Radom - Utylizacja opon | WasteMaster

Utylizacja opon w Radomiu

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Stare ogumienie – cena utylizacji opon w Radomiu

Warto na bieżąco śledzić najnowsze ceny utylizacji opon w Radomiu, aby później uniknąć niemiłych zaskoczeń. Zamiast samodzielnie przeszukiwać dziesiątki stron www, warto wypełnić zaprojektowany przez nas formularz online. To narzędzie, które jest bardzo przystępne w obsłudze. Dzięki niemu z łatwością ustalisz cenę odbioru opon w Radomiu. Powinny się z nim zapoznać w szczególności osoby, które mają na zbyciu stare ogumienie i chcą się go szybko pozbyć. W ten sposób nie będą musiały się już dłużej martwić o cenę odbioru opon w Radomiu.
Ceny
Opona osobowa cena min. 3,5 zł netto
Opona osobowa cena max. 8 zł netto
Opona ciężarowa min. 18 zł netto
Opona ciężarowa max. 30 zł netto
Opona rolnicza Do wyceny zł netto
Warunki współpracy

Utylizacja opon Radom - ile należy zapłacić za dodanie ogłoszenia o wycenę usługi utylizacji opon w aplikacji WasteMaster?

Mamy dla Ciebie ofertę, w której za dodanie zapytania dotyczącego utylizacji opon w systemie WasteMaster nie pobiera się żadnych opłat. Ponadto, usługa związana z analizą rynku i wyborem najkorzystniejszych ofert przez przypisanego do Ciebie Opiekuna Klienta także jest nieodpłatna. Dzięki WasteMaster dowiesz się, gdzie utylizować opony w Radomiu!

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o usłudze odbioru opon w Radomiu w aplikacji WasteMaster Jak zamówić usługę utylizacji zużytych opon w Radomiu w aplikacji WasteMaster?

Aplikacja WasteMaster została opracowana w taki sposób, aby maksymalnie uprościć zamawianie usług, w tym utylizacji zużytych opon w Radomiu. Dzięki temu nie będziesz musiał się więcej martwić gdzie oddać opony w Radomiu. Istnieją dwie możliwości zamówienia usługi. Pierwszą jest kontakt telefoniczny. W tym wypadku nasz konsultant zada pytania dotyczące usługi, a następnie wyszuka najkorzystniejsze oferty zgodne z informacjami. Istnieje możliwość zrealizowania tego również przez stronę, na której aktualnie się znajdujemy (formularz w górnej części strony). Należy wybrać kategorie odpadu, wpisać miejscowość oraz ilość. Po naciśnięciu przycisku "Szukaj usług" system wyświetli oferty dotyczącej odbioru opon w Radomiu. Dzięki temu można porównać wiele ofert jednocześnie, oszczędzając swój czas. Zainstaluj aplikację i dowiedz się, gdzie oddać opony w Radomiu.

Posiadasz stare, zużyte ogumienie i nie wiesz, gdzie oddać opony? Mamy dla Ciebie nowoczesną aplikację, która pozwoli Ci skutecznie i szybko zamówić usługę odbioru zużytych opon. 

Zanim przejdziemy do dalszej części tematu powiemy, jakie odpady gumowe mogą być przekazane w ramach usługi. Do celu związanego z usługą odbioru zużytych opon wydziela się następujące kategorie materiałów: osobowe, ciężarowe, dostawcze, rolnicze i przemysłowe. Dokładne informacje na ten temat otrzymasz, gdy nawiążesz kontakt telefoniczny z naszym konsultantem. Ponadto, dowiesz się wtedy między innymi, czy odpad, którym dysponujesz, zalicza się do jednej z wyżej wymienionych kategorii. Zadzwoń do nas także wtedy, gdy masz inny specyficzny typ ogumienia., gdyż cena skupu gumy w Radomiu jest różna. Dzięki temu nareszcie rozwiążesz swój problem. Znajdź najlepszy skup opon w Radomiu!

Jaki jest czas wykonania usługi odbioru zużytych opon w Radomiu?

Termin wykonania usługi odbioru opon w Radomiu wcale nie jest prosty do określenia, gdyż wpływa na niego wiele różnych parametrów. Ważne jest w szczególności to czy lokalizacja jest przystępna. Jednakże w tym przypadku należy wyróżnić dwie sytuacje. W przypadku odbioru małych ilości odpadu usługa realizowana jest najczęściej w ciągu kilku dni. Natomiast duże ilości odpadu odbiera się w wolnych terminach i przy dostępności konkretnych środków transportu. Dlatego może okazać się, że w tej sytuacji czas realizacji wydłuży się do jednego miesiąca.

A co z recyklingiem odpadów gumowych w Radomiu?

Zamawiana usługa dotyczy odbioru opon w Radomiu, a więc firma, realizując usługę, zweryfikuje i wyselekcjonuje opony nadający się do recyklingu odpadów gumowych w Radomiu. Pozostała część odpadów zostanie przekazana do utylizacji opon w Radomiu.

Co warto wiedzieć na temat odpłatności za usługę utylizacji opon w Radomiu?

W przypadku skorzystania z naszej oferty płatność dokonywana jest po zrealizowaniu usługi odbioru zużytych opon w Radomiu. Proponujemy trzy możliwości, jeśli chodzi o rozliczenie. Przedstawiciel naszej organizacji szczegółowo przedstawi te sposoby, gdy będzie taka potrzeba. Nie musisz się martwić tym, że któraś z tych opcji zostanie Ci narzucona, ponieważ wybór sposobu rozliczenia leży w gestii naszych klientów. Pierwszy technika to rozliczanie za wagę odpadu. Jest też metoda która polega na rozliczaniu za kontener, solówkę lub zestaw, a także na podstawie liczby opon. Istotne, jest to, że cena różni się w zależności od tego czy odpad jest dostarczany do konkretnej lokalizacji, czy odbierany ze wskazanego miejsca. W tej sytuacji duże znaczenie ma odległość, którą musi pokonać specjalistyczna firma, aby odebrać odpady. Nie jest prosto wskazać jedną cenę, jeśli chodzi koszt usługi, ponieważ zależy on od różnych parametrów. Koszt utylizacji odpadów gumowych w Radomiu (samochody osobowe) kształtuje się na poziomie 3,50 złotych i więcej. Natomiast dla samochodów ciężarowych określany jest ona na poziomie 20 złotych. Warto zauważyć, że cena odbioru odpadów do recyklingu opon w Radomiu wykonywanego na dalekie dystanse może nawet wynieść 2200 złotych za solówkę, a także więcej niż 4000 złotych za zestaw. Zatem złożenie zapytania w naszej aplikacji WasteMaster to doskonale rozwiązanie, ponieważ dzięki temu przedstawiciel naszej firmy przeprowadzi dla Ciebie analizę rynku i wyszuka najatrakcyjniejsze dla Ciebie propozycje. W rezultacie oszczędzisz swój cenny czas i spożytkujesz go na swoje pasje.

Więc co zyskujesz dzięki WasteMaster?

Z aplikacją WasteMaster uzyskasz cenną wiedzę i dowiesz się, gdzie oddać opony w Radomiu. Dlatego już dzisiaj wypróbuj naszą wyjątkową aplikację!

Które z odpadów nie podlegają recyklingowi opon?

Odpady gumowe segreguje się podobnie, jak każdy inny rodzaj odpadów. Dlatego recyklingowi, ani utylizacji opon nie podlegają w szczególności elementy noszące znamiona zanieczyszczenia innymi odpadami. Co więcej, więcej firmy działające w tej branży nie przyjmą też opon zabrudzonych glebą lub pomalowanych farbą. Nie mogą to być również opony uszkodzone w wyniku wystrzału lub rozcięcia. Do recyklingu odpadów gumowych nie przyjmuje się również opon z felgami, dlatego przed przekazaniem do recyklingu opon, elementy te trzeba zdjąć. Istotne jest to, że w przypadku opon przemysłowych w procesie wyceny uwzględnia się budowę opony oraz możliwość dalszego przetworzenia. Dlatego zapraszamy do nawiązania telefonicznego kontaktu z naszym konsultantem, który udzieli niezbędnego wsparcia i pomoże znaleźć optymalne rozwiązanie dla konkretnego rodzaju odpadu gumowego.

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Klienci pytają również o:

Gdzie utylizować opony rolnicze?
02-09-2022
Gdzie utylizować opony rolnicze?

Utylizacja opon rolniczych jest płatna. Aby jak najlepiej wyjść na tego typu transakcji, warto skorzystać z usług WasteMaster. Wypełnij formularz na stronie lub skontaktuj się z...

Więcej -->
Ile waży zużyta opona ciężarowa?
31-08-2022
Ile waży zużyta opona ciężarowa?

Zużyte opony ciężarowe są dużo cięższe niż osobowe. Waga opony ciężarowych waha się od 30 kg do nawet 80 kg. Tego typu informacja jest istotna, kiedy planujemy utylizację opon, ...

Więcej -->
Ile kosztuje utylizacja opon?
30-08-2022
Ile kosztuje utylizacja opon?

Jaka jest opłata za utylizację opon? To zależy od wagi, rodzaju i ilości posiadanych opon. Ceny skupów zależą od różnych czynników, dlatego najlepiej złożyć bezpłatne zapytanie ...

Więcej -->
Gdzie wyrzucić stare opony?
29-08-2022
Gdzie wyrzucić stare opony?

Często mamy problem ze starymi oponami. Utylizacja tego typu odpadu jest płatna, o czym mało ludzi pamięta. Dlatego często szukanym zapytaniem jest „gdzie oddać zużyte opony za ...

Więcej -->
Co zrobić ze starymi oponami?
25-08-2022
Co zrobić ze starymi oponami?

Zastanawiasz się, gdzie oddać stare opony? Tego typu odpad trzeba oddać do specjalnego punktu skupu i zutylizować. Aktualne ceny utylizacji opon znajdziesz tutaj. Jeśli masz fir...

Więcej -->

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Recykling opon to ważna sprawa! Żeby mieć pewność, że skupy działają ekologicznie i legalnie, zawsze załatwiam cały proces przez WasteMaster. Jeszcze nigdy mnie nie zawiedli!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Korzystając z usług WasteMaster wiem, że w swoim researchu uwzględniają ceny skupu odpadów gumowych z różnych placówek. To rzetelna usługa, a z ich wycen jestem zawsze zadowolona!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Najbardziej efektywny sposób na przeanalizowanie cen skupu odpadów gumowych w w Radomiu to użycie aplikacji WasteMaster. Po obejrzeniu oferowanych ogłoszeń, wszystko się rozjaśnia. Naprawdę jest to pomocne narzędzie w kontekście gospodarowania odpadami!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Skorzystałam z WasteMaster, kiedy chciałam zorganizować utylizację opon w w Radomiu. Na początku byłam niekoniecznie przekonana do całej idei bezpłatnych wycen i list ofertowych, jednak wiem, że byłam w błędzie. Niezwykle szybko otrzymałam wszystkie dane na maila i byłam zaskoczona jak dokładnie podeszli do mojego zlecenia. Dzięki nim nawiązałam stałą współpracę ze skupem w mojej okolicy. Gorąco polecam spróbować!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Polecam realizację recyklingu opon z WasteMaster. Są solidni, nad każdym moim zleceniem pochylali się z uwagą, a koniec końców trafiałem na wartościowe oferty za ich pośrednictwem. Warto!

Ocena 5/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Odbiór zużytych opon
04-09-2022
Odbiór zużytych opon

Pewnie każdy kierowca chociaż raz w życiu zastanawiał się, lub będzie zastanawiał się, co zrobić ze starymi oponami. Ich zużycie zależy od szeregu czynników w tym: stylu jazdy, ...

Więcej -->
Skup zużytych opon – gdzie legalnie oddać stare opony?
03-09-2022
Skup zużytych opon – gdzie legalnie oddać stare opony?

Stare i porzucone opony w lasach oraz przydrożnych rowach to niestety cały czas częsty widok w Polsce. A przecież stara opona, aby się samoistnie rozłożyć może potrzebować nawet...

Więcej -->
Utylizacja opon samochodowych
03-09-2022
Utylizacja opon samochodowych

Z roku na rok coraz więcej ludzi decyduje się na samochód. W dzisiejszych czasach jest to jeden z podstawowych środków transportu, bez którego wielu z nas nie wyobraża sobie cod...

Więcej -->
Gdzie oddać opony?
15-06-2022
Gdzie oddać opony?

Każdy przedsiębiorca, którego działalność wiąże się z produkcją lub wymianą ogumienia, zastanawia się gdzie oddać opony i odpady gumowe. Pytanie to wiąże się przede wszystkim ze...

Więcej -->
Jak przeprowadzić utylizację i recykling opon?
05-04-2022
Jak przeprowadzić utylizację i recykling opon?

Jakie dokumenty są wymagane przy odbiorze do utylizacji zużytych opon? Opony jako odpad podlegają pod przepisy związane z rejestrem BDO. W efekcie, do zlecenia utylizacji zużyty...

Więcej -->
Praktycznie o recyklingu opon
17-03-2022
Praktycznie o recyklingu opon

Jak przebiega proces recyklingu opon? Gdy opony zostają dostarczone do recyklera, muszą zgodnie z przepisami zostać w odpowiedni sposób zagospodarowane. Należy przy tym pamiętać...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat