Skup przepracowanego oleju - Skup przepracowanego oleju | WasteMaster

Skup przepracowanego oleju we Włodawie

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Ile wynosi cena za litr oleju przepracowanego we Włodawie

Cena za litr oleju przepracowanego we Włodawie będzie się zmieniać w zależności od wielu czynników. To, jak daleko się znajdujesz od miejsca skupu, ile oleju posiadasz, jakiego jest rodzaju, czy jest zanieczyszczony etc. Oprócz tego, ważna jest również stawka w rafinerii dla danego skupu. W związku z tym koszt za odbiór kilograma oleju przepracowanego może wynieść albo 4 zł w przypadku zanieczyszczonych cieczy albo być darmowy w przypadku malutkich ilości. Ponadto wartym podkreślenia jest to, że 1 litr oleju waży ok. 0,8 kg. Ładunek musi być szczelnie zabezpieczony w beczkach lub mauzerach. Jeśli chcesz poznać szczegółowe dane na temat cen olejów - skontaktuj się z nami lub wejdź na naszą stronę: https://mamodpad.wastemaster.pl/cennik/skup-oleju-przepracowanego. Jeśli jesteś osobą fizyczną chcącą zutylizować olej silnikowy we Włodawie, miej na uwadze, że firmy wywozowe Cię nie obsłużą. Możesz przekazać swoje oleje do punktu typu PSZOK, stacji benzynowej lub serwisu samochodowego. W każdym przypadku służymy pomocą. Zachęcamy do współpracy - oszczędzisz z nami mnóstwo czasu, a także dotrzesz do ogłoszeń, które są niewidoczne na pierwszy rzut oka. Usprawnij swoją gospodarkę odpadową już dziś!

Kody na oleje przepracowane

Jak już wcześniej zostało zaznaczone – we wszelkiej dokumentacji, w KPO, KEO i BDO, musisz używać numerycznych oznaczeń olejów przepracowanych. Rozporządzenie Ministerstwa Środowiska, w zgodzie z europejskimi standardami, wprowadziło klasyfikację wszystkich odpadów, właśnie za pomocą kodów. Pomagają one w identyfikowaniu i opisywaniu pozostałości. Poniżej zamieściliśmy kody (wszystkie należą do rodzaju oznaczonego nr 13), które mogą Cię interesować w kontekście organizacji odbioru zużytego oleju we Włodawie: • 13 01* Odpadowe oleje hydrauliczne, • 13 02* Odpadowe oleje silnikowe, przekładniowe i smarowe, • 13 03* Odpadowe oleje i ciecze stosowane jako elektroizolatory i nośniki ciepła, • 13 04* Oleje zęzowe, • 13 05* Odpady z odwadniania olejów w separatorach, • 13 07* Odpady paliw ciekłych, • 13 08* Odpady olejowe nieujęte w innych podgrupach.

Sposoby zamówienia usługi odbioru oleju przepracowanego we Włodawie

Jeśli chciałbyś skorzystać z naszych usług, możesz zamówić odbiór zużytego oleju we Włodawie na dwa sposoby. Jedną z opcji jest konsultacja telefoniczna. Kliknij w ofertę, z której chcesz skorzystać, zadzwoń pod wyświetlony numer i daj się przez wszystko poprowadzić naszemu eskpertowi. Podaj mu wszystkie najważniejsze informacje na temat Twojego oleju, a także Twoje wymagania. On za Ciebie umieści zlecenie w naszej aplikacji i przekaże Ci listę wartościowych ofert. Jeżeli wolisz ominąć moment rozmowy z konsultantem, możesz sam umieścić swoje ogłoszenie w aplikacji WasteMaster (https://app.wastemaster.pl/). Nawet wtedy będzie Cię wspierał Opiekun Klienta - będzie kierował do Ciebie najkorzystniejsze oferty odbioru zużytego oleju we Włodawie. W obu przypadkach możesz zwracać się do nas z wszelkimi pytaniami. Opiekun klienta również sfinalizuje Twoje zlecenie i jak już zdecydujesz się na konkretny skup oleju przepracowanego we Włodawie pomoże Ci w ustaleniu daty przeprowadzenia wywozu z Twojej okolicy.

Jakie usługi oferuje WasteMaster?

WasteMaster przede wszystkim służy usprawnieniu całego procesu gospodarowania odpadami. Zależy nam na jak najszybszym odbiorze oleju przepracowanego we Włodawie (oczywiście z Twojej okolicy) i przekazaniu go skupom, tak by płyny w zależności od składu, mogły wrócić do obiegu. Zatem oferujemy Ci darmową wycenę olejów oraz przygotowanie listy skupów przepracowanego oleju we Włodawie, które będą dla Ciebie maksymalnie korzystne. Nasi specjaliści, podczas określania kosztów wywozu, biorą pod uwagę najróżniejsze zmienne, a także znajomość rynku odpadowego. Do każdego zlecenia zostaje przydzielony Twój indywidualny Opiekun Klienta, który koordynuje Twoje zlecenie, dodaje je do naszej Giełdy Odpadów oraz służy Ci pomocą na każdym poziomie naszej współpracy. Otrzymasz wsparcie nawet przy kwestiach formalnych, takich jak BDO. Możesz całkowicie zaufać naszym pracownikom – zorganizują dla Ciebie odbiór zużytego oleju we Włodawie w absolutnie profesjonalnych warunkach!

Koszty usług WasteMaster a nasze cele

Na samym początku powtórzymy raz jeszcze: nasze usługi są całkowicie darmowe! Bezpłatnie pomożemy Ci w koordynowaniu zarządzania gospodarką odpadową w Twoim przedsiębiorstwie. Zarówno konsultacja z Opiekunem Klienta, określenie ceny olejów, korzystanie z aplikacji czy pomoc w sprawie BDO, nie będzie Cię kosztować ani grosza. Naszym celem jest, abyś w jak najszybszy sposób wywiózł swoje odpady do skupu przepracowanego oleju we Włodawie. Intencją, w której działamy jest usprawnienie całego systemu gospodarowanie pozostałościami. Ten rynek w Polsce jest dość rozbudowany, ale wymaga ulepszeń. Na sam początek jest to przyśpieszenie wymiany transakcji między skupami a klientami. Pamiętaj, że oprócz tego, że nasze usługi są bezpłatne, służą głównie oszczędności Twojego czasu.

Jakie rodzaje olejów wywozimy?

Nasza firma wywiezie niemalże każdy rodzaj przepracowanego płynu. Dla ułatwienia podzieliliśmy je na następujące kategorie: oleje silnikowe, smarowe, przekładniowe, transformatorowe, maszynowe oraz hydrauliczne. Jeśli nie został wymieniony olej, który chcesz oddać do skupu olejów przepracowanych we Włodawie - nie przejmuj się! Wystarczy z nami porozmawiać, rozwiejemy wszelkie Twoje wątpliwości. Następnym elementem, który warto zapamiętać jest uszczelnienie beczek i mauzerów przed odbiorem oleju przepracowanego we Włodawie. Pamiętaj o bezpieczeństwie nie tylko w Twoim miejscu pracy, ale i pracowników firmy wywozowej. Przed przekazaniem odpadu musisz również dopełnić kilku formalności, o których będzie mowa poniżej.

Jakich kwestii formalnych musisz dopełnić?

Pamiętaj, że zarówno firmy, jak i rolnicy dysponujący gospodarstwem większym niż 75 ha, muszą być zarejestrowani w BDO. Baza Danych Odpadowych służy kontrolowaniu ilości wytworzonych odpadów oraz monitorowaniu tego, w jaki sposób są utylizowane. Kolejną ważną rzeczą jest przekazanie KPO kierowcy, który zabiera Twoje przepracowane oleje. Tam zamieszczasz najważniejsze informacje o olejach, jego kod, ilość, rodzaj etc. Jeśli jesteś rolnikiem, który ma niewielkie gospodarstwo – do odbioru oleju przepracowanego we Włodawie potrzebne jest jedynie oświadczenie o zwolnieniu z obowiązku prowadzenia ewidencji w BDO. Kolejnym niezbędnym dokumentem jest KEO – Karta Ewidencji Odpadu, która jest Twoją podstawą prawną legalności procesu wywozu i utylizacji olejów. Jest to druk, który w razie skontrolowania należy pokazać odpowiedzialnym służbom.

Chcesz się dowiedzieć, jak najkorzystniej zorganizować odbiór oleju przepracowanego we Włodawie?

Interesujesz Cię utylizacja olejów? Doczytaj artykuł do końca i dowiedz się jak najkorzystniej zrealizować wywóz odpadów do skupu olejów przepracowanych we Włodawie. Musisz pamiętać, że zabronione w Polsce jest wyrzucanie substancji tego rodzaju do kanalizacji czy środowiska. Oleje nie rozpływają się w wodzie, więc w momencie, kiedy dostałyby się do rzeki, mogłyby spowodować naprawdę ogromne szkody. Z tego powodu system prawny obowiązuje przedsiębiorców i osoby fizyczne do wywożenia tego rodzaju odpadów do skupów olejów przepracowanych we Włodawie. Kary za brak przestrzegania tych przepisów są bardzo bolesne - do 5 tys. zł grzywny, a nawet (w wyjątkowo skrajnych przypadkach zanieczyszczenia środowiska) do 5 lat więzienia. Aby dowiedzieć się, jak najkorzystniej zorganizować odbiór oleju przepracowanego we Włodawie, czytaj dalej!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Klienci pytają również o:

Kto odbiera zużyty olej?
21-07-2022
Kto odbiera zużyty olej?

W Twoim warsztacie masz kilka beczek oleju silnikowego? Jeśli chcesz sprawnie i ekologicznie pozbyć się tego problemu, udaj się do skupu olejów przepracowanych. Miejsca tego typ...

Więcej -->
Kto odbiera przepracowany olej?
20-07-2022
Kto odbiera przepracowany olej?

Zużyty olej silnikowy lub hydrauliczny, w większych ilościach należy oddać do skupu. Małe ilości można zanieść w szczelnym opakowaniu do PSZOK-u, na stację benzynową lub do wars...

Więcej -->
Jak utylizować zużyty olej silnikowy?
19-07-2022
Jak utylizować zużyty olej silnikowy?

Nie wiesz gdzie oddać zużyty olej silnikowy? Czy można go wylać? Wyrzucić? Nic z tych rzeczy! Najlepszym miejscem do utylizacji oleju silnikowego będzie placówka skupu. Małe ilo...

Więcej -->
Gdzie można oddać zużyty olej silnikowy?
17-07-2022
Gdzie można oddać zużyty olej silnikowy?

W Twoim warsztacie zalega dużo zużytego oleju silnikowego i zastanawiasz się jak sobie z nim poradzić? Jak się go wyrzucić? A może gdzie wylewać olej tego typu? Już spieszymy z ...

Więcej -->
Co należy zrobić ze zużytym olejem silnikowym?
17-07-2022
Co należy zrobić ze zużytym olejem silnikowym?

Zużyty olej silnikowy stanowi problem zwłaszcza w warsztatach samochodowych, które produkują duże ilości tej substancji. Czy można po prostu gdzieś go wylać? Wyrzucić? Nie, gdyż...

Więcej -->
Jak pozbyć się oleju silnikowego?
17-07-2022
Jak pozbyć się oleju silnikowego?

Zastanawiasz się gdzie oddać olej silnikowy? Jeśli posiadasz ilości na własny użytek – możesz udać się do PSZOK-u, na stację benzynową, czy do wybranego warsztatu. Pod żadnym po...

Więcej -->
Co zrobić z przepracowanym olejem?
16-07-2022
Co zrobić z przepracowanym olejem?

Czy można wylać stary olej? Wyrzucić go? Nie można go wylać. Jeśli posiadamy małe ilości tego złotego płynu można, odpowiednio go zabezpieczając, włożyć go do odpadów zmieszanyc...

Więcej -->
Czy olej silnikowy podlega pod GTU?
15-07-2022
Czy olej silnikowy podlega pod GTU?

Sprzedaż oleju przepracowanego a GTU – czy w tym wypadku należy dokonać oznaczenia kodem grup towarów i usług? Tak, jeśli dochodzi do sprzedaży towaru – nawet gdy jest to zużyty...

Więcej -->
Ile waży 200 l beczka z olejem?
14-07-2022
Ile waży 200 l beczka z olejem?

Aby odpowiedzieć na to pytanie warto podać, ile waży litr oleju silnikowego. Otóż ze względu na swoje właściwości – olej jest gęstszy od wody – litr tego płynu waży około 0,8 kg...

Więcej -->
Czy PSZOK przyjmuje zużyty olej silnikowy?
13-07-2022
Czy PSZOK przyjmuje zużyty olej silnikowy?

Jeśli posiadamy niewielką ilość oleju, Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych powinien go przyjąć. Zdarzają się jednak przypadki, gdzie dana placówka nie jest przystosowa...

Więcej -->
Czy stacje benzynowe mają obowiązek przyjęcia zużytego oleju?
12-07-2022
Czy stacje benzynowe mają obowiązek przyjęcia zużytego oleju?

Zastanawiasz się gdzie oddać zużyty olej? Jest kilka miejsc, które mogą go od Ciebie przyjąć. Punkty PSZOK, niektóre punkty wymiany oleju, warsztaty oraz stacje benzynowe. Jedna...

Więcej -->
Gdzie sprzedać zużyty olej silnikowy?
11-07-2022
Gdzie sprzedać zużyty olej silnikowy?

Sprzedaż tego typu odpadów odbywa się w skupach zużytego oleju. Cena będzie zależeć od rodzaju i stopnia zanieczyszczenia cieczy. Jeżeli jesteś przedsiębiorcą, to za pomocą apli...

Więcej -->
Ile waży 1 litr oleju przepracowanego?
10-07-2022
Ile waży 1 litr oleju przepracowanego?

Litr przepracowanego oleju, ze względu na swoje właściwości, waży około 0,8 kg. Jest to cenna informacja, jeśli jesteśmy zainteresowani skupem przepracowanego oleju oraz jego ko...

Więcej -->
Jaka stawka VAT na olej przepracowany?
10-07-2022
Jaka stawka VAT na olej przepracowany?

Sprzedaż oleju przepracowanego a GTU – oznaczać czy nie oznaczać? W związku z tym, że kod grup towarów i usług jest przypisywany produktom, które sprzedajemy, trzeba oznaczyć zu...

Więcej -->
Ile kosztuje litr zużytego oleju silnikowego?
09-07-2022
Ile kosztuje litr zużytego oleju silnikowego?

W zależności od stopnia zanieczyszczenia i ilości, taką cenę otrzymamy. Głównie to od skupu oleju przepracowanego zależy cena za litr. Według cennika WasteMaster za kilogram prz...

Więcej -->
Kto skupuje olej przepracowany?
08-07-2022
Kto skupuje olej przepracowany?

Kiedy dysponujemy dużą ilością zużytego oleju, najlepiej oddać go do skupu olejów przepracowanych. Jeśli posiadamy go niewiele, można udać się do PSZOK-u, na stację benzynową lu...

Więcej -->
Jak oddać zużyty olej?
07-07-2022
Jak oddać zużyty olej?

Co zrobić ze zużytym olejem silnikowym? Gdzie oddać zużyty olej hydrauliczny? Takich substancji nie można wylewać ani wyrzucać, dlatego istotnym jest, żeby oddać je odpowiednim ...

Więcej -->
Gdzie wyrzucić zużyty olej silnikowy?
06-07-2022
Gdzie wyrzucić zużyty olej silnikowy?

Chcesz wyrzucić przepracowany olej? W Polsce jest to nielegalny proceder, zagrażający środowisku naturalnemu. A może wolałbyś zapytać gdzie oddać zużyty olej? Już spieszę z odpo...

Więcej -->
Kto odbiera zużyty olej silnikowy?
05-07-2022
Kto odbiera zużyty olej silnikowy?

Gdzie oddać stary olej? Czy jest organizowany odbiór zużytego oleju? Jak się go pozbyć? Przepracowane płyny tego typu najlepiej oddać do skupu. Inne miejsca takie jak PSZOK, sta...

Więcej -->

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Jestem zadowolona z usług WasteMaster - za darmo wyszukali dla mnie tani skup przepracowanego oleju we Włodawie. Byłam pod wrażeniem, jak szybko udało się im sfinalizować proces organizacji wywozu!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Rzetelna obsługa! Życzliwy konsultant udzielił mi informacji na temat cen za litr oleju przepracowanego we Włodawie. Dzięki temu, już wiem, gdzie szukać najtańszych skupów!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Nie miałem kiedy zorganizować utylizacji oleju silnikowego we Włodawie, dlatego jestem zadowolony, że miałem możliwość zlecenia tego zadania firmie zewnętrznej. WasteMaster za darmo znajduje naprawdę wartościowe oferty - chyba nie trzeba dodawać nic więcej!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Nie myślałam, że tak szybko uda mi się zorganizować odbiór oleju przepracowanego we Włodawie, przy współpracy z WasteMaster. Usługa jest bezpłatna, więc z początku byłam sceptyczna. Jednak teraz już wiem, że podchodzą do swojego zadania bardzo rzetelnie, na pewno do nich wrócę!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Nie miałem kiedy zorganizować utylizacji oleju silnikowego we Włodawie, dlatego cieszę się, że miałem możliwość zlecenia tego zadania firmie zewnętrznej. WasteMaster bez pobierania opłat znajduje naprawdę wartościowe oferty - chyba nie trzeba mówić nic więcej!

Ocena 5/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Co zrobić ze zużytym olejem silnikowym?
31-08-2022
Co zrobić ze zużytym olejem silnikowym?

Z pewnością chociaż raz w życiu każdy z nas, lub naszych najbliższych, zada sobie pytanie: „co zrobić ze zużytym olejem?”. Gdzie go oddać? Czy zajmują się tym specjalne podmioty...

Więcej -->
Gdzie utylizować olej silnikowy?
23-08-2022
Gdzie utylizować olej silnikowy?

Zastanawialiście się kiedyś, gdzie jest utylizowany olej przepracowany? To nie jest żadna tajemnica, a pomimo tego wiele osób nadal nie wie, gdzie oddać stary olej silnikowy. Je...

Więcej -->
Sprzedaż oleju przepracowanego a VAT. Aktualizacja 2022
23-08-2022
Sprzedaż oleju przepracowanego a VAT. Aktualizacja 2022

Z pewnością wiele nie tylko osób fizycznych, lecz także firm, zastanawia się, gdzie oddać zużyty olej silnikowy. Warto przy tym pamiętać, że sprzedaż przepracowanego oleju przez...

Więcej -->
Olej silnikowy a PSZOK-i – czy można oddać?
16-08-2022
Olej silnikowy a PSZOK-i – czy można oddać?

Wielu właścicieli gospodarstw domowych, którzy wytwarzają stosunkowo niewielką liczbę oleju silnikowego, często mają zagwozdkę, co zrobić ze starym, wymienionym olejem samochodo...

Więcej -->
Gdzie oddać stary olej?
23-07-2022
Gdzie oddać stary olej?

Wiele osób zadaje sobie pytanie, gdzie oddać zużyty olej samochodowy. Z pewnością nie zdają oni sobie sprawy z tego, jak łatwo można pozbyć się tego typu odpadu. Wystarczą tylko...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon