawie, ponieważ podlegają one oddzielnym zasadom sortowania. Dlatego traktowane są jako karton. Co więcej, w przypadku kartonów preferuje się odpad belowany. Punkty odbioru makulatury w Szczecinie przyjmują przede wszystkim gazety, karton i książki w miękkiej oprawie. Gdy masz jakiekolwiek wątpliwości, czy makulatura w Szczecinie, którą masz zostanie odebrana przez firmę, zapraszamy do kontaktu z pracownikiem naszej firmy. Z pewnością rozwieje on wszystkie Twoje wątpliwości w tym zakresie. Ponadto, makulatura musi też spełniać pewnie zasady. Nie może być zanieczyszczona, pobrudzona farbą czy nasączona olejem. Skup makulatury w Szczecinie nie przyjedzie również po karton belowany z innymi zanieczyszczeniami. Nie zainteresuje się też odpadem spleśniałym czy przemoczonym. Pamiętaj o tym, że gdy pragniesz zamówić odbiór makulatury w Szczecinie musi on być we właściwym stanie fizycznym, czyli nie może być przemoczony lub poddany działaniu wody.

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Klienci pytają również o:

Gdzie znajduje się najbliższy skup makulatury?
08-09-2022
Gdzie znajduje się najbliższy skup makulatury?

Szukasz najbliższego skupu makulatury, który odbierze odpady z Twojej firmy? Świetnie trafiłeś, ponieważ w naszej aplikacji WasteMaster z łatwością znajdziesz przedsiębiorstwo, ...

Więcej -->
Czy zeszyty to makulatura?
07-09-2022
Czy zeszyty to makulatura?

Czy zeszyty to makulatura. Oczywiście! Warto jednak pamiętać o tym, żeby zeszyty były odpowiednio oczyszczone tzn. nie posiadały twardych okładek (można je oderwać), zszywek czy...

Więcej -->
Ile kosztuje kilogram makulatury w skupie?
02-09-2022
Ile kosztuje kilogram makulatury w skupie?

Kilogram makulatury w skupie kosztuje średnio około 0,18 zł. Oczywiście ceny będą się różnić w zależności od tego, gdzie skupujemy makulaturę, jaki rodzaj makulatury posiadamy o...

Więcej -->
Jak odbywa się odbiór folii i makulatury?
01-09-2022
Jak odbywa się odbiór folii i makulatury?

Odbiór folii i makulatury odbywa się za pośrednictwem naszej firmy WasteMaster. Obsługujemy przedsiębiorstwa z wpisem do Bazy Danych Odpadowych. Skupy makulatury często przyjmuj...

Więcej -->

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

W naszej restauracji mamy sporo bioodpadów. Nie zawsze wiedzieliśmy co z nimi robić, a segregacja to dla nas priorytet. Dlatego cieszę się, że możemy wszystko wpisać w apce i dokładnie wskazuje nam miejsca, gdzie mamy odwieźć bio.

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Firma, z którą nawiązałem kontakt przez WM oferuje uczciwą i rzetelną klasyfikację przyjmowanego ode mnie złomu. Dotychczas nie miałem tyle szczęścia. Dlatego polecam każdemu kto szuka nowych firm.

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Dzięki WM współpracuję z firmą, która ma specjalne narzędzia do określenia składu chemicznego metali. Jest to dla mnie bardzo opłacalne.

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Transport odpadów to główna oś naszej działalności. Mamy 10 samochodów ciężarowych z kontenerami. Jako nieliczni w regionie posiadamy też samochody samozaładowcze. W WasteMaster wyszukujemy jeszcze więcej klientów od których odbieramy złom.

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Gabinet kosmetyczny prowad [...]

Ocena 5/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Skup makulatury: cena za kg
09-09-2022
Skup makulatury: cena za kg

Podmioty, które zajmują się gromadzeniem odpadów papierowych cały czas są szalenie popularne. Wraz ze wzrostem świadomości ekologicznej i światowymi tendencjami odchodzenia od p...

Więcej -->
Skup kartonu – jak odbywa się w praktyce?
08-09-2022
Skup kartonu – jak odbywa się w praktyce?

Z roku na rok ludzkość wytwarza coraz więcej odpadów. W ostatnich latach, po zdecydowanych działaniach w kierunku ograniczenia plastiku, makulatura zyskała na popularności. Papi...

Więcej -->
Czy gazety również nadają się na skup makulatury?
07-09-2022
Czy gazety również nadają się na skup makulatury?

Chociaż technologia cyfrowa poszła do przodu, dzięki czemu z pewnością udaje nam się zaoszczędzić na eksploatacji papieru (coraz więcej ludzi wybiera e-booki czy e-prasę), to i ...

Więcej -->
Gdzie oddać makulaturę?
20-06-2022
Gdzie oddać makulaturę?

Według danych statystycznych makulatura stanowi nawet 1/3 wytwarzanych na co dzień „śmieci”. Nie dziwi zatem fakt, że skup makulatury to bardzo potrzebny element gospodarki cyrk...

Więcej -->
Na czym polega usługa skupu makulatury?
12-02-2022
Na czym polega usługa skupu makulatury?

Jak przygotować makulaturę do sprzedaży? Ważne jest, aby makulatura została umieszczona w jednym magazynie lub pomieszczeniu. Ułatwi to znacznie dokonanie załadunku. W żadnym pr...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat