Skup przepracowanego oleju - Skup przepracowanego oleju | WasteMaster

Skup przepracowanego oleju w Nowej Iwicznej

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Odbiór oleju przepracowanego w Nowej Iwicznej - jak zamówić usługę w WasteMaster?

Odbiór zużytego oleju w Nowej Iwicznej możesz zamówić dwojako. Albo za pomocą rozmowy telefonicznej albo poprzez naszą aplikację. Jeśli preferujesz porozmawiać z naszym konsultantem, znajdź interesującą Cię ofertę na naszej stronie, a po kliknięciu w nią wyświetli się numer. Zadzwoń, udziel najważniejszych informacji o odpadzie, podziel się swoimi preferencjami - i to tyle! Na podstawie uzyskanych danych Opiekun Klienta dokona wyceny olejów oraz zamieści w Twoim imieniu ogłoszenie w aplikacji. Po krótkim czasie wyśle Ci listę z ofertami, a Ty samodzielnie podejmiesz decyzję. Jeśli wolisz sam użyć aplikacji (https://app.wastemaster.pl/), wejdź w nią, zamieść ogłoszenie i czekaj aż Twój Opiekun Klienta przekieruje do Ciebie najlepsze propozycje od firm odbierających zużyty olej w Nowej Iwicznej. Jeśli okaże się, że nasze oferty Ci nie odpowiadają - powiedz to nam! Nie musisz decydować się na nic wbrew sobie, czasem wyszukanie odpowiedniego skupu oleju przepracowanego w Nowej Iwicznej to bardziej czasochłonny proces. W obu przypadkach, Twój Opiekun Klienta zajmie się finalizacją Twojego zlecenia oraz określeniem terminu. Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń do nas!

Co możemy Ci zaoferować?

Oferujemy kompleksową pomoc w organizacji odbioru oleju przepracowanego w Nowej Iwicznej. Naszym celem jest jak największe uproszczenie handlowania odpadami oraz zoptymalizowanie tego procesu. Z tego powodu nasze usługi nie są objęte opłatami. Oszacujemy cenę Twoich olejów, tworzymy dla Ciebie dedykowaną listę skupów przepracowanego oleju w Nowej Iwicznej oraz służymy pomocą na każdym etapie naszej wspólnej pracy. Nasi eksperci mają bardzo duże doświadczenie i wiedzę na temat rynku odpadowego. Uwzględniają w swoich szacunkach najróżniejsze czynniki, w tym Twoją lokalizację czy aktualną sytuację na rynku. Za każdym razem będzie nad Tobą czuwał Opiekun Klienta, do którego możesz się zwrócić z każdym zapytaniem czy wątpliwością. Służą pomocą nawet w zawiłej dokumentacji BDO, KPO czy KEO. Odbiór zużytego oleju w Nowej Iwicznej możesz w całości nam powierzyć!

Kody na oleje przepracowane

Jak już wcześniej zostało zaznaczone – we wszelkiej dokumentacji, w KPO, KEO i BDO, musisz wprowadzać numeryczne oznaczenia olejów przepracowanych. Rozporządzenie Ministerstwa Środowiska, w zgodzie z europejskimi standardami, wprowadziło klasyfikację wszystkich odpadów, właśnie za pomocą kodów. Pomagają one w identyfikowaniu i opisywaniu pozostałości. Poniżej zamieściliśmy kody (wszystkie należą do grupy z nr 13), które mogą Cię interesować w kontekście organizacji odbioru zużytego oleju w Nowej Iwicznej: • 13 01* Odpadowe oleje hydrauliczne, • 13 02* Odpadowe oleje silnikowe, przekładniowe i smarowe, • 13 03* Odpadowe oleje i ciecze stosowane jako elektroizolatory i nośniki ciepła, • 13 04* Oleje zęzowe, • 13 05* Odpady z odwadniania olejów w separatorach, • 13 07* Odpady paliw ciekłych, • 13 08* Odpady olejowe nieujęte w innych podgrupach.

Co od Ciebie wywieziemy?

WasteMaster zajmuje się organizacją odbioru oleju przepracowanego w Nowej Iwicznej, ale nie jest to tylko olej silnikowy. Wywozimy także te smarowe, przekładniowe, maszynowe, hydrauliczne oraz transformatorowe. Jeśli posiadasz inny rodzaj lub nie jesteś przekonany, jakim olejem dysponujesz - zadzwoń do nas - spróbujemy Ci pomóc! Pamiętajmy o tym, że skupy olejów przepracowanych w Nowej Iwicznej muszą dostać dobrze zabezpieczony, szczelny ładunek. Oprócz tego, nieważne jakim rodzajem dysponujesz, musisz wypełnić parę dokumentów, w zależności od tego, czy jesteś przedsiębiorcą czy osobą prywatną, także BDO. Istotną informacją dla skupów jest także stopień zanieczyszczenie Twoich odpadów, ponieważ wpłynie on na ostateczną cenę wywozu i utylizacji.

Odbiór oleju przepracowanego w Nowej Iwicznej

W Twoim zakładzie zalegają beczki przepracowanego oleju i nie jesteś pewien, co z nim zrobić? Koniecznie musisz go oddać do skupu przepracowanego oleju w Nowej Iwicznej. Prawo zabrania wylewania takich substancji w losowe miejsca. Są one toksyczne dla zdrowia człowieka, ale przede wszystkim szkodzą środowisku naturalnemu. Pamiętaj, że oleje nie rozpuszczają się w wodzie – wylane np. do rzeki, na pewno spowodują spustoszenie. Dodatkowo takie działania są ścigane z ramienia Kodeksu Karnego. Grożą za to grzywny do 5 tys. zł lub nawet więzienie do lat 5. Dlatego z pewnością korzystniejszym rozwiązaniem jest oddanie olejów do skupu przepracowanego oleju w Nowej Iwicznej. Jak wyszukać najlepszą placówkę? W jaki sposób zorganizować odbiór oleju przepracowanego w Nowej Iwicznej? Czytaj do końca – a dowiesz się wszystkiego!

Kwestie formalne a wywóz przepracowanego oleju

Podstawą, którą musi spełnić każdy właściciel przedsiębiorstwa oraz rolnik posiadający powyżej 75 ha jest prowadzenie regularnych ewidencji pozostałości w Bazie Danych Odpadowych. Powstała ona po to, aby nie dopuszczać do sytuacji, że władze nie wiedzą, ile kto produkuje śmieci i jak się ich pozbywa. Każdy z kolei, jest zobligowany do wypełnienia Karty Ewidencji Odpadowej, która stanowi dowód na legalną utylizację śmieci w razie kontroli policyjnej. Aby móc swobodnie przekazać oleje firmie odbierającej przepracowany olej w Nowej Iwicznej koniecznie trzeba uzupełnić Kartę Przekazania Odpadu. Zawarte w niej informacje pozwalają kierowcy firmy przewozowej na legalny transport do skupu. Każdy z tych formularzy wykorzystuje system oznaczeń kodami. Brzmi nieco skomplikowanie? W razie wszelkich pytań - nie wahaj się i zadzwoń do nas!

Cena za litr oleju przepracowanego w Nowej Iwicznej

Ciężko określić dokładnie cenę za litr oleju przepracowanego w Nowej Iwicznej, ponieważ zależy ona od bardzo wielu czynników. Twoja lokalizacja, ilość olejów, ich rodzaj, stopień zanieczyszczenia, ale i bieżąca stawka w rafinerii dla skupu tego typu odpadu w ilościach hurtowych. Dlatego koszt odbioru może się rozpinać cenowo od 4 zł/kg (za oleje zanieczyszczone, do których dolicza się filtrację) lub może być całkowicie bezpłatny w przypadku niewielkich ilości. Warto podkreślić, że 1 litr oleju to 0,8 kg. Także musi zostać przekazany w sposób: w szczelnych beczkach lub mauzerach. Aby wiedzieć więcej o cenach skupu oleju, zadzwoń do WasteMaster lub wejdź na naszą stronę - https://mamodpad.wastemaster.pl/cennik/skup-oleju-przepracowanego. Jeżeli jesteś osobą prywatną, firmy nie odbiorą od Ciebie np. oleju silnikowego. Ale nie przejmuj się! Jeśli jesteś zainteresowany utylizacją oleju silnikowego w Nowej Iwicznej możesz się zwrócić do lokalnych punktów typu PSZOK, stacji paliw czy warsztatów samochodowych. Jednak jeśli dysponujesz już większymi ilościami – zwróć się do nas, na pewno pomożemy Ci w wyborze najkorzystniejszego rozwiązania! Zachęcamy do korzystania z naszych usług – bez żadnych kosztów zaoszczędzisz mnóstwo czasu!

Koszty usług WasteMaster a nasze cele

Na samym początku podkreślimy raz jeszcze: nasze usługi są całkowicie darmowe! Bezpłatnie pomożemy Ci w koordynowaniu gospodarki odpadowej w Twoim przedsiębiorstwie. Zarówno konsultacja z Opiekunem Klienta, wycena olejów, korzystanie z aplikacji czy pomoc w sprawie BDO, nie będzie Cię kosztować ani grosza. Naszym celem jest, abyś w jak najkrótszym czasie wywiózł swoje odpady do skupu przepracowanego oleju w Nowej Iwicznej. Intencją, w której działamy jest zwiększenie funkcjonalności zarządzania pozostałościami. Ten rynek w Polsce jest dość rozwinięty, ale wymaga ulepszeń. Na sam początek jest to przyśpieszenie wymiany transakcji między skupami a klientami. Pamiętaj, że oprócz tego, że nasze usługi są darmowe, służą głównie zaoszczędzeniu Twojego czasu.

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Klienci pytają również o:

Kto odbiera zużyty olej?
21-07-2022
Kto odbiera zużyty olej?

W Twoim warsztacie masz kilka beczek oleju silnikowego? Jeśli chcesz sprawnie i ekologicznie pozbyć się tego problemu, udaj się do skupu olejów przepracowanych. Miejsca tego typ...

Więcej -->
Kto odbiera przepracowany olej?
20-07-2022
Kto odbiera przepracowany olej?

Zużyty olej silnikowy lub hydrauliczny, w większych ilościach należy oddać do skupu. Małe ilości można zanieść w szczelnym opakowaniu do PSZOK-u, na stację benzynową lub do wars...

Więcej -->
Jak utylizować zużyty olej silnikowy?
19-07-2022
Jak utylizować zużyty olej silnikowy?

Nie wiesz gdzie oddać zużyty olej silnikowy? Czy można go wylać? Wyrzucić? Nic z tych rzeczy! Najlepszym miejscem do utylizacji oleju silnikowego będzie placówka skupu. Małe ilo...

Więcej -->
Gdzie można oddać zużyty olej silnikowy?
17-07-2022
Gdzie można oddać zużyty olej silnikowy?

W Twoim warsztacie zalega dużo zużytego oleju silnikowego i zastanawiasz się jak sobie z nim poradzić? Jak się go wyrzucić? A może gdzie wylewać olej tego typu? Już spieszymy z ...

Więcej -->
Co należy zrobić ze zużytym olejem silnikowym?
17-07-2022
Co należy zrobić ze zużytym olejem silnikowym?

Zużyty olej silnikowy stanowi problem zwłaszcza w warsztatach samochodowych, które produkują duże ilości tej substancji. Czy można po prostu gdzieś go wylać? Wyrzucić? Nie, gdyż...

Więcej -->
Jak pozbyć się oleju silnikowego?
17-07-2022
Jak pozbyć się oleju silnikowego?

Zastanawiasz się gdzie oddać olej silnikowy? Jeśli posiadasz ilości na własny użytek – możesz udać się do PSZOK-u, na stację benzynową, czy do wybranego warsztatu. Pod żadnym po...

Więcej -->
Co zrobić z przepracowanym olejem?
16-07-2022
Co zrobić z przepracowanym olejem?

Czy można wylać stary olej? Wyrzucić go? Nie można go wylać. Jeśli posiadamy małe ilości tego złotego płynu można, odpowiednio go zabezpieczając, włożyć go do odpadów zmieszanyc...

Więcej -->
Czy olej silnikowy podlega pod GTU?
15-07-2022
Czy olej silnikowy podlega pod GTU?

Sprzedaż oleju przepracowanego a GTU – czy w tym wypadku należy dokonać oznaczenia kodem grup towarów i usług? Tak, jeśli dochodzi do sprzedaży towaru – nawet gdy jest to zużyty...

Więcej -->
Ile waży 200 l beczka z olejem?
14-07-2022
Ile waży 200 l beczka z olejem?

Aby odpowiedzieć na to pytanie warto podać, ile waży litr oleju silnikowego. Otóż ze względu na swoje właściwości – olej jest gęstszy od wody – litr tego płynu waży około 0,8 kg...

Więcej -->
Czy PSZOK przyjmuje zużyty olej silnikowy?
13-07-2022
Czy PSZOK przyjmuje zużyty olej silnikowy?

Jeśli posiadamy niewielką ilość oleju, Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych powinien go przyjąć. Zdarzają się jednak przypadki, gdzie dana placówka nie jest przystosowa...

Więcej -->
Czy stacje benzynowe mają obowiązek przyjęcia zużytego oleju?
12-07-2022
Czy stacje benzynowe mają obowiązek przyjęcia zużytego oleju?

Zastanawiasz się gdzie oddać zużyty olej? Jest kilka miejsc, które mogą go od Ciebie przyjąć. Punkty PSZOK, niektóre punkty wymiany oleju, warsztaty oraz stacje benzynowe. Jedna...

Więcej -->
Gdzie sprzedać zużyty olej silnikowy?
11-07-2022
Gdzie sprzedać zużyty olej silnikowy?

Sprzedaż tego typu odpadów odbywa się w skupach zużytego oleju. Cena będzie zależeć od rodzaju i stopnia zanieczyszczenia cieczy. Jeżeli jesteś przedsiębiorcą, to za pomocą apli...

Więcej -->
Ile waży 1 litr oleju przepracowanego?
10-07-2022
Ile waży 1 litr oleju przepracowanego?

Litr przepracowanego oleju, ze względu na swoje właściwości, waży około 0,8 kg. Jest to cenna informacja, jeśli jesteśmy zainteresowani skupem przepracowanego oleju oraz jego ko...

Więcej -->
Jaka stawka VAT na olej przepracowany?
10-07-2022
Jaka stawka VAT na olej przepracowany?

Sprzedaż oleju przepracowanego a GTU – oznaczać czy nie oznaczać? W związku z tym, że kod grup towarów i usług jest przypisywany produktom, które sprzedajemy, trzeba oznaczyć zu...

Więcej -->
Ile kosztuje litr zużytego oleju silnikowego?
09-07-2022
Ile kosztuje litr zużytego oleju silnikowego?

W zależności od stopnia zanieczyszczenia i ilości, taką cenę otrzymamy. Głównie to od skupu oleju przepracowanego zależy cena za litr. Według cennika WasteMaster za kilogram prz...

Więcej -->
Kto skupuje olej przepracowany?
08-07-2022
Kto skupuje olej przepracowany?

Kiedy dysponujemy dużą ilością zużytego oleju, najlepiej oddać go do skupu olejów przepracowanych. Jeśli posiadamy go niewiele, można udać się do PSZOK-u, na stację benzynową lu...

Więcej -->
Jak oddać zużyty olej?
07-07-2022
Jak oddać zużyty olej?

Co zrobić ze zużytym olejem silnikowym? Gdzie oddać zużyty olej hydrauliczny? Takich substancji nie można wylewać ani wyrzucać, dlatego istotnym jest, żeby oddać je odpowiednim ...

Więcej -->
Gdzie wyrzucić zużyty olej silnikowy?
06-07-2022
Gdzie wyrzucić zużyty olej silnikowy?

Chcesz wyrzucić przepracowany olej? W Polsce jest to nielegalny proceder, zagrażający środowisku naturalnemu. A może wolałbyś zapytać gdzie oddać zużyty olej? Już spieszę z odpo...

Więcej -->
Kto odbiera zużyty olej silnikowy?
05-07-2022
Kto odbiera zużyty olej silnikowy?

Gdzie oddać stary olej? Czy jest organizowany odbiór zużytego oleju? Jak się go pozbyć? Przepracowane płyny tego typu najlepiej oddać do skupu. Inne miejsca takie jak PSZOK, sta...

Więcej -->

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Zawsze miałam trudność w wyszukaniu odpowiedniego skupu przepracowanego oleju w Nowej Iwicznej, ale odkąd korzystam z WasteMaster, jest mi dużo łatwiej. Bez płacenia otrzymuję wartościowe oferty i wiem, który skup oferuje najkorzystniejsze ceny. A ich aplikacja rzeczywiście się przydaje!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Chciałem zorganizować odbiór zużytego oleju w Nowej Iwicznej, bo nie miałem jak wywieźć tylu litrów zanieczyszczonych cieczy. WasteMaster znalazło mi dobre oferty w zaledwie kilka godzin. Mogłem swobodnie wybrać interesujące mnie ogłoszenie - i to kompletnie bezpłatnie!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Dzięki WasteMaster szybko udało mi się zorganizować wywóz zanieczyszczonych olejów do skupu przepracowanego oleju w Nowej Iwicznej. Jestem bardzo zadowolona!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Z pomocą WasteMaster, szybko i wygodnie zorganizowałem odbiór zużytego oleju w Nowej Iwicznej - jestem przekonany, że skorzystam z ich usług ponownie!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Rozmowa z moim Opiekunem Klienta, dała mi całościowy obraz cen za litr oleju przepracowanego w Nowej Iwicznej. Jestem bardzo wdzięczny, bo dzięki niej, znalazłem naprawdę dobry i tani skup.

Ocena 5/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Co zrobić ze zużytym olejem silnikowym?
31-08-2022
Co zrobić ze zużytym olejem silnikowym?

Z pewnością chociaż raz w życiu każdy z nas, lub naszych najbliższych, zada sobie pytanie: „co zrobić ze zużytym olejem?”. Gdzie go oddać? Czy zajmują się tym specjalne podmioty...

Więcej -->
Gdzie utylizować olej silnikowy?
23-08-2022
Gdzie utylizować olej silnikowy?

Zastanawialiście się kiedyś, gdzie jest utylizowany olej przepracowany? To nie jest żadna tajemnica, a pomimo tego wiele osób nadal nie wie, gdzie oddać stary olej silnikowy. Je...

Więcej -->
Sprzedaż oleju przepracowanego a VAT. Aktualizacja 2022
23-08-2022
Sprzedaż oleju przepracowanego a VAT. Aktualizacja 2022

Z pewnością wiele nie tylko osób fizycznych, lecz także firm, zastanawia się, gdzie oddać zużyty olej silnikowy. Warto przy tym pamiętać, że sprzedaż przepracowanego oleju przez...

Więcej -->
Olej silnikowy a PSZOK-i – czy można oddać?
16-08-2022
Olej silnikowy a PSZOK-i – czy można oddać?

Wielu właścicieli gospodarstw domowych, którzy wytwarzają stosunkowo niewielką liczbę oleju silnikowego, często mają zagwozdkę, co zrobić ze starym, wymienionym olejem samochodo...

Więcej -->
Gdzie oddać stary olej?
23-07-2022
Gdzie oddać stary olej?

Wiele osób zadaje sobie pytanie, gdzie oddać zużyty olej samochodowy. Z pewnością nie zdają oni sobie sprawy z tego, jak łatwo można pozbyć się tego typu odpadu. Wystarczą tylko...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon