Łódź - odbiór i skup przepracowanego oleju | WasteMaster

Skup przepracowanego oleju w Łodzi

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Zużyty olej ceny obowiązujące w Łodzi

Najlepszą metodą na pozbycie się zużytego oleju silnikowego, bądź też innego zużytego oleju, jest przekazanie go do wyspecjalizowanych jednostek. To firmy, które oferują skup, odbiór i utylizację zużytych olejów. Przy wyborze odpowiedniego punktu, warto wziąć pod uwagę takie aspekty, jak cena za litr oleju przepracowanego w Łodzi. Tego typu informacje mogą przydać się osobom, które pragną przeprowadzić zyskowną transakcję sprzedaży zużytego oleju. Aby poznać cennik skupu oleju przepracowanego w Łodzi, wystarczy skorzystać z naszego bezpłatnego formularza online. To narzędzie dedykowane do wyceny zużytego oleju.
Ceny
Przepracowany olej silnikowy (ilości od 400 l do 1000 l) 0,60 zł netto
Przepracowany olej silnikowy (powyżej 1000 l) 0,80 zł netto
Zanieczyszczony olej przepracowany Do wyceny zł netto
Warunki współpracy

Jak jest realizowany odbiór przepracowanego oleju w mieście Łódź?

Przed przyjęciem oferty dobrze jest przekazać, w jaki sposób jest przechowywany olej. Jest to szczególnie istotne, jeżeli odbiór dotyczy oleju przechowywanego w beczkach. Część przedsiębiorst gwarantuje w tej sytuacji beczki na wymianę, co oczywiście należy uzgodnić wcześniej. Oczywiście będziesz mógł zapoznać się z informacją, jak firma zrealizuje odbiór, porównać opinie oraz dowiedzieć się więcej o niej. Pamiętaj jednak, iż WasteMaster współpracuje tylko z liderami rynku. Po wyrażeniu zgody na odbiór przepracowanego oleju w Łodzi nasz specjalista określi przewidywany termin realizacji zlecenia. Rzecz jasna, o dokładnym terminie zostaniesz poinformowany wcześniej. Dodatkowo, w dniu odbioru, również będzie podjęty kontakt. Odbiór jest zawsze realizowany przez firmę posiadającą wymagane uprawnienia i zgodnie z obowiązującymi przepisami. Całość operacji jest zależna od sposobu magazynowania przepracowanego oleju. Odbiór odbywa się w beczkach lub przy wykorzystaniu specjalistycznego auta asenizacyjnego (poprzez wypompowanie zużytego oleju). W zależności od sytuacji olej jest ważony na miejscu (specjalistyczne auta asenizacyjne posiadają wbudowaną wagę) lub w siedzibie firmy realizującej odbiór.

W jakich kodach odpadu przeprowadzana jest utylizacja oleju silnikowego w Łodzi?

W katalogu odpadów znajduje się grupa 13- "oleje odpadowe i odpady ciekłych paliw (z wyłączeniem olejów jadalnych oraz grupy 05, 12 i 19)". Możemy tam znaleźć podział odpadu na: 1) 13 01 - odpadowe oleje hydrauliczne 2) 13 02 - odpadowe oleje silnikowe, przekładniowe i smarowe, 3) 13 03 - odpadowe oleje i ciecze stosowane jako elektroizolatory i nośniki ciepła 4) 13 04 - oleje zęzowe, 5) 13 05 - odpady z odwadniania olejów w separataratorach, 6) 13 07 - odpady paliw ciekłych, 7) 13 08 - odpady olejowe nieujęte w innych podgrupach.

Jakie firmy w giełdzie recyklingowej WasteMaster realizują odbiór oleju przepracowanego w Łodzi?

Nasza giełda odpadów jest atrakcyjnym miejscem dla odbiorców, dlatego w naszej giełdzie znajduje się wiele firm realizujących usługę odbioru przepracowanego oleju w mieście Łódź. Ze względu na ich liczbę, powołaliśmy stanowiska doradcy Klienta, którzy analizują rynek odpadowy w imieniu posiadającego odpad, dokonują selekcji ofert i przedstawiają najkorzystniejsze. Warto wskazać, że wszystkie firmy dopuszczone w naszej giełdzie odpadowej do realizacji usług odbioru oleju przepracowanego mają niezbędne uprawnienia, specjalistyczny sprzęt oraz wykwalifikowaną kadrę.

W jakim czasie realizowany jest odbiór zużytego oleju w Łodzi?

Ciężko założyć z góry konkretny termin odbioru zużytego oleju w Łodzi. Jest wiele zmiennych wpływających na termin. Możemy wymienić np. ilość odpadu, sposób jego przechowywania, lokalizacja, czy okres roku, w którym został zgłoszony odbiór. W większości przypadków termin odbioru jest wyznaczany w okolicach 14 dni po przyjęciu zgłoszenia, natomiast jest to zawsze zależne od indywidualnej sytuacji. Warto pamiętać, że mniejsze ilości oleju (w okolicach 250 l.) są najczęściej odbierane podczas trasy z większą ilością mniejszych odbiorów.

Ile kosztuje dodanie oferty na skup przepracowanego oleju w Łodzi?

Nie pobieramy żadnych opłat za złożenie na skup przepracowanego oleju. Warto podkreślić, iż obsługa zlecenia przez naszego opiekuna, również nie wiąże się z kosztem. Żadna z przedstawionych przez niego ofert nie jest wiążąca do czasu zaakceptowania jej przez klienta. W naszej aplikacji odpadowej jest możliwość wyboru również innych usług, niż skup przepracowanego oleju w Łodzi. Możliwe, że posiadasz odpad, dla którego możemy zaoferować Ci usługę.

Skup przepracowanego oleju w Łodzi od rolnika.

Firmy oferujące skup przepracowanego oleju od rolnika zwracają uwagę na wielkość gospodarstwa rolnego. Wynika to z przepisów polskiego prawa, gdyż dopuszcza ono dwie sytuacje. W pierwszej rolnik posiada gospodarstwo większe niż 75 ha, co wymusza na nim wpis do rejestru Bazy Danych o Odpadach. Skup w tym przypadku jest przeprowadzany tak jak w każdej firmie. W drugiej sytuacji rolnik posiada gospodarstwo mniejsze niż 75 ha, co zwalnia go ze wpisu w rejestrze Bazy Danych Odpadowych. Skup oleju przepracowanego w Łodzi od takiego rolnika odbywa się poprzez specjalne oświadczenie.

Czy w naszej giełdzie WasteMaster można zamówić usługę skupu przepracowanego oleju w Łodzi.

Usługę odbioru przepracowanego oleju w Łodzi możesz zamówić w naszej giełdzie odpadowej poprzez specjalny kwestionariusz. Zadamy pytania o takie rzeczy jak ilość odpad, sposób magazynowania, czy preferowany termin usługi. Po jego złożeniu przydzielimy do Twojej osoby opiekuna klienta, który będzie dbał aby transakcja została przeprowadzona z należytą starannością. Przygotuje oferty z rynku i uzgodni odbiór. Pamiętaj, że ostatecznie to Ty wybierasz z zaprezentowanych ofert. Nasz doradca będzie służył Ci pomocą, aż do zrealizowania całej usługi.

Karta Przekazania Odpadu i Karta Ewidencji Odpadu, a odbiór przepracowanego oleju w Łodzi.

Rejestr Bazy Danych o Odpadach narzuca pewne obowiązki w związku z przekazywaniem przepracowanego oleju. Jako odpad niebezpieczny, w sytuacji wytwarzania powyżej 100 kg odpadu rocznie, należy prowadzić jego ewidencje. W tym wypadku każdorazowo po wytworzeniu odpadu należy wystawić Kartę Ewidencji Odpadu (KEO). Jest to konieczne, aby w sytuacji kontroli wyjaśnić, skąd jest drugi dokument, który należy wystawić przed odbiorem przepracowanego oleju w Łodzi, czyli Kartę Przekazania Odpadu (KPO). Jest ona niezbędna, aby w sytuacji kontroli transportu, kierowca miał uzasadnienie dla przewożonego odpadu.

Jakie kategorie usług dotyczące przepracowanego oleju możemy zlecić w aplikacji WasteMaster?

Przy wykorzystaniu aplikacji odpadowej WasteMaster można zamówić następujące usługi na zagospodarowanie przepracowanego oleju: a) skup przepracowanego oleju silnikowego w Łodzi wraz z odbiorem, b) skup przepracowanego oleju hydraulicznego w Łodzi wraz z odbiorem, c) skup przepracowanego oleju transformatorowego w Łodzi wraz z odbiorem, d) skup przepracowanego oleju przekładniowego w Łodzi wraz z odbiorem, Aby jak najlepiej i kompleksowo obsłużyć każde zlecenie, powołaliśmy opiekunów Klienta, którzy pomagają przy całym zamówieniu. Dzięki temu każda persona, która zgłosi do nas zapotrzebowanie na usługę związaną z olejem przepracowanym, zaoszczędzi swój czas. Nasz doradca Klienta wykona badanie rynku, w celu zaoferowania tylko najlepszych ofert, jednak ostateczna decyzja co do wyboru odbiorcy należy do klienta. Po wyborze oferty doradca pokieruje resztą zagadnień, jak przykładowo data transportu. Warto w tym miejscu podkreślić, że w razie konieczności nasza firma może także pomóc, z wszystkimi niezbędnymi dokumentami związanymi z takim zleceniem. Podobnie działamy również na terenie całego województwa łódzkiego.

Skup przepracowanego oleju cena w Łodzi oraz jej wahania?

Cena przepracowanego oleju silnikowego łatwo ulega zmianom. Na jej wysokość mają wypływ takie czynniki jak ilość odpadu, jego jakość, bieżąca stawka w rafinerii czy w końcu miejsce odbioru. W efekcie ceny mogą się znacząco różnic, od bezpłatnego odbioru, aż do 0,30 zł za ilości hurtowe. W naszej aplikacji odpadowej możesz natychmiastowo i sprawnie porównać cen odbioru przepracowanego oleju w Łodzi. Jeżeli zdecydujesz się dodać odpad na naszej giełdzie, nasz Doradca Klienta przekaże Ci listę najlepszych ofert dla Ciebie, dzięki czemu zaoszczędzisz swój czas.

Jaki rodzaj zużytego oleju przepracowanego w Łodzi zostanie odebrany w ramach usługi.

Należy w tym miejscu zaznaczyć, iż wysoki standard naszych usług zawsze jest dla nas priorytetem. Dlatego też, do każdego zapytania odnośnie odpadu czy usługi podchodzimy z stuprocetnowym zaangażowaniem i starannością. W ramach naszych usług jesteśmy w stanie przygotować oferty dotyczące tych rodzajów zużytego przepracowanego oleju w Łodzi jak: - silnikowe, - smarowe, - przekładniowe, - maszynowe, - hydrauliczne, - transformatorowe, oraz inne.

Które dokumenty będą niezbędne do odbioru oleju przepracowanego w Łodzi?

W związku z funkcjonowaniem rejestru BDO, firmy jak i rolnicy posiadający gospodarstwa rolne przekraczające powierzchnią 75 ha, są zobowiązani do prowadzenia wskazanego rejestru. W efekcie, aby usługa odbioru oleju przepracowanego w Łodzi została zrealizowana, jednostki te muszą wystawić w programie KPO (Kartę Przekazania Odpadu). Rolnicy, których gospodarstwa nie przekraczają 75 ha, mogą przekazywać ten odpad na specjalne oświadczenie.

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Klienci pytają również o:

Kto odbiera zużyty olej?
21-07-2022
Kto odbiera zużyty olej?

W Twoim warsztacie masz kilka beczek oleju silnikowego? Jeśli chcesz sprawnie i ekologicznie pozbyć się tego problemu, udaj się do skupu olejów przepracowanych. Miejsca tego typ...

Więcej -->
Kto odbiera przepracowany olej?
20-07-2022
Kto odbiera przepracowany olej?

Zużyty olej silnikowy lub hydrauliczny, w większych ilościach należy oddać do skupu. Małe ilości można zanieść w szczelnym opakowaniu do PSZOK-u, na stację benzynową lub do wars...

Więcej -->
Jak utylizować zużyty olej silnikowy?
19-07-2022
Jak utylizować zużyty olej silnikowy?

Nie wiesz gdzie oddać zużyty olej silnikowy? Czy można go wylać? Wyrzucić? Nic z tych rzeczy! Najlepszym miejscem do utylizacji oleju silnikowego będzie placówka skupu. Małe ilo...

Więcej -->
Gdzie można oddać zużyty olej silnikowy?
17-07-2022
Gdzie można oddać zużyty olej silnikowy?

W Twoim warsztacie zalega dużo zużytego oleju silnikowego i zastanawiasz się jak sobie z nim poradzić? Jak się go wyrzucić? A może gdzie wylewać olej tego typu? Już spieszymy z ...

Więcej -->
Co należy zrobić ze zużytym olejem silnikowym?
17-07-2022
Co należy zrobić ze zużytym olejem silnikowym?

Zużyty olej silnikowy stanowi problem zwłaszcza w warsztatach samochodowych, które produkują duże ilości tej substancji. Czy można po prostu gdzieś go wylać? Wyrzucić? Nie, gdyż...

Więcej -->
Jak pozbyć się oleju silnikowego?
17-07-2022
Jak pozbyć się oleju silnikowego?

Zastanawiasz się gdzie oddać olej silnikowy? Jeśli posiadasz ilości na własny użytek – możesz udać się do PSZOK-u, na stację benzynową, czy do wybranego warsztatu. Pod żadnym po...

Więcej -->
Co zrobić z przepracowanym olejem?
16-07-2022
Co zrobić z przepracowanym olejem?

Czy można wylać stary olej? Wyrzucić go? Nie można go wylać. Jeśli posiadamy małe ilości tego złotego płynu można, odpowiednio go zabezpieczając, włożyć go do odpadów zmieszanyc...

Więcej -->
Czy olej silnikowy podlega pod GTU?
15-07-2022
Czy olej silnikowy podlega pod GTU?

Sprzedaż oleju przepracowanego a GTU – czy w tym wypadku należy dokonać oznaczenia kodem grup towarów i usług? Tak, jeśli dochodzi do sprzedaży towaru – nawet gdy jest to zużyty...

Więcej -->
Ile waży 200 l beczka z olejem?
14-07-2022
Ile waży 200 l beczka z olejem?

Aby odpowiedzieć na to pytanie warto podać, ile waży litr oleju silnikowego. Otóż ze względu na swoje właściwości – olej jest gęstszy od wody – litr tego płynu waży około 0,8 kg...

Więcej -->
Czy PSZOK przyjmuje zużyty olej silnikowy?
13-07-2022
Czy PSZOK przyjmuje zużyty olej silnikowy?

Jeśli posiadamy niewielką ilość oleju, Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych powinien go przyjąć. Zdarzają się jednak przypadki, gdzie dana placówka nie jest przystosowa...

Więcej -->
Czy stacje benzynowe mają obowiązek przyjęcia zużytego oleju?
12-07-2022
Czy stacje benzynowe mają obowiązek przyjęcia zużytego oleju?

Zastanawiasz się gdzie oddać zużyty olej? Jest kilka miejsc, które mogą go od Ciebie przyjąć. Punkty PSZOK, niektóre punkty wymiany oleju, warsztaty oraz stacje benzynowe. Jedna...

Więcej -->
Gdzie sprzedać zużyty olej silnikowy?
11-07-2022
Gdzie sprzedać zużyty olej silnikowy?

Sprzedaż tego typu odpadów odbywa się w skupach zużytego oleju. Cena będzie zależeć od rodzaju i stopnia zanieczyszczenia cieczy. Jeżeli jesteś przedsiębiorcą, to za pomocą apli...

Więcej -->
Ile waży 1 litr oleju przepracowanego?
10-07-2022
Ile waży 1 litr oleju przepracowanego?

Litr przepracowanego oleju, ze względu na swoje właściwości, waży około 0,8 kg. Jest to cenna informacja, jeśli jesteśmy zainteresowani skupem przepracowanego oleju oraz jego ko...

Więcej -->
Jaka stawka VAT na olej przepracowany?
10-07-2022
Jaka stawka VAT na olej przepracowany?

Sprzedaż oleju przepracowanego a GTU – oznaczać czy nie oznaczać? W związku z tym, że kod grup towarów i usług jest przypisywany produktom, które sprzedajemy, trzeba oznaczyć zu...

Więcej -->
Ile kosztuje litr zużytego oleju silnikowego?
09-07-2022
Ile kosztuje litr zużytego oleju silnikowego?

W zależności od stopnia zanieczyszczenia i ilości, taką cenę otrzymamy. Głównie to od skupu oleju przepracowanego zależy cena za litr. Według cennika WasteMaster za kilogram prz...

Więcej -->
Kto skupuje olej przepracowany?
08-07-2022
Kto skupuje olej przepracowany?

Kiedy dysponujemy dużą ilością zużytego oleju, najlepiej oddać go do skupu olejów przepracowanych. Jeśli posiadamy go niewiele, można udać się do PSZOK-u, na stację benzynową lu...

Więcej -->
Jak oddać zużyty olej?
07-07-2022
Jak oddać zużyty olej?

Co zrobić ze zużytym olejem silnikowym? Gdzie oddać zużyty olej hydrauliczny? Takich substancji nie można wylewać ani wyrzucać, dlatego istotnym jest, żeby oddać je odpowiednim ...

Więcej -->
Gdzie wyrzucić zużyty olej silnikowy?
06-07-2022
Gdzie wyrzucić zużyty olej silnikowy?

Chcesz wyrzucić przepracowany olej? W Polsce jest to nielegalny proceder, zagrażający środowisku naturalnemu. A może wolałbyś zapytać gdzie oddać zużyty olej? Już spieszę z odpo...

Więcej -->
Kto odbiera zużyty olej silnikowy?
05-07-2022
Kto odbiera zużyty olej silnikowy?

Gdzie oddać stary olej? Czy jest organizowany odbiór zużytego oleju? Jak się go pozbyć? Przepracowane płyny tego typu najlepiej oddać do skupu. Inne miejsca takie jak PSZOK, sta...

Więcej -->

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Kanistry, beczki, detergenty. Różne rodzaje odpadów z którymi nie wiedzieliśmy co zrobić. Wpisałem wszystko w aplikacji, zrobiłem zdjęcia, a zakłady utylizacji zgłaszają się do mnie same. To znacząco ułatwiło moją codzienną pracę.

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Instaluję dla klientów wiele sprzętów codziennego użytku. Dlatego elektrośmieci to mój chleb powszedni. Wiedziałem, że problem ten będzie tylko się pogłębiał i szukałem w WasteMaster rzetelnego pośrednika. Teraz to on przekazuje wszystko do skupu.

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

W naszej fabryce często mamy tak zwane trudne odpady. Często nie wiemy, co z nimi zrobić. Mamy za to do wykorzystania aplikację dzięki jakiej kontrahenci sami się zgłaszają. Polecamy WasteMaster!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Miałem nagromadzone większe ilości aluminium, ołowiu i cynku. Zależało mi na tym, by otrzymać za wszystko dobrą cenę. Korzystając z wm miałem wgląd do różnych ofert i mogłem je ze sobą porównać. To było opłacalne.

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Jestem przekonany, że apli [...]

Ocena 4/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Co zrobić ze zużytym olejem silnikowym?
31-08-2022
Co zrobić ze zużytym olejem silnikowym?

Z pewnością chociaż raz w życiu każdy z nas, lub naszych najbliższych, zada sobie pytanie: „co zrobić ze zużytym olejem?”. Gdzie go oddać? Czy zajmują się tym specjalne podmioty...

Więcej -->
Gdzie utylizować olej silnikowy?
23-08-2022
Gdzie utylizować olej silnikowy?

Zastanawialiście się kiedyś, gdzie jest utylizowany olej przepracowany? To nie jest żadna tajemnica, a pomimo tego wiele osób nadal nie wie, gdzie oddać stary olej silnikowy. Je...

Więcej -->
Sprzedaż oleju przepracowanego a VAT. Aktualizacja 2022
23-08-2022
Sprzedaż oleju przepracowanego a VAT. Aktualizacja 2022

Z pewnością wiele nie tylko osób fizycznych, lecz także firm, zastanawia się, gdzie oddać zużyty olej silnikowy. Warto przy tym pamiętać, że sprzedaż przepracowanego oleju przez...

Więcej -->
Olej silnikowy a PSZOK-i – czy można oddać?
16-08-2022
Olej silnikowy a PSZOK-i – czy można oddać?

Wielu właścicieli gospodarstw domowych, którzy wytwarzają stosunkowo niewielką liczbę oleju silnikowego, często mają zagwozdkę, co zrobić ze starym, wymienionym olejem samochodo...

Więcej -->
Gdzie oddać stary olej?
23-07-2022
Gdzie oddać stary olej?

Wiele osób zadaje sobie pytanie, gdzie oddać zużyty olej samochodowy. Z pewnością nie zdają oni sobie sprawy z tego, jak łatwo można pozbyć się tego typu odpadu. Wystarczą tylko...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat