Radom - Skup metali kolorowych | WasteMaster

Skup metali kolorowych w Radomiu

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Jak szybko i skutecznie poznać ceny złomu metali kolorowych w Radomiu?

Niewiele osób ma wiedzę na temat tego, jakie ceny skupu metali kolorowych w Radomiu, obowiązują obecnie w wyspecjalizowanych jednostkach, przyjmujących te odpady. Należy pamiętać, że cennik skupu metali kolorowych w Radomiu kształtuje się dynamicznie i jest on uzależniony od wielu różnych czynników. Do tej kategorii należy aktualna sytuacja geopolityczna, podaż i popyt na wybrany surowiec, a także ilość i jakość tego odpadu. Najszybszym sposobem na poznanie cen skup metali kolorowych jest skorzystanie z naszego formularza, zamieszczonego na stronie internetowej.
Ceny
Cu millbera 30,7 zł netto
Cu III niesort 27,4 zł netto
Cu wiór 26,7 zł netto
Mosiądz M 63 stare blachy 19,9 zł netto
Mosiadz chłodnice czyste bez Fe 17,5 zł netto
Brązy niemagnetyczne 22,6 zł netto
Brązy magnetyczne 21,6 zł netto
Cynk (blacha czysta) bez Fe 7,8 zł netto
Znal poamortyzacja 4,5 zł netto
Znal poprodukcja 9,6 zł netto
Ołów pokablowy czysty 6,9 zł netto
Ołów czysty 6,7 zł netto
Stal CrNiMo 18/10/2 8,5 zł netto
Stal CrNiMo 18/9 5,4 zł netto
Al. Cu chłodnice 13,9 zł netto
Profile białe nielakierowane max do 1 m 8,2 zł netto
Al. felgi rozbrojone bez Fe i Pb 8,9 zł netto
Al. Puszki 4,3 zł netto
Warunki współpracy

Ile wynosi dodanie odpadów złomu metali kolorowych w narzędziu WasteMaster?

Uwzględnienie odpadów złomu metali kolorowych w aplikacji WasteMaster nic nie kosztuje, ponieważ jest to usługa darmowa. Zatem decydując się na taką alternatywę, nie tylko uzyskasz najlepsze oferty dotyczące konkretnego odpadu, ale także oszczędzisz cenny czas.

Co warto wiedzieć, na temat procesu zamawiania usługi odbioru złomu metali kolorowych w Radomiu w narzędziu WasteMaster?

Nasze rozwiązanie maksymalnie upraszcza całą procedurę związaną ze zlecaniem usługi odbioru odpadów ze względu na duży podział złomu kolorowego. Nasze doświadczenie na rynku wpływa na to, że umożliwiliśmy dwie drogi związane z zamawianiem usługi. Pierwsza polega na nawiązaniu kontaktu telefonicznego z konsultantem. Sposób ten jest polecany użytkownikom, którzy nie są przekonani, jaki dokładnie rodzaj odpadu posiadają lub do której kategorii go zakwalifikować. Opiekun Klienta z pewnością pomoże rozwiać wszelkie wątpliwości w tym względzie. Przede wszystkim udzieli wsparcia, jeśli chodzi o identyfikacje odpadu i uzupełni wszelkie niezbędne dane. Ponadto, umieści również zapytanie w imieniu klienta. Można również skorzystać z zalet aplikacji WasteMaster lub strony internetowej mamodpad, na której obecnie jesteśmy. W tym przypadku należy założyć konto, umieścić ogłoszenie przez wskazanie rodzaju odpadu, jego ilości i lokalizacji. Gdy ogłoszenie znajdzie się na naszej giełdzie odpadów, przedstawiciel naszej firmy wykona analizę rynku i przedstawi zainteresowanemu najkorzystniejsze rozwiązania.

Jak przebiega proces związany ze specjalistycznym odbiorem złomu metali kolorowych w Radomiu?

Po tym, jak zdecydujesz się na konkretną ofertę, jeśli chodzi o usługę skupu metali kolorowych w Radomiu prześlemy na Twój adres e-mail potwierdzenie złożenia zapytania. Co więcej, firma, która będzie wykonywała zlecenie, także otrzyma wszystkie niezbędne dane dotyczące zamówienia. Nie musisz się też obawiać dalszego procesu, ponieważ Opiekun Klienta poprowadzi Cię przez następne działania. Zadba o niezbędne formalności, czyli ustali termin odbioru odpadu i inne istotne aspekty takie, jak na przykład rodzaj pojazdu, który przyjedzie po odpady. Warto podkreślić, że do transportu złomu metali kolorowych wykorzystuje się specjalistyczne samochody dostawcze, czyli HDS, a więc pojazdy z samo załadunkiem lub kontenery. Podmioty, które pragną zlecić regularny odbiór dużych ilości odpadu, mogą liczyć na ustawienie kontenera z możliwością jego planowanej wymiany. Gdy nie jesteś przekonany, jaka metoda odbioru będzie właściwa w Twoim przypadku, zachęcamy do kontaktu z naszą firmą. Dzięki temu będziesz mieć wszystko pod kontrolą.

Czym kierować się przy wyborze kontrahenta na odbiór złomu metali kolorowych w Radomiu?

Przede wszystkim powinniśmy kierować się naszymi oczekiwaniami co do takiego kontrahenta. Warto przy tym nie kierować się wyłącznie cena, ale również takimi aspektami jak termin odbioru, opinie o firmie. Wybierając nasza aplikacje do porównania ofert, zyskujesz gwarancję bezpieczeństwa transakcji.

Czy uzyskanie ofert wpływa na konieczność akceptacji jednej z nich?

Po uzyskaniu najkorzystniejszych propozycji odbioru złomu metali kolorowych nie musisz akceptować jednej z propozycji. Od Ciebie zależy, jaką decyzję podejmiesz w tym względzie. Zatem warto skorzystać z tej alternatywy, gdyż nic nie tracisz, a wiele możesz otrzymać.

Jak przygotować odpady do skupu metali kolorowych w Radomiu?

Należy pamiętać, że skup metali kolorowych w Radomiu nie jest pojęciem dotyczącym wyłącznie jednego rodzaju odpadu. W związku z tym przede wszystkim należy dokonać szczegółowej segregacji odpadu. Warto również oczyścić odpad z wszelkich zanieczyszczeń, dzięki czemu możemy uzyskać wyższą kwotę za odpad. Warto, żeby odpad był magazynowany w jednym miejscu, tak aby maksymalnie uprościć jego załadunek.

Jak prezentują się ceny złomu metali kolorowych w Radomiu?

Rodzaj posiadanego odpadu wywiera duży wpływ na ceny skupu metali kolorowych w Radomiu. Najlepsza cena dotyczy miedzi. Dla przykładu cena za miedź millbera wynosi 32 zł za kg i więcej. Bardzo dobrą stawkę uzyskasz też za inny rodzaj miedzi, a mianowicie płaskowniki i trakcje. W tym przypadku kwoty zaczynają się od kwoty 32 zł za kg. Najmniej korzystną alternatywą są przewody miedziane, ponieważ cena wynosi 1 zł za kg. Wśród złomu metali kolorowych dużą popularnością cieszy się też brąz i mosiądz. W pierwszym przypadku możesz dostać 19 zł za kg, a w drugim 19,50 zł za kg i więcej. Warto także wspomnieć o cynku. Cena za ten odpad wynosi około 2 zł za kg. Natomiast za ołów w najgorszej sytuacji otrzymasz 0,50 zł za kg. W przypadku aluminium wyróżnia się dużą rozpiętość cenowa, ponieważ ceny w tym przypadku zawierają się w zakresie od 0,50 zł za kg do 7 zł za kg. Ceny regularnie się zmieniają, dlatego trzeba obserwować sytuację. Przedstawione przez nas ceny są ze stycznia 2022 roku.

Jak dzieli się odpady, które nadają się do skupu metali kolorowych w Radomiu?

Ze względu na właściwości wyróżnia się różne rodzaje złomu metali kolorowych. Elementy te dzieli się na złom metali nieżelaznych i stopów metali. Wymienia się także podkategorie złomu użytkowego. Do metali nieżelaznych zalicza się aluminium, cynk, miedź i ołów. Natomiast produkty wytworzone z brązu i mosiądzu kwalifikuje się do stopów metali. W podkategorii złomu użytkowego mieszczą się elementy z metalu, które można poddać recyklingowi. Dobrym przykładem są części użytkowe pojazdów.

Jakie są ceny złomu kolorowego w Radomiu?

W zależności od posiadanego odpadu ceny skupu metali kolorowych w Radomiu może zdecydowanie się różnic. Przykładowo ceny miedzi wahają się od 1 zł za kg kabli do 32 zł za kg miedzi millbera. Inaczej jest w przypadku złomu brązu, gdzie różnica w cenie pomiędzy brązem niemagnetycznym a magnetycznym wynosi czasami 1 zł/kg (20 zł za kg niemagnetycznej do 19 zł za kg magnetycznej). Ceny mosiądzu zaczynają się od 14 zł za kg wiór do nawet 19,50 zł za mosiądz żółty. Odpady złomu aluminium są podzielone na wiele kategorii, w związku z czym istnieje duży przedział cenowy. W tym przypadku możemy uzyskać od 0,50 zł za kg do nawet 7 zł za kg. Wskazane ceny obowiązują na styczeń 2022.

Jakie rodzaje odpadów złomu metali kolorowych kwalifikowane są do odebrania w ramach usługi w Radomiu?

Do odebrania w ramach usługi przeznaczone są wszystkie kategorie złomu metali kolorowych w Radomiu. Na liście tej znajdują się przede wszystkim puszki aluminiowe, niesortowane aluminium, aluminium energetyczne, czyli zarówno sektor, jak i linka, profile, miedź (millbera, pobiał, wiór, kawałkowa i inne), ołów (brudny, czysty i odważniki), niemagnetyczny i magnetyczny brąz, mosiądz (żółty, pobiał, wióry, chłodnice), cynk, stal kwasowa, a więc kwasówka, wióry i gary. W przypadku, gdy masz wątpliwości lub dysponujesz innym odpadem niż te, które zostały wymienione powyżej, zachęcamy do kontaktu z konsultantem. Razem z pewnością znajdziemy najkorzystniejszą opcję.

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Klienci pytają również o:

Gdzie znaleźć firmy świadczące skup metali kolorowych z odbiorem?
13-09-2022
Gdzie znaleźć firmy świadczące skup metali kolorowych z odbiorem?

Firmy świadczące skup metali kolorowych z odbiorem znajdziesz na giełdzie WasteMaster! Wystarczy dodać tam swój odpad, dokładnie go opisać i działać. Wtedy zainteresowani recykl...

Więcej -->
Gdzie znajdę najbliższy skup metali kolorowych?
01-09-2022
Gdzie znajdę najbliższy skup metali kolorowych?

Interesuje Cię skup metali kolorowych, jednak nie wiesz, gdzie jest ich najbliższy punkt? Odpowiedź znajdziesz w WasteMaster! Na naszej giełdzie odpadów szybko znajdziesz przeds...

Więcej -->
Czy jest możliwy skup metali kolorowych online?
31-08-2022
Czy jest możliwy skup metali kolorowych online?

Interesuje Cię skup metali kolorowych online i zastanawiasz się, czy to w ogóle możliwe? Oczywiście! W dzisiejszych czasach już większość usług jest scyfryzowanych, w tym równie...

Więcej -->

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Nie orientowałam się za bardzo w cenach skupu metali kolorowych w Radomiu, dlatego zdecydowałam się na rozpoczęcie tej współpracy. Za darmo otrzymałam oszacowaną cenę miedzianych wiórów oraz na maila wysłano mi wykaz skupów, z których opłaca się skorzystać. Polecam naprawdę!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Dobrze, że istnieją takie usługi, dzięki temu nie muszę poświęcać czasu na szukanie skupu złomu metali kolorowych w Radomiu. WasteMaster zrobi to za mnie i to za darmo!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Cieszę się, że miałam szansę skorzystać z tych usług, są naprawdę pomocne i dzięki nim oszczędziłam dużo czasu, który normalnie zmarnowałabym na szukanie skupu złomu kolorowego w Radomiu.

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Nie sądziłam, że w tak niewielkim czasie uda mi się zrealizować przewóz czystego ołowiu do skupu metali kolorowych w Radomiu! Serio jestem zadowolona!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Super usługa, warto korzystać podczas organizacji wywozu kolorowego złomu.

Ocena 5/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Skup złomu mosiądzu w praktyce – przydatne informacje
06-05-2022
Skup złomu mosiądzu w praktyce – przydatne informacje

Osoby dysponujące dużą ilością odpadów w postaci metali kolorowych i nieżelaznych powinny zainteresować się tematem skupu złomu mosiądzu w praktyce – przydatne informacje. Z pon...

Więcej -->
Przydatne informacje dotyczące skupu złomu stali stopowych
27-04-2022
Przydatne informacje dotyczące skupu złomu stali stopowych

Osoby gromadzące różnego typu odpady mogą wykorzystać przydatne informacje dotyczące skupu złomu stali stopowych. Dzięki nim można dowiedzieć się, jak prawidłowo określać złom s...

Więcej -->
Klasyfikacja złomu kolorowego
02-03-2022
Klasyfikacja złomu kolorowego

Jak dzielimy odpady nadające się do skupu metali kolorowych? Odpady złomu metali kolorowych możemy podzielić ze względu na właściwości. Możemy wymienić następujące podział, na z...

Więcej -->
Cena tytanu na złomie
02-02-2022
Cena tytanu na złomie

Obowiązująca w Polsce cena tytanu na złomie utrzymuje się na stałym poziomie od kilku lat, co umożliwia korzystne cenowo przekazanie tego odpadu do punktów skupu. Stosunkowo wys...

Więcej -->
Cena niklu na złomie
02-12-2021
Cena niklu na złomie

Wiele osób zastanawia się, jaka jest cena niklu na złomie. Odpowiedź na to pytanie znajduje się w poniższym artykule. Zawarte w nim informacje mogą być przydatne zarówno dla kli...

Więcej -->
Cena cyny na złomie
19-11-2021
Cena cyny na złomie

W trakcie porządków na strychu lub w piwnicy znalazłeś sporo starych, cynowych przedmiotów? Garnków, naczyń, sztućców i dekoracji? Za bardzo nie wiesz co z tym zrobić? Przedmiot...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat