Skup przepracowanego oleju - Skup przepracowanego oleju | WasteMaster

Skup przepracowanego oleju w Hrubieszowie

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Odbiór oleju przepracowanego w Hrubieszowie

W Twoim zakładzie zalegają beczki przepracowanego oleju i nie jesteś pewien, co z nim zrobić? Z pewnością musisz go oddać do skupu przepracowanego oleju w Hrubieszowie. Prawo zabrania wylewania takich substancji w losowe miejsca. Są one niebezpieczne dla zdrowia człowieka, ale przede wszystkim szkodzą przyrodzie. Pamiętaj, że oleje nie ulegają rozpuszczeniu w wodzie – wylane np. do rzeki, z pewnością spowodują spustoszenie. Dodatkowo takie działania są ścigane z ramienia Kodeksu Karnego. Grożą za to kary do 5 tys. zł lub nawet pozbawienia wolności do lat 5. Dlatego z pewnością lepszym rozwiązaniem jest oddanie olejów do skupu przepracowanego oleju w Hrubieszowie. Jak znaleźć najlepszą placówkę? W jaki sposób zorganizować odbiór oleju przepracowanego w Hrubieszowie? Czytaj do końca – a dowiesz się wszystkiego!

Jakie usługi oferuje WasteMaster?

WasteMaster przede wszystkim służy zoptymalizowaniu całego procesu gospodarowania odpadami. Zależy nam na jak najszybszym odbiorze oleju przepracowanego w Hrubieszowie (oczywiście z Twojej lokalizacji) i oddaniu go skupom, tak by ciecze w zależności od składu, mogły wrócić do obiegu. Zatem udzielimy Ci darmowej wyceny olejów oraz przygotowanie listy skupów przepracowanego oleju w Hrubieszowie, które będą dla Ciebie jak najbardziej korzystne. Nasi specjaliści, podczas określania kosztów wywozu, biorą pod uwagę najróżniejsze elementy, a także znajomość rynku odpadowego. Do każdego zamówienia zostaje przydzielony Twój personalny Opiekun Klienta, który koordynuje Twoje zlecenie, dodaje je do naszej Giełdy Odpadów oraz służy Ci pomocą na każdym etapie naszej współpracy. Otrzymasz wsparcie nawet przy kwestiach formalnych, takich jak BDO. Możesz kompletnie zaufać naszym pracownikom – zorganizują dla Ciebie odbiór zużytego oleju w Hrubieszowie w całkowicie profesjonalnych warunkach!

Koszt usług WasteMaster

Ile zapłacisz za usługi świadczone przez WasteMaster? Kompletnie nic! Innowacyjność naszych działań polega również na tym, że nie pobieramy opłat za pomoc, której Ci udzielamy. Reasumując: wycena Twojego przepracowanego oleju, wyszukanie dla Ciebie skupów przepracowanego oleju w Hrubieszowie, pomoc w obsłudze aplikacji, konsultacje telefoniczne czy wsparcie Opiekuna Klienta – to wszystko jest całkiem bezpłatne. Wynika to z naszych nadrzędnych celów – chcemy w jak najbardziej efektywny sposób ułatwić klientom obrót odpadami. Jest to bardzo rozwinięta gałąź handlu w Polsce, dlatego wymaga ona nowoczesnych rozwiązań. Dzięki nam nie zmarnujesz czasu na szukanie skupów zużytych olejów, a także zyskasz pewność, że wybrałeś najlepiej, jak to było możliwe.

Sposoby zamówienia usługi odbioru oleju przepracowanego w Hrubieszowie

Jeśli chciałbyś skorzystać z naszych usług, możesz zamówić odbiór zużytego oleju w Hrubieszowie dwojako. Jedną z opcji jest rozmowa telefoniczna. Kliknij w ofertę, z której chcesz skorzystać, zadzwoń pod podany numer i daj się przez wszystko poprowadzić naszemu konsultantowi. Podaj mu wszystkie najważniejsze informacje na temat Twojego oleju, a także Twoje wymagania. On za Ciebie umieści zlecenie w naszej aplikacji i przekaże Ci listę korzystnych ofert. Jeżeli wolisz ominąć moment rozmowy z konsultantem, możesz sam zamieścić swoje ogłoszenie w aplikacji WasteMaster (https://app.wastemaster.pl/). Nawet wtedy będzie Cię wspierał Opiekun Klienta - będzie kierował do Ciebie najlepsze oferty odbioru zużytego oleju w Hrubieszowie. W obu przypadkach możesz zwracać się do nas z wszelkimi pytaniami. Opiekun klienta również zakończy Twoje zlecenie i jak już wybierzesz skup oleju przepracowanego w Hrubieszowie pomoże Ci w ustaleniu daty przeprowadzenia wywozu z Twojej lokalizacji.

Cena za litr oleju przepracowanego w Hrubieszowie

Trudno określić dokładnie cenę za litr oleju przepracowanego w Hrubieszowie, ponieważ jest ona zależna od bardzo wielu czynników. Twoja lokalizacja, masa olejów, ich rodzaj, poziom zanieczyszczenia, ale i aktualna stawka w rafinerii dla skupu tego rodzaju odpadu w ilościach hurtowych. Dlatego koszt odbioru może się rozpinać cenowo od 4 zł/kg (za oleje zanieczyszczone, do których dolicza się filtrację) lub może być całkowicie bezpłatny w przypadku niewielkich ilości. Warto podkreślić, że 1 litr oleju to 0,8 kg. Także musi zostać przekazany w odpowiedni sposób: w szczelnych beczkach lub mauzerach. Aby wiedzieć więcej o cenach skupu oleju, zadzwoń do WasteMaster lub wejdź na naszą stronę - https://mamodpad.wastemaster.pl/cennik/skup-oleju-przepracowanego. Jeżeli jesteś osobą fizyczną, firmy nie odbiorą od Ciebie np. oleju silnikowego. Ale nie martw się! Jeśli interesuje Cię utylizacja oleju silnikowego w Hrubieszowie możesz się zwrócić do najbliższych punktów typu PSZOK, stacji paliw czy warsztatów samochodowych. Jednak jeśli dysponujesz już większymi ilościami – zwróć się do nas, z pewnością pomożemy Ci w wyborze najkorzystniejszego rozwiązania! Zapraszamy do korzystania z naszych usług – bez żadnych kosztów zaoszczędzisz mnóstwo czasu!

Co od Ciebie wywieziemy?

WasteMaster zajmuje się realizacją odbioru oleju przepracowanego w Hrubieszowie, ale nie jest to tylko olej silnikowy. Wywozimy także te smarowe, przekładniowe, maszynowe, hydrauliczne oraz transformatorowe. Jeśli posiadasz inny rodzaj lub nie jesteś przekonany, jakim olejem dysponujesz - zadzwoń do nas - spróbujemy Ci pomóc! Nie zapomnij o tym, że skupy olejów przepracowanych w Hrubieszowie muszą dostać dobrze zabezpieczony, szczelny ładunek. Oprócz tego, nieistotne jakim rodzajem dysponujesz, musisz wypełnić kilka dokumentów, w zależności od tego, czy jesteś przedsiębiorcą czy osobą prywatną, także BDO. Istotną informacją dla skupów jest także stopień zanieczyszczenie Twoich odpadów, ponieważ wpłynie on na końcową cenę wywozu i utylizacji.

Formalności związane z wywozem odpadów

Najistotniejszą formalnością, której muszą dopełnić właściciele firm i rolnicy posiadający gospodarstwa większe niż 75 ha, to prowadzenie rejestru i ewidencjonowanie olejów w Bazie Danych Odpadowych. Jest to element monitorujący wytwarzanie i utylizowanie odpadów w Polsce. Dla wszystkich podmiotów produkujących tego rodzaju odpady konieczne jest uzupełnienie Karty Ewidencji Odpadów, która stanowi dowód w razie kontroli policyjnej. Z kolei dokumentem, który uprawnia do legalnego odbioru oleju przepracowanego w Hrubieszowie na, jest KPO. Karta Przekazania Odpadu zawiera dane o odpadzie, jego kod, parametry, dane Twoje oraz auta, które zabrało ciecze. Wszystko to stanowi składową prewencji przeciwko nielegalnemu wylewaniu m.in. przepracowanych olejów.

Oznaczenia olejów przepracowanych

Wcześniej już zostały wspomniane kody, które są niezbędne w prowadzeniu BDO, wypełnianiu KEO i KPO. Są to oznaczenia numeryczne, które mają na celu ułatwienie klasyfikacji odpadów oraz ich identyfikację. W Polsce przepisem prawnym określającym kategorie odpadowe jest Rozporządzenie Ministra Środowiska ze I 2020, w którym to oleje otrzymały grupę nr 13. Poniżej zamieściliśmy kody, które przydadzą Ci się w momencie organizacji odbioru zużytego oleju w Hrubieszowie: • 13 01* Odpadowe oleje hydrauliczne, • 13 02* Odpadowe oleje silnikowe, przekładniowe i smarowe, • 13 03* Odpadowe oleje i ciecze stosowane jako elektroizolatory i nośniki ciepła, • 13 04* Oleje zęzowe, • 13 05* Odpady z odwadniania olejów w separatorach, • 13 07* Odpady paliw ciekłych, • 13 08* Odpady olejowe nieujęte w innych podgrupach.

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Klienci pytają również o:

Kto odbiera zużyty olej?
21-07-2022
Kto odbiera zużyty olej?

W Twoim warsztacie masz kilka beczek oleju silnikowego? Jeśli chcesz sprawnie i ekologicznie pozbyć się tego problemu, udaj się do skupu olejów przepracowanych. Miejsca tego typ...

Więcej -->
Kto odbiera przepracowany olej?
20-07-2022
Kto odbiera przepracowany olej?

Zużyty olej silnikowy lub hydrauliczny, w większych ilościach należy oddać do skupu. Małe ilości można zanieść w szczelnym opakowaniu do PSZOK-u, na stację benzynową lub do wars...

Więcej -->
Jak utylizować zużyty olej silnikowy?
19-07-2022
Jak utylizować zużyty olej silnikowy?

Nie wiesz gdzie oddać zużyty olej silnikowy? Czy można go wylać? Wyrzucić? Nic z tych rzeczy! Najlepszym miejscem do utylizacji oleju silnikowego będzie placówka skupu. Małe ilo...

Więcej -->
Gdzie można oddać zużyty olej silnikowy?
17-07-2022
Gdzie można oddać zużyty olej silnikowy?

W Twoim warsztacie zalega dużo zużytego oleju silnikowego i zastanawiasz się jak sobie z nim poradzić? Jak się go wyrzucić? A może gdzie wylewać olej tego typu? Już spieszymy z ...

Więcej -->
Co należy zrobić ze zużytym olejem silnikowym?
17-07-2022
Co należy zrobić ze zużytym olejem silnikowym?

Zużyty olej silnikowy stanowi problem zwłaszcza w warsztatach samochodowych, które produkują duże ilości tej substancji. Czy można po prostu gdzieś go wylać? Wyrzucić? Nie, gdyż...

Więcej -->
Jak pozbyć się oleju silnikowego?
17-07-2022
Jak pozbyć się oleju silnikowego?

Zastanawiasz się gdzie oddać olej silnikowy? Jeśli posiadasz ilości na własny użytek – możesz udać się do PSZOK-u, na stację benzynową, czy do wybranego warsztatu. Pod żadnym po...

Więcej -->
Co zrobić z przepracowanym olejem?
16-07-2022
Co zrobić z przepracowanym olejem?

Czy można wylać stary olej? Wyrzucić go? Nie można go wylać. Jeśli posiadamy małe ilości tego złotego płynu można, odpowiednio go zabezpieczając, włożyć go do odpadów zmieszanyc...

Więcej -->
Czy olej silnikowy podlega pod GTU?
15-07-2022
Czy olej silnikowy podlega pod GTU?

Sprzedaż oleju przepracowanego a GTU – czy w tym wypadku należy dokonać oznaczenia kodem grup towarów i usług? Tak, jeśli dochodzi do sprzedaży towaru – nawet gdy jest to zużyty...

Więcej -->
Ile waży 200 l beczka z olejem?
14-07-2022
Ile waży 200 l beczka z olejem?

Aby odpowiedzieć na to pytanie warto podać, ile waży litr oleju silnikowego. Otóż ze względu na swoje właściwości – olej jest gęstszy od wody – litr tego płynu waży około 0,8 kg...

Więcej -->
Czy PSZOK przyjmuje zużyty olej silnikowy?
13-07-2022
Czy PSZOK przyjmuje zużyty olej silnikowy?

Jeśli posiadamy niewielką ilość oleju, Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych powinien go przyjąć. Zdarzają się jednak przypadki, gdzie dana placówka nie jest przystosowa...

Więcej -->
Czy stacje benzynowe mają obowiązek przyjęcia zużytego oleju?
12-07-2022
Czy stacje benzynowe mają obowiązek przyjęcia zużytego oleju?

Zastanawiasz się gdzie oddać zużyty olej? Jest kilka miejsc, które mogą go od Ciebie przyjąć. Punkty PSZOK, niektóre punkty wymiany oleju, warsztaty oraz stacje benzynowe. Jedna...

Więcej -->
Gdzie sprzedać zużyty olej silnikowy?
11-07-2022
Gdzie sprzedać zużyty olej silnikowy?

Sprzedaż tego typu odpadów odbywa się w skupach zużytego oleju. Cena będzie zależeć od rodzaju i stopnia zanieczyszczenia cieczy. Jeżeli jesteś przedsiębiorcą, to za pomocą apli...

Więcej -->
Ile waży 1 litr oleju przepracowanego?
10-07-2022
Ile waży 1 litr oleju przepracowanego?

Litr przepracowanego oleju, ze względu na swoje właściwości, waży około 0,8 kg. Jest to cenna informacja, jeśli jesteśmy zainteresowani skupem przepracowanego oleju oraz jego ko...

Więcej -->
Jaka stawka VAT na olej przepracowany?
10-07-2022
Jaka stawka VAT na olej przepracowany?

Sprzedaż oleju przepracowanego a GTU – oznaczać czy nie oznaczać? W związku z tym, że kod grup towarów i usług jest przypisywany produktom, które sprzedajemy, trzeba oznaczyć zu...

Więcej -->
Ile kosztuje litr zużytego oleju silnikowego?
09-07-2022
Ile kosztuje litr zużytego oleju silnikowego?

W zależności od stopnia zanieczyszczenia i ilości, taką cenę otrzymamy. Głównie to od skupu oleju przepracowanego zależy cena za litr. Według cennika WasteMaster za kilogram prz...

Więcej -->
Kto skupuje olej przepracowany?
08-07-2022
Kto skupuje olej przepracowany?

Kiedy dysponujemy dużą ilością zużytego oleju, najlepiej oddać go do skupu olejów przepracowanych. Jeśli posiadamy go niewiele, można udać się do PSZOK-u, na stację benzynową lu...

Więcej -->
Jak oddać zużyty olej?
07-07-2022
Jak oddać zużyty olej?

Co zrobić ze zużytym olejem silnikowym? Gdzie oddać zużyty olej hydrauliczny? Takich substancji nie można wylewać ani wyrzucać, dlatego istotnym jest, żeby oddać je odpowiednim ...

Więcej -->
Gdzie wyrzucić zużyty olej silnikowy?
06-07-2022
Gdzie wyrzucić zużyty olej silnikowy?

Chcesz wyrzucić przepracowany olej? W Polsce jest to nielegalny proceder, zagrażający środowisku naturalnemu. A może wolałbyś zapytać gdzie oddać zużyty olej? Już spieszę z odpo...

Więcej -->
Kto odbiera zużyty olej silnikowy?
05-07-2022
Kto odbiera zużyty olej silnikowy?

Gdzie oddać stary olej? Czy jest organizowany odbiór zużytego oleju? Jak się go pozbyć? Przepracowane płyny tego typu najlepiej oddać do skupu. Inne miejsca takie jak PSZOK, sta...

Więcej -->

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Świetna usługa! Za darmo znajdują Ci oferty odbioru zużytego oleju w Hrubieszowie oraz ogarniają wycenę. A Twój Opiekun Klienta, odpowie na wszelkie Twoje pytania. Moim zdaniem - 5 na 5 gwiazdek!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Jestem usatysfakcjonowany usługami, które świadczy firma WasteMaster. Bezpłatnie zrealizowali dla mnie odbiór zużytego oleju, który był zanieczyszczony metalami ciężkimi. Zaoszczędziłem naprawdę dużo czasu!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Odkąd współpracuję z tą firmą, odbiór oleju przepracowanego w Hrubieszowie to żadna trudność. Bez płacenia wyceniają moje oleje silnikowe i podsyłają ciekawe oferty. Naprawdę warto korzystać z ich usług!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Organizacja odbioru zużytego oleju, to często ciężkie zadanie. Jest tyle firm do wyboru, więc która z nich jest tą najkorzystniejszą? Dzięki WasteMaster nie mam takich przemyśleń. Piszę czego potrzebuję, a oni za darmo wysyłają mi listę skupów oleju silnikowego w okolicy - robią robotę za mnie!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Z pomocą WasteMaster, szybko i sprawnie zorganizowałem odbiór zużytego oleju w Hrubieszowie - jestem pewien, że skorzystam z ich usług ponownie!

Ocena 5/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Co zrobić ze zużytym olejem silnikowym?
31-08-2022
Co zrobić ze zużytym olejem silnikowym?

Z pewnością chociaż raz w życiu każdy z nas, lub naszych najbliższych, zada sobie pytanie: „co zrobić ze zużytym olejem?”. Gdzie go oddać? Czy zajmują się tym specjalne podmioty...

Więcej -->
Gdzie utylizować olej silnikowy?
23-08-2022
Gdzie utylizować olej silnikowy?

Zastanawialiście się kiedyś, gdzie jest utylizowany olej przepracowany? To nie jest żadna tajemnica, a pomimo tego wiele osób nadal nie wie, gdzie oddać stary olej silnikowy. Je...

Więcej -->
Sprzedaż oleju przepracowanego a VAT. Aktualizacja 2022
23-08-2022
Sprzedaż oleju przepracowanego a VAT. Aktualizacja 2022

Z pewnością wiele nie tylko osób fizycznych, lecz także firm, zastanawia się, gdzie oddać zużyty olej silnikowy. Warto przy tym pamiętać, że sprzedaż przepracowanego oleju przez...

Więcej -->
Olej silnikowy a PSZOK-i – czy można oddać?
16-08-2022
Olej silnikowy a PSZOK-i – czy można oddać?

Wielu właścicieli gospodarstw domowych, którzy wytwarzają stosunkowo niewielką liczbę oleju silnikowego, często mają zagwozdkę, co zrobić ze starym, wymienionym olejem samochodo...

Więcej -->
Gdzie oddać stary olej?
23-07-2022
Gdzie oddać stary olej?

Wiele osób zadaje sobie pytanie, gdzie oddać zużyty olej samochodowy. Z pewnością nie zdają oni sobie sprawy z tego, jak łatwo można pozbyć się tego typu odpadu. Wystarczą tylko...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon