Skup przepracowanego oleju - Skup przepracowanego oleju | WasteMaster

Skup przepracowanego oleju w Mysiadle

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Koszt usług WasteMaster

Ile zapłacisz za nasze usługi? Absolutnie nic! Innowacyjność naszych działań polega również na tym, że nie pobieramy opłat za pomoc, której Ci udzielamy. Podsumowując: wycena Twojego przepracowanego oleju, wyszukanie dla Ciebie skupów przepracowanego oleju w Mysiadle, pomoc w obsłudze aplikacji, rozmowy telefoniczne czy wsparcie Opiekuna Klienta – to wszystko jest całkiem za darmo. Wynika to z naszych wewnętrznych celów – chcemy w jak najbardziej optymalny sposób uprościć klientom obrót odpadami. Jest to bardzo rozwinięta gałąź handlu w Polsce, dlatego wymaga ona usprawnień. Dzięki nam nie zmarnujesz czasu na wyszukiwanie skupów zużytych olejów, a także otrzymasz pewność, że wybrałeś najlepiej, jak się dało.

Organizacją odbioru jakich olejów przepracowanych się zajmujemy?

Nasze przedsiębiorstwo zajmuje się organizacją odbioru najróżniejszego oleju przepracowanego w Mysiadle. Z Twojej lokalizacji przetransportujemy oleje silnikowe, smarowe, przekładniowe, maszynowe, hydrauliczne czy transformatorowe. Jeśli dysponujesz jakimś innym ładunkiem - zadzwoń do naszych konsultantów i dobierz dla siebie personalną usługę. Pamiętaj, że do skupu przepracowanych olejów w Mysiadle przyjęte zostaną tylko dobrze zabezpieczone beczki lub mauzery. Ponadto musisz dopełnić kilku formalności. Dla nas najważniejsza jest Twoja satysfakcja oraz jak najszybsze sfinalizowanie usługi. Nie zapomnij również żeby przy rozpoznaniu rodzaju oleju, określić jego stopień zanieczyszczenia, ponieważ ma to wpływ na cenę w skupie.

Co musisz wypełnić przed wywozem olejów do skupu?

Jednym z najważniejszych elementów, którym musi sprostać każdy przedsiębiorca lub rolnik posiadający powyżej 75 ha ziemi, jest ewidencjonowanie odpadów w Bazie Danych Odpadowych. Służy ona kontrolowaniu wytwarzania śmieci, a także tego, jak są one utylizowane. Wszyscy z kolei (również osoby fizyczne) są zobowiązani do wypełnienia Karty Ewidencji Odpadów, stanowiącej prawną podstawę w razie skontrolowania przez policję. Kolejną istotną rzeczą jest Karta Przekazania Odpadu, która zawiera najważniejsze dane o Twojej pozostałości i dzięki niej kierowca firmy transportowej może legalnie odebrać olej przepracowany w Mysiadle. We wszystkich z tych dokumentów, konieczna jest znajomość kodów, które wprowadzisz np. do KPO.

Jakie są ceny za litr oleju przepracowanego w Mysiadle?

Trudno jest określić z pełną odpowiedzialnością cenę za litr oleju przepracowanego w Mysiadle. Zależy ona od zbyt wielu czynników. Zarówno miejsce przekazania oleju, jego rodzaj, ilość, stopień zanieczyszczenia ma spore znaczenie. W tej jednej liczbie zostaje także wzięty pod uwagę wpływ cen rafinerii dla skupów, w przypadku ilości hurtowych. Zatem za litr oleju w skupie możesz uiścić kwotę 4 zł, jeśli jest on zanieczyszczony, ale może to być równie dobrze tylko 1 zł. Ceny są podawane za kilogram. Warto mieć w pamięci, że 1 l to ok. 0,8 kg. Ważną sprawą jest również zabezpieczenie beczek czy mauzerów. Nie mogą one przeciekać! Jeśli szukasz bardziej szczegółowych danych na temat przepracowanych olejów, zajrzyj na naszą stronę - https://mamodpad.wastemaster.pl/cennik/skup-oleju-przepracowanego. W momencie, kiedy jesteś osobą fizyczną, a nie przedsiębiorcą, jest niemal pewne, że firmy nie odbiorą od Ciebie oleju, a jak już to tylko wtedy, kiedy Twoja lokalizacja będzie "na trasie". Dlatego, jeśli chcesz doprowadzić do utylizacji oleju silnikowego w Mysiadle, proponujemy udanie się do punktu typu PSZOK, stacji benzynowej lub warsztatu samochodowego. Jeżeli nie jesteś pewien, co zrobić ze swoim olejem silnikowym - zadzwoń! Chętnie Ci pomożemy. Zapraszamy do pracy z WasteMaster!

Jak najlepiej zorganizować odbiór oleju przepracowanego w Mysiadle?

Posiadasz dużo olejów silnikowych? A może zużytych olejów transformatorowych? Nie jesteś pewien co z nimi począć? Przeczytaj poniższy wpis do końca, a dowiesz się najważniejszych informacji! Przede wszystkim musisz wiedzieć, że prawo zobowiązuje Cię do przekazania takich odpadów do skupów przepracowanego oleju w Mysiadle. Zabronione jest wylewanie płynów tego rodzaju do śmieci czy rzeki. Są to substancje wysoce szkodliwe, które zwyczajnie mogą zagrażać środowisku czy zdrowiu ludzi. Warto podkreślić, że są to postępki ścigane z ramienia Kodeksu Karnego. Za zanieczyszczenie środowiska w ten sposób grozi kara do 5 tys. złotych, ale i nawet do 5 lat pozbawienia wolności. Zatem jedynym legalnym i etycznym rozwiązaniem jest wywiezienie płynów do skupu przepracowanego oleju w Mysiadle. Nie jest to tak łatwe, jak mogłoby się wydawać. Oprócz znalezienia odpowiedniej placówki musisz dopełnić szeregu formalności, ale i najczęściej użyć usługi odbioru oleju przepracowanego w Mysiadle. Doczytaj do ostatniego akapitu - te informacje z pewnością Ci się przydadzą!

Co WasteMaster może Ci zaoferować?

WasteMaster zajmuje się całościową organizacją m.in. odbioru oleju przepracowanego w Mysiadle. Nie pobieramy opłat za wycenę Twojego odpadu, której dokonają nasi eksperci. Nie zapłacisz także za listę ofert najbliższych skupów ani wsparcie Opiekuna Klienta. W oparciu o Twoje wymagania i zalecenia, wyszukamy dla Ciebie najtańsze skupy przepracowanego oleju w Mysiadle. Zajmą się tym specjaliści, którzy potrafią się poruszać po rynku odpadowym oraz znają realia tej specyficznej sfery - to nasza gwarancja właściwej wyceny Twoich olejów. Zajmiemy się również pomocą w kwestiach formalnych - pomożemy Ci z BDO, KEO czy KPO. Z nami nie musisz się zamartwiać realizacją odbioru zużytego oleju w Mysiadle - wszystko zorganizujemy za Ciebie! Ty jedynie musisz podjąć decyzję, z którym skupem chcesz nawiązać współpracę.

Odbiór oleju przepracowanego w Mysiadle - jak zamówić usługę w WasteMaster?

Odbiór zużytego oleju w Mysiadle możesz zamówić na dwa sposoby. Albo poprzez rozmowę telefoniczną albo poprzez naszą aplikację. Jeśli preferujesz porozmawiać z naszym konsultantem, znajdź interesującą Cię ofertę na naszej witrynie, a po kliknięciu w nią wyświetli się numer. Zadzwoń, udziel najważniejszych informacji o odpadzie, podziel się swoimi preferencjami - i to tyle! Na podstawie uzyskanych danych Opiekun Klienta dokona szacunkowego określenia ceny olejów oraz zamieści w Twoim imieniu ogłoszenie w aplikacji. Po niedługim czasie wyśle Ci listę z ofertami, a Ty sam podejmiesz decyzję. Jeśli wolisz sam użyć aplikacji (https://app.wastemaster.pl/), wejdź w nią, zamieść ogłoszenie i czekaj aż Twój Opiekun Klienta przekieruje do Ciebie najlepsze propozycje od firm odbierających zużyty olej w Mysiadle. Jeśli okaże się, że nasze propozycje Ci nie odpowiadają - powiedz to nam! Nie musisz decydować się na nic wbrew woli, czasem znalezienie odpowiedniego skupu oleju przepracowanego w Mysiadle to bardziej czasochłonny proces. W obu przypadkach, Twój Opiekun Klienta zajmie się finalizacją Twojego zlecenia oraz ustaleniem terminu. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń do nas!

Kody na oleje przepracowane

Jak już wcześniej zostało podkreślone – we wszelkiej dokumentacji, w KPO, KEO i BDO, musisz wprowadzać numeryczne oznaczenia olejów przepracowanych. Rozporządzenie Ministerstwa Środowiska, w zgodzie z europejskimi standardami, wprowadziło podział wszystkich odpadów, właśnie za pomocą kodów. Pomagają one w rozróżnianiu i opisywaniu pozostałości. Poniżej zamieściliśmy numery (wszystkie należą do rodzaju oznaczonego nr 13), które mogą Cię interesować w kontekście organizacji odbioru zużytego oleju w Mysiadle: • 13 01* Odpadowe oleje hydrauliczne, • 13 02* Odpadowe oleje silnikowe, przekładniowe i smarowe, • 13 03* Odpadowe oleje i ciecze stosowane jako elektroizolatory i nośniki ciepła, • 13 04* Oleje zęzowe, • 13 05* Odpady z odwadniania olejów w separatorach, • 13 07* Odpady paliw ciekłych, • 13 08* Odpady olejowe nieujęte w innych podgrupach.

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Klienci pytają również o:

Kto odbiera zużyty olej?
21-07-2022
Kto odbiera zużyty olej?

W Twoim warsztacie masz kilka beczek oleju silnikowego? Jeśli chcesz sprawnie i ekologicznie pozbyć się tego problemu, udaj się do skupu olejów przepracowanych. Miejsca tego typ...

Więcej -->
Kto odbiera przepracowany olej?
20-07-2022
Kto odbiera przepracowany olej?

Zużyty olej silnikowy lub hydrauliczny, w większych ilościach należy oddać do skupu. Małe ilości można zanieść w szczelnym opakowaniu do PSZOK-u, na stację benzynową lub do wars...

Więcej -->
Jak utylizować zużyty olej silnikowy?
19-07-2022
Jak utylizować zużyty olej silnikowy?

Nie wiesz gdzie oddać zużyty olej silnikowy? Czy można go wylać? Wyrzucić? Nic z tych rzeczy! Najlepszym miejscem do utylizacji oleju silnikowego będzie placówka skupu. Małe ilo...

Więcej -->
Gdzie można oddać zużyty olej silnikowy?
17-07-2022
Gdzie można oddać zużyty olej silnikowy?

W Twoim warsztacie zalega dużo zużytego oleju silnikowego i zastanawiasz się jak sobie z nim poradzić? Jak się go wyrzucić? A może gdzie wylewać olej tego typu? Już spieszymy z ...

Więcej -->
Co należy zrobić ze zużytym olejem silnikowym?
17-07-2022
Co należy zrobić ze zużytym olejem silnikowym?

Zużyty olej silnikowy stanowi problem zwłaszcza w warsztatach samochodowych, które produkują duże ilości tej substancji. Czy można po prostu gdzieś go wylać? Wyrzucić? Nie, gdyż...

Więcej -->
Jak pozbyć się oleju silnikowego?
17-07-2022
Jak pozbyć się oleju silnikowego?

Zastanawiasz się gdzie oddać olej silnikowy? Jeśli posiadasz ilości na własny użytek – możesz udać się do PSZOK-u, na stację benzynową, czy do wybranego warsztatu. Pod żadnym po...

Więcej -->
Co zrobić z przepracowanym olejem?
16-07-2022
Co zrobić z przepracowanym olejem?

Czy można wylać stary olej? Wyrzucić go? Nie można go wylać. Jeśli posiadamy małe ilości tego złotego płynu można, odpowiednio go zabezpieczając, włożyć go do odpadów zmieszanyc...

Więcej -->
Czy olej silnikowy podlega pod GTU?
15-07-2022
Czy olej silnikowy podlega pod GTU?

Sprzedaż oleju przepracowanego a GTU – czy w tym wypadku należy dokonać oznaczenia kodem grup towarów i usług? Tak, jeśli dochodzi do sprzedaży towaru – nawet gdy jest to zużyty...

Więcej -->
Ile waży 200 l beczka z olejem?
14-07-2022
Ile waży 200 l beczka z olejem?

Aby odpowiedzieć na to pytanie warto podać, ile waży litr oleju silnikowego. Otóż ze względu na swoje właściwości – olej jest gęstszy od wody – litr tego płynu waży około 0,8 kg...

Więcej -->
Czy PSZOK przyjmuje zużyty olej silnikowy?
13-07-2022
Czy PSZOK przyjmuje zużyty olej silnikowy?

Jeśli posiadamy niewielką ilość oleju, Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych powinien go przyjąć. Zdarzają się jednak przypadki, gdzie dana placówka nie jest przystosowa...

Więcej -->
Czy stacje benzynowe mają obowiązek przyjęcia zużytego oleju?
12-07-2022
Czy stacje benzynowe mają obowiązek przyjęcia zużytego oleju?

Zastanawiasz się gdzie oddać zużyty olej? Jest kilka miejsc, które mogą go od Ciebie przyjąć. Punkty PSZOK, niektóre punkty wymiany oleju, warsztaty oraz stacje benzynowe. Jedna...

Więcej -->
Gdzie sprzedać zużyty olej silnikowy?
11-07-2022
Gdzie sprzedać zużyty olej silnikowy?

Sprzedaż tego typu odpadów odbywa się w skupach zużytego oleju. Cena będzie zależeć od rodzaju i stopnia zanieczyszczenia cieczy. Jeżeli jesteś przedsiębiorcą, to za pomocą apli...

Więcej -->
Ile waży 1 litr oleju przepracowanego?
10-07-2022
Ile waży 1 litr oleju przepracowanego?

Litr przepracowanego oleju, ze względu na swoje właściwości, waży około 0,8 kg. Jest to cenna informacja, jeśli jesteśmy zainteresowani skupem przepracowanego oleju oraz jego ko...

Więcej -->
Jaka stawka VAT na olej przepracowany?
10-07-2022
Jaka stawka VAT na olej przepracowany?

Sprzedaż oleju przepracowanego a GTU – oznaczać czy nie oznaczać? W związku z tym, że kod grup towarów i usług jest przypisywany produktom, które sprzedajemy, trzeba oznaczyć zu...

Więcej -->
Ile kosztuje litr zużytego oleju silnikowego?
09-07-2022
Ile kosztuje litr zużytego oleju silnikowego?

W zależności od stopnia zanieczyszczenia i ilości, taką cenę otrzymamy. Głównie to od skupu oleju przepracowanego zależy cena za litr. Według cennika WasteMaster za kilogram prz...

Więcej -->
Kto skupuje olej przepracowany?
08-07-2022
Kto skupuje olej przepracowany?

Kiedy dysponujemy dużą ilością zużytego oleju, najlepiej oddać go do skupu olejów przepracowanych. Jeśli posiadamy go niewiele, można udać się do PSZOK-u, na stację benzynową lu...

Więcej -->
Jak oddać zużyty olej?
07-07-2022
Jak oddać zużyty olej?

Co zrobić ze zużytym olejem silnikowym? Gdzie oddać zużyty olej hydrauliczny? Takich substancji nie można wylewać ani wyrzucać, dlatego istotnym jest, żeby oddać je odpowiednim ...

Więcej -->
Gdzie wyrzucić zużyty olej silnikowy?
06-07-2022
Gdzie wyrzucić zużyty olej silnikowy?

Chcesz wyrzucić przepracowany olej? W Polsce jest to nielegalny proceder, zagrażający środowisku naturalnemu. A może wolałbyś zapytać gdzie oddać zużyty olej? Już spieszę z odpo...

Więcej -->
Kto odbiera zużyty olej silnikowy?
05-07-2022
Kto odbiera zużyty olej silnikowy?

Gdzie oddać stary olej? Czy jest organizowany odbiór zużytego oleju? Jak się go pozbyć? Przepracowane płyny tego typu najlepiej oddać do skupu. Inne miejsca takie jak PSZOK, sta...

Więcej -->

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Jestem pod wrażeniem działań tej firmy. Organizacja odbioru oleju przepracowanego w Mysiadle i to całkiem za darmo? Byłam nieco niepewna, ale wiem, że zupełnie niepotrzebnie - zrealizowali wszystko, do czego się zobowiązują na swojej stronie internetowej. Polecam mocno!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Chciałem zorganizować odbiór zużytego oleju w Mysiadle, bo nie miałem jak wywieźć tylu litrów zanieczyszczonych cieczy. WasteMaster wyszukało mi dobre oferty w zaledwie kilka godzin. Mogłem swobodnie wybrać interesujące mnie ogłoszenie - i to całkiem za darmo!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Dobrze, że istnieją takie usługi - to naprawdę duże ułatwienie dla przedsiębiorców! Zarządzam serwisem samochodowym i zwyczajnie nie mam kiedy szukać skupów przepracowanego oleju w Mysiadle. Dlatego WasteMaster serio się przydaje - oszczędza głównie mój cenny czas!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Interesowała mnie ekologiczna utylizacja oleju silnikowego - recykling jest dla kluczowy. Dzięki WasteMaster wyszukałam skup, który mi odpowiada i wiem, że do niego wrócę!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

WasteMaster zauważalnie podniosło poziom zarządzania mojej gospodarkę odpadową. Chwila moment i mam na skrzynce mailowej listę firm oferujących odbiór oleju przepracowanego w Mysiadle. Zaskakujące!

Ocena 4/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Co zrobić ze zużytym olejem silnikowym?
31-08-2022
Co zrobić ze zużytym olejem silnikowym?

Z pewnością chociaż raz w życiu każdy z nas, lub naszych najbliższych, zada sobie pytanie: „co zrobić ze zużytym olejem?”. Gdzie go oddać? Czy zajmują się tym specjalne podmioty...

Więcej -->
Gdzie utylizować olej silnikowy?
23-08-2022
Gdzie utylizować olej silnikowy?

Zastanawialiście się kiedyś, gdzie jest utylizowany olej przepracowany? To nie jest żadna tajemnica, a pomimo tego wiele osób nadal nie wie, gdzie oddać stary olej silnikowy. Je...

Więcej -->
Sprzedaż oleju przepracowanego a VAT. Aktualizacja 2022
23-08-2022
Sprzedaż oleju przepracowanego a VAT. Aktualizacja 2022

Z pewnością wiele nie tylko osób fizycznych, lecz także firm, zastanawia się, gdzie oddać zużyty olej silnikowy. Warto przy tym pamiętać, że sprzedaż przepracowanego oleju przez...

Więcej -->
Olej silnikowy a PSZOK-i – czy można oddać?
16-08-2022
Olej silnikowy a PSZOK-i – czy można oddać?

Wielu właścicieli gospodarstw domowych, którzy wytwarzają stosunkowo niewielką liczbę oleju silnikowego, często mają zagwozdkę, co zrobić ze starym, wymienionym olejem samochodo...

Więcej -->
Gdzie oddać stary olej?
23-07-2022
Gdzie oddać stary olej?

Wiele osób zadaje sobie pytanie, gdzie oddać zużyty olej samochodowy. Z pewnością nie zdają oni sobie sprawy z tego, jak łatwo można pozbyć się tego typu odpadu. Wystarczą tylko...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon