Radom - Skup metali kolorowych | WasteMaster

Skup metali kolorowych w Radomiu

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!
Ile wynosi dodanie odpadów złomu metali kolorowych w narzędziu WasteMaster?
Uwzględnienie odpadów złomu metali kolorowych w aplikacji WasteMaster nic nie kosztuje, ponieważ jest to usługa darmowa. Zatem decydując się na taką alternatywę, nie tylko *#*otrzymasz|uzyskasz*#* najlepsze oferty dotyczące konkretnego odpadu, ale także oszczędzisz cenny czas.
Co warto wiedzieć, na temat procesu zamawiania usługi odbioru złomu metali kolorowych w Radomiu w narzędziu WasteMaster?
Nasze rozwiązanie maksymalnie upraszcza całą procedurę związaną ze zlecaniem usługi odbioru odpadów ze względu na duży podział złomu kolorowego. Nasze doświadczenie na rynku wpływa na to, że umożliwiliśmy dwie drogi związane z zamawianiem usługi. Pierwsza polega na nawiązaniu kontaktu telefonicznego z konsultantem. Sposób ten jest polecany użytkownikom, którzy nie są przekonani, jaki dokładnie rodzaj odpadu posiadają lub do której kategorii go zakwalifikować. Opiekun Klienta z pewnością pomoże rozwiać wszelkie wątpliwości w tym względzie. Przede wszystkim udzieli wsparcia, jeśli chodzi o identyfikacje odpadu i uzupełni wszelkie niezbędne dane. Ponadto, umieści również zapytanie w imieniu klienta. Można również skorzystać z zalet aplikacji WasteMaster lub strony internetowej mamodpad, na której obecnie jesteśmy. W tym przypadku należy założyć konto, umieścić ogłoszenie przez wskazanie rodzaju odpadu, jego ilości i lokalizacji. Gdy ogłoszenie znajdzie się na naszej giełdzie odpadów, przedstawiciel naszej firmy wykona analizę rynku i przedstawi zainteresowanemu najkorzystniejsze rozwiązania.
Jak przebiega proces związany ze specjalistycznym odbiorem złomu metali kolorowych w Radomiu?
Po tym, jak zdecydujesz się na konkretną ofertę, jeśli chodzi o usługę skupu metali kolorowych w Radomiu prześlemy na Twój adres e-mail potwierdzenie złożenia zapytania. Co więcej, firma, która będzie wykonywała zlecenie, także otrzyma wszystkie niezbędne dane dotyczące zamówienia. Nie musisz się też obawiać dalszego procesu, ponieważ Opiekun Klienta poprowadzi Cię przez następne działania. Zadba o niezbędne formalności, czyli ustali termin odbioru odpadu i inne istotne aspekty takie, jak na przykład rodzaj pojazdu, który przyjedzie po odpady. Warto podkreślić, że do transportu złomu metali kolorowych wykorzystuje się specjalistyczne samochody dostawcze, czyli HDS, a więc pojazdy z samo załadunkiem lub kontenery. Podmioty, które pragną zlecić regularny odbiór dużych ilości odpadu, mogą liczyć na ustawienie kontenera z możliwością jego planowanej wymiany. Gdy nie jesteś przekonany, jaka metoda odbioru będzie właściwa w Twoim przypadku, zachęcamy do kontaktu z naszą firmą. Dzięki temu będziesz mieć wszystko pod kontrolą.
Czym kierować się przy wyborze kontrahenta na odbiór złomu metali kolorowych w Radomiu?
Przede wszystkim powinniśmy kierować się naszymi oczekiwaniami co do takiego kontrahenta. Warto przy tym nie kierować się wyłącznie cena, ale również takimi aspektami jak termin odbioru, opinie o firmie. Wybierając nasza aplikacje do porównania ofert, zyskujesz gwarancję bezpieczeństwa transakcji.
Czy uzyskanie ofert wpływa na konieczność akceptacji jednej z nich?
Po uzyskaniu najkorzystniejszych propozycji odbioru złomu metali kolorowych nie musisz akceptować jednej z propozycji. Od Ciebie zależy, jaką decyzję podejmiesz w tym względzie. Zatem warto skorzystać z tej alternatywy, gdyż nic nie tracisz, a wiele możesz otrzymać.
Jak przygotować odpady do skupu metali kolorowych w Radomiu?
Należy pamiętać, że skup metali kolorowych w Radomiu nie jest pojęciem dotyczącym wyłącznie jednego rodzaju odpadu. W związku z tym przede wszystkim należy dokonać szczegółowej segregacji odpadu. Warto również oczyścić odpad z wszelkich zanieczyszczeń, dzięki czemu możemy uzyskać wyższą kwotę za odpad. Warto, żeby odpad był magazynowany w jednym miejscu, tak aby maksymalnie uprościć jego załadunek.
Jak prezentują się ceny złomu metali kolorowych w Radomiu?
Rodzaj posiadanego odpadu wywiera duży wpływ na ceny skupu metali kolorowych w Radomiu. Najlepsza cena dotyczy miedzi. Dla przykładu cena za miedź millbera wynosi 32 zł za kg i więcej. Bardzo dobrą stawkę uzyskasz też za inny rodzaj miedzi, a mianowicie płaskowniki i trakcje. W tym przypadku kwoty zaczynają się od kwoty 32 zł za kg. Najmniej korzystną alternatywą są przewody miedziane, ponieważ cena wynosi 1 zł za kg. Wśród złomu metali kolorowych dużą popularnością cieszy się też brąz i mosiądz. W pierwszym przypadku możesz dostać 19 zł za kg, a w drugim 19,50 zł za kg i więcej. Warto także wspomnieć o cynku. Cena za ten odpad wynosi około 2 zł za kg. Natomiast za ołów w najgorszej sytuacji otrzymasz 0,50 zł za kg. W przypadku aluminium wyróżnia się dużą rozpiętość cenowa, ponieważ ceny w tym przypadku zawierają się w zakresie od 0,50 zł za kg do 7 zł za kg. Ceny regularnie się zmieniają, dlatego trzeba obserwować sytuację. Przedstawione przez nas ceny są ze stycznia 2022 roku.
Jak dzieli się odpady, które nadają się do skupu metali kolorowych w Radomiu?
Ze względu na właściwości wyróżnia się różne rodzaje złomu metali kolorowych. Elementy te dzieli się na złom metali nieżelaznych i stopów metali. Wymienia się także podkategorie złomu użytkowego. Do metali nieżelaznych zalicza się aluminium, cynk, miedź i ołów. Natomiast produkty wytworzone z brązu i mosiądzu kwalifikuje się do stopów metali. W podkategorii złomu użytkowego mieszczą się elementy z metalu, które można poddać recyklingowi. Dobrym przykładem są części użytkowe pojazdów.
Jakie są ceny złomu kolorowego w Radomiu?
W zależności od posiadanego odpadu ceny skupu metali kolorowych w Radomiu może zdecydowanie się różnic. Przykładowo ceny miedzi wahają się od 1 zł za kg kabli do 32 zł za kg miedzi millbera. Inaczej jest w przypadku złomu brązu, gdzie różnica w cenie pomiędzy brązem niemagnetycznym a magnetycznym wynosi czasami 1 zł/kg (20 zł za kg niemagnetycznej do 19 zł za kg magnetycznej). Ceny mosiądzu zaczynają się od 14 zł za kg wiór do nawet 19,50 zł za mosiądz żółty. Odpady złomu aluminium są podzielone na wiele kategorii, w związku z czym istnieje duży przedział cenowy. W tym przypadku możemy uzyskać od 0,50 zł za kg do nawet 7 zł za kg. Wskazane ceny obowiązują na styczeń 2022.
Jakie rodzaje odpadów złomu metali kolorowych kwalifikowane są do odebrania w ramach usługi w Radomiu?
Do odebrania w ramach usługi przeznaczone są wszystkie kategorie złomu metali kolorowych w Radomiu. Na liście tej znajdują się przede wszystkim puszki aluminiowe, niesortowane aluminium, aluminium energetyczne, czyli zarówno sektor, jak i linka, profile, miedź (millbera, pobiał, wiór, kawałkowa i inne), ołów (brudny, czysty i odważniki), niemagnetyczny i magnetyczny brąz, mosiądz (żółty, pobiał, wióry, chłodnice), cynk, stal kwasowa, a więc kwasówka, wióry i gary. W przypadku, gdy masz wątpliwości lub dysponujesz innym odpadem niż te, które zostały wymienione powyżej, zachęcamy do kontaktu z konsultantem. Razem z pewnością znajdziemy najkorzystniejszą opcję.

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Skupujemy i przerabiamy każde ilości puszek aluminiowych. Klienci, którzy znaleźli w nas aplikacji mogli od razu zobaczyć, że mamy atrakcyjne ceny i zajmujemy się transportem. Dlatego zgłasza się do nas coraz więcej klientów.

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

W aplikacji jest aż 20 kategorii odpadów, dlatego nie miałem trudności z odpowiednim dopasowaniem tego, co mam. Szybko pozbyłem się złomu i innych odpadów.

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Sprzątaliśmy ostatnio osiedle mieszkaniowe. Kilka bloków po termomodernizacji. Śmieci, jakie tam na nas czekały były przeróżne. Nie wiedzieliśmy, jak je pogrupować! I wtedy polecono nam WasteMaster. Szybko znaleźliśmy właściwe punkty obsługi.

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Gospodarujemy różne odpady i chciałem dać kilka ofert na zakup odpadu. Nie zawsze było to możliwe na branżowych portalach. Za to w aplikacji mam pełną dowolność. To korzystne dla moich interesów.

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Miałem do sprzedania dużo [...]

Ocena 5/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Jak postępuje się z odpadami niebezpiecznymi oraz, jak się je przechowuje?
06-06-2022
Jak postępuje się z odpadami niebezpiecznymi oraz, jak się je przechowuje?

Osoby generujące sporą ilość produktów toksycznych, skażonych lub zagrażających faunie i florze, powinny wiedzieć, jak postępuje z odpadami niebezpiecznymi oraz, jak się je prze...

Więcej -->
Ewidencja odpadów w praktyce (nowe przykłady, więcej informacji)
03-06-2022
Ewidencja odpadów w praktyce (nowe przykłady, więcej informacji)

Bardzo popularny obecnie temat, którym jest ewidencja odpadów w praktyce (nowe przykłady, więcej informacji) może przydać się osobom rozpoczynającym działalność gospodarczą, jak...

Więcej -->
Rodzaje odpadów na przykładach
02-06-2022
Rodzaje odpadów na przykładach

Osoby, które zastanawiają się w, jaki sposób klasyfikować różnego typu śmieci, powinny zapoznać się z poniższym tekstem. Przedstawione w nim rodzaje odpadów na przykładach, pozw...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat